Pełna treść newsa
Czwartek, 23 sierpnia 2012 10:08; autor: Dev
Urodziny Sylwka, Roberta i Włodka

Dzisiaj 26 urodziny obchodzi Sylwester Buga - zawodnik Orląt Łuków. W naszym klubie występuje od ponad 2,5 roku. W tym czasie wywalczył z Orlętami awans do III ligi, dwukrotnie był najlepszym strzelcem drużyny, wybieraliśmy go najlepszym piłkarzem klubu, a ostatnio BOPZN wyróżnił go jako najlepszego zawdnika IV ligi w okręgu BOZPN. Popoularny "Jasiu" wcześniej reprezentował barwy UKS 1 Węgrów, Pogoni Siedlce, Znicza Pruszków i Jutrzenki Cegłów. 
Wczoraj natomiast 18 lat skończył Robert Wołoszka - junior Orląt, który zdążył już zadebiutować w seniorach. Do Orląt przyszedł z juniorów Bizona Jeleniec. 
W sierpniu także 28 lurodziny obchodził bramkarz Orląt - Włodzimierz Lisiewicz. Golkiper, który do Orląt powrócił dwa lata temu jest naszym najlepszym graczem na tej pozycji od kilku lat. Potwierdził to min świetnym meczem z Karpatami Krosno w ostatnią niedzielę. Wcześniej reprezentował KS Piaseczno, szwedzki Hinneryds IF, Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń, Górnik Łęczna (juniorzy), Dwernicki Stoczek Łukowski (juniorzy).
Z okazji urodzin życzymy zawodnikom wszystkiego najlepszego w życiu osobistym jak i sukcesów sportowych z Orlętami. 

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał