Pełna treść newsa
Poniedziałek, 20 kwietnia 2009 09:16; autor: Dev
Wej pomaga Huraganowi

Huragan Międzyrzec Podlaski okupujacy przedostatnie miejsce w IV lidze nie składa broni i wreszcie wygrywa. W niedzielę drużyna z Międzyrzeca Podlaskiego wygrała z Opolaninem Opole Lubelskie 1:0. Jedyny gol to w dużej mierze bramka nowo pozyskanego Rafała Weja. Tak bramkę opisuje jedna z loklanych gazet:
Jedyny gol w tym meczu padł na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy. Rozgrywający dobre zawody Rafał Wej dośrodkował z lewej strony zaś Gabriel Urbaniuk dopełnił formalności strzelając głową. Tym samym Huragan zdobył pierwsze trzy punkty w tej rundzie, a w sumie już cztery.

Przypomnijmy że Rafał trafił do Huraganu z Orląt Łuków. Działacze nie potrafili zatrzymać w Łukowie tak doświadczonego i kreatywnego zawodnika co owocuje katastrofalnymi wynikami na wiosnę. W linii pomocy brakuje właśnie zawodnika o umiejętnosciach Wej,a który potrafiłby pokierować grą zespołu. A w ważnym momencie strzelił również bramkę. Już ta roszada odbija się ŁKS-owi czkawką. Strach pomyśleć co będzie dalej.

 

Źródło: własne, Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał