Relacja z meczu

Wtorek, 9 października 2012 10:07; dodał: Dev

Stal Mielec pokonała Orlęta Łuków 7:0 w meczu 11 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Orlęta pierwszą bramkę straciły już w 2 minucie, a w 25 minucie czerwoną kartkę dostał Paweł Szlaski. Następnie w odstępie czterech minut gospodarze strzelili trzy gole i było po meczu. Po przerwie dorzucili trzy i najwyższa porażka Orląt od 14 lat stała się faktem! W 1998 roku, podobnie jak teraz w pierwszy weekend października przegraliśmy z Siarką Tarnobrzeg na wyjeździe 7:0.

Kompletną klapą zakończył się wyjazd do Mielca. Orlęta są obecnie zdziesiątkowaną drużyną bez praktycznie żadnych perspektyw na lepszą jesień. Ze Stalą w wyjściowej jedenascte zagrało dwóch nominalnych obrońców! Z czego Paweł Szlaski już po 25 minutach musiał przymusowo opuścić boisko. Nie dziwne więc, że od stanu 2:0 (za faul Szlaskiego był karny) goście mogli robić co chcieli. W kolejny weekend kolejny ciężki mecz z Avią Świdnik. Aż strach pomyśleć co z łukowską obroną będzie robił Łukasz Giza- najlepszy strzelec III ligi.

III liga lubelsko-podkarpacka, 6 października 2012, 15:00 - Mielec