Kolejka 25 - 9-10 maja 2009 r. Sobota/Niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2009-05-04, 09:46 Kolejka 25 - 9-10 maja 2009 r. Sobota/Niedziela
Kolejka 25 - 9-10 maja 2009 r. Sobota/Niedziela
Stal Mielec - Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica
Resovia - Spartakus Szarowola
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno
UWAGA :
25 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 09 maja 2009 r. (sobota do godz. 15.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-04, 12:09
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2:1
Resovia - Spartakus Szarowola 3:1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1:0
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-05-05, 12:54
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1-1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 0-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 5-2
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-0
Resovia - Spartakus Szarowola 3-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-2
_________________
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2009-05-06, 08:48
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-0
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
R4obson
Dołączył: 01 Lut 2009 Posty: 170 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-06, 10:51
Stal Mielec - Orlęta Łuków 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-3
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2-1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-2
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-1
_________________
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2009-05-06, 16:28
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1:2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1:0
Resovia - Spartakus Szarowola 2:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1:0
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2009-05-06, 19:17
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-0
Resovia - Spartakus Szarowola 3-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-1
_________________ Pffff ;D
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-06, 20:00
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 4:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1:2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 0:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1:0
Resovia - Spartakus Szarowola 3:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2:1
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-06, 20:35
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 3:1
Resovia - Spartakus Szarowola 2:1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1:0
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2009-05-06, 21:37
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-06, 22:55
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 14:52
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2-0
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 15:29
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2:1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1:1
Resovia - Spartakus Szarowola 2:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2:2
Basler
Dołączył: 06 Mar 2009 Posty: 194 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 19:38
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 3-1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-0
Resovia - Spartakus Szarowola 1-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 21:47
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-4
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 0-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-2
Resovia - Spartakus Szarowola 3-1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2-1
Pawel997
Dołączył: 12 Sie 2007 Posty: 70 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 23:01
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 0:1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 0:1
Resovia - Spartakus Szarowola 2:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1:1
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 23:30
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
_________________
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2009-05-09, 08:32
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2-0
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-09, 11:14
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1:0
Resovia - Spartakus Szarowola 2:1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2:0
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Bryk
Dołączył: 27 Mar 2007 Posty: 288 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-09, 15:37
Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-4
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2-1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 3-1
_________________