Kolejka 12 - 18-19 października Sobota/Niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-10-13, 07:53 Kolejka 12 - 18-19 października Sobota/Niedziela
Kolejka 12 - 18-19 października Sobota/Niedziela
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno - Resovia
Stal Rzeszów - Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec
12 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 18 października 2008 r. (sobota do godz. 13.55) .Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
PPp [Usunięty ]
Wysłany: 2008-10-13, 08:03
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-0
Karpaty Krosno - Resovia 0-3
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 1-3
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 4-0
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2008-10-13, 09:58
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 1-1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 1-0
Karpaty Krosno - Resovia 1-2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-0
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2008-10-13, 14:04
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 0:0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2;1
Karpaty Krosno - Resovia 1:3
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1:0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0:0
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2:1
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-10-13, 14:56
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2:1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 0:0
Karpaty Krosno - Resovia 0:2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 0:1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 1:4
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 1:1
_________________
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-14, 07:42
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-0
Karpaty Krosno - Resovia 0-2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 2-0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-0
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
Popek
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-10-14, 15:56
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2-0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 1-0
Karpaty Krosno - Resovia 0-2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 4-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 1-1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-0
_________________ JP !
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-15, 11:47
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-0
Karpaty Krosno - Resovia 1-2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 2-1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-0
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Pawel997
Dołączył: 12 Sie 2007 Posty: 70 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-16, 05:58
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 0:0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2:1
Karpaty Krosno - Resovia 0:2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1:0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0:1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2:1
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-10-16, 07:19
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 1-2
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-0
Karpaty Krosno - Resovia 0-2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 2-1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-0
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-1
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2008-10-16, 09:05
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 1-1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-0
Karpaty Krosno - Resovia 0-2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 1-1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-0
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-16, 12:20
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 1:2
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2:0
Karpaty Krosno - Resovia 0:3
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 0:0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0:2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 3:0
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-16, 13:38
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2:0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2:0
Karpaty Krosno - Resovia 1:4
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1:0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 1:3
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 3:1
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-16, 15:16
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 1-0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-1
Karpaty Krosno - Resovia 1-3
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-2
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-0
_________________
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-16, 15:46
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2:0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 1:0
Karpaty Krosno - Resovia 0:2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 3:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1:1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0:0
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 0:0
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-10-16, 17:14
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 1-0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-1
Karpaty Krosno - Resovia 0-3
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-3
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-1
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2008-10-17, 09:03
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-1
Karpaty Krosno - Resovia 1-3
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-2
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2-1
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-17, 14:37
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-0
Karpaty Krosno - Resovia 0-3
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-3
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 0-1
Kris1908
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-10-17, 15:37
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 0-0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 3-1
Karpaty Krosno - Resovia 1-1
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 2-0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 1:0
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2:0
narcyzka17
Dołączył: 17 Cze 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-10-17, 16:10
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 1-2
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2-1
Karpaty Krosno - Resovia 0-2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 0-1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 3-0
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-17, 21:50
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 2:1
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 2:1
Karpaty Krosno - Resovia 1:1
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 4:2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 0:1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 1:2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 1:0
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-17, 22:09
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 3:2
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 3:0
Karpaty Krosno - Resovia 1:2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1:0
Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 1:0
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2:0
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!