Pełna treść newsa
Poniedziałek, 4 października 2010 20:51; autor: Dev
Trafienie za 3 punkty

Wyrównany mecz w Łukowie. Obie drużyny stworzyły podobną ilość klarownych sytuacji, ale gospodarze byli skuteczniejsi. Jedyną bramkę spotkania zdobył w 35 min Łukasz Kiryło. Młody zawodnik po podaniu od Michała Szewczaka, wygrał pojedynek biegowy z obrońcą gości i ładnym, technicznym, strzałem pokonał Tomasza Dąbałę.

Bramkowe okazje mieli też Mateusz Markowski i Grzegorz Orzyłowski, ale w decydujących momentach nie popisali się skutecznością. Z kolei najlepsze sytuacje dla gości zmarnował Radosław Kaczmarczyk. Pierwszą, w już 20 min, kiedy to otrzymał piłkę na 8 m, ale uderzył prosto w bramkarza.

Wychowanek Sygnału Lublin szczególnie upodobał sobie Włodzimierza Lisiewicza, bo trafił w niego również dziesięć minut później. Po przerwie swoje szanse mieli też Andrzej Gutek, który uderzył obok słupka oraz Jacek Niedzielski.

– Sądzę, że remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem. Nie byliśmy gorsi od rywali, ale to oni wykazali się lepszą skutecznością – mówi Marcin Goździołko, szkoleniowiec Orionu.

– A ja sądzę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. W piłce wygrywa ten, kto strzela o jedną bramkę więcej od rywala. Tym razem to udało się nam. Trzeba oddać jednak rywalom, że zaprezentowali się bardzo dobrze. Stworzyli kilka okazji i gdyby byli skuteczniejsi, to mogliby zremisować.

Na szczęście, to my zdobyliśmy trzy punktu. Duże brawa dla Łukasza Kiryło, bo mimo młodego wieku zachował się bardzo dojrzale
– podsumował Robert Różański, trener Orląt.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał