Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Winning Eleven
Autor Wiadomość
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-31, 13:58   

Francja - Anglia 1:3 (Dhorasoo - Ferdinand (dwie), Rooney)

Drużynę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna. W pierwszych minutach głupio straciliśmy bramkę, jednak po stałych fragmentach gry wygraliśmy zasłużenie. Mieliśmy 3 rzuty rożne i wszystkie wykonaliśmy perfekcyjnie wg tzw. Sposobu Sk8tera.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
SzczepO
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-31, 14:03   

Gdyby nie rzuty rozne bys nie wygral :( nie pokonal bys moiej obrony ;p
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-31, 20:58   

VI kolejka:
Hiszpania - Manchester 2:0 (Albelda, Villa)

Trener Hiszpanii: Zagraliśmy bardzo dobry mecz, zarówno w ofensywie, jaki i w defensywie. Skutecznie przerywaliśmy ataki przeciwnika przed polem karnym i nasz bramkarz nie miał za dużo okazji, aby się wykazać swoimi umiejętnościami. Bramka z karnego w końcówce meczu przesądziła o naszym zwycięstwie. Cieszy nas bardzo przerwanie serii 3 (minimalnych) przegranych z rzędu i mam nadzieję, że teraz drużyna nie odniesie już żadnej porażki.

Manchester:No i co Pan zrobisz? Nic Pan nie zrobisz. Gramy dalej.
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-31, 22:16   

hehe ale zrobiłem zamieszanie w lidze :D . Dobra moze uda sie mojemu bratu graficzną naprawić i moze zagram w pucharze :)
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-31, 22:50   

Najpierw się dowiedz czy Twój komputer będzie sprawny do końca pucharu a dopiero później podejmij decyzję czy zapisywać się czy nie, żeby nie było znowu problemów :-)
 
izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 13:16   

7 kolejka

Francja(Dhoraso, Henry) - Inter Mediolan(Adriano, Viera, Ibrahimovic) 2:3

izba-ładny mecz...;) czekam na następnego przeciwnika
 
SzczepO
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 13:20   

Mecz 7 kolejki pomioedzyInterem Mediolan a Francja zakonczyl sie wynikiem (3:2 Adriano ,Viera ,Ibrahimovi|Dhorasoo, Henry)

Trener Francji:Mecz byl wyrownany mimo to Inter byl od nas lepszy. Przy golu na 3:2 obrona przysnela i juz nie bylo czasu zeby odrobic.Inter zasluzenie zdobyl 3 punkty.
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-01, 14:24   

Szczepan, Ty najpierw rozegraj mecze wcześniejsze a nie już VII kolejkę.
I nie wychylać się za szybko z następną kolejką póki poprzednia nie jest jeszcze skończona.
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-01, 14:38   

Devilsten - Postanowiliśmy odstąpić od radykalnego bojkotu rozgrywek. Niemniej nadal zastanawiamy sie nad rezygnacja z udziału w Pucharze Forum. Od dzisiaj wszystkie mecze u siebie będzie rozgrywali w ośrodku treningowym, na który wstęp będą mieli wyłącznie holenderscy kibice. Na koszulkach obok loga naszego sponsora firmy Tortex pojawi się równiez napis STOP KORUPCJI w wiadomym kontekscie.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-01, 16:43   

Francja - Holandia 4:3 (1:2)
van Nisterlooy 3x

Devilsten: A jednak miałem rację. Poszło nam źle. Za bunt będą się na nas teraz mścili sędziowie. W 20 minucie przy stanie 1:1 czerwoną kartkę dostaje Heitinga, przez co do końca gramy z wyrwą na prawej stronie obrony (czas pokaże, że stracimy tamtą stroną bramki). Zaraz wprawdzie objęliśmy prowadzenie, ale gra tego dnia nie była łatwa. W sumie strzelamy dwie bramki grając w osłabieniu i prowadzimy grę, ale rywal genialnie kontruje.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
SzczepO
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 16:48   

Francja Holandia 4:3(van Nisterlooy 3x |Dhorasoo, Henry 3x
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-02, 12:47   

VI kolejka
Argentyna - Chelsea 0:0

Mecz został rozegrany w bardzo trudnych warunkach. Zagraliśmy dobrze w obronie, ale trochę bez pomysłu w ataku. Aczkolwiek stworzylismy kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Mimo wszystko wynik chyba sprawiedliwy...
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-02, 15:55   

Któraś tam kolejka:
Holandia - Man 1:0
van Nisterlooy

Devisletn: dobra postawa van der Saarów.

