Kolejka 7 - 13-14 września Sobota/Niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-09-08, 09:28 Kolejka 7 - 13-14 września Sobota/Niedziela
Kolejka 7 - 13-14 września Sobota/Niedziela
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów
Resovia - Wisłoka Dębica
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik
7 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 13 września 2008 r. (sobota do godz. 12.55)Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Popek
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-08, 11:04
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 1-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-3
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-1
_________________ JP !
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2008-09-08, 12:33
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-09-08, 14:51
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 3-2
Resovia - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-0
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0-2
_________________
człowiek_którego_nie_ma [Usunięty ]
Wysłany: 2008-09-08, 14:56
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0-1
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2008-09-08, 15:36
zolator Boguchwała - Orlęta Łuków1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:2
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1:1
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-08, 15:55
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:3
Resovia - Wisłoka Dębica 3:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:0
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-08, 19:16
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:4
Resovia - Wisłoka Dębica 3:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1:2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:2
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-09-09, 14:53
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 3-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-09, 15:15
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 4:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:2
Resovia - Wisłoka Dębica 2:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:1
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-09-10, 06:42
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-2
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-10, 16:10
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:1
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 2:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:3
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1:1
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-10, 16:21
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
_________________
zullinho
Dołączył: 23 Sty 2007 Posty: 30 Skąd: okolice Łukowa
Wysłany: 2008-09-10, 19:08
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-3
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-0
_________________ ABSO(L)WENT ZA ORLĘTAMI
Sokoow
Dołączył: 20 Sie 2007 Posty: 80 Skąd: z domu
Wysłany: 2008-09-11, 05:57
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0-0
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-3
_________________http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-11, 06:33
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3-2
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
PPp [Usunięty ]
Wysłany: 2008-09-11, 10:11
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
narcyzka17
Dołączył: 17 Cze 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-11, 11:45
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-3
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2008-09-11, 17:27
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3-2
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-11, 18:30
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-4
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-2
Resovia - Wisłoka Dębica 4-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-3
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-11, 18:36
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Pawel997
Dołączył: 12 Sie 2007 Posty: 70 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-12, 06:01
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:2
Resovia - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:2
Kris1908
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-12, 08:37
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:0
Resovia - Wisłoka Dębica 1:2
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1;0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0;2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:2
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-12, 08:49
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:1
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:1
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Vaclav
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 80 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-12, 11:16
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków ) 0 - 0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1 - 0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0 - 0
Resovia - Wisłoka Dębica 2 - 1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0 - 0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1 - 2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3 - 0
_________________ Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...