Relacja z meczu

Niedziela, 15 kwietnia 2012 22:53; dodał: Dev

Po golu w 90 minucie Macieja Kachniarza Orlęta Łuków szczęśliwie zremisowały z Janowianką Janów Lubelski 1:1. Goście niespodziewanie prowadzili od 27 minuty. W samej końcówce po wielkim zamieszaniu w polu karnym i wcześniejszym wstrzeleniu piłki przez Włodzimierza Lisiewicza, rezerwowy Maciej Kachniarz zdobył wyrównującą bramkę. Orlęta były o włos od pierwszej porażki w tym sezonie.

Kibice oglądali bardzo słabe spotkanie. Orlęta miały przewagę, ale goście po objęciu prowadzenia grali dosyć spokojnie i pewnie. Jeszcze przy stanie 0-0 strzał zawodnika Janowianki z linii wybił Lisiewicz. I można to było uznać za ostrzeżenie. W odpowiedzi Łukasz Kiryło zmarnował świetną okazję, tak długo zwlekając ze strzałem, aż został zablokowany. W 27 minucie Janowianka strzeliła gola i bardzo tym zaskoczyła Orlęta.

Po zmianie stron atakowały praktycznie tylko Orlęta, ale grały niedokładnie z dużą ilością niecelnych podań. Naprawdę dobrą okazję zmarnował tylko Michał Botwinastrzelając obok bramki. W innej sytuacji wydaje się, ze faulowany w polu karnym byłMichał Osiak ale sędzia kazał grać dalej. Wyrównaliśmy dopiero w końcówce, silnie w pole karne piłkę wstrzelił Lisiewicz a tam nieporozumienie obrońców z bramkarzem wykorzystał Maciej Kachniarz. W spotkaniu nie mogło zagrać aż trzech obrońców -Paweł Szlaski, Michał Gryczka i Jakub Bulak. Szansę debiutu otrzymał Włodzimierz Wrzosek, a w drugiej połowie po raz pierwszy w tym sezonie w lidze wystąpił powracajacy po kontuzji Artur Gaj.

Gdyby nie bramka w 90 minucie nastroje byłyby bardzo złe. Udało się jednak przedłużyć passę bez porażki, niestety nie odzyskaliśmy miejsca premiowanego awansem. Smuci też słaba postawa oraz to, że na wiosnę gubimy punkty z podobną regularnością jak na początku jesienii. Nie wróży to niczemu dobremu.

IV liga lubelska, 15 kwietnia 2012, 16:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Janowianka Janów Lubelski 1:1 (0:1)
Kachniarz 90 - Sobótka 27

Orlęta: Lisiewicz - Wysokiński, Wrzosek, Padysz, Denis (65 Gaj) - Matuszewski, Kierych (46 Soćko), Buga, Kiryło, Kopeć (46 Kachniarz), Botwina (70 Osiak)

Żółte kartki: min. Wysokiński (Orlęta)

Sędzia: Ostrowski (Zamość)

Widzów: 200

P.S Przepraszamy za przypisanie gola Maćka Kachniarza Arturowi Gajowi. W błąd wszystkich wprowadził spiker zawodów, niemniej jemu też można to raczej wybaczyć gdyż ciężko było dostrzec kto ostatecznie posłał piłkę do siatki w tej sytuacji.