Pełna treść newsa
Poniedziałek, 13 września 2010 19:49; autor: Dev
Ważą się losy trenera Różańskiego

Przed sezonem w gronie zespołów, które mogą powalczyć o zwycięstwo w czwartoligowych rozgrywkach wymieniano Orlęta Radzyń Podlaski, Stal Kraśnik i Orlęta Łuków. Pierwsza z drużyn od samego początku rozgrywek spisuje się zgodnie z oczekiwaniami i lideruje rozgrywkom. Niedawno do czołówki doszlusowała Stal Kraśnik, która zajmuje już czwartą pozycję. I tylko piłkarze z Łukowa cały czas zawodzą.

Nie wygrali już trzech kolejnych spotkań. W miniony weekend zaledwie zremisowali na wyjeździe z Włodawianką Włodawa. Tymczasem jeszcze kilka dni temu, Waldemar Bącik dyrektor klubu, zapewniał. – To, co mieliśmy przegrać już przegraliśmy. Od tej pory będziemy już tylko wygrywać.

Niestety, rzeczywistość okazała się inna. I wszystko wskazuje na to, że za słabe wyniki głową może zapłacić szkoleniowiec. Jego zwolnienia domagają się kibice. – Różański wracaj skąd przyszedłeś, zostaw Orlęta w spokoju! – pisze w komentarzu na klubowej stronie użytkownik o nicku "Andy”. – Czas na zmianę trenera. Z tym szkoleniowcem niczego nie osiągniemy – wtóruje mu "Kolo”.

Czy działacze spełnią ich życzenia? Okaże się to zapewne w przeciągu kilku najbliższych dni. Wczoraj zarówno dyrektor Bącik, jak i prezes Orląt Jarosław Sych, byli dla nas nieuchwytni. A co ma do powiedzenia sam szkoleniowiec. – To, czy mnie zwolnią, nie zależy ode mnie, tylko od zarządu i to do jego członków należy kierować to pytanie – sugeruje Różański.

Bardziej rozmowny był kierownik zespołu. – Faktycznie, nasze wyniki pozostawiają sporo do życzenia. W niedzielę straciliśmy kolejne punkty i nasza sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała. Nie wiem, czy trener zostanie zwolniony, ale wydaje mi się, że działacze zaczekają jeszcze jeden mecz. Za tydzień gramy z Lublinianką i po prostu musimy wygrać – powiedział Tadeusz Kurek.

Źródło: Dziennik Wschodni

Redakcja:

Tezy postawione w artykule Dziennika Wschodniego są dosyć odważne, ale nie do końca prawdziwe. Opierają się też na wybranych subiektywnie komentarzach. Równie dobrze można napisać artykuł - Kibice już zwolnili zarząd klubu. Komentarzy negatywnych dla kadry zarządzającej klubem przecież nie brakuje. Przypominamy również, że komentarze umieszczane pod newsami na stronie są wyłącznie własnością ich autorów.

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał