Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Radykalni Narodowcy
Autor Wiadomość
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-05, 14:16   Radykalni Narodowcy

tak teraz niektorzy sie poobrazaja za to ze A powiedzal prawdziwa racje :) )
ps.dziwicie sie pewnie czemu tak za nim stoje? bo ma racje,a pozatym...to podobno dawny NS ..:)) pozdro

Przeniosłem posty, które nie dotyczyły tamtego tematu tutaj. Jeśli nazwa tematu nie pasuje, to powiedz - zmienie ją.
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
A
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-05, 14:30   

Podobno dawny.. ;)
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-05, 14:34   

noi moglbys wrocic:P
ja tu zalozylem oddzial ONR Łuków. ( Brygada w Lublinie) jedziemy z akcjami zaliczylem kilka manifestacji, tylko z tego socjalizmu moglbys przejsc w radykalizm i tyle :)

Choobec: Załóżcie sobie temat w HD jak chcecie o tym dyskutować.
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-25, 18:38   

kazda lepsza wataha lewakow jeszcze nigdy nie zaatakowala, tym bardziej nasze szkolne watahy.za to Odwrotnie bywa.
pozdrawiam goraco
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
D

Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 119
Wysłany: 2007-01-26, 17:38   

Oni mają w ogóle jakieś sprezycowane poglądy?
czy kupili sobie po koszulce z che guevarrą i to wszystko? ;]
Zaden lewicowy radykał z takowego nie wyrośnie.
do 20stego roku życia poslucha sobie tego punka,pochodzi w glanach i na tym się skończy.
_________________
zjedz kotaaaaaaaaa !!! ;]
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-26, 19:11   

w samej skzole najbardziej znany koles(zapewne wiesz kogo mam na mysli)
tego 3 woodstoko-lewicowiczow trzymajacych sie razem
cala nasza szkolna lewacka watacha+ reszta szkol na ternie Łukowa.
Nie wiem czy sa tak malo ideowi,tyle ze moja szkola co do ostrzejszych wrazen,to nie jest zbyt dobrze nastawiona,tepi. Zreszta
wspolpracujemy kolegami z zamoscia parczewa i miedzyrzeca
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
D

Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 119
Wysłany: 2007-03-10, 15:39   

mozesz napisac więcej co to za ludzie? prezentują cos sobą?
skinheads to kultra siłowa. mniej ideowa. tym bardziej onr
skinhead kładzie nacisk na rozwoj fizyczny(silownia,sporty walki)
a wiekszosc z was to jakies popierdółki rodem z mw.
Nie jest dobrze jesli skrajna prawica robi i zabawia sie tak samo jak lewactwo( trawa,alkohol) a to częste zjawisko.
_________________
zjedz kotaaaaaaaaa !!! ;]
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-03-10, 16:17   

D napisał/a:
skinheads to kultra siłowa. mniej ideowa.

skinheads to zjawisko wywodzace sie z klasy robotniczej.zreszta nie musze ci tlumaczyc bo wiesz.
D napisał/a:
a wiekszosc z was to jakies popierdółki rodem z mw.

z MW, ONR nie ma nic wspolnego-procz ideii. Krytykujesz organizacje która cos robi ,która nie siedzi na dupie i lamentuje. Krytykujesz choc sam w tym nie siedzisz.
Mam zabijac wedlug ciebie?Robie wszystko co uwazam za stosowne,a napewno gdy trzeba nadstawiam morde. Zycie i Idea nie konczy sie tylko na biciu i zabijaniu;) Gdybym zył w czasach przedwojennych napewno bym strzelał, dzis sie pozmieniało, i oprocz bicia trzeba miec cos w głowie ;-) zreszta dobry jest teks agressivy 88
"uczmy sie i zmiemny prawo by wsparło nas , bo w kajdanach walka, bliska smierci jest"
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-03-11, 09:32   

co to za organizacja cos jak samoobrona>?
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
D

Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 119
Wysłany: 2007-03-11, 18:34   

tak, tylko zamiast bron, pługi rozstawiają na drogach. ;]]]]]]]]]
_________________
zjedz kotaaaaaaaaa !!! ;]
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 15:39   

Zainteresowałam się tematem i przeczytałam Deklarację Obozu Narodowo - Radykalnego oraz parę innych artykułów. I śmieszy mnie ten stosunek do mniejszości narodowych. Organizacja, która "stoi na gruncie zasad Katolickich", wyznaje jednocześnie poglądy zupełnie sprzeczne z tą religią... Przecież nie wszyscy obcokrajowcy, którzy przyjeżdżają do Polski, robią to w celach zarobkowych. Wielu ucieka przed wojną czy prześladowaniami, których doświadczyli w swojej ojczyźnie. I wątpię, czy mają na celu rozbijanie naszego Narodu. Czy Polak, czy Katolik odmówi schronienia bliźniemu? Ale żeby nie było - mne też rozjuszają żydowskie narzekania na brak tolerancji, to zrzucanie na Polaków odpowiedzialności za holocaust, ciągłe roszczenia itp. Ale te teorie spiskowe o przejmowaniu przez Żydów władzy w Polsce, o ich niesamowitych wpływach, ciemnych interesach mających na celu zniszczenie naszego Narodu... Lekka przesada... Przecież Żyd też człowiek, nie jest gorszy, nie jest lepszy, jest inny. A co do zabierania pracy Polakom, to o ile się orientuję, istnieją zapisy w prawie, które mówią, że jeśli na to samo miejsce pracy zgłosi się Polak i obcokrajowiec z równymi kwalifikacjami, to pierwszeństwo ma Polak. Tyle, że wielu polskich bezrobotnych (lub pracowników) wyjechało na zachód ( i tu też zachodni sąsiedzi mogą się buntować, że Polacy zabierają im pracę), więc kto ma pracować u nas?
Jeśli Polacy będą silni, dumni ze swojej Ojczyzny, świadomi jej historii, tradycji, zalet i wad, to nie rozbije nas i 10 mln Żydów, Niemców, Cyganów, Białorusinów czy Ukraińców. Nie wydrą nam ziemi, nie zburzą kościołów, nie będa nam pluli w twarz i nie będą decydowali o naszym losie, bo my, POLACY, im na to nie pozwolimy :-D I nie musimy chyba wyganiać cudzoziemców z Polski, żeby czuć się bardziej "polscy" co?
I nie podoba mi się też pomysł z parcelacją dużych majątków rolnych (pkt 6 deklaracji), bo to, że w Polsce są dziesiątki tysięcy malutkich gospodarstw rolnych to jest obecnie jedna z największych bolączek naszego rolnictwa. Trudno wydzierać ludziom Ojcowiznę, ale tylko duże gospodarstwa rolne przynoszą zyski...

