Pełna treść newsa
Sobota, 14 marca 2009 08:30; autor: Redakcja
Zaczynamy ligę w Dębicy!

Cztery miesiące czekania za nami. Dzisiaj rusza III liga lubelsko – podkarpacka. Liga, na którą najbardziej czekamy. Spośród pierwotnie zaplanowanych ośmiu meczów w ten weekend odbędą się zaledwie trzy. Dla nas najważniejsze, że zagrają Orlęta. ŁKS wyjeżdża do Dębicy na mecz z Wisłoką. Pół roku temu, przed inauguracją rundy jesiennej byliśmy pełni obaw i wygraliśmy z Wisłoką 2:0. Teraz wręcz powinniśmy bać się o wynik. A nuż, może spotka nas niespodzianka. Wydaje się, ze Orlęta przespały przerwę między rozgrywkami. Na daną chwilę zespołu nie wzmocnił żaden zawodnik, a odeszli Rafał Wej, Marcin Żurawski i Sebastian Żółkowski. Kiepskie wyniki sparingów były już wcześniej szeroko komentowane, stąd nie potrzeby do nich wracać. W ostatnich dniach pojawiła się iskierka nadziei , jak można nazwać podpisanie umowy z Akademią Piłkarską Legii Warszawa. Niemniej wymiernych efektów tej współpracy od zaraz nie będzie.
Nawet gdyby do Orląt dołączyli zawodnicy z sekcji młodzieżowych warszawskiego klubu – bo o tym mowa – to jak będzie można określić ich umiejętności, kiedy zgrają się z zespołem, kiedy ich pozna trener. Znaków zapytania jest bardzo dużo. Tak samo dużo możemy zarzucić obecnym władzom, które przez trzy miesiące nie zrobiły nic by pomóc drużynie w utrzymaniu ligi.

Rywal z Dębicy również przeżywa swoje problemy, zwłaszcza organizacyjne. Przez moment krążyła plotka jakoby Wisłoka miała nie przystąpić do ligi. Mimo to zawodnicy ciężko trenowali i ich forma przynajmniej w opinii miejscowych jest obiecująca. Dodając do tego odległość do Dębicy i formę Orląt, nie trudno wskazać faworyta. Będzie nim Wisłoka. Tylko piłka ma to do siebie, że jest nieprzewidywalna. A kibic to jest takie „coś”, które wierzy zawsze i do końca. Do boju Orlęta!

Mecz w Dębicy w sobotę od 15.00

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał