Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
85 lat Orląt!

Jak powinno się uczcić jubileusz 85-lecia klubu?
Meczem towarzyskim z pierwszoligową drużyną
26%
 26%  [ 13 ]
Awansem Orląt do wyższej ligi
34%
 34%  [ 17 ]
Turniejem drużyn z miast partnerskich
12%
 12%  [ 6 ]
Meczem Orlęta 2007/2008 - Orlęta 1997/98
18%
 18%  [ 9 ]
Meczem reprezentacji narodowych
6%
 6%  [ 3 ]
Nijak - to nieokrągła rocznica
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 49

Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-13, 13:45   85 lat Orląt!

Jak powinno się uczcić jubileusz 85-lecia klubu? Co o tym sądzicie? W ankiecie powyżej możecie oddać głos na wymyślone przeze mnie (można zagłosować na dwie opcje).
A może macie inne pomysły?
Czy jest to potrzebne? Czy takie igrzyska są koniecznie? Szkoda/ nie szkoda na nie kasy?
Przecież niedawno hucznie obchodziliśmy osiemdziesiątkę naszego staruszka.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-13, 15:28   

No jak było 80lecie to było to obchodze hucznie, w końcu dwa wielkie mecze :) I wydaje mi sie, że to nie przynioslo, bo zysk z biletów musiałbyć spory.
Ale te biało-czerwone szaliki :morda: Tego nigdy władzom nie wybaczę.
No i dziwi mnie też napis na wpinkach: "KS"

A teraz pytanie czy w ogóle władze planują obchodzić ten jubileusz ?
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-13, 15:28   

Myślę, że powinienem zaznaczyć każdą z tych opcji, ale ograniczyłem się do wskazanych dwóch: meczem towarzyskim z pierwszoligową drużyną oraz meczem Orlęta 2007/2008 - Orlęta 1997/98. Jak już pisałem każda z tych opcji byłaby fajna bo i tak w klubie rzadko się coś dzieje. Ciekawe jak potraktują to władze, wszakże nie jest to okrągła rocznica. Pamiętamy jak w wakacje na pożegnanie TK miał być Górnik Łęczna...
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-13, 15:55   

Z dniami Lukowa pewnie polacza..
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-13, 15:57   

markoll napisał/a:
Z dniami Lukowa pewnie polacza..

niestety... i wyjdzie piknik...
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-02-13, 17:02   

Sk8ter napisał/a:
ale ograniczyłem się do wskazanych dwóch: meczem towarzyskim z pierwszoligową drużyną oraz meczem Orlęta 2007/2008 - Orlęta 1997/98.


ja takze ograniczylem sie do tych dwoch odpowiedzi uwazam ze mecz z druzyna 97/98 to ciekawy pomysl z tego powowodu ze wielu z was mialo malo lat nie widziala tamtej druzyny w akcji lub nawet o nich nie slyszalo mozna bylo by zobaczyc na Boisku Napiorkowskiego Ogórka Ciołka Sitnickiego Dziube Wiacka Syte Kurka Wereszczynskiego Kondraszuka Kosmalskiego Gajewskiego dziewulskiego Korzenia Orzylowskiego razem w jednej druzynie jak za czasów dobrych z trenerem Złomanczukiem i Kierownika RZymowskim na Ławce to naprawde bylo by fajne sam chetnie bym zobaczyl ich razem w grze bo z tamtych okresów pozostalo mi wiele wspomnien a mecz z 1 ligowa druzyna ciekawe jaka? Legia moze miec problemy aby przyjechac do Łukowa bo ma ciezki terminarz duzo mecz potem Mistrzostwa a pilkarze porozjezdzaja sie po swoich Krajach Brazylia Słowacja ,Serbia itp a inne druzyny jakie? Lech? Cracovia? Wisla? nie wchodzi w rachube bo malo realne aby kogos chcieli z takich zespolów zapraszac wiedzac o animozjach miedzy kibicami wiec pozostal by nam 3 ligowy Gornik łeczna tez mi ku... atrakcja albo tak jak kiedys mecz Orleta Olboye Pogon Olboye wiesz malo optymistyczne a dotego wspomniane dni Łukowa to nie jest okazja do swietowania bawienia sie tylko do Piknikowania i sluchania wycia Brodki czy tez Flinty a zeby Czarek nie zegnał sie z futbolem to w Łukowie bysmy ogladali w ramach dni Łukowa mecz MKS Delfinek albo druzyn juniorskich z miast partnerskich
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
Ostatnio zmieniony przez LEGION_UKF 2008-02-14, 09:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
JJan

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-13, 19:15   Legion

....Zanim cos napiszesz....to sprawdż może..w historii klubu,wycinkach prasowych z tamtego okresu,bo po prostu piszesz glupoty i wprowadzasz ludzi w błąd...Wereszczyński nie gral w drużynie z sezonu 1997/98....po pierwsze...po drugie....nie bylo zadnego Korzyma he he, owszem taki gra w Legii....tylko Jarek Korzeń z Tomasovii...i po trzecie najśmieszniejsze...Janek Rzymowski jesli to o niego chodzi,a myslę ze tak nigdy nie byl w Orlętach dyrektorem!....W tamtym okresie byl kierownikiem drużyny....wiec nie zachowuj się jakbyś miał największą wiedzę na temat Orląt i był jedynym i najważniejszym kibicem drużyny Orląt...Pozdrawiam
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-13, 23:55   

ja rowniez wybralem opcje z meczem druzyny z tego sezony i 97/98. Dla wielu osob z ruchu kibicowskiego ktory tak licznie sie odrodzil bylaby to atrakcja zobaczyc jedna z silniejszych druzyn w historii klubu. Sam pamietam jaka fajna atmosfera panowala wtedy na stadionie choc bylem jeszcze malym dzieckiem.
pomyslalem rowniez ze moze zorganizowac by jakis turniej juniorow,wszak klub to nie tylko pierwsza druzyna. Wtedy moznaby zaprosic kilka mocnych ekip. mozna takze pomyslec nad jakimis zawodami w podnoszeniu ciezarow,choc z warunkami byloby w tym przypadku ,no ale jak juz wrocil Robert to moznaby sie zakrecic za tym. Nie zapominajmy tez o zapasach :P
chyba troszke za barzdo poniosla mnie wyobraznia,zapomnialem ze wszystko kosztuje...
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-02-14, 09:32   

po 1 do JJan popelnilem dwa razy literówke oczywiscie chodzilo mi o Korzenia a nie Korzyma Macka z Legii a Janek Rzymowski byl kierownikiem oczywiscie a nie dyrektorem niemam najwiekszej wiedzy o Orletach pisze to co pamientam i moge sie mylic mowisz zeby zobaczyczyc wycinki z gazet radze ci koluniu zobaczyc fotke ktora kiedys mozna bylo kupic na stadionie(zdjecie grupowe z kibicem z flaga zólto czerwona w tle i zobaczyc kto kucnal z lewej strony na dole z numerem 14 tuz obok Rusłana Kondrauszka nie jestem najwazniejszym kibicem Orlat tym bardziej jedynym wiec skoncz pier..... pisze to co wiem co pamientam bo jestem starszym jednym z kibiców a ty swoim wpisem nic nie wnosisz do tematu bo temat jest o 85 leciu!!! Zacznij cos robic dla dobra Orlat a nie krytykuj wpisy czyjes w interenecie :spy:
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
Ostatnio zmieniony przez LEGION_UKF 2008-02-14, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-14, 12:08   

Wróćmy do tematu proszę.

Czubek napisał/a:
No jak było 80lecie to było to obchodze hucznie, w końcu dwa wielkie mecze :) I wydaje mi sie, że to nie przynioslo, bo zysk z biletów musiałbyć spory.

No i dziwi mnie też napis na wpinkach: "KS"


Był jeszcze mecz z beniaminkiem i rewelacją sezonu Górnikiem Łęczna przegrany 1:4. W barwach górników wystąpił m.in. Grzegorz Bronowicki. A co wpinek do Orlęta KS-em były zawsze, a międzyzakładowym czy łukowskim tylko w niektórych przedziałach w historii.
To akurat niegłupio pomyślane.

Nie warto szerzyć też czarnowidztwa. Pokażcie mi drugi klub w regionie, który w ciągu ostatnich lat zapewnił swoim kibicom tyle atrakcji. Żyjemy gdzie żyjemy i nie oczekujmy złotych gór. Skazą jest na pewno to, ze od lat o nic nie walczymy.
Ale w ciągu ostatnich lat mogliśmy oglądać Legię, Górnika, Świt NNM (na bramce stał Arkadiusz Malarz), młodzieżówkę U21 (która była na pewno atrakcyjniejsza od obecnej), kilka razy jeszcze grały drużyny juniorskie, a w tamtym roku pożegnanie Czarka. Na upartego można do tego dorzucić RAP.


Wracając - już drugi raz - do tematu to, zważając na wiele czynników ciężko będzie zorganizować jakiś mecz z I ligą. Osobiście myślę, że jak już to z Grodziskiem. No ale wtedy może się skończyć jak na my meczu ze Świtem, kiedy były pustki.
W poprzedniej epoce popularne były gry z zagranicznymi rywalami. Ale dzisiaj też to nie wypali. Zebrać paczkę z 98 roku też łatwo by nie było, ale jest chyba realne dlatego postanowiłem dodać taką opcję.

A może coś jeszcze innego? Może nie ograniczajmy sie do formuły meczu? Sam nie wiem o co mi chodzi ale trzeba kombinować
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-27, 10:59   



Wysyłamy nasze sugestie :>
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-27, 15:02   

Dev napisał/a:
Wysyłamy nasze sugestie :>

Może nie nasze, ale naszą wspólnie ustaloną.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-27, 15:28   

no trzeba coś wysłać. Bo może Urząd Miasta nawet nie wie, że w tym roku oprócz 775 lecia miasta jest też 85 Orląt...
A i nie chce sie chwalić, ale na tym zdjęciu co Dev wrzucił w newsie najnowszym to ja jestem :D
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-29, 18:17   

myślałem że się tego wstydzisz? :D

może i wspolnie ustaloną, ale jak każdy by wysłał maila to by wyszło, że jest większe zainteresowanie społeczne :)
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-03-08, 10:54   

Dev napisał/a:
Obrazek

Wysyłamy nasze sugestie :>


U nas w szkole była ankieta o tym i wszyscy coś napisali. Ja napisałem o meczu Orląt z Kibicami Orląt :)
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-03-20, 19:36   

Bilety są jubileuszowe :)
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-20, 19:48   

Poprzednie tez byly jubileuszowe, z okazji 80 lecia :eek:
Ostatnio zmieniony przez markoll 2008-03-20, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-03-20, 19:57   



http://i32.tinypic.com/234lt1.jpg
_________________
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-03-20, 19:58   

Logo GIF z 90minut.pl :keke: . Pełen profesjonalizm :)
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-20, 20:09   

A bilety 'normalne' sa w kolorze zielonym tak jak poprzednie? Czy w jakims innym? :>
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-03-20, 20:11   

Cytat:
A bilety 'normalne' sa w kolorze zielonym tak jak poprzednie? Czy w jakims innym? :>

Kupili tusze - są czerwone :)
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-13, 08:36   

Nie wiem jak reszta, ale ja dopiero po meczu uważnie się wczytałem w 2 stronę Skarbu Kibica rozdawanego przed spotkaniem. :olala:
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-13, 09:54   

owszem, więc szykuje nam sie mała powtórka tego co było 5 lat temu :> oby wypaliło
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-04-13, 11:02   

a mówilem ze bedzie Legia pisalem na grono mowilem a mi nie chcieli wierzyc:D
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2008-04-14, 11:11   

Czubek napisał/a:
owszem, więc szykuje nam sie mała powtórka tego co było 5 lat temu :> oby wypaliło


Impreza nie zapomniana... mecz kibicow u Patryka na dzialce:) Kolega B. nie dotrzymywal tempa(wkoncu z Łukowa nie pochodzi;) a kolega G. chcial pokazac jak to dobrze plywa i probuwal sie zerwac na cegle, jednak sprawna interwencja nas wszytskich temu zapobiegla.
Pamitam truskwki:D i latajace plastikowe krzesleka, kotrym mialem przyjemnosc dostac w glowe.
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-19, 07:37   

Super tylko że mecz jest wstępnie planowany na 14 lub 21 maja! A w obu wypadkach jest to ... środa :/
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-19, 10:22   

pogłupieli czy jak?
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-19, 10:30   

21 maja bylby ok. idealny wstep do dlugiego weekendu. ;)
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-19, 10:40   

markoll napisał/a:
21 maja bylby ok. idealny wstep do dlugiego weekendu. ;)


Zgadza się! Nie pomyślałem o tym. W takim wypadku byłoby superancko.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-19, 10:54   

ale ludzie jeszcze pracują, w końcu to normalna środa, największy problem mieliby wtedy kibice z poza Łukowa, którzy chcieliby przyjechać na ten mecz.

acab napisał/a:
Impreza nie zapomniana... mecz kibicow u Patryka na dzialce:) Kolega B. nie dotrzymywal tempa(wkoncu z Łukowa nie pochodzi;) a kolega G. chcial pokazac jak to dobrze plywa i probuwal sie zerwac na cegle, jednak sprawna interwencja nas wszytskich temu zapobiegla.
Pamitam truskwki:D i latajace plastikowe krzesleka, kotrym mialem przyjemnosc dostac w glowe.
to w tym roku u kogo melanż? :D
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-19, 11:05   

u Kota ;D
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-04-19, 13:23   

to Legia stawia warunki i Orleta niemaja nic do gadania taka prawda
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-30, 16:53   

Mecz z Legią jednak na Dni Łukowa :) Jak dobrze zrozumiałem prawdopodobnie w piątek (albo w sobotę bo, 31 maja to jednak sobota).
A potem zaraz w czerwcu mecz młodzieżówki U21. I tutaj z datą też już sam nie wiem, ale chyba w niedzielę 1 czerwca.

Info od Legiona przez T.B. Wróci to sprostuje.

Za to na Master wyczytałem że w sobotę na stadionie będzie grany mecz samorządowcy - przedsiębiorcy (zamiast mediów). A zagra w nim ... Tusk - na zaproszenie Z.Zemły i Czarka.
Czyli Legia właśnie by wypadała na piątek. W niedzielę mamy Kraśnik ale pewnie przełożą
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-30, 17:11   

Fajnie, zaśpiewamy:
Gdzie są stadiony, hej Donek gdzie są stadiony?!
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-04-30, 17:12   

no nie wiem Tomasz B powiedzial mi 31 maja Legia w Łukowie 1.06 Polska;Białorus U-21

potwierdzil to poraz kolejny przez tel kom
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-04-30, 17:22   

LEGION_UKF napisał/a:
no nie wiem Tomasz B powiedzial mi 31 maja Legia w Łukowie 1.06 Polska;Białorus U-21

potwierdzil to poraz kolejny przez tel kom


może tak być. Poprostu najpierw np. mecz samorządowców o 14, a o 17 Legia, na drugi dzień Repra. A Orły przełożą - chociaż ostatnie dwie kolejki powinny obligatoryjnie być rozegrane tego samego dnia i o tej samej godzinie. Chyba, ze do tego dnia Kraśnik straci już szanse na awans do III ligi. A jak nie to zagrają dwa mecze w dwa dni. Już raz tak było - w sobotę chyba wygrali z Janowianką, a w niedzielę grali bodajże z pierwszą Łęczną albo ze Świtem.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-05, 15:08   

Zarząd Łukowskiego Klubu Sportowego "Orlęta" Łuków z okazji "Dni Łukowa" zaprosił do naszego miasta drużynę "Legia" Warszawa. Mecz towarzyski pomiędzy Orlętami a Legią odbędzie się jednak prawdopodobnie dopiero pod koniec czerwca. Termin ten został przesunięty z uwagi na zakwalifikowanie się Legii Warszawa do finału Pucharu Polski oraz finału Pucharu Ligi. Prawdopodobny termin meczu to 21 czerwca.

a już sam słyszałem, że może byc mecz Drużyna Kucharskiego - Drużyna Tuska
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-05, 16:32   

no i bardzo dobrze! bo i nam termin na przelomie maja/czerwca nie pasował, ze względu na nasz napięty terminarz.
super! :)
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-05, 16:33   

Czubek napisał/a:
no i bardzo dobrze! bo i nam termin na przelomie maja/czerwca nie pasował, ze względu na nasz napięty terminarz.
super! :)


a taką rozkminkę terminarzową dzisiaj mieliśmy, co nie? :D Nieźle to wykombinowaliśmy
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-05-22, 12:50   

mecz z okazji obchodów 85 lecia Łks Orleta Łuków z K.P Legia Warszawa odbedzie sie 26.06.2008.r
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-22, 12:52   

w czwartek?
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-05-22, 12:55   

nie wiem kiedy to wychodzi ale T.B takie info mi dal z klubu:=)
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-22, 14:38   

K.... fajnie, klub informuje jedną osobę!
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-22, 14:41   

przez miesiąc to się jeszcze piętnaście razy zmieni, więc nie ma wielkiego halo co robić.
już były daty 14.05, 21.05, 31.05, 01.06, 21.06, 28.06

Jak już ktoś słusznie zauważył to Legia robi łaskę i dyktuje warunki. A przecież jeszcze Dwernicki napomina się o mecz i powiedzmy sobie szczerze, ma lepszy powód by prosić :/
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-05-22, 16:06   

Sk8ter napisał/a:
K.... fajnie, klub informuje jedną osobę!


Klub nikogo nie informuje nawet T.B on jezdzi i slyzy a mi potem przekazuje ze tak jest i tak :-) a ta data to znajac zycie moze sie zmienic naprawde bo jak zaznaczyl ktos Legia stawia warunki i ma do tego w 100% prawo
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-23, 14:27   

Czyli jak Legion potwierdza mecz w czwartek 26.06.08. Legia potwierdziła na piśmie datę. Problem będzie tylko dla pracujących, bo uczący już po wszystkim będą. Nawet bardzo miłe zakończenie sezonu.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2008-05-23, 14:33   

hm... no więc jakby to powiedzieć... kolejny prestiżowy mecz beze mnie... czy oni nie mogliby z raz zrobić takiego meczyku w weekend??
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-23, 14:51   

Weź se zwolnienie na ten dzień :D
Chorobę udaj czy coś, raz przecie można :D
_________________
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-23, 14:53   

Jak on już w styczniu wykorzystał wszystkie taki dni na udawanie!
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-05-23, 14:54   

To ma problem, nie umie rozplanowywać sobie chorób :D
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM