Pełna treść newsa
Poniedziałek, 14 marca 2011 22:11; autor: Dev
Zmiana zasad współpracy z Legią

W piątek odbyło się spotkanie klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Na zaproszenie AP przybyli przedstawiciele ośmiu klubów z którymi klub z Łazienkowskiej ma podpisane umowy. Orlęta dołączyły do tego grona dwa lata temu. Na piątkowym spotkaniu nasz klub reprezentował kierownik sekcji piłki nożnej Adam Kulik.

- Spotkanie miało luźny charakter. W AP Legii zmienił się koordynator ds. klubów partnerskich. Zaproszono nas by porozmawiać na temat zmian w tej współpracy. Zarówno Legia jak i kluby zdają sobie sprawę, że dotychczasowa forma współpracy była nie do końca właściwa. Więcej rzeczy pozostawało na papierze, aniżeli było faktycznie realizowanych. Poproszono nas  o przedstawienie swoich propozycji, pomysłów. Wiadomo, że nikt nie mówi tutaj o jakichś transferach, nawet z głębokich rezerw Legii. Chodzi o sprawy szkoleniowe, materiały, staże trenerskie itp. Wymieniliśmy opinię, a w niedługim czasie Akademia ma przesłać do klubów swoje propozycje zmian i rozwiązań, które mogłyby wejść w życie – relacjonuje przebieg spotkania Adam Kulik.

Po spotkaniu przedstawiciele klubów partnerskich zostali zaproszeni do obejrzenia meczu ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa, a Śląskiem Wrocław (1:2 dla Śląska – przyp. red.)

Źródło: własne

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał