Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Informacje z kraju i ze świata
Autor Wiadomość
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-03-08, 17:37   Informacje z kraju i ze świata

http://wiadomosci.onet.pl/1707039,11,item.html hehehe, jest okazja aby pozbyć się całego tego socjalistycznego kompleksu w Stolicy ;-) Wyp........ w piz.. hen daleko stąd ten pseudopałac!!
POZDRO :morda: i z góry sorry gdybym kogoś uraził :-P
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-02-10, 20:25   

Niestety dziś rano zmarł Jeremy Lusk startujacy w Zawodach freestyle motocross - Red Bull X Fighters znany min z wystepu na zawodach w Warszawie.Amerykanin miał wypadek na zawodach freestyle motocrossu - X KNIGHTS - na Kostaryce. Przez dwa dni walczył o życie w szpitalu w San Jose.

http://www.sportfan.pl/ar...crossu-nie-zyje

:-( nie wiem czy ktos z was interesowal sie czy interesuje tymi zawodami ale ja tak byl to jeden z dwoch moich ulubionych zawodników razem z Hiszpanem Dany Torres
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-07-21, 11:18   

to co dziś się dzieje pod KDT w Warszawie to jakiś armagiedon. Nasza szopka z przenosinami Baltony to pikuś. Ściągnięto już oddział prewencji z Paiseczna i robi się coraz ciekawiej. Całkowitą głupotą jest fakt, że wśród protestujących jest kilkoro dzieci, a "handlarze" rozpylają tam gaz...





W każdym razie są sygnały, że ukrywające się w podwileńskich lasach bojówki Legii już przekroczyły granice RP i idą na odsiecz walczącym kupcom... :profesor:
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-21, 12:48   

No co. Druga Irlandia w końcu. Powinniśmy podziękować naszego kochanemu premierowi panu Donaldowi Tuskowi za to jak pięknie broni niewinnych ludzi przed tymi wstrętynmi zadymiarzami z KDT, którzy robią rozróby niczym IRA w Belfaście. Ta sytuacja pokazuje nam, że możemy się czuć bezpiecznie i pan premier nie rzucał słów na wiatr. :mrgreen:
  
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-21, 13:11   

Umowa im się skończyła pół roku temu, wiedzieli o tym od dawna. Prawo właściciela - nie przedłużam umowy to nie przedłużam. Na moje oko mieli jakieś 2 lata by się na to zabezpieczyć.

Jak każdy by siadł na dupie i powiedział, że on tu całe życie swoje był i ma zamiar dalej być to wszystko by było przez zasiedzenie.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-21, 13:47   

Żal troche, nawet swoje dzieci tam posprowadzali :lol:
No ludzie, nie mają prawa tam być już, więc czego oni tu oczekują no kurwa?
Nie ma umowy no to wypierdalać... :-) okrutne ale prawdziwe
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-21, 15:10   

Nie płakałem po KDT...

A tak na serio - ludzie od 2.5 roku wiedzieli, że prędzej czy później muszą się wynieść. Po co była ta szopka się pytam, po co? To zasłanianie się dziećmi, włączenie się w to postronnych osób (nota bene niektórzy z nich byli ubrani w herby wiadomego klubu co od razu rzutuje na kibicach w Polsce). Dura lex sed lex - twarde prawo, ale prawo.

Andrzej - to jeszcze za czasów PiS-u wiadomo było do kiedy kupcy mają się wynieść, a teraz ten sam PiS, na czele z pajacem Błaszczakiem próbuje zbić na tym kapitał polityczny. Niech zacytuję pana pajaca:
Cytat:
- Złamanie prawa jest wtedy, gdy właściciel terenu domaga się jego opuszczenia. W tej sytuacji nie można egzekwować prawa siłą.

Czyli jutro wchodzę do PKiN i nie wychodzę, w końcu jak każą mi wyjść - łamią prawo.

Kupcy - wypierdalać. Politycy - nie mieszać się w to.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-21, 15:54   

szczególnie jeszcze, że były im nie raz proponowane inne miejsca do handlowania, ale te barany musza siedziec w samym centrum miasta pod Pałacem Kultury..
no kurwa kto w ogóle pozwolił tam postawić ta hale? Czy to jest miejsce do handlu ?
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-07-21, 19:12   

halę pozwolił postawić pan Piskorski, a czy to jest miejsce do handlu?? historia podobna do Stadionu X lecia. w 1990 roku, jak wybuchł polski kapitalizm, pojawiły się obok Cricolandu (mały konkurs: kto wie co to było??) pierwsze stragany, które z biegiem czasu przeistoczyły sie w obecną halę KDT. Z końcem czerwca kupcom skończyła się umowa, ale myśleli, że uda im się jeszcze tam posiedzieć. Na nieszczęście dla nich Hanka pokazała, że ma jaja (nie wierzę, że to piszę), i prawo okazało się prawem. Ech... kilka miesięcy temu fajne glany tam kupiłem...
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-07-22, 05:09   

Sk8ter napisał/a:
To zasłanianie się dziećmi, włączenie się w to postronnych osób (nota bene niektórzy z nich byli ubrani w herby wiadomego klubu co od razu rzutuje na kibicach w Polsce).


a po to ze ludzie bornia swojego dobytku ze tymi straganami zarabiaja na zycie.A ci kibice moze nie sa obojetni jak sie bije ludzi kobiety i wpuszcza gaz do hali??


Sk8ter napisał/a:
Kupcy - wypierdalać. Politycy - nie mieszać się w to.


poziom twoich wypowiedzi szczegolnie ten kawalek jest na poziomie dziecka z 1 klasy szkoly podst


jest 1 i najwazniejsza sprawa nie potrzebnie pozwolono w latach 90 na postawienie tam hali,a wczesniej straganów i o to nalezy obwiniac pana Piskorskiego.Potem pan Kaczynski takze przedluzyl umowe z kupcami wiec sami narobili sobie burdelu,teraz nalezy poszukac kompromisu aby kazda ze strony byla w miare zadowolona
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-07-22, 08:34   

LEGION_UKF napisał/a:
a po to ze ludzie bornia swojego dobytku ze tymi straganami zarabiaja na zycie.


Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Kiedy KDT funkcjonowało, to rodzice tam pracujący nie zabierali raczej tam swoich dzieci, żeby im nie przeszkadzały w pracy. Teraz nagle4 dzieci zostały potraktowane troche jak żywe tarcze, bo rodzice wiedzieli, że wczorajsze przejęcie nie odbędzie się raczej s w sposób pokojowy.

Ludzie bronią swojego dobytku?? A kto im go zaatakował, że muszą go bronić? Wyrok eksmisyjny zapadł jakiiś czas temu. Do wczoraj mieli czas, żeby spokojnie zabezpieczyć swój dobytek i niczego nie musieliby bronić. A co do hali, to od czerwca handlowali tam bez umów i dobrze wiedzieli, że ich czas nadejdzie. Pamiętajcie o tym, że dla wielu z tych handlarzy stoisko w KDT było jednym z wielu punktów zarabiania na terenie Warszawy, więc spokojnie sobie poradzą bez tego. Poza tym zauważcie, że skończył się czas, kiedy Państwo musiało wszystko dać Obywatelom. Od 20 lat mamy szczęśliwie w Polsce wolny rynek, i o takie sprawy obywatele powinni się troszczyć we własnym zakresie i stosować rynkowe zasady i rynkowe ceny.
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-22, 10:36   

LEGION_UKF napisał/a:
Sk8ter napisał/a:
To zasłanianie się dziećmi, włączenie się w to postronnych osób (nota bene niektórzy z nich byli ubrani w herby wiadomego klubu co od razu rzutuje na kibicach w Polsce).


a po to ze ludzie bornia swojego dobytku ze tymi straganami zarabiaja na zycie.A ci kibice moze nie sa obojetni jak sie bije ludzi kobiety i wpuszcza gaz do hali??

Tak jak napisał Ardiano - kto im bronił spakować i wynieść poza halę swój towar? Sami są sobie winni. Komornik tylko wykonywał postanowienie niezawisłego sądu, jego sprawa czy poprosi o asystę policję/ochronę czy kogokolwiek - ma do tego święte prawo. A prawo trzeba respektować.
LEGION_UKF napisał/a:

Sk8ter napisał/a:
Kupcy - wypierdalać. Politycy - nie mieszać się w to.


poziom twoich wypowiedzi szczegolnie ten kawalek jest na poziomie dziecka z 1 klasy szkoly podst

To było krótkie skwitowanie całej sytuacji dziejącej się wokół KDT.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-07-29, 15:13   

http://www.tvnwarszawa.pl...son,bawsie.html

Czy moge poprosic kolege o autograf :)
_________________
Pffff ;D
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-29, 16:08   

no nie mogę :D
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Rafał
One For Cat


Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 315
Wysłany: 2009-07-29, 17:06   

Wybiera się ktoś może? :mrgreen:
 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-29, 17:27   

Ja ;DDDDD
i mam nagrane pierwsze próby moonwalka w wykonaniu Bartka, a on teraz gwiazda to chyba cenne już są ;d
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-07-29, 17:43   

andrzej napisał/a:
Ja ;DDDDD
i mam nagrane pierwsze próby moonwalka w wykonaniu Bartka, a on teraz gwiazda to chyba cenne już są ;d


Ja jestem w stanie zaplacic 100 000 zł, chyba ze ktos jest w stanie sie dolaczyc do licytacji.
_________________
Pffff ;D
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-29, 18:25   

acab jak Ty znalazłeś ten link? ;D
_________________

 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-07-29, 18:46   

Krazy sie troche po swiecie ;)
_________________
Pffff ;D
 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-29, 23:25   

acab napisał/a:
andrzej napisał/a:
Ja ;DDDDD
i mam nagrane pierwsze próby moonwalka w wykonaniu Bartka, a on teraz gwiazda to chyba cenne już są ;d


Ja jestem w stanie zaplacic 100 000 zł, chyba ze ktos jest w stanie sie dolaczyc do licytacji.


no niestety już sprzedane, prawa do nich zakupił holding ITI, prawdopodobnie specjalnie dla tych filmików będzie uruchomiony nowy kanał na platformie cyfrowej 'n', a plakat je promujący zajmie miejsce 'niebieskiego bąbla' na koszulkach piłkarzy Legii Warszawa, ale to tylko spekulacje z komentarzy w profilu baracka obamy w serwisie twitter.com, cały czas czekam na potwierdzenie tych informacji
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-09-02, 10:30   

http://miasta.gazeta.pl/w...a_Jacksona.html

szacunek :D
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-09-02, 10:49   

Radzio napisał/a:
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6980912,Tanczyli_na_urodzinach_Michaela_Jacksona.html

szacunek :D

Widzę Bryka :D
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-09-02, 12:15   

Sk8ter napisał/a:
Widzę Bryka :D

My z Rafalem bylismy pierwsi :D :D:D
_________________
Pffff ;D
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-09-02, 15:58   

Jak już widzieliście to, te na dole filmiki są lepsze;d

http://www.youtube.com/watch?v=nGtQ_i6FqPQ

http://www.youtube.com/watch?v=kj6psVCM5jU
_________________

 
Rafał
One For Cat


Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 315
Wysłany: 2009-09-02, 16:14   

I ja się pytam, GDZIE BYLI RODZICE???!!!!!!
 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-09-02, 16:17   

Rafał napisał/a:
I ja się pytam, GDZIE BYLI RODZICE???!!!!!!


MNIE TEŻ TO INTERESUJE!!!!!!
  
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-05, 13:57   

W drodze powrotnej z niedzielnego meczu trzeciej ligi ze Stalą Kraśnik (1:1) zmarł trener piłkarzy Stali Sanok Ryszard Pytlowany. Przyczyną zgonu był zawał serca - poinformowano na oficjalnej stronie klubu.

Funkcję szkoleniowca Stali pełnił od dwóch tygodni (zastąpił Janusza Sieradzkiego). W debiucie jego podopieczni pokonali Podlasie Biała Podlaska 1:0. Wcześniej Pytlowany był członkiem zarządu drużyny z Sanoka.
_________________

 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-10-31, 08:56   

Jan Wejchert nie żyje. Był jednym z właścicieli Legii

http://wiadomosci.onet.pl...chert,item.html
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 13:16   

Cytat:
Sąd rejonowy w Radzyniu Podlaskim ogłosił wyrok w sprawie wypadku, do którego doszło dwa lata temu w czasie kursu prawa jazdy. Samochód z kursantką i instruktorem uderzył w inny samochód, w wyniku czego śmierć poniosły jadące w nim dwie osoby.
Pani Mirosława została uzna za winna wypadku i skazana na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Kobieta będzie musiała także, wraz z instruktorem, zapłacić grzywnę.

Instruktor Mariusz I., który był wtedy w samochodzie, został skazany na karę dwóch i pół roku więzienia. Sąd orzekł wobec niego zakaz wykonywania zawodu instruktora nauki jazdy oraz zakaz prowadzenia samochodów przez trzy lata.

Wyrok nie jest prawomocny.

Do wypadku doszło w listopadzie 2007 r. w miejscowości Rzeczyca. W warunkach zimowych kursantka straciła panowanie nad kierownicą nissana micry, zjechała na lewy pas drogi i zderzyła się z fiatem seicento. Na miejscu zginęła pasażerka seicento, w szpitalu zmarła pasażerka nissana. Trzy osoby zostały ranne. Samochód nauki jazdy nie miał założonych zimowych opon.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 15:06   

Jak dla mnie to jest kontrowersyjna sytuacja... Moim zdaniem to w całości za to wszystko odpowiada tylko i wyłącznie instruktor i OSK w którym pracował (z powodu braku ogumienia zimowego, bo w końcu to w ich obowiązkiem jest odpowiednie przygotowanie auta do prowadzenia szkolenia)...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 16:17   

Tu widać absurdalność polskiego prawa, wg którego kursant nie mający żadnego doświadczenia oraz uprawnień do kierowania pojazdem jest traktowany na równi z osobą, która posiada prawo jazdy.
Co do wypadku - całkowita wina powinna spaść na instruktora. To on ponosi odpowiedzialność za kursanta i za to co on robi.
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 16:44   

Czubek napisał/a:
całkowita wina powinna spaść na instruktora. To on ponosi odpowiedzialność za kursanta i za to co on robi.

W zupełności się z Tobą zgadzam. W końcu przecież po to jest instruktor. Cieszę się że jak robiłem prawko to miałem dobrych instruktorów. Bo jak by nie było, to im się powierza swój los, bo to oni muszą w chwilach zagrożenia odpowiednio reagować.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 16:51   

Nie zgadzam się. W tym wypadku cięzko jest stwierdzić winę czyjąkolwiek. Co może zrobić instruktor np wtedy, gdy jadą sobie normalnie az w pewnym momencie kursant skręca w lewo prosto pod jadący z naprzeciwka samochód? Od powiedź jest prosta. NIC nie jest w stanie zrobić, tam się wszystko decyduje w częściach sekundy.
_________________
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 17:00   

A jak chciałbym pokazać pewien fakt... W tym wypadku zginęły dwie osoby... A nie sądzę że przy prędkości 50-60 km/h doszło by do tak tragicznych skutków. A tym bardziej że warunki do jazdy nie były najlepsze- obficie padający śnieg (źródło wg. telegazety ) także musieli nieźle ciąć po drodze. A instruktor jest od tego by odpowiednio pokierować kursanta ( żeby dostosował prędkość do warunków jazdy itp). Tak przynajmniej ja to oceniam.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 17:21   

fredek899 napisał/a:
A nie sądzę że przy prędkości 50-60 km/h doszło by do tak tragicznych skutków.

Przy hamowaniu z prędkości 15 km na godzinę niemowlę wylatuje przez okno to oblicz sobie jak wygląda to dla osoby dorosłej. Przy głupim 20km/h można się zabić, nie daj Boże uderzysz w ciągnik, który wbije Ci się nie w maskę, a w szybę dokonując dekapitacji :) .

