Kolejka 15 - 8-9 listopada sobota/niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-11-03, 07:35 Kolejka 15 - 8-9 listopada sobota/niedziela
Kolejka 15 - 8-9 listopada sobota/niedziela
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów
Resovia - Stal Kraśnik
15 ostatnią kolejkę jesiennej LIGI TYPERÓW typujemy do 8 listopada 2008 r. (sobota do godz. 11.25).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2008-11-03, 14:06
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 2-0
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 0-0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2-1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola1-0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Stal Kraśnik 2-0
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-03, 20:15
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 0-1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2-0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2-0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 0-1
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2-1
Resovia - Stal Kraśnik 2-0
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-11-03, 21:21
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1-1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2-0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 1-0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2-2
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Stal Kraśnik 1-1
_________________
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-03, 21:51
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 0:1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 1:1
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 4:1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:1
Resovia - Stal Kraśnik 3:1
Typy Legiona:
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1:2
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2:1
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 3:1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 1:0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1:1
Resovia - Stal Kraśnik 2:1
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Ostatnio zmieniony przez Dev 2008-11-09, 09:15, w całości zmieniany 1 raz
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-04, 19:49
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1-2
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2-0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 1-0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1-3
Resovia - Stal Kraśnik 2-1
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-05, 08:26
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1-1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 1-0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2-0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1-1
Resovia - Stal Kraśnik 2-0
_________________
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-11-05, 11:24
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 0-0
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 1-0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 3-0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 1-1
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0-0
Resovia - Stal Kraśnik 2-0
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2008-11-06, 09:27
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1-0
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 1-0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2-1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1-1
Resovia - Stal Kraśnik 2-0
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2008-11-06, 09:39
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1:1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 1:0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2:0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 1:1
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:1
Resovia - Stal Kraśnik 3:1
Kris1908
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-11-06, 10:01
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 2:0
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2:0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2:0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:1
Resovia - Stal Kraśnik 2:0
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-06, 14:30
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1:2
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2:1
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2:1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1:1
Resovia - Stal Kraśnik 3:1
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Pawel997
Dołączył: 12 Sie 2007 Posty: 70 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-07, 08:35
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1:1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2:0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 1:0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:1
Resovia - Stal Kraśnik 2:0
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-11-07, 12:32
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1:1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2:1
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2:0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2:1
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1:1
Resovia - Stal Kraśnik 2:1
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-07, 13:36
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 0:2
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2:0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 3:1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 1:0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0:0
Resovia - Stal Kraśnik 2:1
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-07, 14:26
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 0:2
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2:1
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 3:1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:2
Resovia - Stal Kraśnik 3:0
PPp [Usunięty ]
Wysłany: 2008-11-07, 14:35
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1-1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 1-0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2-0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2-2
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Stal Kraśnik 1-0
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-07, 15:56
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 0:2
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 1:1
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 4:2
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2:2
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:2
Resovia - Stal Kraśnik 4:2
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
narcyzka17
Dołączył: 17 Cze 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-11-07, 16:41
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 1-2
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 2-1
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 3-1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Stal Kraśnik 2-0
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-11-08, 09:40
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 0:1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 1:1
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 2:1
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 2:2
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0:0
Resovia - Stal Kraśnik 2:0