Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Polityka
Autor Wiadomość
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-07-09, 10:11   

AdaśUKF napisał/a:
Ty tez nie rozumiesz o co mi chodzi,ale to jest u was po linii partyjnej ze sie nie da dyskutowac

O tak. To jest to, tylko że ja z PiSem jeszcze się nie kumam, bo różni nas trochę. Ale oczywiście łatwiej powiedzieć, że jestem głupi i z ciemnogrodu. Dziękuję :)
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-09, 16:14   

Nie mowie ze jestes z ciemnogrodu.Zreszta dajmy sobie spokoj,ty masz swoje poglady ja swoje i ani ty nie przekonasz mnie ani ja ciebie.
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-16, 13:54   

uff niezła dawka 50 postów na raz o tym samym. Odniosę się do dwóch kwestii wałkowanych.

Sk8ter i Adaś na temat ciemnogrodu.
Powiem tak: głupi ten co głupio robi. Wykształcenie bardzo ważne ale sami wiecie, że teraz każdy może mieć wykształcenie wyższe. I dla mnie takim samym ciemnogrodem jest np masa studenciaków głosujących na Komora. Bo robią to nie z jakiś poglądów, wartości, tylko "na papugę". "Nowoczesny student głosuje na PO". Taki sam ciemnogród jak Ci, którzy zagłosowali bo im ksiądz powiedział

Damian i Bart na temat Leppera i "nie chciał ale musiał"
Musiał bo chciał większości. Zwyczajnie przehandlował. I na to nie ma wytłumaczenia i żadnego usprawiedliwienia. Trzeba to przyznać i tyle. Z takim ludźmi jak Lepperki to wstyd


Zgodzę się ze zdaniem Damiana, że Komorowski wygrał dzięki tym co powiedzieli "NIE" dla Kaczyńskiego.

A tak a'propo ostatnich dni to szambo wróciło już do normy. Tak już pewnie musi być :)
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-16, 14:17   

A czy Ty się spodziewałeś że Kaczyński się zmieni na stałe?Ja od początku to wiedziałem bo to jest człowiek chory poprostu
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-16, 14:52   

Dev napisał/a:
I dla mnie takim samym ciemnogrodem jest np masa studenciaków głosujących na Komora. Bo robią to nie z jakiś poglądów, wartości, tylko "na papugę". "Nowoczesny student głosuje na PO"

Udowodnij to osobie, która głosowała z własnych przekonań, np. mnie.

A w ciągu ostatnich dni mamy powrót starej retoryki Jarosława. Trzeba być człowiekiem niespełna rozumu, żeby nie widzieć jaką zagrywką polityczną były umizgi do lewicy. Ale niech tak będzie, im więcej takiego Jarosława w TV, tym lepiej dla PO. Do tego wypowiedzi posłanki Kępy, Brudzińskiego i Kurskiego i mamy Wielki Powrót. Kuchciński wspomniał, że u nich żałoba trwa przez cały czas. A te wygibasy Migalskiego i Poncyliusza pod TVP to była dyspensa, mam rozumieć?

Nie lubię tego człowieka bo on jest dla mnie taki, jak i cały PiS, ale zacytuję go, bo cytat iście adekwatny - J.Palikot: "Gówno wybiło".
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
  
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-07-16, 16:07   

AdaśUKF napisał/a:
bo to jest człowiek chory poprostu

Jest chory bo mówi co myśli? :D hahaha, pseudodemokraci k****... najlepiej jakbyśmy byli tolerancyjni, i kochali nas na zachodzie, może już teraz się sprzedajmy! :)
Bo tak uważają media po prostu... Ty łykasz to co Ci zapodają media, i zaczynasz w to wierzyć... :)
Sk8ter napisał/a:
Kuchciński wspomniał, że u nich żałoba trwa przez cały czas. A te wygibasy Migalskiego i Poncyliusza pod TVP to była dyspensa, mam rozumieć?

No trudno żeby Polska a tym bardziej jakaś partia po wsze czasy była w żałobie bo umarł papież/prezydent plus kilkunastu ważniejszych/(to dopisze przyszłość).
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

  
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-16, 22:07   

Jeszcze raz Ci mówie,że jeżeli ktoś nie popiera PiS to nie znaczy,że jest tolerancyjny w obec pedałów chociażby.Ja wolę PO nie dlatego że ich kocham i są tacy wspaniali tylko przeciwko Kaczyńskiemu i bardzo dużo takich ludzi jest...
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-07-17, 09:01   

AdaśUKF napisał/a:
Ja wolę PO nie dlatego że ich kocham i są tacy wspaniali tylko przeciwko Kaczyńskiemu i bardzo dużo takich ludzi jest...

Tak samo możesz sobie kochać PSL z Waldziem na czele i na SLD... Prowadzisz politykę nienawiści... :)
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-17, 14:49   

kurwa i ja powtarzam setny raz, że nie jestem ani za PO ani za Bronkiem tylko przeciwko Kaczorowi i pisowi !
dziekuje :)
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-07-17, 18:10   

I tak jesteś hipokrytą... Tu niby skinheads szmery bajery, wielka Polska, alee.... :)
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-17, 18:13   

to Ty palisz zioło, nie ja :D
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-17, 23:21   

Że pali zioło to gorszy i ćpun od razu :D ?Różne fazy się mogą załączać :mrgreen:
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-07-18, 08:35   

Czubek napisał/a:
to Ty palisz zioło, nie ja :D

Nie będę się zniżał do tego poziomu paziu. Ja nie palę, tak dla Twojej informacji.
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-18, 08:49   

Tak, załóz najlepiej partie "Prawiczki górą" pod patronatem Jarka Kaczyńskiego :) )
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-18, 09:37   

Weźcie dajcie sobie spokój z tym bezsensownym wzajemnym obrażaniem. Wcale nie jesteście gorsi w obrażaniu od tych osłów z Wiejskiej. Wasze ostatnie posty niczego nie wnoszą do tego tematu...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
  
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-07-18, 10:48   

Bo my się właśnie z Wojtkiem na posłów nadajemy :D
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-07-18, 12:04   

Tak, tak tak... Trzymaj dalej z frajerami... :D Hahaha, I ty jeszcze krzyczysz wróg numer jeden... :) Jak to jeden z twoich lepszych ziomków :)
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
Kubik MKS


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 124
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2010-07-22, 21:54   

chyba tu będzie pasowało.

MARSZ GRUNWALDZKI

Dziesiątki, setki tysięcy naszych rodaków, w sobotę 17 lipca wzięło udział w uroczytościach, w inscenizacji zwycięstwa oręża polskiego na grunwaldzkich polach. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że w czasie gdy dumni Polacy świętowali,zboczeńcy nazywający się Polakami, korzystając ze wsparcia dewiantów z innych krajów eurokołchozu zorganizowali w centrum Warszawy swoją paradę, tym samym uderzając w naszą dumę, Nie moglismy pozostać bierni wobec postawy homosiów. W związku z tym, że środowiska zboczeńców wybrały sobie rocznicę grunwaldziej wiktorii to manifestacji swojego moralnego upośledzenia Młodzież Wszechpolska podjęła inicjatywę zorganizowania w tym samym czasie Marszu Grunwaldziekiego, jako alternatywy normalniej, patriotycznej młodzieży wobec postawy sodomitów.
Wobec zaistniałej sytuacji postanowiliśmy wspomóc podczas marszu środowisko narodowe swoją obecnością. Na miejscu zbiórki(Plac Na Rozdrożu) meldujemy sie jako pierwsi tuz po godzinie 10. W czasie gdy pomagamy Młodzieży Wszechpolskeij w przygotowaniach, wokół nas przybywa coraz więcej policji. Liczba narodowców także powoli rośnie, widać też zainteresownia ogólnopolskich mediów. Od razu da się zauważyć konkretna organizacja. Tranasparenty, flagi narodowe, szturmówki, i nagłosnienie rodem z pielgrzymek dają dobry efekt. Marsz zaczyna sie formować. Na jego czele predtawiciele Komitetu Honorowego oraz członkowie MW, dalej konkretnych rozmiarów biało- czerwona "sektorówka" i za nią pozstali uczestnicy marszu, których liczbę tak ogólnie szacuję na parę setek. Widoczni wśród nich Autonomiczni Nacjonaliści, ONR, delegacja węgirskeigo Jobbiku, oraz kibice wielu ekip. Tak uformowany marsz wyruszaw kierunku centrum skandując hasła m.in:"Wielka Polska Katolicka","Naszym celem WIELKA POLSKA","Chłopak,dziewczyna- normalna rodzina",oraz hit dnia:" Jak Jagiełło na Krzyżaków, tak My dzisiaj na lewaków". Mimo iż panujący upał daje się we znaki to okrzyki wychodzą konkretnie. Warto zanzaczyć, iż nasz marsz spotyka się z miłym przyjęciem mieszkańców Warszawy,objawiającmy się na szereg róznych sposobów. Marsz przebiega bez incydentów do czasu gdy w wąskiej ulicy nie pojawiaja się grupka zboczeńców z tęczowymi flagami. Po okrzykach:"Tu jest Polska-nie Holandia" część narodowców nie wytrzymuje zachowania tych dziwnych ludków wykonujących zboczone gesty i w strone ww lecą butelki oraz raca. Homosie tracą swoje gadżety i barykaduję sie w jednym z lokali. My idziemy dalej. Wchodząc na Plac Piłsudzkiego śpiewamy "Rotę" co wg posrtronnych obserwatorów daję przekonkretny efekt...aż ciarki po plecach przechodzą. Po złożeniu kwiatów pod Grobem Nieznanego Żołnierza, odśpiewaniu "Hymnu Młodych" oraz Hymnu RP Marsz zostaje roziązany,

Jednocześnie formuje się konrmanifestacja mająca na celu umilenie zboczeńcom ich występu. Kontra jest też legalna. Ruszamy w kordonie policji w stronę homoseksualistów. Mimo iż teraz jest Nas mniej to widać, że ekipa ma bardziej sportowy charakter (ponad 200 osób). Gdy już mamy pederastów z zasięgu wzroku liczba policji wzrasta z każdą chwilą. Widzimy , że raczej do niczego nie dojdzie, mimo to przeprowadzamy atak. Niestety milicja szybko nas pacyfikuje i otacza szczelnym podwójnym kordonem. Manifa zboczeńców zatrzymuję się. Krzyczymy:"Zboczeńcy, zboczeńcy..." wobec aplauzu posrtonnych warszawiaków. Później ciężarówki z pederastami ruszają. Na pierwszej platformie widzimy tańczącego posła Kalisza, który po chwili w gradzie oklasków zamienia się w chodząca jajecznicę....Koleje cięzarowki zostają obrzucone jajkami, butelkami(PET) kamieniami oraz petardami hukowymi, które sieją niezły zamęt. Ale w sumie do niczego poważniejszego nie dochodzi;-) Gdy zboczeńcy znikają z naszych oczu policja zaczyna mozolne pojedyńcze spisywanie. Trwa to chyba ze 2 godziny co w upale daje się we znaki wszystkim. Po indywidualnym filmowaniu udajemy się w drogę powrotną. Chcielibyśmy jako, że jest to serwis kibcowski wymienić fanów ekip, których udało nam się zauważuć. W Marszu Grunwaldzkim i kontrze wzięli udział kibice natępujących klubów Legia Warszawa, Hutnik Warszawa, Radomiak Radom, Motor Lublin/Chełmianka Chełm, Pogoń Siedlce, OKS Otwock, Hutnik Huta Czechy, Piast Gliwice, ŁKS Łomża oraz Wisła Puławy.

Wielkie podziękowania dla organizatorów Marszu Grunwaldzkiego- Młodzieży Wszechpolskiej. Impreza wypadła konkretnie i na długo pozostanie w naszej narodowej świadomości.Dziekujemy także wszyskim Polakom, którzy wzięli udział w Marszu. Dzięki takim wspaniałym ludzom jak Wy, możemy żyć nadzieją, że nie utracimy nigdy swojej tożsamości,że Polska będzie Polską ....

Ja widziałem jeszcze Jage, Śląsk Wrocław, Proch Pionki, Płońsk i Mińsk Mazowiecki.

WIELKA POLSKA KATOLICKA !
_________________
STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI !!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-03, 11:54   

No i mamy kolejną polską wojenkę. Nie potrafię swoim umysłem ogarnąć, co targa tymi ludźmi i kto ich może powstrzymać.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-03, 11:59   

CHyba tylko w Polsce takie emocje może wzbudzać fakt, iż ktoś chce przenieść krzyż do kościoła :)
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-03, 12:01   

Czubek napisał/a:
CHyba tylko w Polsce takie emocje może wzbudzać fakt, iż ktoś chce przenieść krzyż do kościoła :)

Najlepiej zrobiła to jakaś grupa n Facebooku - mają się zebrać z colą i popcornem i oglądać "igrzyska" :kekeke:

Jarek jest z nami, Jarku jedziemy z ku.wami! :D
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-04, 11:28   

 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-04, 12:23   

wstyd i żenada
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2010-08-14, 13:29   

Mam prośbę do forumowych zwolenników Prezydenta Komorowskiego, o skomentowanie następującego faktu:
http://wyborcza.pl/1,9144...erzy_Armii.html
Przeczytajcie poniższy tekst i odpowiedzcie mi na pytanie: Dlaczego Prezydent Polski nie przybył na odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim upamiętniającej śmierć Polskiego Prezydenta i 95 innych osób (pomijając fakt, że byli tam tzw. "obrońcy krzyża", bo jak pokazuje historia obecny Marszałek Sejmu nie z takimi sytuacjami sobie radził - vide "Akcja Widelec 741"), a pojawi się na odsłonięciu pomnika ku czci Bolszewików?
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 14:31   

a dlaczego Jarusia nie było na zaprzysiężeniu Komorowskiego ? Płakał w domu i do kota sie przytulał ?
zreszta wg mnie nie ma sensu w ogole poruszac juz tego tematu tutaj, bo zadnej dyskusji sensownej nie bedzie i tak...
Ostatnie wydarzenia tylko świadczą o żenadzie polskiej polityki
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

  
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 14:44   

Czubek napisał/a:
bo zadnej dyskusji sensownej nie bedzie i tak...

Tutaj się zgadzam. Z ludźmi, którzy fanatycznie są przywiązani do swoich racji i nie rozumieją rozsądnych argumentów drugiej strony nie ma co rozmawiać. Udowodnione naukowo.

@Adriano - zmień awatar. :)
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2010-08-14, 14:57   

Sk8ter napisał/a:


@Adriano - zmień awatar. :)


bikoz?? moze byc pw
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 15:08   

Ardiano napisał/a:
Sk8ter napisał/a:


@Adriano - zmień awatar. :)


bikoz?? moze byc pw


Gdyż propaguje ustrój komunistyczny i obraża prezydenta.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-08-14, 15:53   

Sk8ter napisał/a:
Gdyż propaguje ustrój komunistyczny i obraża prezydenta.

Znalazł się ten co go boli czerwone ścierwo... pff. To nie jest Cze Fujara, tylko pan nowy wasz prezydent aka sługus Moskwy :) Dziękuję bardzo. Jeśli Cię to obraża to jesteś mądrzejszy, masz, proszę.
Adrian nie zmieniaj nic! :D
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 16:08   

Zapraszam 3 posty wyżej. Można o Was pisać pracę badawczą...
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-08-14, 16:40   

Ale Ty też wcale nie jesteś otwarty na rozmowę, bo wychodzisz od razu z założenia, że PiS to ciemnogród, Jarek jest głupi, katole i faszyzm. Do faszyzmu niestety im daleko...
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 16:45   

DDAmian napisał/a:
Ale Ty też wcale nie jesteś otwarty na rozmowę, bo wychodzisz od razu z założenia, że PiS to ciemnogród, Jarek jest głupi, katole i faszyzm. Do faszyzmu niestety im daleko...

Ja jestem otwarty na rozmowę (mam nadzieję, że mnie tu Emil poprze :P ). To Wy swoimi postami dajecie mi powody, abym Was uważał za takich, a nie innych. Luknij swój post i Adriano.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-08-14, 17:02   

Dobrze. A więc, w mojej opinii ów avatar nie propaguje komunizmu, jedynie w humorystyczny sposób ukazuje obecnego prezydenta RP jako dyktatora, na którego rękach była krew setek tysięcy osób. Dalej Adrian nie uzyskał odpowiedzi na pytanie które zadał, tylko dostał odpowiedź że Jarek nie przyszedł na zaprzysiężenie bo płakał kotkowi w futerko. Z niektórymi oświeconymi też nie ma gadki. I jeszcze jedno. Jak zwolennicy PO patrzą na podniesienie podatku VAT?
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

  
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 17:30   

DDAmian napisał/a:
A więc, w mojej opinii ów avatar nie propaguje komunizmu, jedynie w humorystyczny sposób ukazuje obecnego prezydenta RP jako dyktatora, na którego rękach była krew setek tysięcy osób.

Dobrze, że nie jesteś moderatorem :) . Interpretacja jest jednoznaczna. Poddaje w wątpliwość bycie prezydentem przez Komorowskiego i porównuje go do Che Guevary nawiązując do reżimu komunistycznego (wszystko to razem połączone - kolorystyka, fotomontaż obrazka itd + odpowiedni kontekst - Adriano zwolennik PiS-u + obecna sytuacja w RP)
Ardiano napisał/a:
Dlaczego Prezydent Polski nie przybył na odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim upamiętniającej śmierć Polskiego Prezydenta i 95 innych osób (pomijając fakt, że byli tam tzw. "obrońcy krzyża", bo jak pokazuje historia obecny Marszałek Sejmu nie z takimi sytuacjami sobie radził - vide "Akcja Widelec 741"), a pojawi się na odsłonięciu pomnika ku czci Bolszewików?

Nie mogę się tłumaczyć za Prezydenta, ale od siebie dodam, że nie chciał pogarszać nastrojów społecznych w miejscu, gdzie liczba ciemniactwa na m2 przekracza wszelkie normy.

Co do odsłonięcia pomnika - tutaj nie ma nic o tym, że Prezydent wybiera się, a jest tylko to, że popiera. On jest historykiem i z całym szacunkiem do Was wie lepiej jakie wydarzenie miało jaki wpływ i co nalezy robić.

DDAmian napisał/a:
Jak zwolennicy PO patrzą na podniesienie podatku VAT?

Patrzę na to jako na konieczność bo dla reszty 'mondrych' to jakbyśmy za kilka lat bankrutowali to dopiero byście mieli używkę.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-08-14, 17:59   

Sk8ter napisał/a:
porównuje go do Che Guevary nawiązując do reżimu komunistycznego

Hmm. Czyli określanie Kaczyńskich polskimi Hitlerami było złe? Nie do wiary :)
Sk8ter napisał/a:
On jest historykiem i z całym szacunkiem do Was wie lepiej jakie wydarzenie miało jaki wpływ i co nalezy robić

Aha, czyli nie mogę już komentować, oceniać jakiegoś wydarzenia z historii bo Komorowski zrobi to za mnie lepiej bo on wie co jedynie słuszne dla mnie?
Sk8ter napisał/a:
Patrzę na to jako na konieczność bo dla reszty 'mondrych' to jakbyśmy za kilka lat bankrutowali to dopiero byście mieli używkę.

To dlaczego uderza w obywateli, którym parę miesięcy wcześniej wpierdala bajkę o tym, że zmniejszy administrację (+40tys urzędników za rządów PO) co pomoże państwu, i zmniejszy podatki, które i tak są wysokie (a podnoszą sobie VAT) kiedy można wyjebać biura poselskie, które się zakłada po to żeby były są czynne przez 15 minut dziennie a kwit na nie idzie spory, po co utrzymywać partie z pieniędzy państwa?
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

  
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 19:32   

Brawo Ardiano i Damian :)

PS. Nie zmieniaj tego avatara
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 20:12   

To ja jako osoba, zdająca sobie sprawę z wad PO i jednocześnie nie chcąca popierać PiS zadaje pytanie zwolennikom PiS i J.K co sądzicie o tej całej aferze z krzyżem, i czy nie jest to dla was kpina z wiary i tego symbolu.Ja wbrew temu co się wam może wydawać modlę się i chodzę do kościoła i jak widzę te mohery,pseudo polityków wykorzystujących krzyż do wojenek i całą tą bandę hipokrytów to mam ochotę ich wszystkich wystrzelać od moherów zaczynając na Jarku i Bronku kończąc.

To jest do chuja nie podobne to co się dzieje i ja wam powiem tak:JEBAĆ WSZYSTKICH POLITYKÓW OD GRZESIA,PRZEZ BRONKA DO JARKA! SERDECZNY KIJ IM W JAPY ODE MNIE
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-14, 22:36   

Sk8ter napisał/a:
DDAmian napisał/a:
A więc, w mojej opinii ów avatar nie propaguje komunizmu, jedynie w humorystyczny sposób ukazuje obecnego prezydenta RP jako dyktatora, na którego rękach była krew setek tysięcy osób.

Dobrze, że nie jesteś moderatorem :) .


To usuń mu tego avatara, a najlepiej to zbanuj wszystkich zwolenników ciemnogrodu na tym forum.

Cytat:
Mam prośbę do forumowych zwolenników Prezydenta Komorowskiego, o skomentowanie następującego faktu:
http://wyborcza.pl/1,9144...erzy_Armii.html
Przeczytajcie poniższy tekst i odpowiedzcie mi na pytanie: Dlaczego Prezydent Polski nie przybył na odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim upamiętniającej śmierć Polskiego Prezydenta i 95 innych osób (pomijając fakt, że byli tam tzw. "obrońcy krzyża", bo jak pokazuje historia obecny Marszałek Sejmu nie z takimi sytuacjami sobie radził - vide "Akcja Widelec 741"), a pojawi się na odsłonięciu pomnika ku czci Bolszewików?


Jeżeli wy macie jakieś "ale" do tego to nie ma o czym rozmawiać w ogóle.
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2010-08-15, 00:01   

avatar zmieniłem, choć jak do tej pory przez kilka tygodni funkcjonowania nikt złego słowa o nim nie powiedział... uderz w stół, nożyce się odezwą...

mam kolejne pytanie do zwolenników Pana Prezydenta...

The Times napisał/a:
(...) Podstawę prawną, aby jeszcze w tym roku budżetowym podwyższyć stawki akcyzy, da Ministerstwu Finansów nowelizacja ustawy o podatku akcyzowym, która wejdzie w życie od 1 września. Ustawa została 22 lipca przyjęta przez Sejm, a obecnie czeka już tylko na podpis prezydenta (jego zgoda jest przesądzona). - Po wejściu w życie ustawy minister finansów będzie mógł wprowadzić wyższe stawki akcyzy za pomocą rozporządzeń - mówi prof. Witold Modzelewski, były wiceminister finansów, szef Instytutu Studiów Podatkowych, współtwórca polskiego systemu podatkowego. (...)


tymczasem...

Art. 217. Konstytucji RP napisał/a:
Nakładanie podatków, innych danin publicznych, określanie podmiotów, przedmiotów opodatkowania i stawek podatkowych, a także zasad przyznawania ulg i umorzeń oraz kategorii podmiotów zwolnionych od podatków następuje w drodze ustawy


Jak to jest... Platformie wolno łamać prawo?? Czubq, czekam na wypowiedź inną niż wykręcanie kota ogonem...
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-08-15, 07:54   

AdaśUKF napisał/a:
zadaje pytanie zwolennikom PiS i J.K co sądzicie o tej całej aferze z krzyżem

Dla mnie to jest przeginka. Nycz powiedział co trzeba, ale niektórzy są mądrzejsi. A jeszcze media podniecają atmosferę. Wstyd mi też za tych, którzy jeszcze chodzą tych ludzi prowokować, nagrywają ich na komórki i mają pożywkę. Krzyż powinien łączyć ludzi bo jest symbolem miłości. Powinna być tablica, wypisani wszyscy którzy zginęli, krzyż przeniesiony. Żadna ze stron się nie spisała w tej sprawie, łącznie z kościołem.
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-15, 08:02   

moim zdaniem w tej sprawie ktoś z kościola powiedzieć powinien jasno do tłuków "idzćie sobie" bo jesli tego nie zrobi, to beda tam stać chyba wiecznosc.

Ardiano napisał/a:
Czubq, czekam na wypowiedź inną niż wykręcanie kota ogonem...
hm..no ale czy marihuana jest z konopii? nic mi na ten temat nie wiadomo... ;) :D
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-15, 10:45   

Ardiano, a czy PiS kiedy sprawował władzę był czysty jak kryształ?Często odwołujesz się do Akcji wiedelec.Myślisz, że z PiS-em u władzy policja funkcjonowałaby jak policja w demokratycznym państwie?Ja mam duże wątpliwości,wystarczy przypomnieć co się stało z miasteczkiem pielęgniarek w trakcie rządów J.K jako premiera...

I jeszcze raz powatarzam, ja nie jestem zwolennikiem prezydenta Komorowskiego i PO tylko przeciwnikiem Kaczyńskiego i PiS, bo za 10 lat jak będę pracował to chcę zarabiać pieniądze na siebie i swoją rodzinę, a nie zapierdalać jak dziki osioł na wszystkich nierobów, którzy się pracą nie pohańbili, bo taka jest polityka socjalna PiS:dać wszystkim forsy i nie wymagać ruszenia dupy do pracy.
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-08-15, 11:39   

Czubek napisał/a:
hm..no ale czy marihuana jest z konopii? nic mi na ten temat nie wiadomo... ;) :D

Odnoszę wrażenie, że uciekasz od odpowiedzi. Chyba nie bardzo wiesz o co chodzi.
Socjal jest zły, powinny być roboty publiczne jak za Adiego w Niemczech i byśmy mieli piękne drogi
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-15, 12:30   

Nie chodzi o roboty publiczne, chodzi o to żeby żaden polak nie musiał odkładać dużej części swoich zarobków np. na ZUS, z którego są utrzymywani wszyscy menele, którzy na państwowych zasiłkach mają jak u Pana Boga za piecem.Gdybyś nie musiał płacić ZUS-u albo gdybyś miał w ZUS-ie własne konto,to po 30 latach pracy na emeryturze żył byś sobie tak jak emeryci z Niemiec, ale u nas to oczywiście nie przyjedzie bez względu na to kto będzie rządził
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-15, 12:33   

Pozwólcie, że wypowiem się tylko w kilku kwestiach. Resztę dopiszę wieczorem.

Co do sprawy krzyża - Emilu, ci ludzie nie uznają już autorytetu kościoła wyzywając księży i żądając wręcz arcybiskupa. Dla nich autorytetem jest niestety Jarosław, ale on jest szczwany i nie pójdzie tam pod krzyż i nie powie im żeby sobie poszli. Najpierw będzie jątrzył i czekał aż rządzący sami go poproszą o to, a on w blasku chwały będzie mówił, że tylko on ma wpływ na "naród".

Ludzie spod krzyża - zrozumcie, że "naród" to nie Wy. Naród to także my - będący w większości i niestety tolerujący Wasze wyskoki.

@Adrian - jeszcze ws. odsłonięcia pomnika. Nie wiem co czytasz (pewnie Polską, albo inny ND...) i to tam było napisane o odslonięciu pomnika. Ludzie się dziwili i wysyłali info do innych mediów, ale nic takiego nie było. No i kto łamie prawo przekazując nieprawdziwe informacje?

A co do Twoich cytatów z Konstytucji - proszę Cię, nie kompromituj się. Elementarna znajomość hierarchii aktów prawnych i sposobu ich sporządzania... Przecież w ustawie mogli napisać, że minister ustanawia stawki akcyzy rozporządzeniem. Proste i logiczne, ale widocznie nie dla Ciebie. To jest tzw. delegacja ustawowa.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2010-08-15, 12:44   

AdaśUKF napisał/a:
na ZUS, z którego są utrzymywani wszyscy menele

O bardzo przepraszam, nie generalizuj, bo to są także renty rodzinne i inwalidzkie. Czyli takie od zdarzeń losowych.
A roboty publiczne powinny być. Nie ma socjalu = nie ma imigrantów! :D
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-08-15, 13:35   

Ha, jedni czytają Gazetę Polską, Nasz Dziennik, drudzy zaczynają dzień z tvn24 co? :D
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2010-10-12, 08:17   

http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html

Kultura wysoka sięgnęła dna. Obawiam się jednak, że już za chwilę, ktoś zacznie stukać od spodu. Warto też dodać, że w ten o to sposób wypowiada się człowiek bez matury o doktorze nauk prawnych... zal.pl
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-10-12, 14:46   

jednak ten pierwszy czlowiek jest szanowany w spoleczenstwie, jest laureatem Oscara, a drugi przez połowę społeczenstwa jest uznany za gbura i idiotę. :)
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-10-12, 17:12   

a to ten kaczor napisał doktorat o marksizmie czy to ten drugi? :D bo jeśli ten to chyba lepszy człowiek bez matury niż marksista, co? ;)
  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM