Kolejka 9 - 26-28 września Piątek/Sobota/Niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-09-22, 09:21 Kolejka 9 - 26-28 września Piątek/Sobota/Niedziela
Kolejka 9 - 26-28 września Piątek!!!/Sobota/Niedziela
Resovia - Orlęta Łuków
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola
Stal Mielec - Stal Rzeszów
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk
Uwaga : mecz Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski w piątek 26 września, 15:00
9 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 26 września 2008 r. (piątek do godz. 14.55) Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2008-09-22, 15:24
Resovia - Orlęta Łuków 4:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1:2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:1
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1:3
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2:1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 0:0
Popek
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-22, 15:24
Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 0-0
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-0
_________________ JP !
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-22, 15:46
Resovia - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1:1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1:2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:0
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 3:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-09-22, 16:53
Resovia - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:0
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 3:2
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 0:2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-22, 18:10
Resovia - Orlęta Łuków 4:0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1:1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-22, 19:04
Resovia - Orlęta Łuków 5-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-0
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1-0
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2-3
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2-0
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2008-09-22, 19:21
Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 0-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów0-1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica1-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna1-0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-1
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-23, 13:32
Resovia - Orlęta Łuków 0:2
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 0:0
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:3
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:2
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2008-09-24, 08:20
Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 0-0
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-09-24, 10:07
Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 0-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-1
narcyzka17
Dołączył: 17 Cze 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-24, 15:03
Resovia - Orlęta Łuków 3-1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1-1
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-3
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2-2
PPp [Usunięty ]
Wysłany: 2008-09-24, 16:11
Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2-2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-1
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-24, 16:21
Resovia - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 3:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 3:2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-24, 19:13
Resovia - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 3-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-2
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-09-24, 19:16
Resovia - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1-1
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2-2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 0-0
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-24, 19:21
Resovia - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1-3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2-1
_________________
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-25, 06:35
Resovia - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 3-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-3
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1-0
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2-0
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Sokoow
Dołączył: 20 Sie 2007 Posty: 80 Skąd: z domu
Wysłany: 2008-09-26, 06:49
Resovia - Orlęta Łuków 0-5
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 0-2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 0-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 0-2
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 0-1
_________________http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-26, 08:42
Resovia - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1:0
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:3
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:3
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 3:2
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:1
Typy Legiona:
Resovia - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 3:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 3:2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!