Kolejka 16 - 14-15 marca
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2009-03-03, 09:09 Kolejka 16 - 14-15 marca
Kolejka 16 - 14-15 marca 2009 r. Sobota/Niedziela
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik - Karpaty Krosno
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Mielec - Resovia *****
**** 18 marca 2009 r. godz. 14.00
16 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 14 marca 2009 r. (sobota do godz. 13.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Popek
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2009-03-06, 18:49
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2-1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 3-0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1-1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 3-1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2
Stal Mielec - Resovia 0-2
_________________ JP !
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-03-06, 19:07
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 0-1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 0-2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 3-2
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 4-2
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0
Stal Mielec - Resovia 0-3
_________________
Basler
Dołączył: 06 Mar 2009 Posty: 194 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-06, 21:40 wiosna!!!!
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2:0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 2:2
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2:0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 3:1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Stal Mielec - Resovia 0:4
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2009-03-07, 01:38
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2:0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2:1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 3:1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Stal Mielec - Resovia 1:2
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-07, 08:04
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2:0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Stal Mielec - Resovia 1-2
_________________
R4obson
Dołączył: 01 Lut 2009 Posty: 170 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-07, 13:13
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2:1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1-3
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-3
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1
Stal Mielec - Resovia 1-2
_________________
El_Adi
Dołączył: 26 Kwi 2007 Posty: 65 Skąd: z domu
Wysłany: 2009-03-07, 16:02
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 0:1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 3:0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:2
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 1:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Stal Mielec - Resovia 0:2
_________________ NIe po to to robie by mnie wielbiły tłumy.
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2009-03-09, 08:39
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2-0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 3-1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0
Stal Mielec - Resovia 0-1
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-09, 22:08
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 0:3
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2:0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 4:0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 0:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 1:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Stal Mielec - Resovia 0:5
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2009-03-10, 17:29
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2-0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 3-1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 0-0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1-0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Stal Mielec - Resovia 0-2
_________________ Pffff ;D
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-10, 19:16
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 1-2
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 3-1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Stal Mielec - Resovia 0-3
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Bryk
Dołączył: 27 Mar 2007 Posty: 288 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-10, 21:55
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 4-0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 3-1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 3-1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Stal Mielec - Resovia 1-3
_________________
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2009-03-10, 23:15
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 3-0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 3-1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0
Stal Mielec - Resovia 1-2
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2009-03-11, 08:09
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 3-1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Stal Mielec - Resovia 1-3
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-11, 15:45
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2:0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 0:3
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2:0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 1:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Stal Mielec - Resovia 1:4
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-03-11, 15:59
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2:1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 1-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Stal Mielec - Resovia 1-3
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-11, 16:23
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 0:1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 3:1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:2
Stal Mielec - Resovia 0:1
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
Ostatnio zmieniony przez Czubek 2009-03-13, 13:44, w całości zmieniany 1 raz
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-12, 22:18
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 1:2
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 3:0
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 4:0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 4:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Stal Mielec - Resovia 0:2
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
PPp [Usunięty ]
Wysłany: 2009-03-12, 22:28
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2-0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Stal Mielec - Resovia 0-2
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-13, 10:23
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 0-1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 3-0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-1
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 4-1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Stal Mielec - Resovia 1-2
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-13, 15:22
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 3:2
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 3:1
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:2
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 3:2
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Stal Mielec - Resovia 0:4
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-13, 20:48
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 3-0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 4-1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Stal Mielec - Resovia 0-2
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
Kris1908
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2009-03-13, 22:15
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 3:0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2:0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Stal Mielec - Resovia 0:3
Pawel997
Dołączył: 12 Sie 2007 Posty: 70 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-14, 10:37
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 2:1
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 2:0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 1:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Stal Mielec - Resovia 0:2
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2009-05-04, 08:48
Kolejka 16 - 06 maja 2009 r. Środa
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna
Avia Świdnik - Karpaty Krosno
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Zaległą (4 mecze) 16 kolejki LIGI TYPERÓW typujemy do 06 maja 2009 r. (ŚRODA do godz. 16.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości
ANULOWANE.
Typują tylko Ci którzy nie oddali swoich prognoz wyników na 16 kolejkę
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-05, 14:42
Myślę, że powinniśmy pozwolić ludziom zmienić typy tych 4 spotkań. Przecież typowane one były prawie 2 miesiące temu! Sytuacja się zmieniła.
Myślę, że powinna obowiązywać zasada, że jeżeli ktoś napisze nowe typy na te 4 mecze, to stare się nie liczą (z wyjątkiem spotkań, które się odbyły). Jak ktoś chce niech zmienia.
Moje zmienione typy:
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-05, 14:47
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna1-2
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1
_________________
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-05, 15:31
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2:1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-05, 15:37
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2:1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-05, 16:21
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2:0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
Basler
Dołączył: 06 Mar 2009 Posty: 194 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-05, 20:25
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2-0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2-0
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2009-05-06, 15:25
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:0
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 2:1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0