Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Które liceum lepsze?
Autor Wiadomość
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 20:46   

Sk8ter napisał/a:
w prestiżowym 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusz Kościuszki


tylko z nazwy
w koncu kosynierzy dostali po dupie, to samo tyczy sie was !!
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 20:56   

Przeciez w tym medyku to nawet z amnestią giertychowską nie wszyscy maturę zdali :kekeke: Pokaż mi w czym jesteście lepsi :>
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 21:03   

Wydziłem posty do nowego tematu, żeby tam nie było OT :admin:
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 21:28   

No to ja wam powiem że jak dla mnie Najlepszą szkołą jest Reymont, gdyż posiada wysoce wykwalifikowaną kadrę, trzy pracownie komputerowe (z czego jedna w tym roku oddana do użytku), nowy budynek szkoły, wysoki poziom nauczania (Chodź jak dla mnie medyk ma najwyższy poziom), dużo fajnych osób xD, wysokie miejsca w rankingach ogólnopolskich. Nie chce mi się kłócić kolejny raz z osobami, które chodzą do kościuszki, ale dla mnie ta szkoła jest gorsza :) Oczywiście aby nie było tak słodko i przesadnie powiem też o tym że w naszej szkole(tak jak w każdej innej) wielu technogejów, niektórzy nauczyciele też nie przypadli do gustu xD. Reymont RLZ. :thup:
_________________
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-03, 22:57   

w sposobie nauczania, w podejsciu do ucznia.
w szkole
przynajmniej storp nam sie na glowe nie wali, a do tego nie ma zadnej kiszki u nas, a hades to tylko nam sie w nocy sni, bo na codzien nie chcemy widziec takich gadżetów.
jestesmy rycerzami spod znaku Krzyza. a wy kosciuszkowcami spod znaku Kosy(mowi samo za siebie-smierc-hades-kiszka)
;)
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-04, 14:29   

Moim zdaniem każde liceum ma swoje plusy i minusy to jednak Kościuszka była pierwsza i to jej mury opuszczali najlepsi (chociazby Czarek Kucharski). Nie podoba mi sie jezdzenie, ze tynk spada, ze smierdzi, ze niewyremontowane. Budynek ma ponad 50 lat i juz 2 lata temu konserwator zabytkow nie zgodzil sie na remont.

Co do tego, ktora szkola jest lepsza - wszystkie sa rowne i nierowne :) Jak widze teraz kto moze sie dostac np. do mojej szkoly, ktora kilka lat temu takiego ucznia by nie przyjela, to sie wlos na glowie jezy. Uznaje zasade, ze jak zakonczyles gimnazjum to do takiej idziesz szkoly, a nie zagadasz z dyrektorem i siedzisz w najlepszej klasie i reszta patrzy na ciebie spod byka bo wyraznie odstajesz.

Szacunek dla joLki, ktora porzucila Medyk i przepisala sie do nas. :thup:
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-04, 15:48   

Sk8ter napisał/a:
Szacunek dla joLki, ktora porzucila Medyk i przepisala sie do nas. :thup:


Zdrajczyni. :D

A ja przyznam, ze medyk to bardzo fajna szkola. Chociazby ze wzgledu na uczniow ktorych nie przyjmuje sie przez 'rozmowe z dyrekcja', a to podwyzsza poziom. Wizualnie tez wyglada ladniej. ;>
 
marmolinho

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 154
Wysłany: 2007-09-04, 15:56   

Cytat:
Chociazby ze wzgledu na uczniow ktorych nie przyjmuje sie przez 'rozmowe z dyrekcja',



hahahhaha.... :mrgreen:
chyba nie wiesz co mówisz.


Ja się wypowiem po paru tygodniach. Na razie nie jest źle, ale zachwycony jakiś też nie jestem. Zobaczymy jak to będzie :spy:
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-04, 16:04   

marmolinho napisał/a:

hahahhaha.... :mrgreen:
chyba nie wiesz co mówisz.


Nawet jesli to nie na taka skale jak w 1LO gdzie za wyniki sportowe wchodzi kazdy kto chce.. Nie o to chodzi, jak ktos jest uzdolniony sportowo to sportowe licea. Chociaz to sie takim robi, dlatego wybralem inne.
Ostatnio zmieniony przez markoll 2007-09-04, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-04, 17:19   

alf napisał/a:
w sposobie nauczania, w podejsciu do ucznia.

konkrety!
Po pierwszych lekcjach stwierdzam, że podejście jest ok, traktuje się nas jak dorosłych ludzi, którym powinno zależeć na nauce. A jeśli chodzi o sposób nauczania, no to przepraszam bardzo, ale wyniki mówią same za siebie :-D

Co do tych "miejsc" - hades i kiszka - to jak dla mnie jest to bajer po prostu, czuje się ten klimat :-D
 
Manwe


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 308
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-04, 18:27   

no ja jako dumny przedstawiciel kosciuszki powiem tak:
nie da sie powiedziec ktora szkola najlepsza bo: skad ma ktos to wiedziec ktora szkola jest najlepsza nie chodzac do wszystkich? Mozna powiedziec ze mi dana szkola pasuje i ja lubie ale skad mozna wiedziec ze innej by sie nie lubilo? Jednak ja jestem za kosciuszka i koniec. spoko ludzie, spoko nauczyiele (pzdr dla nieweglawskiej, sujki (on), trwogi). zawsze ma kto fajkiem poczestowac :) duzo zeczy sie da zalatwic poprzez personel szkoly :) nie bede mowil juz jakie fajne tricki mozna robic, jednakze dam podpowiedz pierwszakom: oblookajcie cala szkole wzdluz i wszez a zobaczycie ze mozna glowiece atomowa wniesc do srodka nie zwracajac niczyjej uwagi i niosac ja w reku :)
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-04, 18:36   

E napisał/a:
, czuje się ten klimat


UHEHHEHEH
typowe siksiarskie podejscie :D
"klimat" ile razy ja juz tego nie slyszalem ;) w tym ze klimat to sie nie liczy, najwazniejsze jest zdrowie. a u was to sie gruzlicy czy innego gowna nabawic mozna ,nie mowiac o glowie i stropie :P
a przede wszystkim są u was typowi zel-meni , i rozowe-kobietki.
a E wiadomo czemu bronisz szkoly swojej, ale tez z rodzinnych wzgledow ;)
Ja mam w dupie wszystko, ale prawda jest taka
MEDYK JEST NAJLEPSZY i tyle w tym temacie
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-04, 18:45   

alf napisał/a:
typowe siksiarskie podejscie :D

A jakie to?
alf napisał/a:
"klimat" ile razy ja juz tego nie slyszalem ;) w tym ze klimat to sie nie liczy, najwazniejsze jest zdrowie.

Tu się zgadzam :)
alf napisał/a:
a u was to sie gruzlicy czy innego gowna nabawic mozna ,nie mowiac o glowie i stropie :P

Jakby tak było to by budynek nie był dopuszczony do użytkowania.
alf napisał/a:
a przede wszystkim są u was typowi zel-meni , i rozowe-kobietki.

Jestem żel menem? Czubek jest? Elip jest? Manwe jest? E jest różową kobietką? JoLka jest? :)
alf napisał/a:
Ja mam w dupie wszystko, ale prawda jest taka

alf napisał/a:
MEDYK JEST NAJLEPSZY i tyle w tym temacie

Ha. To już wiemy skąd ten tok rozumowania...
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-04, 18:49   

bronie swojego nawet jakbym byl w rolniku :)

chociaz jesli chodzi o poziom to jednak w medyku wiekszy,trzeba to przyznac.

siksiarskie podejscie to siksiarskie podejscie"wielki klimat tu ten , kiszka sriszka :D "
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-04, 19:21   

alf napisał/a:
siksiarskie podejscie to siksiarskie podejscie"wielki klimat tu ten , kiszka sriszka :D "

Sam pewnie srałeś po gaciach jak pierwszy raz przyszedłeś do nowej szkoły, więc mi nie mów stary szkolny wygo :)

Topic zapewne nie mial w zalozeniach klotni, tylko merytoryczna dyskusje. Skomentuje teraz poprzedni post alfa. Drogi alfie, czy kiedykolwiek ktoś Ci powiedzał, że komuś spadł tynk na głowę :mrgreen: ? Zapewne uskarżał się na nieprzyjemny zapach, brud, ale nie na spadający tynk, litości :D
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-04, 20:04   

nie sralem po gaciach , juz bylem dosc dojrzalszy.
pamietaj o najwazniejszym, aby nie mierzyc ludzi wlasna miarą

wielki kapitalista skejter ;] -oczywiscie ironia, do tego ze czego ty nie wiesz , gdzie ty nie byles i gdzie ty nie jezdziles.
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 09:54   

O jaki fajny temat powstał :eek: Ja raczej nie mam już prawa się w nim wypowiadać - status absolwenta posiadam. Ale wypowiem się w kilku kwestiach.

Klimat Kościuszki jest czymś, czego inne licea nie posiadają. Alf, możesz się nasmiewać ile chcesz, ale zarówno "Medyk", "Rolnik" i "BeP" mają nudną, standardową prezencję. Od wszystkie wybudowane zgodnie z (w miare świeżymi) trendami architektury. Brak w nich miejsc szczegolnych, wyjątkowych, czyli takich, o których wszyscy mówią. Wszyscy przynajmiej słyszeli o "Hadesach", "Kiszcze", "Manhattanie", czy też "Miami" (czy jak się tam nowa palarnia na dworze teraz nazywa). Natomiast nikt nie wspomnia o klimatycznych miejscach w pozostałych szkołach. Klimat jest równie ważny jak poziom nauczania, bo jak szkoła będzie wydawała się nudna i płaska to ucznowie nie będą składać papierów, bo liceum to fajne musi być. W Kościuszcze możesz zaszyć się w Hadesie, możesz zniknąć w tłumie na Kiszcze, czy też wybrać się na pola (ponoć ostatnio taka moda zapanowała), jest tam wiele możliwości zniknięcia. A Medyk i Rolnik? Szerokie korytarze, prosty plan budynku, duża przejrzystość... każde twe posunięcie widać, jak w domu Wilekiego Brata.

A teraz kwestia ogólnego pozyskiwania nowych pokoleń uczniów. Tu zdecydowanie wygrywa Rolnik - nowe sale komputerowe, nowe boiska, najwięcej chyba propozycji zajęć pozalekcyjnych. Do tego dochodzi wysoki poziom nauczania i (to wielki plus dla rodziców) jakiś tam poziom dyscypliny. Wiem, co pisze - nie tak dawno moja starsza nauczała tam niemieckiego, więc się trochę nasłuchałem. Z resztą - mój brajdol cioteczny jest absolwentem Rolnika. Specjalne obuwie, zamykanie wejścia do szkoły, a nawet słyszałem o pracach społecznych na rzecz szkoły w ramach kary. Takie rzeczy robią wrażenie na rodzicach. Dlatego też Rolnik uważany jest za najlepsze liceum w mieście -wyśrubowóją poziom wszelakich wymagań względem uczniów.

P.S. Ale Alf dałeś porównane. Wiem, jakiego macie patrona, ale żeby tu odrazu robić z zwykłej budy jakiś elitarny zakon rycerski... buahahaha. Może jeszcze jakąś krucjatę zorganizujecie? :eek:
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 14:47   

Ale dziwne jest to, że skoro medyk przyjmuje tylko najlepszych, czemu nie wszyscy zdają maturę? A w Kościuszce, gdzie chodzą tacy najgorsi, zdają wszyscy... :P
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 17:25   

Cytat:
A w Kościuszce, gdzie chodzą tacy najgorsi, zdają wszyscy...

Co bardzo pięknie podkreślał do niedawna tam panujący Pan Stanisław Trwoga w swej propagandzie. :eek:
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 17:34   

Vaclav napisał/a:
Co bardzo pięknie podkreślał do niedawna tam panujący Pan Stanisław Trwoga w swej propagandzie. :eek:

Taak... Maturę zdało 110% uczniów :kekeke:
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 17:49   

I dlatego Kościuszka rządzi - daje krajowi więcej wykształconych obywateli. Jest to szkoła przodownicza, która przekracza normę, której innym nawet nie udaje się osiągnąć. :]
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
Spec

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 224
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-05, 18:07   

A przedewszystkim zawsze mzona znalezc kumpa do wypicia taniego winka :) Zamiast isc na biologię naprzykład ;) :thup:
_________________
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 22:39   

E napisał/a:
Ale dziwne jest to, że skoro medyk przyjmuje tylko najlepszych, czemu nie wszyscy zdają maturę? A w Kościuszce, gdzie chodzą tacy najgorsi, zdają wszyscy...


znam osoby od was ktore nie podchodza do matury i moze to jest ten problem;]
u nas w medyku jedna osoba nie zdala, dlatego ze myslala ze nie zdala pisemnego z anglieskiego i nie podchodzila do ustnego i do reszty egzaminow. okazalo sie pozniej ze zdala pisemnego, i tu byl caly problem.
a E to kujon jestes wiec zdasz napewno 198 punktow przeciez samo sie nie uzbieralo;)
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-06, 22:41   

Vaclav napisał/a:
Jest to szkoła przodownicza, która przekracza normę, której innym nawet nie udaje się osiągnąć.

nie te lata kolezko;)
tu juz medyk rzadzi :)
w kosciuszce jest tylko jedna klasa IIA hehe
u nas jest takich na peczkach :)
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 13:03   

alf napisał/a:
a E to kujon jestes wiec zdasz napewno 198 punktow przeciez samo sie nie uzbieralo;)

195, sprawdzaj informacje na drugi raz, skoro tyle o mnie niby wiesz :x

alf napisał/a:
a E wiadomo czemu bronisz szkoly swojej, ale tez z rodzinnych wzgledow

spieprzaj :-)


i już się tak nie ekscytuj, jaki to medyk wspaniały, najlepsi (najlepsze) w mieście wybrały Kościuszkę :P I jak widac nie zraziły nas wredne ploty rozpuszczane przez nauczycieli z medyka, że profesor Pajda odchodzi na emeryturę :-D chemię tez mamy najlepszą w mieście, jedyne co wam moge przyznać - macie dobrą fizykę :P
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 13:29   

E napisał/a:
jedyne co wam moge przyznać - macie dobrą fizykę :P


profesora F. nie zamieniłbym na żadnego innego
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 13:48   

E napisał/a:
najlepsi (najlepsze) w mieście wybrały Kościuszkę


Prymus Mojej szkoly, Pawel P. wybral medyka. ;>
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 13:50   

Ale to jest prymus Twojej szkoły, ile miał punktów? Jest laureatem jakiegoś konkursu?
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 14:05   

alf napisał/a:
w kosciuszce jest tylko jedna klasa IIA hehe

To moja :)

Wiecie co, i tak kazdy bedzie bronil swojej szkoly, wiec moze poprosze Was o merytoryczna (slowo - klucz) dyskusje?
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 14:53   

Toż ona jest merytoryczna! Ja cały czas podaję rzeczowe dowody, że MOJE liceum jest lepsze, to alf mówi coś o kosynierach, spadającym tynku i w ogóle sugeruje, że u nas to tylko jakieś puste różowe panny, myszy, brud syf i malaria...
LUDZIE...
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 14:55   

Myszy to były w Kamczatce :)
Bardzo estetycznie się teraz zrobiło na dziedzińcu, ale jakoś dzisiaj zerkając w lewo czegoś mi brakowało.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 14:55   

oj skonczcie pier***ić, dla każdego jedno liceum ma swoje plusy i minusy...
Każdy wybiera to, które uważa za lepsze lub tam ma więcej znajomych lub to i to :D
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 18:34   

Cytat:
Bardzo estetycznie się teraz zrobiło na dziedzińcu, ale jakoś dzisiaj zerkając w lewo czegoś mi brakowało.

Ehhh, za tą Kamczatkę to UNESCO powinno jakąś karę na szkołę nałożyć.
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
marmolinho

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 154
Wysłany: 2007-09-07, 19:13   

Jeśli chodzi o dobrych uczniów z medyka. To u mnie w klasie jest dziewczyna, która miała 198 punktów, a średnia mojej klasy to PONAD 150 pkt. Możliwe, ze teraz już więcej, bo parę osób, które zaniżało średnią odeszło. I co? ;>
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 19:35   

No tak, coraz lepiej, segregujcie ludzi ze względu na ich ilość punktów ... :thdwn: .
_________________
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 19:44   

molek napisał/a:
No tak, coraz lepiej, segregujcie ludzi ze względu na ich ilość punktów ... :thdwn: .

Szkoła, jako placówka jak najbardziej powinna to robić. Gorzej z klasą... Szkoda tylko, że u mnie w klasie jest to samo :/
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 20:19   

W mojej wypowiedzi odnosiłem się do słów forumowiczów, którzy dzielą osoby na lepsze i najlepsze. To że ktoś jest np. z Alej nie znaczy że jest głupszy i gorszy od tego z np. Rolnika, Medyka, Kościuszki.

Mój post odnosi się do słów E

E napisał/a:
najlepsi (najlepsze) w mieście wybrały Kościuszkę


A i na koniec dodam, że nawet jeśli to "najlepsi" miało wymiar edukacyjny (jak wspomniane przez koleżankę E konkursy) to jest to całkowitą nieprawdą gdyż w ilości wygrywanych konkursów i zajmowanych miejscach w Rankingach Ogólnopolskich prym od kilku lat wiedzie Reymont.
_________________
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 20:25   

No tak, zgodzę się, Reymont wygrywa Olimpiady o żywności na przykład...
 
marmolinho

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 154
Wysłany: 2007-09-07, 20:48   

Ja nikogo nie dziele.
Chciałem tylko pokazać, że są osoby z dużą ilością punktów w Medyku.
Tyle.
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 21:08   

Kto tam za moich czasów na te wyniki z egzamów patrzyl... co się z tą młodzieżą porobiło :(
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 21:28   

Vaclav napisał/a:
co się z tą młodzieżą porobiło
no właśnie... noszą jakieś długie włosy chłopaki, jakies czarne ubrania... Co to sie dzieje :twisted:
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
joLek


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 149
Skąd: UKF!
Wysłany: 2007-09-07, 21:38   

o teraazzz pjechales chubec...

trudno mi sie wypowiedziec bo na rozpoczęciu roku byłam w medyku.. jak popatrzyłam na te mor... twarze to jakos tak mi sie zatęskniło za znajmymi których w kosciuszce mam moc!! medyk to taka wioska... macie chór?? nie macie!! macie tańce towarzyskie?? nie macie... i wogóle ta szkoła nie zorganizowana.. prze 6 lat byłam zdecydowana na medyk ale jak tam poszłam...cdn
_________________

 
marmolinho

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 154
Wysłany: 2007-09-07, 21:41   

Cytat:
macie tańce towarzyskie??


No jak nie mamy jak mamy? :spy:
Dziewczyny z mojej klasy się zgłosiły, że są chętne i podobno mają im to umożliwić.
Jakby były chętne osoby to chór też pewnie byśmy mieli :mrgreen:
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 21:44   

a taka postac jak prof Zalewski nic wam nie mowi;)
toz pol kosciuszki chodzi do niego na korepetycje, a przeciez mojski podobno taki superancki nauczyciel :(
oprocz Łukowa do Pana Zygmunta zjezdza sie mlodziez z radzynia, spod Łukowa itp
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 21:52   

ha... słyszałam, że na korki przyjmuje tylko uczniów z 4 i wyżej, prawda to?
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 21:57   

no a co bedzie sie uzeral z tumanami.
chociaz 3 to nie tak slabo.
ale wymagajacy i dobrze podajacy wiedze nauczyciel. Wie wszystko o wszystkim .
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-07, 23:14   

E napisał/a:
No tak, zgodzę się, Reymont wygrywa Olimpiady o żywności na przykład...


A czy Kościuszka wygrywa jakiekolwiek inne konkursy, skoro napisałaś taką wypowiedź, to poprzyj ją dowodami
_________________
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-08, 07:26   

wiem, że mieliśmy finał z rosyjskiego i filozofii
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 08:01   

Ale macie problemy, ja mam troszkę mieszane uczucia bo sor Zalewski mnie zapraszał a ja poszedłem do Kościuszki... :(
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-09-08, 08:49   

Choobec, mamy XXI wiek, czasy tolerancji i różnorodności. Więc nie wyskakuj z tak głupimi tekstami. Nie każdy przecież musi chodzić ścięty na krótko i ubrany w ciuchy z House'a, Reportera, Croppa, czy cholera wie skąd jeszcze. Najważniejsze jest to, zeby nasza aparycja podobała się nam samym.

Dobra, dość off - topu. Do chóru to trzeba mieć wyspecjalizowaną kadrę i takową znajdziecie w Kościuszce. Nasz chór już wielokrotnie jeździł na występy zagraniczne. A wszystko to dzięki pracy i poświęceniu jednego człowieka - Pana Tadeusza Borkowskiego! Takiej osobistości to z świecą szukać. Teraż jednakże Pan Tadeusz korzysta z dobrodziejstw żłotej jesieni życia, a chór prowadzi ktoś inny.
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
Ostatnio zmieniony przez Vaclav 2007-09-08, 09:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM