Kolejka 23 - 8-9 Maja (sobota-niedziela)
Autor
Wiadomość
fredek889
Dołączył: 04 Maj 2009 Posty: 902 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-02, 20:09 Kolejka 23 - 8-9 Maja (sobota-niedziela)
Olender Sól - Cisy Nałęczów
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski
TYPUJEMY DO 8 MAJA (SOBOTA) GODZINY 10.55
_________________ EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
Ostatnio zmieniony przez fredek889 2010-05-07, 15:35, w całości zmieniany 1 raz
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-04, 10:25
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1-1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2-0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1-0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2-0
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 0-0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2-2
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1-1
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2010-05-04, 11:45
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1:2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 1:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 2:1
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2:0
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 1:0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 1:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 0:0
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2010-05-04, 11:58
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1-1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2-1
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1-0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2-0
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 1-0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2-1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1-1
R4obson
Dołączył: 01 Lut 2009 Posty: 170 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-04, 16:14
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1-1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 4-1
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1-2
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2-0
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 0-0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2-2
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1-1
_________________
pawexbos
Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 56 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-04, 19:17
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1-2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2-0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 0-0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 3-1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 0-1
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 0-0
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 2-0
piterson
Dołączył: 01 Paź 2008 Posty: 0
Wysłany: 2010-05-04, 21:31
Olender Sól - Cisy Nałęczów - 3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce- 2:2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów- 3:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw- 0:0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj- 2:1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin- 1:0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża- 1:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski -1:0
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2010-05-05, 11:22
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 0-1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2-0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 0-3
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 1-2
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 3-1
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 1-2
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1-0
_________________
Basler
Dołączył: 06 Mar 2009 Posty: 194 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-05, 20:16
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2-0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1-2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2-1
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 2-1
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 3-1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 1-0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2-1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 2-2
Hitmano
Dołączył: 11 Sie 2009 Posty: 0
Wysłany: 2010-05-05, 21:34
Olender Sól - Cisy Nałęczów - 3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce- 2:2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów- 3:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw- 0:0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj- 2:1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin- 1:0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża- 1:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski -1:0
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-05, 21:37
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1:3
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1:1
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 0:0
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 2:1
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2:2
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1:0
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-05, 21:46
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 2:1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1:0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2:1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 1:1
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1:1
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2010-05-06, 09:06
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 2:1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1-1
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2:1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 1:0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1:0
_________________ Pffff ;D
Pesman
Dołączył: 05 Paź 2009 Posty: 3 Skąd: Wojcieszków
Wysłany: 2010-05-06, 11:24
Olender Sól - Cisy Nałęczów 5:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1:2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:1
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 2:2
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 1:0
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 4:0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 3:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 0:0
dix
Dołączył: 03 Lip 2009 Posty: 127
Wysłany: 2010-05-06, 14:46
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1:1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 3:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 0:1
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 1:2
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 2:1
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 1:2
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 0:0
_________________
czupryś
Dołączył: 10 Paź 2009 Posty: 152 Skąd: Sięciaszka 1
Wysłany: 2010-05-06, 15:03
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 0;1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2;1
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 2;0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2;1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 3;0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 1;1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 2;1
_________________ Naszym klubem ŁKS.. Cała Polska o tym wie.. Żółto-czerwona armia .. To kibice z Łukowa
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2010-05-06, 20:37
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1-2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 1-0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1-1
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2-1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 2-0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 0-1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1-1
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2010-05-07, 12:10
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 1-2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2-1
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 2-1
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2-1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 2-1
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 0-1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1-1
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-07, 14:08
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 2:0
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1:0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 1:1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 1:0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 1:0
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 2:1
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-07, 14:55
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 2:2
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 4:2
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1:2
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 1:1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 2:0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 1:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1:2
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
fredek889
Dołączył: 04 Maj 2009 Posty: 902 Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-05-07, 15:33
Olender Sól - Cisy Nałęczów 3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 0:1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 1:0
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1:2
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2:0
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 0:0
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1:0
_________________ EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
arusny
Dołączył: 30 Wrz 2008 Posty: 0
Wysłany: 2010-05-07, 21:57
Olender Sól - Cisy Nałęczów 2:2
Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 2:1
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:1
Roztocze Szczebrzeszyn - Start Krasnystaw 1:0
Hetman Żółkiewka - Łada Biłgoraj 2:1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 2:1
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 2:1
POM Iskra Piotrowice - Janowianka Janów Lubelski 1:1