Kolejka 8 - 20-21 września Sobota/Niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-09-15, 11:19 Kolejka 8 - 20-21 września Sobota/Niedziela
Kolejka 8 - 20-21 września Sobota/Niedziela
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała
Avia Świdnik - Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj
Wisłoka Dębica - Stal Mielec
Stal Rzeszów - Resovia
8 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 20 września 2008 r. (sobota do godz. 15.55)Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-09-15, 11:22
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2-2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-0
Stal Rzeszów - Resovia 0-0
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-09-15, 15:38
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-1
Stal Rzeszów - Resovia 1-1
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2008-09-15, 15:39
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Resovia 1:0
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-15, 16:22
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 3:2
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:3
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Resovia 2:2
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-15, 16:30
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:2
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 0:0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 1:1
Stal Rzeszów - Resovia 1:2
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-09-15, 18:00
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:2
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0:4
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3:1
Stal Rzeszów - Resovia 0:0
_________________
człowiek_którego_nie_ma [Usunięty ]
Wysłany: 2008-09-15, 20:04
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:2
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0:2
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 1:2
Stal Rzeszów - Resovia 1:1
narcyzka17
Dołączył: 17 Cze 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-16, 09:58
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 0-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 1-0
Stal Rzeszów - Resovia 1-2
Kris1908
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-16, 10:15
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3:0
Stal Rzeszów - Resovia 0:2
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:0
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2008-09-16, 14:44
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 3-0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1-0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-1
Stal Rzeszów - Resovia 1-1
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-16, 15:01
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 2:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1:0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2:3
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3:0
Stal Rzeszów - Resovia 2:2
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-16, 16:05
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:2
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 1:0
Stal Rzeszów - Resovia 0:1
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2008-09-16, 17:49
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-0
Stal Rzeszów - Resovia 0-0
Popek
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-16, 18:04
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1-0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-3
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0-0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Resovia 1-1
_________________ JP !
PPp [Usunięty ]
Wysłany: 2008-09-16, 19:16
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 3-1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Resovia 0-0
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-17, 05:19
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1-2
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-1
Stal Rzeszów - Resovia 0-1
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-17, 07:32
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 0-0
Stal Rzeszów - Resovia 1-2
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-17, 18:45
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-2
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1-2
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Resovia 1-3
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-19, 15:28
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1:0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 3:1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 4:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Resovia 0:0
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Vaclav
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 80 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-19, 15:35
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 0-1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0-0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 4-1
Stal Rzeszów - Resovia 0-0
_________________ Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-19, 16:48
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-1
Stal Rzeszów - Resovia 2-2
_________________
Pawel997
Dołączył: 12 Sie 2007 Posty: 70 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-19, 21:29
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1:0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Resovia 1:1
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2008-09-20, 08:10
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2-2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 3-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-0
Stal Rzeszów - Resovia 0-1
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