Temat do dyskusji jest bardzo ciekawy, jednak nie chcę obierać jakiejś strony dopóki nie będę znał podstawy prawnej (fajnie by było, gdyby kolega and1 wpadł na forum). Głupi frazes, że to instruktor jest zawsze odpowiedzialny za kursanta jest nieprawdą. Wyłączyć można z tego np. rozkaz. Wyobraźmy sobie, że i kursant jest żołnierzem na służbie i robi sobie np. kurs na kategorię C. W międzyczasie dostaje rozkaz, po ulicy jedzie rosyjski czołg i musi go tą swoją corsą staranować. Pytanie - kto będzie odpowiadał za rozwalony samochód? :) Wiem wiem, że to jest reductio ad absurdum, ale musimy wiedzieć na podstawie jakich paragrafów pozwana odpowiadała.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 17:35   

Sk8ter napisał/a:
Przy hamowaniu z prędkości 15 km na godzinę niemowlę wylatuje przez okno to oblicz sobie jak wygląda to dla osoby dorosłej. Przy głupim 20km/h można się zabić, nie daj Boże uderzysz w ciągnik, który wbije Ci się nie w maskę, a w szybę dokonując dekapitacji :) .

Owszem zgadza się, ale chyba po coś są pasy w autach, które potrafią uratować życie...

Sk8ter napisał/a:
Wyobraźmy sobie, że i kursant jest żołnierzem na służbie i robi sobie np. kurs na kategorię C. W międzyczasie dostaje rozkaz, po ulicy jedzie rosyjski czołg i musi go tą swoją corsą staranować. Pytanie - kto będzie odpowiadał za rozwalony samochód? :)

Hehe ciekawy przykład :) no w sumie to masz z tym rację, ale... tak jak mówiłem to jest kontrowersyjny temat, trzeba by poznać dokładne szczegóły tej sprawy żeby móc w miarę obiektywnie ocenić tą sytuację.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 17:36   

fredek899 napisał/a:

Hehe ciekawy przykład :) no w sumie to masz z tym rację, ale... tak jak mówiłem to jest kontrowersyjny temat, trzeba by poznać dokładne szczegóły tej sprawy żeby móc w miarę obiektywnie ocenić tą sytuację.

Dlatego mówię, że nie ma co wydawać osądów, kiedy nawet nie znamy paragrafu, z którego i kursantka, i instruktor odpowiadają. Szukam w necie, ale niestety nie mogę znaleźć.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 17:39   

W radiu slyszalem, że jakies badania pokazały, że jechali 64km/h. Jednak warunki były bardzo fatalne. Samochod (nissan micra) nie miał opon zimowych, co wiecej - ponoc i te, które miał były "łyse".
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 17:42   

Czubek napisał/a:
W radiu slyszalem, że jakies badania pokazały, że jechali 64km/h. Jednak warunki były bardzo fatalne. Samochod (nissan micra) nie miał opon zimowych, co wiecej - ponoc i te, które miał były "łyse".

Tak, zgadza się. Tyle, że to są tylko dowody na winę jednej lub drugiej osoby. Chcielibyśmy widzieć, czy ona odpowiadała np. za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, zabójstwo czy coś innego.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 17:46   

Czubek napisał/a:
nie miał opon zimowych, co wiecej - ponoc i te, które miał były "łyse".

To już zaniedbania ze strony OSK, takie auto stwarza duże zagrożenie.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 17:49   

Opony były "ponoć" łyse, aczkolwiek nie ma w Polsce jako-takiego obowiązku zakładania opon zimowych.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-12-03, 19:16   

Cytat:
Opony były "ponoć" łyse, aczkolwiek nie ma w Polsce jako-takiego obowiązku zakładania opon zimowych.


ale jest obowiazek aby samochód byl sprawy w 100% technicznie wiec grubosc bieznika powinna byc odpowiednia a nie łysy opony

Dzis w programie Uwaga na TVN (chyba 19:50) bedzie o tych filipinkach co robly w pieczarkarni w Bedlnie czy gdzies tam
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-03, 19:50   

Dość głośno jest w mediach o tej sprawie. Przed chwilą w Wiadomościach na TVP 1 pokazywali w formie elektronicznej rekonstrukcję tego zdarzenia oraz wypowiedź skazanej i wyrok sądu. Ta sprawa chyba tylko na tym wyroku się nie zakończy.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-12-15, 17:16   Poznań: budowlańcy zalali magazyn ultrasów

Skandal na budowie stadionu na Poznaniu! W wyniku nieudolnych działań robotników głównego wykonawcy projektu zalany został magazyn ultrasów Lecha Poznań, znajdujący się pod czwarta trybuną. Straty wstępnie oceniane są na ponad sto tysięcy złotych – podaje LechPoznan.net.

Zniszczeniu uległy m. in. wszystkie sektorówki, zszyte na przyszłe oprawy materiały, rolki nowych płócien czy setki flag. Szczęśliwe złożyło się, że przed zalaniem z pomieszczenia wyniesiono nagłośnienie oraz flagi wieszane na płocie. Najprawdopodobniej ultrasi wystąpią o odszkodowanie. Spotkanie z przedstawicielami Hydrobudowy zaplanowane jest na przyszły tydzień.

Równie wielkie emocje jak te wywołane ogromem zniszczeń, wzbudził pomysł zlikwidowania problemu. Budowlańcy zamierzali usunąć wodę z magazynu wywiercając dziurę w…podłodze. Tym samym zalany zostałby również sklep Lecha, którego sufit jest już i tak zawilgocony.
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-15, 17:50   

o fak
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-12-15, 19:19   

pomyslcie sobie o czyms takim jadna z najlepszych grup ultras traci materialy flagi itp za ponad 100 tys zł! bo panowie zalali im magazyn ale pomysl z jego osuszeniem tez mieli nie kiepski.... Juz tam grupa Wiara Lecha bedzie ostro działac!
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-12-15, 19:26   

a swoją drogą zwróćcie uwagę, że stadion Pyr jest chyba najbardziej pechową przyszłą areną Euro. Tyle błędów budowlanych co tam nie zdarzyło się na pozostałych stadionach Ero razem wziętych
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-12-15, 20:30   

tak i ile sie przeciaga sama budowa Lech juz dawno mial grac na własnej murawie a pace te co powinny byc wykonane z murawy powinny miec juz dawno koniec ale cóz dobrze ze na (L) prac eida zgodnie z planem tylko te ITI........
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
kudryk

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-15, 21:15   

Nie śledzę na bieżąco budowy stadionu kuchenkorza, ale sami są sobie winni, bo nawet jednolitego projektu nie mają. Ostatni raz byłem na stadionie w maju gdy mieliśmy oficjalne zwiedzanie. Ludzie zarządzający stadionem sami nie wiedzieli dokładnie ilu widzów ma pomieścić stadion, pokazali nam aktualną na ten okres prezentację, którą mieli pokazać na jakiejś wystawie. Projekty zmieniają co jakiś czas i tylko makieta w klubie jest niezmienna. Co więcej tam będzie niewesoło w czasie euro, bo swobodne dojście na stadion jest od jest jedynie od strony ulicy Grunwaldzkiej, a 40 tys. ludzi plus kilka tysięcy pod stadionem to jednak spora grupa i dlatego okolice stadionu będą pewnie zablokowane. W sumie przed zamknięciem stadionu na okres budowy już były tam problemy z natężeniem ruchu. No i nikt z miasta nie potrafił się dogadać z działkowcami żeby wykupić grunty wokół stadiony. Na dobrą sprawę muszą też zapewnić vipom swobodny dojazd na stadion, który nie będzie kolidował z dojściem na stadion dla zwykłych kibiców, ale to też nie wyglądało jakoś okazale gdy byłem tam ostatni raz. Zresztą studiując w Poznaniu od dawna wiem, że jeśli chodzi o lecha to oni lubią dużo gadać choć zwykle aż tak dobrze to wszystko nie wygląda :P
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-12-16, 12:59   

A propos Lecha to dam filmik jeden:
http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#
Bardzo fajne to z ich strony. BARDZO.
_________________
  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM