Pełna treść newsa
Środa, 9 kwietnia 2014 12:32; autor: Dev
Ciąg dalszy afery pożyczkowej. Sprawa odroczona

Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek ma stawić się na rozprawę łukowskich Orląt. Jej kolejny termin wyznaczono na 4 czerwca. Orlęta odwołują się od nakazu spłaty zadłużenia wobec Waldemara Bącika, byłego dyrektora klubu. 

9 kwietnia w Sadzie Rejonowym w Łukowie odbyło się posiedzenie w tej sprawie. Sąd przesłuchał w charakterze świadka Andrzeja Skwarka, który miał pożyczyć pieniądze w 2008 roku klubowi Orlęta . W tym czasie funkcję dyrektora pełnił Waldemar Bącik, ten sam, który po kilku latach odkupił wierzytelność Andrzeja Skwarka i sam domaga się zwrotu tych pieniędzy od Orląt. Chodzi o kwotę 20 tys. zł. 

O powołanie Burmistrza świadka zwrócił się obecny Prezes Orląt Tomasz Tryboń, który na rozprawie występował w roli pozwanego. Zeznania Burmistrza mają na celu wyjaśnienie kwestii poruszanych na ostatniej sesji, gdzie radny Michał Zarzycki sugerował, że była to fikcyjna pożyczka a Burmistrz przypominał, że na początku kadencji tej rady, Andrzej Skwarek pytany o pożyczkę miał odpowiedzieć, że jej nie udzielał.
Wypowiedź burmistrza Orąlt Dariusza Szustka (kliknij)
Źródło: Podlasie24.pl
zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał