Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Polityka
Autor Wiadomość
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2007-09-21, 16:28   Polityka

Ponieważ zbliżają się wybory chciałbym wiedzieć jakie poglądy polityczne mają forumowicze, na kogo będą głosować 21 października i ogólnie co sądzą o polityce w skali regionalnej, ogólnopolskiej i globalnej
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-09-21, 18:10   

jedno co powiem nie glosowalem nigdy nie glosuje i nie bede glosowac na PIS Podpierdola I Ksiezyc
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
franker


Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 47
Skąd: prawie Łuków!
Wysłany: 2007-09-21, 19:22   

ja bede zawsze głosował na pis



:ban:
 
joLek


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 149
Skąd: UKF!
Wysłany: 2007-09-21, 19:25   

własnie PiS jest najlepszy!!! nigdy te j... e z PO
_________________

 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 19:36   

zawiedli mnie trochę pisowcy :(
ale jednego im nie można odmówić - to dzięki nim Andrew przepadł :D :D :D
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 19:49   

Cytat:
jedno co powiem nie glosowalem nigdy nie glosuje i nie bede glosowac na PIS Podpierdola I Ksiezyc

I z takim podejsciem na PiSuary głosuje taki, a nie inny elektorat. Legion, wez markera, pojdz na wybory i zakresl wszystkie pola. Głos będzie niewazny, ale bedzie dodany do frekwencji.

Osobiscie zaglosowalbym na PO, nie dlatego, ze ich popieram, ale zeby PISowiacy, LPR i Samoobrona mieli mniejsze poparcie. Wybralbym ''mniejsze zlo''
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
joLek


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 149
Skąd: UKF!
Wysłany: 2007-09-21, 19:50   

CBA i te sprawy... nie ma gadac... troche tych łapuwkowców wzieli za dupe
_________________

 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 19:54   

Jesli mialbym pojsc glosowac to na PiS.
Podoba mi sie ich polityka, bo staraja sie byc twardzi w sprawach korzystnych dla Polski i nie ustepuja.

Na pewno nie na PO bo to patalachy :P
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 19:56   

na PO to nawet jakby mi zapłacili - nie zagłosuję :/ dla mnie to jest dopiero przekręcona partia
 
joLek


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 149
Skąd: UKF!
Wysłany: 2007-09-21, 20:02   

a żona rokity startuje z listy PiSu... normalnie poje...ni ludzie....


PO - władza im pachnie i kasa..,. Ju.. ju.. cały gdańsk
_________________

 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 20:05   

a Jan Maria jeszcze może być premierem :-D
 
joLek


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 149
Skąd: UKF!
Wysłany: 2007-09-21, 20:09   

to jest dopiero fafluśniak....
_________________

 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 21:10   

Tak mówicie, że każdy by głosował na PiS(prawie) to czemu ich rząd się rozwiązał? Szczerze mówiac nie ma dobrych partii, bo każdej chodzi o pieniądze, a nie o dobro podatników.
Co do tego ze dzięki PiS, Samoobrona i LPR poszły się jebać to nie prawda. Im ta kłótnia z LiSem to na dobre nie wyszła(czyt. nowe wybory), bez nich PiS by gówno zrobił. Po prostu ten sejm/rząd to jest jeden wielki cyrk, w którym ręka myje ręke. Nie sądze, że następny rząd będzie lepszy.
_________________
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 21:22   

SaqieV napisał/a:
Co do tego ze dzięki PiS, Samoobrona i LPR poszły się jebać to nie prawda. Im ta kłótnia z LiSem to na dobre nie wyszła(czyt. nowe wybory), bez nich PiS by gówno zrobił


człowieku, to się kupy nie trzyma, chodzi o to, że siłą LPR i Samoobrony było to, że to były zawsze partie opozycyjne, w mniejszości, tacy krzykacze, populiści. Jak ich PiS dopuścił do władzy i się okazało, że to nie jest tak łatwo dać rolnikom kasę, to się skończyło poparcie ludu :eek:
PiS wbrew pozorom mało stracił na tej koalicji, ma mniej więcej stały elektorat, a dodatkowo przejął niektórych wielbicieli Andrewa i Lpru
A to, że się Sejm rozwiązał... to się po prostu zdarza, kiedy koalicja jest niestabilna to lepiej się "rozwiązać" niż babrać w bagnie...

Dla mnie jedno jest pewne - tylko prawica!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 21:56   

PiS już pokazał swoje tanie państwo...
Panom dziękujemy.
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-21, 22:13   

glosuje na
PiS
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2007-09-21, 22:54   

ja, podobnie jak w poprzednich wyborach oddam głos na PiS. Ta partia, jako jedna z niewielu ma program, który może się podobać, albo nie (mi się akurat podoba) i z którym można dyskutować. (co ciężko powiedzieć o 3 kartkach tez PO z poprzedniej kampanii wyborczej) Ponadto PiS, w odróżnieniu od np. SLD w poprzedniej kadencji nie kończy na słowach, ale przechodzi do czynów. Przez 4 lata poprzedniej kadencji Leszek Miller i Marek Belka tylko mówili że rozwiążą Sejm i rozpiszą nowe wybory, natomiast PiS zrobił to bardzo szybko. Oczywiście nie ustrzegł się błędów, takich jak zbytnie szukanie afer tam gdzie ich nie ma i związek z populistami, ale ten się nie myli kto nic nie robi. Plusem PiSu wg mnie jest jeszcze to, że nie przeszkadza zbytnio w rozwoju gospodarki, na której nie bardzo się zna...
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-09-22, 07:39   

Moherowe berety Pozdrawiam was Wasz Ojciec Dyrektor Tadeusz
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 07:47   

Dla PIS są ludzie równi i równiejsi. Jakiś czas temu bezdomny "obraził" prezydenta jakiśm epitetem. A oczywiście pan Prezydent podał go do sądu za obraze prezydenta. Niedawno ojciec dyrektor obraził PARĘ prezydencką i skończyło się tylko na przeprosinach. :thdwn:

Miało być tanie państwo. Chleb przed Pisem kosztował 1.19. W tej chwili chleb kosztuje 1.55 (w Łukowie). :thdwn:

Jedyny plus dal PISowców to to że jest u nich Ziobro. To jedyny człowiek, który wziął się za dupy politychnych "złodziji".

Najśmieszniejszą sytuacją w tym cyrku była dla mnie, kłótnia Kurskiego i Leppera. Dogadał kocioł garnkowi :D
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 08:00   

Alf, że Ty jako patriota chcesz żeby premierem był człowiek, który nie zna hymnu? ;)
na zachodze kto nie ma konta i żony jest zerem a u nas premierem :mrgreen:
Jak on może prezentować program o rodzinie, skoro sam jej nie ma...
Ale zasady zobowiązują: podłsłuchuj swoich kolegów, zawsze sie moze przydać....itp. www.zasady-zobowiazuja.pl/

Dobra ide sobie publiczną tv pooglądać. Chociaż nie, ten program co podają i tak jest nieważny, bo przeciez nagle komuś z PiSu sie zechce przemówić i przerywają co by nie leciało... Publiczna pisowska telewizja? :blaga:
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-09-22, 09:21   

konwencja Pis jest ponad podzialami nawet jakby nasz Papiez Jan Pawel II sie wypowiadal przerwali by bo najwazniejsza jest oczywiscie kampania ktora zaczela sie na dobre od xxx czasu Policja Polska walczy o wieksze pieniadze przez te lata rzadow panow Kaczynskich nic nie bylo zrobione w tej sprawie Policjanci brali urlopy na rzadanie nie przychodzili do pracy nic nie dawalo az tu nagle samorozwiazanie sejmu wybory! Hurraa trzeba robic kampanie dajmy Policjantom po pare groszy a oni na nas zaglosuja juz mamy jakies poparcie Nelly Rokita po co ta pania wzieli do PISu oczywiste nie poto aby byla doradzca narazie to by jej sie przydal styulista od uioru tylko po to aby zabrac glosu PO zniechec Jana Marie Rokite ktory powiedzmy niema szans teraz w wyborach zyta gilowska ciagle w rzadzie dlaczego? o takze byla z PO i dostarczy pare glosów idziemy dalej tym tropem wybory wygrala partia Przekretów z PIS i co mowi pan Prezydent nigdy moj brat nie bedzie premierem wybieraja premiera zostaje nim Kazek marcinkiewicz poto aby oczy zamylic ludziom osoba medialna wszedzie sie pokazuje zdobywa zaufanie i co! nie no panstwem musza rzadzic cytuje Niemiecka gazete dwa ziemniaki! ale nie Kazika nie zostawimy na lodzie PIS robi go P.o Prezydenta Warszawy liczac ze tam zdobedzie wladze a tu ni z gruszki ni z pietruszki wygrywa Hania wiec panowie Bracia musza dac inna posade Kazikowi wysylaja go za granice trzzeba dac mu zaroic na chle dalej panstwo Pisu mowia to my zwalczamy bezrobocie sraja muchy idzie wiosna policzmy ile osob pracuje za granica nie wazne czy na czarno ale ile niech oni wracaja do kraju zyc godziwie dodam i niech PiS da prace dalej Mistrzu napisal ciekawa sprawe tanie panstwo przyklad chocby chelba ale takich jest duzo duzo wiecej obrazenie pana kaczynskiego przez Huerta bezdomnego smiech na sali pan Kaczynski sie tak obraza czego nie obrazil sie na swojego Ojca Dyrektora! jak nazywal jego zone czarownica a sam pan kaczynski jaki jest to moze cos do tematu maly filmik http://pl.youtube.com/wat...related&search= to sie nazywa kultura przekrety w Polsce przeciez polowa tych ludzi to jest zwiazana z PiS i to zwykla pokazówka z Pisowcow strony ale za jedno dziekuje ze dzieki panu Jarkowi Polacy wygrali ten mecz z Kostaryka http://pl.youtube.com/watch?v=-BItp6g26ag radze brac lekcje z muzyki a pozatym to NIKT NAM NIE WMOWI ZE CZARNE JEST CZARNE A BIAŁE JEST BIAŁE Bueheheheheheeheheheehehheeheheheheh Banda LOLI mam nadzieje ze konczy sie era zerowego BOhatera!
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
Ostatnio zmieniony przez LEGION_UKF 2007-09-22, 09:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
Manwe


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 308
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 09:22   

Ja zapewne oddam głos na PiS, chociaz nie podoba mi sie ich nagonka na PO. Jednak nie ma drugiej takiej partii, której program wyborczy (tez z ostatnich wyborów) w tak znacznym stopniu zgadzał by się z moimi oczekiwaniami. PO jest zbyt liberlane, a Polska do tego jeszcze nie dojrzała. Jeżeli bracia Kaczyńscy przestali by popierać Rydzyka, myślę, że uzyskali by spokojnie większość do sejmu. Może moherowa armia by nie oddała głosu na nich, ale za to masa osób która nie głosuje na nich z tego powodu zmieniła by zdanie.
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2007-09-22, 09:25   

hm... macie troszkę racji. To prawda że romans z Rydzykiem to tragedia, to prawda że "dziad" i hymn to wpadki, ale moim zdaniem dużo mniejsze niż stanie napier...ym jak szpak na oficjalnych międzynarodowych uroczstościach i wychodzenie z Sejmu po drabinie z obawy przed dziennikarzami i ściema odnoście tytułu mgr.

A co do przerywania programów... tragedia... ale to nie pierwszy raz w publicznej TV i nie tylko za rządów Urbańskiego. To tylko pokazuje w jaki sposób traktowany jest w Polsce sport i żadne wybory ani Euro 2012 tego nie zmieni
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 09:41   

Tak skaczecie za tym PO jacy to są wspaniali fachowcy, a zapytam - kto z was oglądał "Nocną zmianę?" :/ Zobaczcie kto siedzi przy tym stole - Tusk, Niesiołowski, no i oczywiście Wałęsa - ciekawe czemu tak nie lubi Kaczyńskich?
A co do wpadek - czy nie gorszy był pijany Kwacho składający kwiaty pod krzyżem katyńskim? (czy gdzieś tam, wiecie o co chodzi w każdym razie)Potem się tłumaczył, że pił wodę sodową, a to się okazała wódka, on nie wiedział co pije... A teraz jak patrzę na Jolantę, który uczy kobiety co włożyć do damskiej torebki i opowiada jak to rozmawiała z jakąś królową o plackach ziemniaczanych :doh: to mi się coś w brzuchu robi... Wypominacie Marii Kaczyńskiej reklamówkę? Ona przynajmniej potrafi się odezwać w ważnej sprawie - podpisała petycję, żeby nie zmieniac ustawy aborcyjnej na przykład. Ona ma dużo więcej klasy od Kwaśniewskiej, a że nie każdy rodzi się piękny i wysoki... To nie może być argument...

Nie wiem czy zagłosowałabym na pis, ale oni na pewno bardziej mi się podobają niż ta cała reszta.. :tired:
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 09:44   

E napisał/a:
Ona ma dużo więcej klasy od Kwaśniewskiej
:dead: :dead: :dead: :dead: :dead:
Ja na pewno NIE zagłosowałbym na PiS.
Czy tak Wam ten rząd i wszystkie ostatnie sprawy z nim sie podobały, że chcecie aby dalej tak było? Ach, Polacy... ;)
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 09:49   

a ja Wam powiem ze i tak oddacie glos na konkretna osobe a nie na partie. Jeszce 2 miesiace temu bez wahania oddalbym glos na PO, ale teraz widac ze to taka bardziej ulozona, inteligencka wersja PiS-u. Jezeli juz mialbym oddac glos na partie to bylby to zapewne PSL.
A wybory i tak niestety wygra PiS bo konserwatywny elektorat jest baaardzo zdyscyplinowany, a potencjalni wyborcy PO zostana w domach bo ubzduraja sobie ze ich glos nic nie zmieni...
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 09:51   

and1 napisał/a:
a ja Wam powiem ze i tak oddacie glos na konkretna osobe a nie na partie.
Niestety nasza demoktratyczna ordynacja wyborcza jest taka, że tak czy siak to głosujesz na partię :/ Ktoś z tego samego okręgu może mieć 50 głosów i sie dostać, a ktoś 150 i sie nie dostać... Głupota!
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-09-22, 09:57   

za mlodzi ludzie jestescie nie wszystko przezyliscie:-) w tym kraju:-) macie prawo glosu nie wszyscy:D wiec wykorzystajcie go jak chcecie:-) a Kwasniewski o ile pamientam to yl pod wplywem alko w Harkowie ale czy wy pamientacie Rzady SLD:D? chyba z opowiesci:-) Pozdrawiam
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2007-09-22, 10:10   

no oni nie, ale ja dość dobrze :P i nie wspominam ich najlepiej. Co prawda dzięki największej wpadce w historii Polski mam tytuł magistra, ale akcje w stylu Rywina, czy Starachowic do dziś odbijają się czkawką w narodzie. Z resztą... pan Miller jeszcze niedawno krytykował Leppera, a dziś liuże mu d... żeby jeśli się uda schronić się za immunitetem i nie odpowiadać za nieprawidłowości, które mogłyby być przypadkiem wykryte po kolejnych wyborach wygranych przez PiS
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-09-22, 10:46   

nietak dawno Pis calowal sie z Lepperem i Giertychem a teraz sla na siebie chuje pasowalo by sie zajac tez przystankiem Gosiewo bo to sprawa dla prokuratora jest jak bedzie inna wladza niz pis zobaczycie ile brudów na koncie bedzie miala wasza partia Radia Maryja
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 10:49   

mistrzu995 napisał/a:
Dla PIS są ludzie równi i równiejsi. Jakiś czas temu bezdomny "obraził" prezydenta jakiśm epitetem. A oczywiście pan Prezydent podał go do sądu za obraze prezydenta. Niedawno ojciec dyrektor obraził PARĘ prezydencką i skończyło się tylko na przeprosinach. :thdwn:


sluchaj niuniu, prezydent to prezydent, wybrany przez wiekszosc ludzi, wiec obrazajac jego, obrazasz tą wiekszosc ludzi. masz 14 lat i tyle samo rozumu w glowce. A co do rydzyka, to zostal juz oceniony przez ludnosc Polski, po swoim wybryku.

Choobec napisał/a:
Jak on może prezentować program o rodzinie, skoro sam jej nie ma...

to gdzie on sie wychowal , w stadzie wilkow??

Mamy Pierwszego prezydenta po II Wojnie swiatowej , ktoy jest "wyuczony"/
mistrzu995 napisał/a:
Miało być tanie państwo. Chleb przed Pisem kosztował 1.19. W tej chwili chleb kosztuje 1.55 (w Łukowie). :thdwn:


niuniu to skutek Unii Europejskiej, do ktorej wprowadzil nas o dziwo...lewak
Choobec napisał/a:
Czy tak Wam ten rząd i wszystkie ostatnie sprawy z nim sie podobały, że chcecie aby dalej tak było? Ach, Polacy...

chcemy! Ach, zydzi i komunisci...
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-09-22, 10:53   

Mam nadzieje ze wygra PO a na 2 miejscu beda LiD HWPiS
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 10:56   

PO będzie lizać d... Niemcom, oddadzą im berlinkę, oddadzą im Mazury, Śląsk i Pomorze, wezmą na siebie odpowiedzialność za holocaust i tyle będziemy mieli... :(
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-09-22, 11:14   

a Kaczynski siedzi i zawija je w te sreberka :klaszcze:
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 11:29   

Alf:
1. jeśli ten bezdomny został pozwany do sądu to dlaczego Rydzyka do sądu nie padali ?? W czym Rydzyk jest lepszy od tego bezdomnego ?

2. mam 15 lat :)

3. to że jestem taki młody nie oznacza wcale że jestem głupi...
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 12:13   

A ja chyba nie pójdę do wyborów, bo jeszcze nie mogę się zdecydować na kogo głos oddać. Na PIS nie zagłoszuję na pewno, bo nie podobają mi się ich metody rządzenia i ich sojusznicy. PO... może, ale nie wiadomo jakby rządzili. LPR i Samoobrona nie są nawet brane pod uwagę. LiD? cholera wie, co to za twór - jakieś sami ludzie z kiepską przeszlością mają nadzieję, że pod nową nazwą dojda ponownie do władży.
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 16:19   

mistrzu995 napisał/a:
W czym Rydzyk jest lepszy od tego bezdomnego ?


Rydz ma w chuj hajsu, maybacha i helikopter + miliony fanatyków na całym świecie... :D
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-22, 16:23   

A bezdomny ma tylko ławkę na PKP-ie :D
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2007-09-23, 10:16   

nie żebym się czepiał ale nasz były Prezydent lubi pokazywać się publicznie w sytuacjach, w których jest wiele przesłanek do tego żeby twierdzić że spożył zbyt wiele kieliszków wina prostego

http://www.dziennik.pl/De...ArticleId=61322
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-23, 18:10   

UPR!
Ale z racji ich nowych 'przyjaciół' ze wspólnej listy to podziękuje do czasu 'rozwodu'.
Ja tam bym glosował na osobę, Janusza Palikota. Najciekawsza postać w PO i przy okazji z naszego regionu.

Oczywiście PiS i SLD odpadają.
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-23, 21:28   

ja bym na niego zagłosował bo jest jest/był jakąś szychą z lubelskiego polmosu :D
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2007-09-23, 21:37   

ostatnio zyskał miano wibratora :mrgreen:
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Manwe


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 308
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-24, 16:08   

Ale PiS jest konsekwentny w tym co robi i leje na to co inni mowia. I to jest w nich dobre. Czy nie raz byli atakowani w mediach za to co czynia? Oni maja to gleboko w dupie i bardzo dobrze. Bo rządzenie nie polega na robieniu czegos pod publike tylko na postawiniu sobie celow i ich wypelnianie. moze zeczywiscie w niektorych sprawach mogliby postapic troche inaczej, co nie zmienia jednak faktu ze PiS ma jaja.
 
joLek


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 149
Skąd: UKF!
Wysłany: 2007-10-05, 21:56   

markoll napisał/a:
Oczywiście PiS i SLD odpadają.


dobrze ze takich ja Ty jest mało....

SLD - komuchy tak... wypier..., ale PiS - co masz do nich
_________________

 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-10-05, 22:04   

ja mam wiele do PiSu... Po wypowiedzi prof. Bartoszewskiego przemyślałam sprawę i doszłam do wniosku, że oni chyba naprawdę są zahipnotyzowanymi przez Rydzyka psychicznymi frustratami, którzy może i sa nieugięci, ale w zasadzie mało zrobili :/ Polska ma iść do przodu, a nie idzie :(

NIE MA KOMU RZĄDZIĆ ;( Czekajmy na młodych, chyba tylko oni maja jakieś świeże, konkretne pomysły...
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2007-10-05, 23:03   

co z tego że mają pomysły skoro nie są dopuszczani do ich realizacji?? Z resztą popatrzmy na liderów LiD... średnia wieku wybitnie "młoda", co nie oznacza ze w innych partiach jest lepiej... najlepiej pod tym względem wypada chyba LPR.
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
ossto

Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 124
Skąd: UKF
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-10-06, 19:05   

E napisał/a:
ja mam wiele do PiSu... Po wypowiedzi prof. Bartoszewskiego przemyślałam sprawę i doszłam do wniosku, że oni chyba naprawdę są zahipnotyzowanymi przez Rydzyka psychicznymi frustratami, którzy może i sa nieugięci, ale w zasadzie mało zrobili :/ Polska ma iść do przodu, a nie idzie :(


a co PIS zrobi jak nie morze nie miał większosci w sejmie i wszyscy przeciwko nim było juz PO zadbało o to zeby kooalicja sie rozpadła wszystkie afery minnym Sexafera jest wymyslana przez PO mam nawet na to dowody ale nie powiem jakie zycie mi miłe ale i po samych reklamach mozna wywnioskowac ze PO prowadzi kampanie kłamliwą i oszczerczą ja nie moge głosowac ale gdybym mógł to bym napewno nie głosował na PO wy wszyscy pewnie myslicie to co mówią w wydarzeniach ale oni tam huja prawde mówili cały polsat był lisowski cały polsat mówił to co myslał lis i tak samo wy myslicie!! ja jakbym mógł głosowac to bym głosował na NOP i huja mi za to zrobce i nara :ban:
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-10-06, 19:07   

A ja bym glosowal na UPR.
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-10-06, 19:09   

ossto ty lepiej nie głosuj, bo z Polski staniemy się Rumunią... :D
_________________
 
ossto

Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 124
Skąd: UKF
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-10-06, 19:16   

ta rumunią szwecją prędzej :D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM