Orlęta - Stadion

Stadion Miejski Orlęta w Łukowie
Adres: Łuków, ul. Warszawska 15
Pojemność: około 2000 miejsc (674 siedzących), w tym sektor gości około 200 miejsc.

Stadionem Miejskim Orlęta administruje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

Regulamin Stadionu Miejskiego Orlęta:
przeczytaj/pobierz

Regulamin imprezy masowej meczu piłki nożnej na Stadionie Miejskim Orlęta:
przecztaj/pobierz

Bilet normalny: 5 zł
Bilet ulgowy: 3 zł

Ulga dotyczy: młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów.

Kobiety wstęp bezpłatny

stad

Dojazd:

-
 od strony Kocka, Wojcieszkowa: na rondzie prosto, w lewo na skrzyżowaniu przed cmentarzem, dalej prosto do ronda, na rondzie prosto. Stadion z lewej strony.

- od strony Radzynia Podlaskiego: w lewo na pierwszych światłach, dalej prosto do ronda, na rondzie w prawo, dalej prosto. Stadion z lewej strony.

- od strony Siedlec: na rondzie prosto, dalej cały czas prosto, na drugich światłach w prawo, dalej prosto. Stadion za parkiem z lewej strony.

- od strony Żelechowa, Garwolina: cały czas prosto do ronda, na rondzie w prawo, dalej cały czas prosto. Stadion z prawej strony.

- od strony Stoczka Łukowskiego: cały czas prosto do ronda, na rondzie także prosto, dalej cały czas prosto. Stadion z prawej strony.

- od strony Międzyrzeca Podlaskiego: cały czas prosto do ronda, na rondzie prosto, na drugich światłach w prawo, na następnych światłach w lewo, dalej prosto. Stadion za parkiem, z lewej strony.

- z dworca PKP Łuków: Alejami Kościuszki cały czas prosto do ronda, na rondzie prosto do świateł, na światłach w lewo, dalej prosto, na kolejnych światłach w prawo, dalej prosto. Stadion za parkiem, z lewej strony.

- z dworca PKP Łuków Łapiguz: w prawo w ulicę Warszawską, dalej prosto do ronda, na rondzie prosto, dalej prosto. Stadion z prawej strony.

- z dworca PKS: "deptakiem" w prawo do ulicy Staropijarskiej, dalej prosto ulicą Szopena (po lewo postój taksówek), na światłach prosto w ulicę Warszawską, dalej prosto. Stadion za parkiem, z lewej strony.

 

Budowa i historia łukowskiego stadionu:
przeczytaj osobny arytkuł 

Zdjęcia obecnego obiektu:

Kliknij na miniaturę aby powiększyć.

Więcej zdjeć ze stadionu w Galerii:
przejdź i obejrzyj

Film ze stadionu:

 

 

Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał