Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Skuter
2009-06-25, 14:52
Stal Mielec (w), Łada Biłgoraj (d)
Autor Wiadomość
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 10:11   Stal Mielec (w), Łada Biłgoraj (d)

Nie ma co, nasze 2 najważniejsze mecze w sezonie. Zdobędziemy 4 lub 6 ptk. i nasza sytuacja będzie stabilniejsza.
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 14:08   

Dla Stali i Łady to także są najważniejsze mecze. Kurde, szczerze mówiąc to nie widzę tych 4 pkt. :/ Nie spodziewam się 3 pkt. w Mielcu, raczej remis. Podobnie jeżeli chodzi o mecz z Ładą. Obstawiam 1-3 punkty zdobyte w tych dwóch meczach, czyli jedno zwycięstwo i porażka, lub remis i porażka.
_________________

 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 18:42   

Uratować Nas może tylko:
1-przynajmniej 1 pkt w Mielcu,
2-obowiązkowo zwycięstwo z Ładą (bo z kim, jak nie z ostatnią drużyną w tabeli i gdzie, jak nie u siebie?!),
3-myślę, że o zwycięstwo w Przeworsku może być łatwiej niż w Mielcu, czyli 3pkt?
Dla nas to mecze prawdy i mecze o wszystko w tej lidze!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-09, 11:01   

Tu będzie prawdopodobnie wynik na bieżąco:
http://www.stalmielec.com/?news=3912

Albo tutaj:
http://sport.redblog.nowi...oznej-910-maja/

Bądźmy dobrej myśli. Nic nie może wiecznie trwać. Jeszcze dużo się może stać. Co ciekawe spadek Stali Poniatowa wcale nie jest przesądzony.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
  
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-09, 17:47   

brak mi słów...
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-09, 23:37   

płakać się chce :( ,ale z drugiej strony to temu wcale nie jest winny Zupa,Solny i piłkarze <przynajmniej nie w tak dużym stopniu jak się wielu osobom wydaje>,wszyscy wiedzą co się dzieje w klubie i ja osobiście pomimo tego,że mi przykro,że się dzieje tak a nie inaczej to specjalnie zaskoczony nie jestem...


CH*J Z WYNIKAMI ORLĘTA JESTEŚMY Z WAMI!!!
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-10, 07:54   

wiara do konca !!
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-12, 21:18   

http://www.youtube.com/watch?v=PDvHpehec44 skrót meczu ze Stalą.
_________________

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-13, 07:56   

ojacie... dobra karny zdarzył się - trudno, no ale ja na tym filmiku widzę jak Ozemu oni co chwilę uciekali, a to machnięcie koncertowe :)

Trochę też pary w nodze jeszcze nie ma ale trzeba się cieszyć. Doszedł jakiś schemat na zdobywanie goli. Petarda na bramkę i: a) może wpadnie b) może bramkarz wypluje i Artur dobije :mrgreen:

Z Ładą trzeba wygrać. W meczu ze Stalą dostali siódemkę, w pole musiał wejść rezerwowy bramkarz, a na dodatek dostali 2 czerwone z czego jedna to na pewno dyskwalifikacja. A i w tygodniu grają jeszcze puchar. I jeszcze Ireneusz Zarczuk prawdopodobnie jest kontuzjowany.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
  
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-13, 20:08   

Takiej szansy na zwycięstwo z Biłgorajem nie mogą nie wykorzystać. Zespół Łady jest w beznadziejnej sytuacji kadrowej, a zwłaszcza po meczu ze Stalą Rzeszów. Dwie czerwone kartki, kontuzja najlepszego strzelca... Kadrę na mecz z Orlętami pewnie uzupełnią juniorami. Dzisiaj grali finał PP okręgu zamojskiego z Tomasovią, w którym przegrali 2:0. Ale mimo wszystko nie można lekceważyć przeciwnika....
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-05-14, 08:43   

hm... swojego czasu Stal Mielec też przyjechała do nas juniorskim składem i... wywieźli punkt :)
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 21:19   

Nie łudźmy się! Na wiosnę zdobyliśmy 5 (słownie PIĘĆ punktów)!!!! Jesteśmy jedyną drużyną bez zwycięstwa na wyjeździe! I nagle co, mamy zacząć seriami zdobywać pkt-y?! Nie wieżę! Chyba że Bącik załatwi mecz z Avią, ale jeśli w ten sposób mamy się utrzymać to NIE CHCĘ!!! Chodzę od lat na Orły, ale teraz już NIE WIERZĘ! Do zob na mezcu z Bełżycami w nast. sezonie...
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-16, 14:45   

Co będzie potem to będzie potem. Teraz trzeba z Ładą wygrać. O co jakoś jestem spokojny, chociaż wybiegać to będzie trzeba i tyle.

Moim zdaniem powinni się na nich rzucić od 1 minuty. Jak się uda nam zdobyć bramkę to padną. A jak nie to moze byc różnie. I tak może być różnie. Kwadratowo i podłużnie :P
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-17, 13:16   

Dev napisał/a:
Teraz trzeba z Ładą wygrać. O co jakoś jestem spokojny


ja też jestem o to spokojny i wynik mniejszy niż 2-0 dal nas to będzie dla nie niespodziewanka :)
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-17, 19:04   

Wynik meczu sprawiedliwy, oni mieli 2 sytuacje i my mieliśmy 2. Nie ma co się oszukiwać, nie dla Nas III liga z taką grą...
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-17, 19:29   

Czaki, dla mnie to mogłoby być i niesprawiedliwe 3 punkty dla Orląt. Ja tam jakoś nie mogę dopuścić do siebie myśli, że możemy spaść. A przy końcowym gwizdku, to aż mi się łezka w oku zakręciła, heh :D Ale przed meczami ze Stalą i Ładą pisałem, że obstawiam 1-3 pkt. Cóż, trzeba walczyć do końca.
_________________

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-17, 19:54   

A mi się nuż w kieszeni otwiera jak patrzyłem na co dzisiaj wyrabiał taki Borowik. Jeździec bez głowy i tylko cofał się z tą piłką od bramki. Po kij takiego słabiaka ściągać i mu płacić. Już wolałbym by grali nasi młodzi i też przegrywali. Taniej by było.


Niewiarygodne wydało mi się, że nie wygramy tego meczu. Nic te pindy działacze nie zrobili by utrzymać drużynę. Na ostatni mecz z Unią sam zrobie transparent chyba na całą długość krzesełek. I wypisze 7 grzechów. Zacznę od Weja.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-17, 20:00   

Panie Bącik - Pana czas już się skończył. Myślał Pan, że zarządzanie klubem to Football Manager? Myli się Pan. Do tego trzeba umiejętności, a nie słodkiej gadki przed kamerami podlizującej się Szanownemu Panu Prezesowi. Jeżeli spadniemy, co jest wielce prawdopodobne, to ja, i pewnie nie tylko ja, osobiście pójdę do Pana i poproszę o to, aby Pan wyspowiadał się przed kibicami, którzy chodzą na każdy mecz, zapłacili prawie 100 zł za większość nędznych widowisk w wykonaniu Pana super najemników w tym sezonie, którzy stoją nie zważając na pogodę, nie zważając na frekwencje.

Jeżeli odejdzie Pan po cichu, to my znajdziemy Pana, prędzej czy później...
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Febuze

Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 0
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-17, 20:23   

Mecz bez ambicji, bez walki ... taki był niestety ten mecz.
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-17, 20:52   

Na stronce Łady napisali, że wynik w Łukowie daje im realne szanse na utrzymanie:))))
ale jaja! Z czym do ludzi?!
Po dzisiejszej kolejce uformowała się grupa murowanych spadkowiczów, czyli trzy ostatnie drużyny w tabeli, które w komplecie polecą do IV ligi - po tym co zobaczyłem dzisiaj, nie mam co do tego ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI!!!
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-17, 20:53   

... albo może Kąkolewnica :)
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-18, 07:05   

Szczerze mówiąc to trzeba pochwalić zawodników Łady bo mimo tak beznadziejnej sytuacji kadrowej itd. mogli nawet odnieść zwycięstwo w tym meczu. Jeśli na podobnym poziomie będą grać w meczu z Łęczną no to szykuje się pogrom... Tak naprawdę to gdyby nie bramkarz to w meczach z Resovią, Stalą Mielec by przegrali jeszcze wyżej a z Ładą by nie mieli nawet punktu. Myślę że już w końcówce sezonu powinni postawić bardziej na juniorów i co najmniej 2-3 dać szansę zagrania.
  
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2009-05-18, 08:39   

Ja napisał/a:
hm... swojego czasu Stal Mielec też przyjechała do nas juniorskim składem i... wywieźli punkt


chyba zacznę grac w totka... Zastanawiam się tylko, czy w naszym regionie jest ktoś, kto postawiłby nasz marny klubik na nogi??
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-18, 12:43   

Nie ma takiej osoby raczej.Potrzebny jest ktoś kto zna się na zarządzaniu klubem,ktoś kto sprowadzi sponsora strategicznego.Klub nie może cały czas opierać się na pieniądzach od miasta.
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-18, 14:30   

Cytat:
Na stronce Łady napisali, że wynik w Łukowie daje im realne szanse na utrzymanie:))))
ale jaja! Z czym do ludzi?!

Ależ mają szanse, mają. My również. Popatrz na Stal Mielec, była w strefie spadkowej i wystarczyło, że wygrała dwa mecze i już strefę opuściła. Tylko jeszcze szczegół, że trzeba wygrywać.
_________________

 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-18, 15:44   

Solnica mówił, że chłopaki będą grać prawdziwą piłkę nożną, a nie głupio wybijać piłki. Wczoraj wybijali, jak na podwórku... Dziwi mnie tylko, że oni wszyscy byli tacy pewni, że nie spadniemy, a przecież dla nich ta cała III liga to był bardziej problem niz osiągnięcie, tylko po co taka gadka...
 
Febuze

Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 0
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-18, 17:42   

Tak właśnie dobrze pamiętam te słowa z wywiadu z Solnicą, prawdę mówiąc to oni wczoraj grali całe NIC... Panika, bez myślne wybijanie ... Chciałbym jeszcze zauważyć, już kilka razy to widziałem jeden z zawodników krzyczy do drugiego ''czas, spokojnie nikt nie biegnie", a ten wybija piłkę bez sensu jak najdalej :blaga:
  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM