Kolejka 1 - 9-10 sierpnia Sobota/Niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-08-01, 11:54 Kolejka 1 - 9-10 sierpnia Sobota/Niedziela
Kolejka 1 - 9-10 sierpnia 2008 r. Sobota/Niedziela
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj
Resovia - Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola
1 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 9 sierpnia 2008 r. (sobota do godz. 16.55)wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-01, 12:46
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-01, 17:12
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 0-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2-1
Resovia - Stal Mielec 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
PPp [Usunięty ]
Wysłany: 2008-08-01, 17:27
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-3
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
Bryk
Dołączył: 27 Mar 2007 Posty: 288 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-01, 18:21
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-3
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-2
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1-0
_________________
molek
Dołączył: 14 Kwi 2006 Posty: 299 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-01, 18:35
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 0-2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-4
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 0-1
_________________
Chojnak [Usunięty ]
Wysłany: 2008-08-01, 22:08
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 0-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2-1
Resovia - Stal Mielec 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-1
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2008-08-01, 22:21
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:2
Resovia - Stal Mielec 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2:1
Manwe
Dołączył: 05 Maj 2007 Posty: 308 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-02, 09:48
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 0-2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-3
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2-0
Resovia - Stal Mielec 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1-1
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-08-03, 10:56
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 2-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-1
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 0-1
_________________
Baranek
Dołączył: 22 Maj 2007 Posty: 1 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-03, 11:55
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-1
Resovia - Stal Mielec 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
Wereszcz
Dołączył: 21 Mar 2007 Posty: 8
Wysłany: 2008-08-03, 21:08
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-0
Resovia - Stal Mielec 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1-1
człowiek_którego_nie_ma [Usunięty ]
Wysłany: 2008-08-04, 11:04
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 0-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2-1
Resovia - Stal Mielec 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2008-08-04, 11:36
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 0-3
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-08-04, 11:39
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-04, 12:57
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2:1
Resovia - Stal Mielec 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3:0
piwek
Dołączył: 16 Cze 2006 Posty: 682
Wysłany: 2008-08-04, 16:45
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 0-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0:2
Resovia - Stal Mielec 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-1
_________________
Popek
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-08-05, 17:34
Orlęta Łuków 1-2 Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik 1- 3Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Orzeł Przeworsk
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-1 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 0-1 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Łada Biłgoraj
Resovia 3-0 Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Spartakus Szarowola
_________________ JP !
Kris1908
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-08-05, 22:37
Orlęta Łuków 1-2 Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik 1-1 Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Orzeł Przeworsk
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-0 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 1-0 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Łada Biłgoraj
Resovia 2-0 Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Spartakus Szarowola
markoll [Usunięty ]
Wysłany: 2008-08-06, 00:22
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 3:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:0
Resovia - Stal Mielec 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3:0
El_Adi
Dołączył: 26 Kwi 2007 Posty: 65 Skąd: z domu
Wysłany: 2008-08-06, 09:09
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 2:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:3
Resovia - Stal Mielec 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 0:0
_________________ NIe po to to robie by mnie wielbiły tłumy.
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-06, 10:41
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2:0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0:2
Resovia - Stal Mielec 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3:0
zullinho
Dołączył: 23 Sty 2007 Posty: 30 Skąd: okolice Łukowa
Wysłany: 2008-08-06, 15:24
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 3-2
Resovia - Stal Mielec 0-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 5-0
_________________ ABSO(L)WENT ZA ORLĘTAMI
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-06, 17:25
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:0
Resovia - Stal Mielec 4:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1:1
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-07, 14:38
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:1
Resovia - Stal Mielec 3:2
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2:0
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-08, 08:52
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 3:0
Resovia - Stal Mielec 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 4:1
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-08-08, 09:27
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-08, 09:28
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-4
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 0-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2008-08-08, 12:59
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 4-0
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2008-08-08, 15:36
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-0
Resovia - Stal Mielec 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
_________________ Pffff ;D
Sokoow
Dołączył: 20 Sie 2007 Posty: 80 Skąd: z domu
Wysłany: 2008-08-09, 08:15
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-1
Resovia - Stal Mielec 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1-1
_________________http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-09, 08:15
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-1
Resovia - Stal Mielec 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
_________________