Kolejka 26 - 16-17 maja Sobota/Niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2009-05-11, 08:18 Kolejka 26 - 16-17 maja Sobota/Niedziela
Kolejka 26 - 16-17 maja 2009 r. Sobota/Niedziela
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia
Spartakus Szarowola - Stal Mielec
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk
UWAGA :
26 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 16 maja 2009 r. (sobota do godz. 14.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Ostatnio zmieniony przez Łukcio-Łuków 2009-05-15, 08:36, w całości zmieniany 1 raz
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2009-05-13, 08:28
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2009-05-13, 08:28
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0-0
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2-0
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2009-05-13, 20:03
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 3:0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:1
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2:1
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-05-13, 20:21
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 3-1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 0-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 1-2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 0-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1-0
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 3-2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 4-0
_________________
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-13, 21:51
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 4:0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 0:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 3:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 12:26
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 5:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 3:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 15:33
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:2
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
R4obson
Dołączył: 01 Lut 2009 Posty: 170 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 20:18
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 0:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 20:23
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 3-1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 4-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2-1
Basler
Dołączył: 06 Mar 2009 Posty: 194 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 21:14
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 1-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 0-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 0-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1-2
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-1
_________________
mecz ostatniej szansy...
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2009-05-15, 05:11
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 1-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2-1
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2009-05-15, 08:08
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-0
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
_________________ Pffff ;D
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-15, 08:53
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1:0
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-15, 12:08
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 4:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 3:2
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 3:0
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-15, 13:02
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2-0
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-15, 13:34
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 3:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 3:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 3:2
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
Pawel997
Dołączył: 12 Sie 2007 Posty: 70 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-16, 07:25
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2:0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:4
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:1
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1:2
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2:0
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-05-16, 09:11
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-16, 11:13
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1-1
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
_________________