Sir Bartlomeo: A ja myslalem ze to spar.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Ostatnio zmieniony przez Dev 2007-09-02, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-02, 16:01   

7 kolejka:

Anglia - Hiszpania 4:2 (Joe Cole, Rooney, Owen (dwie) - Villa, L. Garcia)

Trener Hiszpanii: Był to bardzo zacięty i obfitujący w bramki mecz. Ekipa przeciwnika pokonała mnie dzięki bardzo dobrej skuteczności i dobrze dobranej taktyce. W pierwszej połowie mieliśmy 2 dogodne sytuacje do strzelenia bramek, co mogłoby zmienić oblicze całego meczu, jednak napastnicy nie wykorzystali szans i skończyło się tak jak się skończyło... Mam nadzieję, że w następnym spotkaniu pójdzie nam lepiej i odniesiemy zwycięstwo.

Sk8er: Zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie. Przeciwnik był wymagający i musieliśmy się sporo natrudzić, żeby wygrać. Do przerwy było 0:0. W 48 minucie Joe Cole dostał dobre podanie od Rooneya i sprzed pola karnego trafił w słupek, jednak nie miał problemów z dobiciem strzału. Dziesięć minut później kanonadę kontynułował Rooney, który uderzył z 19 metrów zewnętrzną częścią stopy prosto w okienko golkipera Espani. Chwilę później zamieszanie w naszym polu karnym, Villa strzela po ziemi, Robinson wyciąga się do strzału z nadzieją na obronę, ale futbolówka odbija się od Ferdinanda i wpada do bramki. Po tym golu obaj trenerzy przeprowadzają zmiany personalne oraz taktycze. Rooney'a zmienia Owen, a Gary'ego Nevilla Campbell. Rozpoczęliśmy od środka, za chwilę prostopadłą piłkę dostaje Owen i strzela po długim rogu w okienko będąc dopiero 30 sekund na boisku. Za chwilę na 3:2 strzela Luis Garcia, ale to Owen zdobywa ostatnią bramkę pieczętując nasze zwycięstwo.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-02, 18:12   

VII Kolejka


Chelsea 0-8 Arsenal ( :ball: :ball: :ball: Van Persie, :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: Henry)

Molek Mecz całkowicie zdominowany przez mój zespół, wszyscy moi zawodnicy spisali się w skali 1-10 na 11. Mecz życia zagrał Thierry Henry, co udowodnił strzeleniem aż 5 goli. Mam nadzieję że chłopcy nie zachłysną się sukcesem i będą tak grać aż do końca.

Choobec BANDA CHUJA! PRZECIWNIK DOBRZE ZAGRAŁ, ALE TO ŻE JA FATALNIE TO TEZ INNA SPRAWA....
_________________
Ostatnio zmieniony przez molek 2007-09-02, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-02, 18:39   

VI Kolejka mecz zaległy

Francja 0-5 Arsenal ( :ball: :ball: Adebayor, :ball: :ball: :ball: Henry)

Wenger:
Następny piękny mecz w wykonaniu moich zawodników. Bardzo dobrze spisuje się moja własna taktyka, z której jestem bardzo dumny. Pierwsza połowa wyraźnie pod moje dyktando, co zaowocowało 4 bramkami. W drugiej dałem odpocząć moim zawodnikom i grałem bardziej defensywnie, odpierając ataki rywala. Czasami wychodziłem z kontrą, co pod koniec meczu dało kolejną bramkę.

Trener Francji odmówił komentarza
_________________
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-02, 18:42   

liczy ktoś tą tabelę? bo już taki burdel jest że nic niewiadomo
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-02, 18:56   

Dev napisał/a:
liczy ktoś tą tabelę? bo już taki burdel jest że nic niewiadomo

http://orleta.lukow.pl/sk8ter/we2002/index.php

Proszę, żeby jeszcze DZISIAJ zostały rozegrane zaległe mecze.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-02, 20:33   

Cytat:
liczy ktoś tą tabelę? bo już taki burdel jest że nic niewiadomo

Ja liczę po zakończeniu całej kolejki. Narazie zrobiłem do III kolejki bo do tej zostały wszystkie mecze rozegrane. Jak Dezi zagra ze Szczepanem to zrobię dalej, ale że jeszcze się nie zdobyli na taką czynność, więc...
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 08:30   

7 kolejka:
Brazylia-Argentyna 7:0 ( 6x Ronaldo 1x Adriano)

Trener Dejzinio: Zawaliliśmy ten sezon, obiecuje poprawę w następnym sezonie! Ta wygrana należała się Brazylii bo pokazali jak się naprawdę dobrze gra w piłkę. Gratuluję.
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
SzczepO
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-03, 12:26   

Mecz 4 kolejki:
Argentyna - Francja (0:1 henry)

Trener Szczepo:Rozegralismy dobre spotkanie chodz mielismy trudnego przeciwnika.
Skromne zwyciestwo ale zawsze 3 punkty.Zostal mi jeszcze 1 zalegly mecz
ktory mam nadzieje szybko sie odbedzie :eek:
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 13:09   

V Kolejka (mecz zaległy)
Brazylia 1-0 Francja ( :ball: Kaka)

Saqiev: - W tym meczu mieliśmy mnóstwo sytuacji, lecz wykorzystaliśmy tylko jedną. Jestem szczęśliwy z tego wyniku, ponieważ zespół Francji nie należy do słabych. Po tym jak wygrali z Holandią (4:3) mam do nich duży szacunek. Przez większą częśc czasu atakowaliśmy, przeciwnik musiał się zadowolić kontratakami. Miał kilka groźnych sytuacji, ale żaden strzał nie był w światło bramki. Życzę na następne mecze ekipie z Francji dużo sukcesów.
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 13:13   

VIII Kolejka

Argentyna 0-3 Arsenal( :ball: Adebayor, :ball: :ball: Van Persie)

Wenger
: Kolejny zwycięski mecz z rzędu, i co najważniejsze kolejny bez utraty bramki. Jednak tym razem przeciwnik był bardziej wymagający, i mieliśmy kilka groźnych akcji pod polem karnym, jednak umiejętna gra obrońców uratowała nas przed stratą gola. Dobrze spisał się ofensywny pomocnik Baptista, który swoimi podaniami otworzył drogę do bramki dla Van Persiego. Najważniejsze 3 pkt, i dalej liczymy się w lidze.

Trener Dejzinio: Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu moich piłkarzy, ale drużyna Arsenalu jest za naszym zasięgiem. Gratuluję im wygranej i życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach.
_________________
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 13:58   

Na szczęście wszystkie zaległe mecze zostały rozegrane i mogłem uzupełnić statystyki. Wszystko jest już dodane do VII kolejki, włącznie. Teraz postaram się na bieżąco dodawać nowy materiał, oczywiście po rozegraniu całej kolejki. :-)
 
SzczepO
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-03, 14:00   

VIII Kolejka
Manchester United - Francja (0:1 Dhorasoo)


Bartlomeo:Dziwi mnie postawa przeciwnika. W rozegranym sparingu (ktory wygralem) przed meczem ligowym gral zupelnie inna pilke, preferowal inny styl. Pod koniec meczu gdy to ja naciskalem przedluzal wykop pilki z reki przez bramkarza, w ten sposob nie bylo czasu, by strzelil chociaz jednego gola. I gdzie tu fair-play? Gratuluje wygranej i zycze szczescia.

Szczepo:Dziwi mnie wypowiedz Bartlomeo "Pod koniec meczu gdy to ja naciskalem przedluzal wykop pilki z reki przez bramkarza, w ten sposob nie bylo czasu, by strzelil chociaz jednego gola. I gdzie tu fair-play?". To jest taktyka :eek: .Miales swoje sytuacje zeby wyrownac ale ich nie wykozystales.Gol byl strzelony ok 30 min 1 polowy wiec miales duzo czasu zeby wyrownac. Ten mecz byl loteria mielismy podobna ilosc strzalow ale wygrala druzyna o lepszej skutecznosci. Przeciwnik trudny i moze jeszcze w rewanzach zamieszac tabela.
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 14:02   

czaki90 napisał/a:
Na szczęście wszystkie zaległe mecze zostały rozegrane i mogłem uzupełnić statystyki. Wszystko jest już dodane do VII kolejki, włącznie. Teraz postaram się na bieżąco dodawać nowy materiał, oczywiście po rozegraniu całej kolejki. :-)

Dobrze :)

Ja ze swojej strony aktualizuję tabelę "na żywo":
http://orleta.lukow.pl/sk8ter/we2002/index.php
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-03, 19:44   

8 kolejka

Inter Mediolan - Anglia 3:2 (Vieira, Ibrahimović, Crespo - Joe Cole (dwie))

izba- pierwsza bramka padla po strzale Viery z 23m w samo okienko lecz ta polowa nalezala do anglikow ktozi w ciagu 5min zdobyli 2 bramki...druga polow nalezala do mnie nie
i mialem kilka dogodnych sytuacji..moglem wygrac wyzej ale nerwy zrobily swoje..czekam na rewanze zeby zmucic was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sk8ter - Mecz był do wygrania, ale popełniliśmy karygodne błędy w obronie. Polecą głowy!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 20:22   

Teraz ja muszę trochę rozwalić tabelę. Chelsea nie przygotowała dzisiaj boiska, mecz został przełożony. Najwcześniej na środę.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-04, 19:38   

9 kolejka

Inter Mediolan( :ball: Ibrhaimovic 6x) - Argentyna 6:0


izba- lagi!!!!! ale dezi mnie uprzedzal;)...Dośrodkowanie i bramki;)samolubna gra ibrahimovica..
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 15:11   

8 kolejka
Holandia - Chelsea 9:1
van Nisterlooy x4, van der Vaart x2, Robben, van Peersie, Cocu - Lampard

Obaj trenerzy postanowili nie przychodzić na konferencję prasową.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 18:08   

Radek Ferguson - Barcelona to będzie wyzwanie

Podczas konferencji prasowej Fc Barcelony, prezes klubu ogłosił, iż Radek Ferguson będzie nowym trenerem Barcy.

To dla mnie wielkie wyzwanie. Barcelona składa się z samych gwiazd więc gwiazdy muszą lśnić w natchodzącym nowym sezonie. Naszym celem jest pierwsza 3. Będzie ciężko walczyć o tak wysoką pozycję bo w lidze grają tak świetne drużyny jak : Brazylia, Holandia czy Anglia. Powiedział Radek Ferguson. Oczywiście Fc Barcelona także zgłosiła się do ligi forumowej.


Jesli by było duzo chętnych tak z 20 to można by było zrobić 2 lige :) W pierwszej lidze 10 zespołów i w 2 reszta. Np: z pierwszej ligi spadają 2 ostatnie drużyny (2 pierwsze drużyny z 2 ligi awansują do pierwszej) a 3 drużyna od końca gra z 3 drużyną 2 ligi.
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 18:26   

Wenger: Sk8ter może zapomnieć to Tytule.

Przed zbliżającym się wielkim szlagierem ligi Arsenal- Anglia, trener tej pierwszej drużyny zaznaczył, że drużyna Anglii nie ma szans w spotkaniu z tak wielkim i utytułowanym rywalem jakim jest Arsenal. Wenger wątpi także w to że drużyna Anglii jeszcze w tym roku zagrozi Arsenalowi w zdobyciu tytułu. Menadżer Arsenalu jest przekonany o tym, że wygra czwarty mecz z rzędu, i sprowadzi sk8tera na ziemię, i Anglia uświadomi sobie że w tym roku jest tylko średniakiem ligi.
_________________
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 21:57   

XIV Kolejka

Arsenal
( :ball: :ball: :ball: Van Persie, :ball: Hleb, :ball: Henry) 5-0 Anglia

Wenger: Tak jak zapowiadałem, kolejna łatwa przeprawa. Wysokość wyniku jednak nie odzwierciedla gry, mecz stał na wysokim poziomie, podobna ilość strzałów, jednak to moje trafiały w światło bramki. Następne trzy punkty do kolekcji.
_________________
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 12:15   

Runda sie powoli konczy. Czy mafia planuje ten puchar?
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 13:56   

Dev napisał/a:
Runda sie powoli konczy. Czy mafia planuje ten puchar?

Jest przeto runda rewanżowa :)
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 14:18   

a puchar nie miał być jako przerwa miedzy rundami?
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 14:35   

Dev napisał/a:
a puchar nie miał być jako przerwa miedzy rundami?

A moze byc, nie widze problemu.

Idea Pucharu Ligi to danie szansy gorszym druzynom, aby pokazaly sie na arenie ogolnoforumowej. Stad proponuje nastepujaca drabinke (numerki to zajeta pozycja na koniec rundy):

Runda wstępna:
1. 1 : 3
2. 2 : 4

Ćwierćfinał:
3. 9 : 7
4: 5 : zwycięzca meczu nr 1
5. 8 : 10
6. 6: zwycięzca meczu nr 2

Półfinał:
7. zwycięzca meczu 3 : zwycięzca meczu 4
8. zwycięzca meczu 5 : zwycięzca meczu 6

Finał:
9. zwycięzca meczu 7 : zwycięzca meczu 8

Gralibyśmy dwa mecze, liczyłyby się zasady bramek strzelonych na wyjeździe. Zwycięzca pucharu grałby mecz o Superpuchar ze zwycięzcą ligi :)
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 14:47   

no ale w pucharze chcieliby grać pewnie inni. np. mistrzu, Spec, moze markoll. Vaclav odpada bo ma kijowy ping. A jeszcze moze sookowy?
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 14:49   

Spain 1-0 Brazil

Saqiev: Kurwa, ja pierdole. Byliśmy lepszą drużyną a przejebaliśmy... Ronaldo - "Gruba Ciota" nie strzelila ani jednej bramki mimo, że miał 3 sytuacje sam na sam. Pierdole taką gre... W nastepnym meczu na znak protestu nie wystawie zadnego napastnika.
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 14:57   

VIII kolejka:
Hiszpania - Brazylia 1:0 (Villa)

Trener Hiszpanii: Był to nasz najlepszy mecz jaki rozegraliśmy do tej pory. W pierwszej połowie mieliśmy dwie okazji do strzelenia bramki. W pierwszej zagotowało się pod bramką rywala i w zamieszaniu podbramkowym Xavi z 12 metrów przestrzelił nad bramką. W drugiej sytuacji bardzo dobre podanie dostał Villa i po krótkim rajdzie, przy asyście przeciwnika zdołał oddać strzał i umieścić piłkę w bramce, obok interweniującego Didy. W drugiej połowie nastawiliśmy się na obronę wyniku, jak najdłuższe posiadanie piłki i ataki z kontry. Była to bardzo dobra taktyka, którą moi zawodnicy wypełnili w 100%. Na 10 minut przed końcem meczu, na boisku zapanowała ciemność - wysiadło oświetlenie. Jedak po szybkiej interwencji spotkanie zostało dokończone. Bardzo cieszy nas wygrana z pretendentem do tytułu mistrza.
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 15:15   

Ostatnia kolejka

Brazylia - Holandia 1:3 (1:0)
??? - 3x Robben

Mecz był wyrównany ale to Brazylia strzeliła pierwsza bramkę i miała wymarzoną szansę na 2:0. Holandia nie mogła się sobie stworzyć sytuacji strzeleckiej. Widać wyraźnie ze zawodnicy Brazylii są najszybsi w lidze i bardzo szybko przechwytują piłkę. DO 50 minuty ani jednego strzału Holandii. Wtedy błąd obrony wykorzystuje Robben i do końca strzela jeszcze dwie bramki. W 85 minucie (trzeci gol Robbena) gaśnie światło (znowu?) ale mecz nie zostaje dokończony.

Trener Devilsten zgodnie ze swoim nowym zwyczajem nie przyszedł na konferencję, nie wysyłając nawet asystenta.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 15:16   

Brazylia 1-3 Holandia

Po meczu trener Brazylii powiedział: - Podaje się do dymisji...

Tak więc stanowisko trenera Brazylii jest teraz wolne.
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 15:40   

Mam forme :) Bartka pokonałem 5-2 :) Jak ktoś chce spara to na gg pisac
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 16:04   

I wszystkie gole po dosrodkowaniach i strzlach z glowki - 4 Etoo i 1 Messi :D
 
Spec

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 224
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 16:27   

Ja chce garc w pucharze :thdwn:
_________________
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 16:56   

No robimy puchar czy nie. Saqiev nie odpierdala i jest nas 12. Pytamy się reszty czy ktoś gra, a jak nie to gramy.

Albo rundy przedstępne w stylu skejtera, albo system Copa America.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 17:11   

Dev napisał/a:
no ale w pucharze chcieliby grać pewnie inni. np. mistrzu, Spec, moze markoll. Vaclav odpada bo ma kijowy ping. A jeszcze moze sookowy?




to moze grajmy teraz puchar forum ?
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 17:58   

9. kolejka
Manchester 1:0 Chelsea (Saha :ball: )

Uff, dobrze ze wygralismy. Saha strzelil w doslownie ostatniej sekundzie meczu :D
 
izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-06, 19:45   

gram...to niech ktos rozlosuje
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 16:49   

Jako że nie widzę chętnych sam się tym zajmę. Do 20.00 czekam na dodatkowe zgłoszenia. Potem przedstawię system i koszyki do losowania.

- cała 10tka uczestnicząca w rozgrywkach ligowych (przyjęta automatycznie)
- mistrzu
- spec
- markoll


P.S dogrywajcie I rundę ligi
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM