Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Szkolne zarządzenia
Autor Wiadomość
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-11, 18:11   Szkolne zarządzenia

Zapewne każdy z nas słyszał, że pod wpływem ministra Giertycha i nie tylko w szkołach mają być wprowadzone nowe zarządzenia dotyczące wielu spraw. Tą, którą ja chce w tym momencie poruszyć jest tzw. "godny strój ucznia". Dotyczy to zarówno ubrań jak i "estetycznego wyglądu", tj. brak malowanych paznokci, włosów, nadmiar kolczyków itp. Żadne z tych w/w raczej mnie nie dotyczy. Ale dziś sie dowiedzialem, że dotyczy mnie godny ubiór. Mianowicie samorząd szkolny w mojej szkole na swoim zebraniu ustalał kryteria takiego ubioru (ciekawe co by ustalili, gdyby tam nie było p. dyretkor - nie cierpie dupolizów!). Ano i zbulwersowała mnie na pewno jedna kwestia - noszenie "spodni z krokiem w kolanach", a właściwie zakaz ich noszenia. Do kurwy nędzy, dlaczego?! Każdy ma swój styl ubierania sie, muzyki jakiej słucha badz tez poglądów. Dlaczego ja mam to zmienic?! To tak samo jak ktoś założy czarną bluze - to satanista?! Ależ nie! Spodnie szerokie to zła rzecz, niechlubna i w ogóle... :doh: Nikt nie podał mi żadnego sensownego argumentu, dlaczego mam nie nosić takich spodni. Nie podobają sie komuś? A mi sie może nie podobać twój sweter, jej czapka, jego koszulka! Ale ja musze to zaakceptować, a ten ktoś musi zaakceptować mnie! Są różne style i czy one sie nam podobają czy nie, to nie możemy zabraniać ani nakazywać "uprawiania" ich. Jeśli zatwierdzi to rada rodziców i rada pedagogiczna (i chuj wie kto jeszcze!) to bede dostawał punkty ujemne z zachowania...Jebie mnie to! :ssij: Nikt mi nie bedzie mówił jak mam sie ubierać! Nikt!
To tyle na ten temat...
btw: inne zarzadzenia to np.: zakaz noszenia stringów, za krótkich spódniczek; pokazywania pępków, ramion i innych "takich" części ciała...
WRR!!! :-x
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-12, 11:54   

a z tymi stringami to jak będą sprawdzać :> bo to interesujące
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-12, 12:54   

Heh "noszą tak ciasne spodnie, że nie trzeba zaglądać, bo widać!" Albo po prostu wystają zza spodni :-P
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-12, 21:10   

hmmm, za moich gimnazjalnych czasów :morda: nie czepiali się mnie o szerokie spodnie :D Nie poddawaj się i nuś to, co ci sie podoba a nie to, co ci każą! ps. dla tych co mówią że szerokie spodnie są ble i niemodne-"Ważne że wygodnie, i chuj mnie obchodzi czy modnie"
_________________
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-12, 22:23   

molek napisał/a:
"Ważne że wygodnie, i chuj mnie obchodzi czy modnie"

"Noszę szerokie spodnie, za duże trzy razy, lecz tak jest mi wygodnie. I chuj mnie obchodzi czy modnie!" - o tak :D
Heh dzieki za wspracie, ale tak czy siak to sie nie dam i bede nosil to, co mi sie podoba :)
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-12, 23:18   

nie nie nie:P to co ja pisałem napewno gdzieś było w jakiejś piosence :P Grammatik bądź Fenomen chyba(ale nie jestem pewien:P) A to twoje też gdzieś było, tylko niewiem gdzie :P
_________________
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-13, 09:28   

Powiedz dyrkowi tyle - najlepsze jest w człowieku to, że jesteśmy inni
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
elip
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-13, 13:04   

molek napisał/a:
nie nie nie:P to co ja pisałem napewno gdzieś było w jakiejś piosence :P Grammatik bądź Fenomen chyba(ale nie jestem pewien:P) A to twoje też gdzieś było, tylko niewiem gdzie :P
a to nie bylo w kawalku WYP3 - Trzy ???
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-13, 13:47   

elip napisał/a:
molek napisał/a:
nie nie nie:P to co ja pisałem napewno gdzieś było w jakiejś piosence :P Grammatik bądź Fenomen chyba(ale nie jestem pewien:P) A to twoje też gdzieś było, tylko niewiem gdzie :P
a to nie bylo w kawalku WYP3 - Trzy ???

Tak.
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Zimorodek

Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-13, 13:51   

Giertycha wywalić i myśle , że byloby dobrze :-(
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM