Wtorek, 23 kwietnia 2013 20:55; autor: QBA
Wisła - Orlęta 2:2 Relacja z meczu trampkarzy starszych

20 kwietnia ligę zainagurowali trampkarze starsi Orląt Łuków. Przeciwnikiem drużyny Orląt był zespół Wisły Puławy, który jesienne zmagania ukończył na 3 miejscu. Mecz odbył się w Puławach na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Już od samego początku zarysowała się przewaga zespołu z Łukowa, jednak to gospodarze cieszyli sie pierwsi z bramki. Około 5 min meczu, po stałym fragmencie gry piłkę głową wpakował do siatki zawodnik Wisły. Po straconej bramce Orlęta ruszyły do ataku. Około 30 min padła bramka wyrównująca. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Paweł Sadło, a w polu karnym najlepiej odnalazł się Kuba Wierzchowski, który strzałem z bliskiej odległości doprowadził do remisu. Wydawało się, że do przerwy nie padnie żadna bramka, jednak po głupiej stracie w polu karnym strzelca bramki dla Orląt Pawła Sadło, Wisła ponownie wyszła na prowadzenie. Do przerwy 2:1 dla gospodarzy.

Po przerwie goście wyszli wysoko pressingiem. Opłaciło się, gdyż około 50 min padła bramka dająca remis. Po indywidualnej akcji, Dominik Adamiak wyłożyl piłkę Hubertowi Knapowi w okolice 10 metra, a ten nie miał żadnych problemów z pokonaniem bramkarza Wisły. Do końca meczu Orlęta miały okazję do zmiany rezultatu, jednak zawiodła skuteczność. Podsumowując spotkanie, zespół z Łukowa powinien wyjechać z Puław z 3 punktami, ale stracone bramki i słaba skuteczność zadecydowały o remisie.

WLTS, 20 kwietnia 2013, 13:00 - Puławy
Wisła Puławy - Orlęta Łuków 2:2 (2:1)
Wierzchowsnki, Knap

Orlęta: C.Świderski - B.Czernic, P.Sadło, P.Wiśniewski, A.Piszcz - J.Wierzchowski, J.Dębiak, H.Knap, D.Adamiak, J.Pucyk - K.Kot (A.Tomusiak)