Relacja z meczu

Niedziela, 2 września 2012 22:44; dodał: Dev

Cztery lata temu w III lidze w meczu Orlęta Łuków - Orzeł Przeworsk padł wynik 4:1, a hat-tricka ustrzeliłDariusz Dziewulski. Dzisiaj w spotkaniu obu tych drużyn także Dziewulski strzelił gola, ale to Orzeł wygrał w Łukowie 1:4. Mecz rozpoczął się obiecująco dla Orląt od niewykorzystanej sytuacji sam a sam Michała Botwiny. Niestety już po 24 minutach przegrywaliśmy 0:3 i było pozamiatane. Na początku drugiej połowy nadzieję w serca kibiców wlał rezerwowy Dziewulski, ale to wszystko na co stać było Orlęta. Orzeł dorzucił jeszcze czwartą bramkę i ostudzić nasze zapędy. Było wprawdzie jeszcze kilka okazji dla gospodarzy, ale nie warto o nich wspominać przy takim wyniku, a także przy tym że goście mieli ich więcej i bardziej klarowne. Po dzisiejszym meczu znaleźliśmy się tuż nad strefą spadkową.

III liga lubelska, 2 września 2012, 16:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Orzeł Przeworsk 1:4 (0:3)
Pietluch 12, Lech 16, Zięba (karny) 24, Mielniczuk 64 - Dziewulski 59

Orlęta: Lisiewicz – Szlaski, Jarzynka, Padysz, Jaszczyński, Matuszewski (71 Wrzosek), Kierych, Buga (46 Dziewulski), Kiryło (46 Kachniarz), Bondara (76 Gaj), Botwina

Orzeł: Drzystek – Zagórski, Sykała, Vaskovets, Laska, Kocur (76 Kowal), Zięba (75 mazur), Lech (65 Bugała), Mielniczuk, Zawłoski (81 Jędryka), Pietluch.

Żółte kartki: Lisiewicz, Szlaski, Padysz, Kierych, Matuszewski (Orlęta) – Vaskovets, Laska (Orzeł)

Sędzia: Wojciech Sawa (Chełm)