Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Skuter
2009-06-25, 14:52
Tomasovia (w), Stal Rzeszów (d), Resovia (d)
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-22, 16:02   Tomasovia (w), Stal Rzeszów (d), Resovia (d)

Ciężko.

Tomasovia zimą pozyskała trzech napastników, którzy moim zdaniem - gdyby się dobrze zakręcić - mogliby grać w Łukowie. Tj. Żurawski (grał), Jarosław Pacholarz (grał przecież w Białej i Radzyniu, a jest chyba z Annopola) i Piotr Gozdek (medalista MP juniorów, przymierzany był do Białej, studiuje albo chciał studiować w Białej).

jak myślicie? Zdobędziemy jakieś punkty?
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Ostatnio zmieniony przez Dev 2009-04-22, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-22, 16:10   

Stal Rzeszów jeszcze w środku ;)
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-22, 16:36   

Jakoś nie widzi mi się 5 porażek z rzędu. Więc mam nadzieje na chociaż jedną wygraną.
_________________

 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-23, 07:15   

Mi się zdaję, że mamy jakiś sposób na Tomasovie za czasów 4 ligii, więc myślę, że przywiozą te 3 pkt z Tomaszowa :)
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-25, 13:11   

widmo spadku coraz bliżej...
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-25, 13:13   

Dezi napisał/a:
Mi się zdaję, że mamy jakiś sposób na Tomasovie za czasów 4 ligii, więc myślę, że przywiozą te 3 pkt z Tomaszowa :)
niestety, pan dyrektor ma stuknięty samochód, więc nie bylo pewnie funduszy na ten "sposób" :morda:

jest źle..
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-25, 18:49   

jest bardzo źle. Lecimy na 90%. I teraz trzeba się zastanowić jaki obrać plan - czy heroicznie walczyć do końca czy ogrywać młodych i tworzyć drużynę pod kątem IV ligi. Ale tutaj pojawia się następny kłopot- JS walczą o wygranie ligi więc trener Suchodolski nie będzie ich puszczał...
jak to mawiają: "biednemu zawsze wiatr w oczy"
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-29, 18:39   

mecz the best :) a najlepsze momenty były przy ławkach trenerskich :D
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-29, 18:40   

Wynik 1:1 nie jest zły, biorąc pod uwagę to z kim graliśmy. Jednak pewien niedosyt pozostaje, bo to my pierwsi strzeliliśmy bramkę, a goście jakby nie patrzeć bo błędzie obrony.
Ogólnie Stal nie pokazała nic szczególnego. Orlętom w kilku sytuacjach zabrakło dokładności, ale było już chyba lepiej niż w poprzednich spotkaniach..
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-29, 20:39   

Czubek napisał/a:
Jednak pewien niedosyt pozostaje, bo to my pierwsi strzeliliśmy bramkę, a goście jakby nie patrzeć bo błędzie obrony.


Goście mieli również ewidentnego karnego w I połowie i równie dobrze mogliśmy ten mecz przegrać.
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-29, 20:57   

O jakim niedosycie mówisz?!
Sędzia nie gwizdnął ewidentnego karnego dla Stali! W ogóle odnosiłem wrażenie jakby sędzia jednak deliktanie nam sprzyjał... Stal była lepsza bez dwóch zdań, ale nie o tyle żeby nasi tak się cofnęli głęboko po zdobyciu bramki. Dopiero po wyrównaniu zaczęli grać zpowrotem w piłkę, bo wcześniej to była tylko wybijanka i obrona częstochowy.
Generalnie nie było źle!!! Tak trzymać i tak walczyć w kolejnych meczach i powinno być ok.
Trzeba wspomnieć o udanym debiucie kolegi solnego - olszewskiego (razem byli w Legii, potem kilkakrotnie grali przeciw sobie w II lidze).
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-03, 18:35   

nikt się nie wypowie o meczu ?? Ja byłem na ostatnich 15 minutach i widzialem walkę Maćka Wryka i robinsonadę Andrzeja
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-05-03, 22:54   

hm... nie można im odmówić walki, ale... Sovia dużó bardziej doświadczona, a Solny chyba już nie ma pomysłów... to źle. Ale walczymy do końca!
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-05-04, 05:02   

Ardiano napisał/a:
a Solny chyba już nie ma pomysłów... to źle.


jakich kur... pomysłów z obecna kadra to mozesz miec pomysl aby jako tako grac...
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-05-04, 07:40   

może masz rację, ale w meczu z Radzyniem były jakieś przebłyski taktyki, a teraz już aby odbyć 90 minut...
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-04, 10:56   

Resovia miała przewagę, ale to 0:0 można było dociągnąć spokojnie :P
Walczyli, ale jednak to goście byli po prostu lepsi piłkarsko.
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-05-04, 17:32   

Moim zdaniem Orleta zagraly bardzo waleczne mecze z obiema ekipami z Rzeszowa bardziej niz z Radzyniem duzo sie wiecej przykladali a mowiac o derbach to zawsze wytwarza to emocje i kazdy trener moze przegrywac 10 meczow na na derby sie zmobilizuja w jakims tam stopniu wiec porownywac mecz z derbami ....Tak wiec widze juz jakis postep w grze niestety brakowalo w tych ostatnich meczach..............lawki rezerwowych.Gramy ciagle tym skladem co mamy brak obroncy napastnika pomocnika to bolaczka calego zespolu,a juniorzy no coz moze purzycki gra okej w juniorach to juz w seniorach nic se nie radzi.Przez swwoje minuty mial tyle strat ze Solny lapal sie za glowe.Nie wiem jak ma sie sprawa sprowadzania zawodników czy nawet teraz mozna brac nowych(tak jak w przypadku Olszewskiego?) jak tak moze warto by pomyslec o jakis wzmocnieniach bo w meczu z Resovia widac bylo ze niektorzy maja problemy z gra w 3 lidze,dodatkowo mala lawka i brak Szewczaka to niestety przyczyna tej ostatniej porazki.Taka prawda nadrabiamy walecznoscia ambicja bo obecnie nas na to tylko stac widac ze w Radzyniu tego niema..A co do relacji z meczu z Resovia czy ja dobrze przeczytalem ze Sedziowal sedzia z z Chelmna:D tylko nie wiem co ma Okregowe Kolegium Sedziowskie z Chełma z Chełmnem:D
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-04, 17:38   

Zgodze się co do Purzyckiego - do grania w seniorach jeszcze mu daleko.
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-04, 20:13   

z tego co się orientuje to w ligach amatorskich(a taką jest III liga) piłkarzy można ściągać przez cały sezon,tylko w ligach profesjonalnych lub półprofesjonalnych trzeba czeakć na okienka transferowe.Była taka sytuacja jak Czarek Kucharski grał w Łęcznej,podpisał kontrakt w trakcie sezonu i był to kontrakt amatorski.
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-04, 21:18   

100 razy było wyjaśniane. Jak kopacz nie ma podpisanego kontraktu to w kazdej chwili może go podpisać. Tzw. wolny transfer. Olszewski rozwiazal kontrakt ze slaskiem po rundzie jesiennej i był wolnym zawodnikiem bez klubu. Obecnie można wybierać tylko z takich piłkarzy - którzy na wiosnę nie reprezentowali żadnego klubu. A w całym sezonie można reprezentować barwy 2 klubów tylko
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-04, 21:26   

a nie ma czegoś takiego,że w amatorskich ligach okienka transferowe nie obowiązują?Może mi sie coś pomyliło,widocznie z Kucharskim jakaś inna akcja była.
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-10, 16:46   

Cytat:
Mecz z Orlętami Łuków - kontrowersje

Na konferencji prasowej po meczu ze Stalą Mielec, prezes sekcji PN Jacek Szczepaniak wygłosił oświadczenie:
Chciałbym powiedzieć kilka słów o sędziowaniu w Łukowie (gdzie Stal zremisowała 1-1). Boję się użyć słowa przekręceni, ale czuję że zostaliśmy okradzeni z punktów. Sędziowanie to skandal. Bramka dla Łukowa została uznana po gwizdku sędziego; piłka była w powietrzu, po gwizdku sędziego wpada do bramki i sędzia uznaje tą bramkę. Dla nas nieuznane dwa ewidentne rzuty karne: po faulu na Grybosiu i po zagraniu ręką w polu karnym. Obserwator meczu przyjechał na mecz z jakąś kobieta i nie chciał spotkać się z sędziami. Chciałbym wierzyć że sędzia się tylko mylił, a nie że robił to celowo. Nie boję się użyć określenia że sędziowie na z okradli z punktów a obserwator pan Oleszek na to przyzwalał.

Mecz Orlat ze Stalą prowadził Marek Kudera z Zamościa, a obserwatorem był Andrzej Oleszek z Jarosławia.
(stalfan)
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM