Pełna treść newsa
Piątek, 12 czerwca 2009 09:08; autor: Dev
Znani kolejni rywale

W środę odbyły się kolejki IV i V ligi. Znamy kolejnych dwóch rywali z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w przyszłym sezonie w IV lidze. Do podawanej kilka dni temu stawki dołączyły Start Krasnystaw i Hetman Żółkiewka. Start zgromadził już wystarczającą ilość punktów w IV lidze i nie zajmie 11 nadal zagrożonego spadkiem miejsca. Hetman natomiast na dwie kolejki przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo w chełmskiej lidze okręgowej.

W podobnej sytuacji jest też Roztocze Szczebrzeszyn, które na dwie kolejki ma 8 pkt przewagi na drugim zespołem. Istnieją jednak poważne wątpliwości co do ostatniego wyniku meczu drugiej w tabeli Huczwy Tyszowce. Możliwe, ze wynik Victoria Łukowa – Huczwa Tyszowce 1:5 będzie zweryfikowany jako walkower na korzyść gości ( ze względu na grę nieuprawnionych zawodników) i Huczwa nadal będzie w grze.
Zarówno w bialskopodlaskiej jak lubelskiej okręgówce mieliśmy kolejki cudów. Porażki prowadzących drużyn spowodowały, że nic nadal nie wiadomo.

Pewne gry w przyszłym sezonie w IV lidze są: Orlęta Łuków, Łada Biłgoraj, POM Iskra Piotrowice, Chełmianka Chełm, Olender Sól , Unia Bełżyce, Start Krasnystaw, Hetman Żółkiewka.

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał