Relacja z meczu

Poniedziałek, 29 kwietnia 2013 07:42; dodał: Dev

Gole Łukasza Kiryło, Marcina Paczkowskiego i Cezarego Demianiuka dały Orlętom Łuków pierwsze zwycięstwo na wiosnę. Wygraliśmy 3-2 z Czarnymi Jasło. Do 73 minuty nasz zespół prowadził już 3-0, ale dwie minuty dekoncentracji sprawiły, że goście strzelili dwa gole. To było wszystko na co pozwoliliśmy Czarnym. W samej końcówce kilka kontr mogło zakończyć się podwyższeniem wyniku. Po tym spotkaniu mamy 12 punktów odrobiliśmy, 1 straty do Chełmianki i 5 przewagi nad Stalą Kraśnik. Nieoczekiwanie lidera pokonały Orlęta Radzyń i nadal tracimy do nich 3 punkty.

III liga lubelsko-podkarpacka, 28 kwietnia 2013, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Czarni Jasło 3:2 (2:0)
Kiryło 25, Paczkowski 40, Demianiuk 59 - Remut 73, Matłacz 75 (samobójcza)

Orlęta: Matłacz - Szlaski, Łakomy, Dziewulski, Piotrowicz - Kiryło (90 Kachniarz),Jarzynka, Wołoszka (75 Kierych), Paczkowski, Marciniak (63 Botwina) - Demianiuk (88 Gaj)

Czarni: Ślarski - Brożyna, Bernacki (46 Dziobek), Remut, Grzesiak, Munia, Szopa (63 Madejczyk), Skała (68 Kukowski), Warchoł (66 Setlak), Halz, Złotek