Relacja z meczu

Sobota, 8 września 2012 23:39; dodał: Dev

Czarni Jasło pokonali Orlęta Łuków 3:0 w meczu 7 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Mecz rozegrano bez udziału publiczności. Nasza drużyna stworzyła sobie kilka okazji do zdobycia gola, ale nie potrafiła ich wykorzystać. W pierwszej połowie udało nam się wyrównać na 1:1 ale sędzia odgwizdał spalonego. To czwarta nasza porażka w tym sezonie, powoli oddalamy się nawet od strefy środkowej tabeli. Z drużyn, które są za nami w tej kolejce przegrały Orlęta Radzyń i Stal Kraśnik, Podlasie Biała Podlaska gra w niedzielę.

/fot.P.Janas, jaslonet.pl/

III liga lubelsko-podkarpacka, 8 września 2012, 17:00 - Jasło
Czarni Jasło - Orlęta Łuków 3:0 (1:0)
Kukowski 3, Góra 65, Wierdak 70

Orlęta: Lisiewicz – Jaszczyński, Padysz, Wrzosek, Jarzynka, Kierych, Matuszewski, Botwina (80 Osiak), Buga (46 Dziewulski), Kiryło (74 Gaj), Bondara (46 Kachniarz)

Żółta kartka: Kierych (Orlęta)

Sędzia: Antosz (Tarnobrzeg)

Widzów: Mecz bez udziału publiczności

Zapis relacj live portalu jaslonet.pl:

90+’ – Sędzia Mariusz Antosz zakończył spotkanie. Czarni Jasło po bramkach Konrada Kukowskiego, Daniela Góry i Artura Wierdaka wygrywają 3:0.
90+’ – Ponownie Sławomir Kwiek wychodzi obronną ręką z opresji. Trudno go będzie dzisiaj pokonać.
90′ – Indywidualnie Mateusz Skała, jego mocne uderzenie ląduje w rękach Włodzimierza Lisiewicza.
88′ – Okres zmasowanych ataków Orląt,  goście próbują strzelić honorową bramkę.
87′ – Strzał na wiwat Sebastiana Matuszewskiego. Końcowe fragmenty meczu.
85′ – Sławek Kwiek ratuje jasielską drużynę przed utratą bramki. Najpierw wygrał pojedynek sam na sam z Maciejem Kachniarzem, później instynktownie obronił strzał Dariusza Dziewulskiego z 7 metrów.
80′ – Piękne uderzenie Konrada Kukowskiego, piłka o centymetry mija bramkę. Na boisku melduje się Michał Osiak, wszedł za Michała Botwinę.
77′ – Żółta kartka dla Krzysztofa Kierycha za faul na Arturze Wierdaku. Tymczasem w Czarnych zmiana, schodzi Daniel Góra, wchodzi Waldemar Złotek
74′ – Niesygnalizowany strzał Tomasza Jaszczyńskiego, Sławek Kwiek wybija piłkę na rzut rożny. Zmiana w Orlętach, schodzi Łukasz Kiryło, na placu gry pojawił się Artur Gas.
72′ – Zmiana w Czarnych. Boisko opuszcza Piotr Chrząszcz, a trener desygnuje do gry Mateusza Skałę.
70′ – Gooooool! Artur Wierdak wraca po kontuzji i od razu strzela bramkę. Jaślanie prowadzą już 3:0.
69′ – Dariusz Dziewulski bije mocno w stronę bramki, piłka po koźle opuszcza boisko.
68′ – Rzut wolny dla Orląt, żółta kartka dla Tomasza Dziobka.
67′ – Świetna okazja na trzecią bramkę. Michał Wolański strzela sprzed pola karnego, Lisiewicz z trudem łapie piłkę.
65′ – Gooooool! Daniel Góra mimo asysty obrońcy podwyższa na 2:0.
63′ – Dwie zmiany w jasielskiej drużynie. Schodzą Grzegorz Munia i Marcin Warchoł, a w ich miejsce wchodzą Damian Halz i Artur Wierdak.
61′ – Aktywny Michał Botwina próbował szczęścia z dystansu.
59′ – Daniel Góra z ostrego kąta prosto w ręce golkipera gości.
56′ – Dariusz Bernacki uderza głową po rzucie rożnym, kapitalna interwencja Włodzimierza Lisiewicza.
55′ – Szansa Daniela Góry, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany. Rzut rożny.
52′ – Groźny strzał Darka Dziewulskiego, piłka o mało nie przelobowała Sławka Kwieka.
49′ – Próbował Michał Botwina, ale nie wywalczył nawet rzutu rożnego.
46′ – W miejsce Sylwestra Buga i Michała Bondary na boisku pojawili się Maciej Kachniarz i Dariusz Dziewulski.
Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania. Gospodarze w tym samym zestawieniu, w składzie gości dwie zmiany.

45+’ – Koniec pierwszej połowy meczu, skromne prowadzenie jasielskiego zespołu.
45′ – Sędzia Mariusz Antosz dolicza do pierwszej części gry 2 minuty.
42′ – Orlęta coraz częściej goszczą w polu karnym Czarnych.
39′ – Rzut wolny dla łukowian, ale Sławek Kwiek na posterunku. W odpowiedzi Czarni, jednak bramkarz gości bez problemu łapie piłkę.
36′ – Zdecydowana przewaga jaślan, na razie jednak nic z tego nie wynika.
33′ – Okres ostrej gry ze strony gości z Łukowa, sędzia pozostaje nie wzruszony.
30′ – Anemiczny strzał Grzegorz Munii, kolejna niewykorzystana sytuacja.
27′ – Piotr Chrząszcz uderza z 20 metrów, piłka zbyt daleko mija bramkę Włodzimierza Lisiewicza.
24′ – Zamieszanie w polu karnym Orląt, próbował Daniel Góra i Piotr Chrząszcz, ale nawzajem sobie przeszkodzili.
21′ – Szansa gości, jednak Michał Botwina zbyt słabo uderza głową, aby zaskoczyć Sławka Kwieka.
18′ – Dominacja podopiecznych trenera Roberta Hapa. Daniel Góra w kolejnej stuprocentowej sytuacji strzela obok bramki.
16′ – Kolejna kontra jasielskiego zespołu, kolejny rzut rożny.
14′ – Goście próbują uspokoić grę, rzut rożny dla Orląt.
12′ – Piękne uderzenie Michała Wolańskiego, jeszcze lepsza interwencja Włodzimierza Lisiewicza.
9′ – Piłka w siatce Sławka Kwieka, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną.
8′ – Bardzo szybkie tempo spotkania, kolejna okazja dla gospodarzy, Paweł Remut uderza ponad poprzeczkę.
7′ – Po akcji Marcina Warchoła, Daniel Góra z pięciu metrów trafia prosto w bramkarza.
5′ – Sławek Kwiek ratuje drużynę Czarnych przed utratą bramki.
3′ – Goooooool! Czarni po trafieniu Konrada Kukowskiego prowadzą 1:0! Wcześniej Michał Wolański trafia piłką w słupek.
1′ – Sędzia Mariusz Antosz rozpoczyna spotkanie.

Za chwilę początek meczu. Trójka sędziowska z Tarnobrzega: Mariusz Antosz, Mariusz Koper, Arkadiusz Koper.