się rozpisałam :-)
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 18:52   

Mając Google na swych usługach szybko odnalazłem w zasobach netu materiały dotyczace ONR'u i zapoznałem się z nimi. Przejrzałem strony róznych watach i serwisów informacyjnych, tak by poznać zagadnienie z obu stron. Tak więc ma wypowiedź nie będzie miała olewczego charakteru - "tak bo tak".
Pochwalam idee pracy nad samym sobą i aktywnego działania, które są podstawami wymaganymi do istnienia tak upragnionego przez wielu społeczeństwa obywatelskiego. Nie bez znaczenia też jest fakt, że to wszystko w celu tworzenia lepszego jutra.
Popieram też potepienie ustrojów komunistycznego i faszystowskiego, jako ideologii zbrodniczych, które zostawiły krwawy ślad w hisrtorii ludzkości.
No i na tym koniec mej przychylności.
Bo jakoś tak się składa, że nie bardzo mi się śpieszy do uczynienia z Polski kraju teokratycznego, jak dla mnie kościół nie powinnien mieć aktywnego udziału w życiu politycznym społeczeństwa. Przykładem niech będzie Radio Maryja.
Z racji mego Pacyfizmu nie rozumiem podziwu dla wojska, w sumie to dla mnie moglo by nie być na świecie żadnych sił zbrojnych.
Stosunek narodowców do mniejszości narodowych też mi się nie podoba. Jak dla mnie to wszysckie narodowości są tak samo wartościowe i mają coś do zaoferowania innym. Czemu mielibyśmy uczynić z naszego kraju miejsce nieprzyjazne innym? Takie mamy czasy, że każdy może (jeśli pozwalają mu na to jego możliwości) mieszkać tam, gdzie chce. Nie widzę w tym nic złego.
Unia Europejska - może nie zawsze decyzje przez nią wydawane są najmądrzejsze, ale chcąc tworzyć wizerunek Europy musimy być częścią jej struktur - inaczej czeka nas izolacja, a to by Polsce nie służyło.
No i na koniec ta pogarda do ustroju demokratycznego i parlamentaryzmu. Coś mi się zdaje, że nie poto walczyła o nią opozycja polityczna z czasów PRL'u, by ją teraz znosić. Jak to ma się do wrogiego stosunku do komunizmu, o którym czytałem na stronach poświęconych ONR?
Tak więc mam o radykalnych narodowcach nienajlepsze zdanie. Niby tacy szlachetni, uduchowieni i oddani pracy ku dobru Narodu, a gdy już widać jakieś działania są to najczęściej manify, na których dochodzi do pro faszystowskich gestów i wrogich czynów względem każdego, kto ma złe zdanie nt nacjonalizmu (Tą opinię opieram choćby na relacji z pochodu Nacjonalistów w Krakowie). Z resztą, ja jestem za liberalizmem. :-P
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 19:19   

ha...
Vaclav napisał/a:
nie rozumiem podziwu dla wojska, w sumie to dla mnie moglo by nie być na świecie żadnych sił zbrojnych.


tu się nie zgodzę, tak już ten świat jest urządzony, że armia musi być, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam bronić granic...

Vaclav napisał/a:
No i na koniec ta pogarda do ustroju demokratycznego i parlamentaryzmu. Coś mi się zdaje, że nie poto walczyła o nią opozycja polityczna z czasów PRL'u, by ją teraz znosić


i tu też się nie zgodzę. Po pierwsze, nie wierzę w całą tą bajeczną przemianę, nie wierzę w Wałęsę, ale taki przekręt to po prostu cena za bezkrwawą rewolucję. Po drugie, w Polsce demokracja się nie sprawdza, uważam, że potrzebujemy "delikatnej dyktatury", rządów twardej ręki, przynajmniej na jakiś czas. Bo jak wiemy, Polacy potrafią świetnie o wolnośc walczyć, ale nie wiedzą co potem z nią robić..
Natomiast czcigodni posłowie i senatorowie i tak robią co im każą partie, tylko dużo nas kosztują, żal d... ściska jak na nich patrzę :-(
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 19:56   

Fakt, że nasze elity polityczne pozastawiają wiele do zyczenia. Ale to nie oznacza że powiniśmy odchodzić od demokratycznej formy rządów. Wierzmy, ze przyszłe pokolenia będą w stanie lepiej wykorzystać możliwości, jakie niesie z sobą posiadanie władży.
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 22:05   

no wiec moje drogie misie jest wiele rzeczy do wyjasnienia
najwazniejsza stosunek do obcych ze tak powiem ,
juz wspominalem setki razy , ze imigracja menadzerow, przesiebiorcow duzych firm , czy studentow jest do zaakceptowania,przede wszystkim turysci., poniewaz nie dosc ze są potrzebni to i zyskujemy na nich.
Lecz imigracja tzw zarobkowa jest ogolnie smieszna , My musimy tworzyc sile robotnicza, sile malych przedsiebiostrw, wiec i sile przedsiebiorcow Polakow, bo na tym opiera sie byt Kraju.
i nie chodzi tu tylko o to ze zabieraja nam miejsca pracy( chociaz tak tez sie dzieje) to takze o po prostu lad i pozadek.
A to czy zyd nie jest czlowiekiem, tego nikt nie powiedzial. raczej to My dla zydow jestesmy zwyklymi "gojami" , "nie ich ulice , lecz ich kamienice",typow przedwojenny cytat zydow, Dla mnie kazdy czlowiek niezaleznie od koloru skory czy od kultury jest wartosciowym czlowiekiem ze swoją dumą i honorem.
Wspominasz droga kolezanko o bibli itp . Jesli mnie wiadomosci nie myla to Jezus powiedzial wprost o tym by ludzie poszli budowac swoje narody i trwali w nich , a zeby dzieci wychowywali w duchu chrzescijanskim. wiec powiem tak po chlopsku "kazdy ma swoje miejsce na Ziemi" Pracujmy dla Dobra narodow i siebie.
Po co nam sytuacja francuska ,ze dzis martwia sie jak wygonic ludzi zyjacych z socjału ze swojej Ojczyzny.
A jak poprawic sytuacje czarnych? nie dawac im ryby lecz wedke, tworzyc zaklady taniej sily roboczej na terenach afryki i korzystac z tego co maja, i bedziemy i my syci i oni, bo jesli my tego nie zrobimy to robia to juz chiny:)

Co do demokracji, to lepszej formy rzadow nie wymyslono, lecz powinna byc ale tam na dole, tu wyzej powinien byc silny prezydent , ktory do tego nie bedzie rządził lecz wskazywal droge.

a co do izolacji to droga Pani E , unia europejska to tylko i wylacznie biznes, biznes lewicowych elit. Bo my nie musielismy wstepowac do wspomnianej Uni by byc bogatym(i tak wzrost gospodarczy gwaltowny nas czekal i czeka i to nie zalezy od unii tylko od killkunastu lat kapitalizmu) i nie musielismy wstepowac do Uni by byc europejczykami, to kim my bylismy australyjczykami?
Unia gospodarcza?
Tak
Unia Polityczna?
rzecz jasna , NIE

a i prosze vaclawa o podanie mi jednego profaszystowskiego gestu
tylko najpierw zastanow sie zanim powiesz mi o tym o ktorym zapewne myslisz
pozdrawiam
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 22:19   

PANNO E !!!

I ja też uważam, że powinni nas w Unii traktować lepiej, że nie wynegocjowaliśmy odpowiednich warunków, ale z tym, że bez unii byłby taki wzrost gospodarczy to się nie zgadzam...

I nie rozumiem, jak chcecie wypraszać z Polski cudzoziemców, którzy przybyli tu w celach zarobkowych...
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 22:24   

I obawiam się, że mogą z czasem zrealizować swoje postulaty nawet na arenie krajowej. Młody, często nieznający dobrze realiów elektorat ("bo kolega głosuje na OeNeR to i ja") może dać się łatwo manipulować.
Pozdrawiam Was salutem rzymskim tak dla rozluźnienia atmosfery ([ironia]przecież to nic złego, nawiązuję do antycznych tradycji[/ironia])
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 22:24   

wzrost gospodarczy nas czekal i czeka bez unii
zmniejszanie podatkow "wsiekly kapitalizm" , czy tygrysy azji byly w Uni europejskiej?
to tylko taki mit ze bez uni nie ma zycia.
wypraszac? mysle ze w kazdym jest tchnienie patriotyzmu i z czasem wyjedzie , malo ich :) reszty po prostu nie zapraszac
chociaz juz powstaje projekt zeby sprowadzac imigrantow z panstw slowianskich i przyznam szczerze ze jako panslawista jestem dosc rad na ten pomysl, nie wiem czy za wczesnie , ale dobrze sie dzieje , ale to lepsze niz z afryki, czy arabowie, mniejsze scieranie kultur, a co za tym idzie mniej konfliktow

tak wiec o to moje zdanie
droga Pani E :)
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 22:26   

[quote="Sk8ter"]może dać się łatwo manipulować. [/quote

ojejq , a cio w tym źlego ze chce tu Polaków, a nie muźinków bambo ?

<<ironia>>
:)
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 22:29   

ruscy traktują nas jak psa... nie widzisz? :-x Ukraińcy też nas nienawidzą, taka prawda :-(

panną jestem, ludzie! :-D :-D :-D
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-15, 22:37   

chodzi o czlowieka ruskiego , bo on mysli tak samo jak Polacy, zwykli ludzie pamietajacy dobrze Polske i Polakow. dosc przyjazni i przede wszystkim goscinni, co innego ukrainscy nacjonalisci (nazisci , z UPA czy OUNA, , tzn sie do nich podpinajacych) ci niech sobie zyja w zaklamianiu i biedzie :)
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-15, 23:19   

alf napisał/a:
a i prosze vaclawa o podanie mi jednego profaszystowskiego gestu


Zapewne chodzi mu o salut rzymski, oraz o '88'.
Salut rzymski jest ok - nie wiem dlaczego ludzie maja pretensje. Podobnie jest ze swastykami, jest to stary symbol, Hitler go sobie tylko przywłaszczy, ale ludziom trudno to zrozumieć - wiadomo, media sterują mówią, ze to hitlerowski znak wiec ludzie tez tak myślą. No, ale psychika ludzka jest tak zaprojektowana, ze jeśli jest używany to ludziom kojarzy sie z III Rzesza, jest to naturalne. Wiec nie wiem czemu wielu Narodowców go używa.

Co do 88 to sam tez mam pretensje, bo nie widzę powodu by Polacy mieli dodawać do nicków czy nazw zespołów (chodzi o kapele Konkwista88, swoja droga kawałek 'Thor' to jeden z moich ulubionych) liczby oznaczające 'HH', a co za tym idzie 'Heil Hitler'. Bo chyba nie chodzi o hiphop. :morda:
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-16, 00:02   

88 to chyba wiadomo
ale tego ONR nigdy nie uzywal i nie bedzie uzywal
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-16, 09:11   

a jaki macie stosunek do kary śmierci, aborcji, eutanazji?
(chodzi mi o stanowisko ONRu)
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-16, 12:24   

E napisał/a:
Po pierwsze, nie wierzę w całą tą bajeczną przemianę, nie wierzę w Wałęsę, ale taki przekręt to po prostu cena za bezkrwawą rewolucję.


czy prawie 2 miliony Polaków, które zabił komunizm się nie liczą??

E napisał/a:
a jaki macie stosunek do kary śmierci, aborcji, eutanazji?


Kary śmierci nie powinno być (powinny być ciężkie ZK za gwałty, pedofilie, morderstwa)
Eutanazja - STANOWCZE NIE!
Aborcja - już to jest uregulowane, nie powinno się zmieniać...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-16, 12:30   

malpamalpa napisał/a:
czy prawie 2 miliony Polaków, które zabił komunizm się nie liczą??

ale gdyby doszło do rewolucji, pochłonęłaby ona jeszcze więcej ofiar...

a o stosunek do kary śmierci, aborcji i eutanazji pytałam członków/sympatyków ONRu :-)
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-16, 19:46   

E napisał/a:
gdyby doszło do rewolucji, pochłonęłaby ona jeszcze więcej ofiar...

gdyby Polska skumała się z Hitlerem to byśmy mieli wschodnią granicę na wołdze :P
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-16, 20:35   

that's not the point... :doh:
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-17, 16:27   

E napisał/a:
a jaki macie stosunek do kary śmierci, aborcji, eutanazji?


zdrowy rozsadek
tyle :)
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-17, 16:35   

a konkretnie? :-)
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-17, 21:43   

no niuniu , powiedzialem juz wiec nie pytaj , odpowiedzialem konkretnie i najkonkretniej
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-08-18, 10:01   

toś mi pojechał... :-x dyplomata się znalazł, zdrowym rozsądkiem się będzie zasłaniał...

dobzie, niunia siama się dowie... :-D
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-11, 21:53   

markoll w SB napisał/a:
GOOD NIGHT LEFT SIDE!

Z góry uprzedzam, że nie znalazłem lepszego tematu do dyskusji i żeby nie było, że "się czepiam".
Co ma Twoja "left side" to Vaclava liberalizmu? Chyba się troszkę kierunki pomyliły? :)
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-11, 22:27   

Chodzilo o anarchie, o ktorej pisal wczesniej.
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-12, 10:42   

Markoll śpieszę już z wyjaśnieniem, że anarchizm nie jest ruchem jednolitym - można podzielić go na kilka podrodzajów. Ja osobiście jestem lekko zapatrzony w anarchizm pacyfistyczny - głoszączego potrzebe wyzbycia się roziwązań siłowych w stosunkach międżynarodowych. Jest to w dużym stopniu zgodne z liberalizmem - gdyż to właśnie ich wizja stosunków międzynarodowych jest źródłem poglądów anarchistów pacyfistycznych.

Coś tam na shoucie było oi lizaniu komuś dupy. Przepraszam bardzo, a od kiedy w liberalizmie, a nawet anarchizmie mamy takie zapędy, huh? Ten pierwszy zakłada dialog równorzędnych partnerów, a więc darzączych się szaczunkiem i o żadnym liżaniu mowy być nie może. Zaś anarchizm zakłada reorganizacje porządku spolecznego w drodze ogólnego porozumienia. A skoro wszyscy ustalimy taki porządek jaki nam pasuje, to też nie bedzie żadnego lizania.

Zaś zdaje mi się że narodowcy mają podejście - my wiemy najlepiej co robić i nie będziemy słuchać innych. Widać w wasz postawy mesjanistyczne, wg których to chcec ie ocalić nasz naród. Tylko przed czym? UE? Trochę konsekwnecji - skoro wstąpiliśmy do jakieś organizacji, to logicznym jest że z racji członkostwa zobowiążani jesteśmy do przestrzegania zasad w niej panujących. Do tego przypomnjimy sobie, że nasze wejście było wynikime większości narodu. Czyli Polacy popierają wartości jakim patronuje UE. Alf coś tam wspominał o jakimś strachu przed UE, co ma zapewnić odrodzenie ruchowi narodowemu. Pomijając fakt, że to nienajlepiej świadczy o jakimkolwiek stronnictwie fakt, że jego napędem jest strach to jeszcze historia pokazuje jak takie zwracanie się do tych tendencji kończy. Ale ile procent Polaków obawia się UE, czy też czuje do niej silną niechęć? Wśród młodych ludzi na prawdę niewielu. Podobnie jest z całym społeczeństwem, które to w ostatnich wyborach wybrało partię pro europejską. A zatem można mówić ze nadszedł początek schyłku tendencji narodowościowych.
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-13, 00:30   

ostatnie wybory to nie partia proeuropejska moj drogi, tylko paria liberalno-konserwatywna. PO wlasnie ma taki program i nie wiem czy z checia bys na nich glosowal, jak Pan Niesiołowski ,Tusk itp powiedzieli w prost ze niech homoseksualisci lepiej uwazaja na to co robia bo ten Kraj to nie "robta co chceta". Wiec nie trafny argument.
Ja jestem liberałem gospodarczym w kazdym sensie, jak chyba kazdy byc powienien. Ty raczej taki nie powienienes byc, bo przeciez anarchizm to nie liberalizm, wiecej to socjalzim. Pamietamy bojowki lewicowo anarchistyczne ktore we Wloszech doprowadzily do zabojstwa wielu politykow itp.
Vaclav napisał/a:
Zaś anarchizm zakłada reorganizacje porządku spolecznego w drodze ogólnego porozumienia.

czyli w prawidziwym rozumieniu, rewolucja ,zniszczenie wladzy,rzadu, policji itp i na tych zasadach zyc.
Vaclav napisał/a:
Zaś zdaje mi się że narodowcy mają podejście - my wiemy najlepiej co robić i nie będziemy słuchać innych. Widać w wasz postawy mesjanistyczne, wg których to chcec ie ocalić nasz naród. Tylko przed czym? UE?

Nie Poglady narodowe nigdy nie są zamkniete na zachod, Nigdy nie uda osiagnac sie panstwu wielkosci jesli nie bedziemy brali wzorcow z zachodu,kulturowych , kiedys spolecznych, UE rodzi zagronenie tylko polityczne i spoleczne, poniewaz Unia gospodarcza jako taka powinna byc,chociaz UE to juz dzisiaj tylko socjalizm,zero liberalizmu gospodarczego. Najwiekszym zagrozeniem jest wlasnie przychodzace "nowe prady" (typu homoseksualizm) ktore wcale takie oswiecone nie są, bo seks to raczej sprawa piekna a nie sprawa ktora trzeba robic na ulicy i to 2 panow(love paradise)

Nie chce pisac duzo bo nikt nie przeczyta ,
pozrawiam
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-02-13, 12:37   

Aaf, jak wcześniej napisałem - jestem glównuie liberałem, z lekka zappatrzonym w anrchizm pacyfistyczny. Jak również wspominałem, sam anarchizm ma wiele odmian i znajdziesz nawet anarchizm anty komunistyczny. Więc uznajmy moje poglądy za swoistą mieszankę.
Co do "nowych prądów" - to nie możemy winić UE za ich rozprzestrzenienie. Unia dostarczyła tylko wszystkim obywatelom nowe formy prawne. Wszystkim, bez względu na wyznanie, orientację seksualną, czy popierane poglądy polityczne. Homoseksualiści tylko wykorzystują dane im możliwości. A że robią to dość agresywnie, to już inna sprawa. W sumie, to chyba tylko u nas rozgorzała taka batalia. W innych krajach jest w miare cicho w tej kwestii.
Co do partii rządzączej - ponoć nie ma już stricte liberałów i nie ma już stricte konserwatystów, wszystko się wymieszało. Niemniej jednak to Tusk prowadzi zgoła odmienną politykę zagraniczną niż Kaczyńscy.
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
Sokoow


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-04-11, 06:01   

cos co sie tychy nacjonalizmy na stadionach
http://www.milanos.pl/video.php?cat=23&id=7764
_________________
http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
 
grön
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-15, 23:24   

Nie jestem pewien gdzie to umiejscowić wiec wsadzę to tu dwie piosenki popularyzacyjne nasza historie i walkę o wolna Polskę!!

http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs

Bardzo ciekawa Szwedzka grupa Hard Rockowa Teledysk Piosenki Sabaton 40-1 piosenka opowiadający o bohaterskiej postawie Polaków w bitwie o Wiznę

!!! POLECAM !!! NAPISY PL TŁUMACZĄCE TEKST !!!

A tu znajduje się piosenka niemieckiej grupy rockowej "Drang nach westen - Armia" : http://pl.youtube.com/wat...feature=related tekst piosenki przetłumaczony na język polski znajduje się tu: http://www.nop.org.pl/?artykul_id=768
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-15, 23:47   

Sabaton to power metal, a nie hard rock - tak na przyszłość. ;) A kawałek bardzo dobry, część z nas już go zna, a reszta teraz może poznać. ;) A link który dałeś prowadzi do 'starej' wersji teledysku, nowa jest tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=eX2F6A81yKI ;)
 
grön
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-16, 10:24   

Ja się na Rocku nie znam ale słyszałem ze dostali jakaś nagrodę Hard Rocka, dlatego tez myślałem ze w tym gatunku graja
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-05-05, 09:33   

http://nacjonalista.pl/wi...?id=6238&licz=1

Stalowa Wola tylko dla białych
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-07-24, 12:52   

chyba tu będzie pasowało...

http://www.dziennik.pl/wy..._uslyszysz.html
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM