Pełna treść newsa
Czwartek, 22 stycznia 2009 15:42; autor: Dev
Zarzuty dla zarządu Podkarpackiego ZPN

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie postawiła trzem członkom zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zarzuty w związku ze śledztwem dotyczącym wiarygodności dokumentów i przywłaszczenia mienia.

Zastępca prokuratora okręgowego w Rzeszowie Jan Łyszczek wyjaśnił, że ze względu na fakt, że nie wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzuty, na razie nie ujawni nazwisk podejrzanych ani treści zarzutów.

Z doniesień medialnych wynika, że chodzi o sprawę z grudnia 2007 roku. Wówczas Podkarpacki ZPN miał organizować spotkanie noworoczne dla uczniów piłkarskich klas sportowych z Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gimnazjum Sportowym w Rzeszowie. Taka impreza się jednak nie odbyła. Usługę wykonała firma, której właścicielem jest Grzegorz R.

Media, powołując się na prokuraturę piszą, że firma zamiast uczniów gimnazjum obsłużyła spotkanie noworoczne działaczy. Faktura VAT na 8,5 tys. zł. została wystawiona, ale za catering podczas imprezy dla dzieci. Potwierdzić ją miał Podkarpacki ZPN. Prokuratura rejonowa bada, czy Podkarpacki ZPN wyłudził z Ministerstwa Sportu 8,5 tys. zł.


źródło: PAP

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał