Relacja z meczu

Wtorek, 4 czerwca 2013 13:25; dodał: Dev

Bardzo bolesnej porażki doznały nasze Orlęta w niedzielne popołudnie. W derbach Orlęta Łuków uległy Orlętom Radzyń 2:3 tracąc decydujące dwie bramki w samej końcówce. Żółto-czerwoni mimo słabych wyników ostatnich meczów podeszli do spotkania poważnie. Grali bardzo ambitnie, nie podłamała ich szybko stracona bramka i po niezłej pierwszej połowie prowadzili 2:1 po golach Jakuba Jarzynki i Cezarego Demianiuka. Niestety druga odsłona była już o wiele słabsza w wykonaniu podopiecznych Pawła Gruli. Orlęta skupiły się na obronie, a rywal momentami osiągał dużą przewagę. Długo udawało się jednak utrzymywać korzystny rezultat. Być może udałoby się to do końca gdyby nie cudowne uderzenie Rafała Borysiuka z 16 metrów w samo okienko. To był naprawdę fantastyczny gol, który złamał naszą obronę. W kolejnym zamieszaniu goście dobili wycieńczonych piłkarzy z Łukowa i wygrali ostatecznie 2:3 na wyjeździe. Ta porażka przekreśla marzenia Orląt o utrzymaniu w III lidze. 

III liga lubelsko-podkarpacka, 2 czerwca 2013, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2:3 (2:1)
Jarzynka 10, Demianiuk 23 - Król 7, 88 Borysiuk 85

Orlęta Łuków: Matłacz - Szlaski, Dziewulski, Łakomy, Jarzynka, Grochowski, Piotrowicz, Paczkowski, Wołoszka (84 Botwina), Marciniak (68 Kiryło), Demianiuk 

Orlęta Radzyń: Stężała - Leszkiewicz, Zarzecki, Kazubski, Koczkodaj (67 Wróblewski), Borysiuk (90 Ptaszyński), Grajek, Król, Zmorzyński, Pliszka (75 Tomczuk), Hołoweńko (66 Struk)

Żółte kartki: Szlaski, Wołoszka (Orlęta Łuków) – Zmorzyński, Grajek (Orlęta Radzyń)

Sędzia: Paweł Małodziński (Mielec)

Widzów: 500

Galeria 1: Zdjęcia autorstwa Wojtka Szczęśniaka (kliknij)

Galeria 2: Zdjęcia portalu podlasie24.pl (kliknij)

Galeria 3: Zdjęcia portalu orleta-spomlek.pl (kliknij)

Galeria 4: Zdjęcia tygodnika Wspólnota (kliknij)

Video 1: Materiał filmowy portalu orleta-spomlek.pl (kliknij)

Video 2: Materiał filmowy telewizji Magnes TV (kliknij)

Video 3: Materiał filmowy (kliknij) 

Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał