Koszty utrzymania zespołu walczącego o awans do A klasy.
Odpowiedz do tematu

: Koszty utrzymania zespołu walczącego o awans do A klasy.
Od dłuższego czasu zastanawiam/y się nad stworzeniem drużyny. Wiadomo, że to nie jest łatwe, dużo wskazuje, że będziemy mieli finansowe wsparcie, ale trzeba się dowiedzieć jak na taki sponsoring patrzy US.
Wiem że w regionie jest wiele klubów, więc liczę, że popytacie - orientujecie się z jakimi kosztami trzeba by się liczyć powołując do "życia" kolejny twór.
Przyznaję, że nie oglądałem meczów ostatniego szczebla rozgrywek i nie wiem jaki jest poziom, tym samym nie mam pojęcia jacy zawodnicy zagwarantoiwali by walkę o awans.

Temat może troche śmieszny, ale liczę na pomoc.

Ostatnio zmieniony przez StaryByk 2010-06-10, 23:30, w całości zmieniany 2 razy
:
http://www.odlew.poznan.pl/go.php3?show=zalozyc

myślę, że tu conieco znajdziesz :)

Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
:
Oczywiście czytałem, orientuję się w kosztach rejestracji, ale zastanawiam się nad środkami na cały sezon. Być może ten pomysł na starcie spali (jeżeli będą do wysokie koszta), chociaż nie wydaje mi się by najniższa klasa rozgrywkowa była bardzo wymagająca. :)

:
no to chyba zależy od skali przedsięwzięcia. Swoisty biznesplan trzeba zrobić. Trzeba mieć w czym grać, gdzie grać, jak dojechać na mecz. B-klasa nie stwarza chyba wielkich wymagań. Jeżeli ma być to taka prowizorka dla rozrywki to przede wszystkim potrzeba zaangażowania ludzi tworzących drużynę. Takich pasjonatów jak Ci z Odlewu na początku. Bo bądź co bądź Odlew Poznań to już jest jakoś zorganizowany klub.

Jak patrzę na tabelę to w naszej grupie b-klasy są wyłącznie drużyny z naszego powiatu. Cztery samochody i jeździcie na mecze. Myślę, że drużyna złożona z osób mających środki na własne potrzeby (a nie kieszonkowe od rodziców) i zaangażowana, spokojnie poradzi sobie z wyzwaniem B-klasy. A jak jeszcze mówisz o jakich dodatkowych środkach


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.