Kolejka 12 - 24-25 października (Sobota-Niedziela)
Autor
Wiadomość
andrzej
Dołączył: 03 Lut 2009 Posty: 459 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-18, 20:08 Kolejka 12 - 24-25 października (Sobota-Niedziela)
Orlęta Łuków - Olender Sól
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża
Typujemy do 24 października (sobota) godziny 10.55.
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-21, 20:10
Orlęta Łuków - Olender Sól 2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1:0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 3:1
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2:0
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 3:0
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1:0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1:2
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
andrzej
Dołączył: 03 Lut 2009 Posty: 459 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-21, 20:31
Orlęta Łuków - Olender Sól 3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 0:1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2:0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1:1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2:2
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2:1
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 3:1
kuba2534
Dołączył: 14 Sie 2009 Posty: 0
Wysłany: 2009-10-21, 21:43
Orlęta Łuków - Olender Sól 4:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1:0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 3:1
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2:0
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 3:0
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1:0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1:2
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2009-10-21, 22:13
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 2-1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2-0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1-1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2-1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 0-1
kuki
Dołączył: 28 Wrz 2009 Posty: 53
Wysłany: 2009-10-22, 10:18
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1-0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2-1
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1-0
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 3-1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1-4
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2009-10-22, 10:36
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 2-0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 1-2
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2-1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2-1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 0-1
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2009-10-22, 13:29
Orlęta Łuków - Olender Sól 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 2:1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 4:1
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1:1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 1:1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2:0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1:2
czupryś
Dołączył: 10 Paź 2009 Posty: 152 Skąd: Sięciaszka 1
Wysłany: 2009-10-22, 14:19
Orlęta Łuków - Olender Sól 3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1:0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2:0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1:1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 3:1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 4:1
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 0:3
_________________ Naszym klubem ŁKS.. Cała Polska o tym wie.. Żółto-czerwona armia .. To kibice z Łukowa
NIEWIESZKTO.
Dołączył: 15 Sie 2009 Posty: 0
Wysłany: 2009-10-22, 14:38
Orlęta Łuków - Olender Sól 3-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1-1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2-0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1-0
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 3-0
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 2-1
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-22, 14:45
Orlęta Łuków - Olender Sól 4:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1:1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2:2
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1:2
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:0
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 3:2
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1:1
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 3:2
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
Hitmano
Dołączył: 11 Sie 2009 Posty: 0
Wysłany: 2009-10-22, 14:47
Orlęta Łuków - Olender Sól 4:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1:1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2:2
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1:2
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:0
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 3:2
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1:1
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 3:2
Basler
Dołączył: 06 Mar 2009 Posty: 194 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-22, 17:38
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 2-1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 4-2
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1-0
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2-0
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 3-1
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 0-2
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-10-22, 18:42
Orlęta Łuków - Olender Sól 3-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1-1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2-0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 0-1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 1-0
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1-0
_________________
fredek889
Dołączył: 04 Maj 2009 Posty: 902 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-23, 09:38
Orlęta Łuków - Olender Sól 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 0:0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2:0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2:1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 0:1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1:1
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1:0
_________________ EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-23, 13:45
Orlęta Łuków - Olender Sól 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1:1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 7:0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2:0
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2:1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2:0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 2:2
Pesman
Dołączył: 05 Paź 2009 Posty: 3 Skąd: Wojcieszków
Wysłany: 2009-10-23, 13:50
Orlęta Łuków - Olender Sól 3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1:0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 4:0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2:3
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2:1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 3:0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1:3
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-23, 14:18
Orlęta Łuków - Olender Sól 3-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 2-0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 3-1
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2-1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2-0
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 4-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1-2
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
ferrero
Dołączył: 02 Paź 2009 Posty: 0
Wysłany: 2009-10-23, 14:21
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 4-1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2-1
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2-0
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 3-1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1-1
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-23, 14:25
Orlęta Łuków - Olender Sól 3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 0:1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 1:0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2:2
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2:1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 3:1
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 0:0
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2009-10-23, 14:34
Orlęta Łuków - Olender Sól 3-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1-0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2-1
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2-1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2-1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1-1
_________________ Pffff ;D
R4obson
Dołączył: 01 Lut 2009 Posty: 170 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-23, 15:44
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-1
_________________
pawexbos
Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 56 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-23, 16:28
Orlęta Łuków - Olender Sól 3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 0:1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 1:2
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 4:1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 4:1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 3:1
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 0:2
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2009-10-23, 18:43
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 2-1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 1-2
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2-2
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2-1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 2-1
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
arusny
Dołączył: 30 Wrz 2008 Posty: 0
Wysłany: 2009-10-23, 20:44
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 2-1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2-0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1-1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2-1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 0-1
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-23, 22:12
Orlęta Łuków - Olender Sól 2-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 0-1
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 4-0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 2-1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 2-1
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 2-0
kamyk
Dołączył: 13 Sie 2009 Posty: 1
Wysłany: 2009-10-23, 22:46
Orlęta Łuków - Olender Sól 2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1:0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 2:0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1:1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 1:0
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 2:0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 0:1
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-10-23, 22:50
Orlęta Łuków - Olender Sól 1-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1-0
Cisy Nałęczów - Hetman Żółkiewka 1-0
BKS Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm 1-1
Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 1-0
Łada Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski 1-0
Lublinianka Lublin - Orion Niedrzwica Duża 1-0
_________________