Pełna treść newsa
Poniedziałek, 10 października 2011 11:58; autor: Dev
Rozluźnieni po przerwie.

Zamienił stryjek siekierkę na kijek – tak można podsumować w tej chwili ruch działaczy Stali, którzy zwolnili trenera Tomasza Jasika a zatrudnili Andrzeja Nowaczka. Nowy szkoleniowiec nie zdziałał jak na razie cudów przegrywając oba mecze. O ile jednak 2:3 z Włodawianką ujmy nie przynosi to już niedzielne 0:7 z Orlętami jest sporą plamą na honorze piłki w Poniatowej. Już po pierwszej połowie było wiadomo, że trzy punkty zostaną w Łukowie. Gospodarze prowadzili bowiem 6:0. Podopieczni trenera Roberta Różańskiego, najwyraźniej rozluźnieni takim obrotem sprawy, w drugiej połowie dorzucili już tylko jedną bramkę.

Ale jej strzelcem był... bramkarz Włodzimierz Lisiewicz, który skutecznie egzekwował rzut karny. Inna sprawa, że w przerwie szkoleniowiec z Łukowa dał odpocząć Michałowi Botwinie i Maciejowi Kachniarzowi, którzy zdobyli w tej pierwszej części łącznie pięć goli.

Trudno się też dziwić takiemu popisowi gospodarzy skoro Stal przyjechała na to spotkanie w dwunastoosobowym składzie. Co się dzieje z pozostałymi graczami?

– Nie ma ich, nie trenują, nie przychodzą na mecze, po prostu nie chcą grać – mówi Jan Sapała, wiceprezes Stali, który nie zgadza się z tym, iż zmiana trenera nic nie dała.

– W pucharowym meczu z Ruchem Ryki było widać jakąś poprawę. A tutaj? To młodzi chłopcy, mieliśmy aż ośmiu juniorów. Po prostu źle zaczęli – tłumaczy Sapała.

Wydział Dyscypliny Lubelskiego Związku Piłki Nożnej nałożył na Orlęta Łuków karę finansową 500 zł. To efekt rzucania na boisko petard przez kibiców tego klubu na meczu w Rykach.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał