Pełna treść newsa
Sobota, 31 stycznia 2009 16:49; autor: Czubek
Świt N.D.M - Orlęta Łuków 3:2 (2:0)

W swoim drugim spotkaniu kontrolnym tej zimy Orlęta uległy Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki (III liga łódzko-mazowiecka) 2:3 (0:2). Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną murawą. Po rundzie jesiennej Świt prowadzi w swojej III lidze, bez porażki.

W sparingu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki nie mogli wystąpić: Piotr Ozygała (kontuzja) oraz Siergiej Janicki, Dariusz Dziewulski i Paweł Grula (wszyscy chorzy).

- Przegraliśmy 2:3, ale ten mecz oceniam pozytywnie. W wielu fragmentach nasza gra wyglądała dobrze, a w niektórych nawet bardzo dobrze. Kto najbardziej zasłużył na wyróżnienie? Na pewno Krzysztof Skrzymowski, bo oprócz gola wywalczył też rzut karn
y - powiedział po meczu Andrzej Zarzycki.

W barwach Tomasovii po raz kolejny w sparingu zagrał Marcin Żurawski. - Marcin podpisał kartę amatora, więc do końca sezonu powinien grać u nas. Dlatego bez naszej zgody nie ma mowy, żeby przeniósł się do Tomasovii - mówi szkoleniowiec Orląt.

Sparing, 31 stycznia 2009, 12:00 - Nowy Dwór Mazowiecki (sztuczna murawa)
Świt Nowy Dówr Mazowiecki - Orlęta Łuków 3:2 (2:0)

Skrzymowski 40, Rodak 82 (karny)


Orlęta:
Liczewski - Wróbel, Szlaski, Oponowicz, M. Szewczak, Wryk, Rodak, Skrzymowski, Wej, P. Szewczak, Gaj oraz Lipiec, Marciniak, Purzycki.

Bramki dla rywali zdobywali Dariusz Zjawiński (dwie) i Tomasz Reginis. Nie są to postacie anonimowe w świecie piłkarskim. Ten pierwszy swego czasu był uznawany za spory talent i został zakupiony przez Legię Warszawa. Reginis ma w dorobku występy w Polonii Warszawa w kwalifikacjach Lgi Mistrzów.

Źródło: Dziennik Wschodni, własne

 

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał