Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Informacje z kraju i ze świata
Autor Wiadomość
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-03-31, 21:43   

lepsze dziury są w Tuchowiczu :D jedna dziura przez całą szerokość jezdni ;d
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2011-04-01, 04:54   

Litwin napisał/a:
i myślisz, że zarządcy to "usunął' ;) Poczekają aż się ktoś rozpierdoli i będą ścigać "Ogrodnika" x)


Wczoraj z samego rana jadąc do pracy widzialem jak chłopaki z Zarząu Dróg wojewódzkich wracali z zabranymi z tej drogi drzewkami.Pracuje w firmie drogowej i mówie wam ta droga nie doczeka sie remontu jeszcze duży czas:-).Tzn bedzie remont cząstkowy załatanie dziur ale nie całościowy i kompleksowy bo narazie niema nic na temat tej drogi a robi sie droge Łuków Kock na docinku ul.Swiderska-Świdry i chordzież -Wojcieszków 5 czy 6 km

Pomysl z drzewami juz był http://www.dziennikwschod...DZIUR/596455484
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
  
 
Łopi


Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 339
Wysłany: 2011-04-01, 07:16   

http://mistrzowie.org/233887/Puscily-mu-nerwy
_________________

Jednych jara balet, drugich kręci kino, a My kochamy doping z adrenaliną!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2011-04-04, 20:45   

,droga'' wojewódzka 807

http://www.youtube.com/wa...feature=related

I Reportaż TVN Fakty

http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Świstak

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 35
Skąd: Sięciaszka Pierwsza
Wysłany: 2011-04-06, 18:47   

za dużo reklam ogląda i stwierdził ,,tu będzie moje drzewo"
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2011-04-12, 18:44   

Koszerna:

Cytat:
Grupa bandytów napadła w klubowym budynku po przegranym meczu z Pogonią Siedlce na piłkarzy Radomiaka - twierdzi szef klubu Mirosław Hernik. Według niego ucierpiało kilku zawodników. Obrońca, któremu złamano nos, spakował się i wyjechał do rodzinnego miasta. Inni zawodnicy też się boją i nie chcą zeznawać na policji

Jak relacjonuje Hernik, główny akcjonariusz spółki Radomiak 1910, do zdarzenia doszło w niedzielę późnym wieczorem, gdy drużyna wróciła z Siedlec. Grupa pseudokibiców miała otoczyć zawodników w klubowym budynku i tam doszło do ich zastraszania, a następnie pobicia. Z naszych informacji wynika, że wcześniej ktoś wyłączył korki i nie było oświetlenia.

- To byli bandyci, bo inaczej nie można nazwać kogoś, kto swoją złość wyładowuje na piłkarzach po przegranym meczu - komentuje Hernik. Według niego najbardziej ucierpiał jeden z obrońców, któremu złamano nos, ma też podbite oczy. - Zawodnik powiedział, że nie chce już przebywać w Radomiu i wraca do domu. Pozostali piłkarze zastanawiają się w ogóle, czy wyjść na trening - twierdzi Hernik.

Radomska policja nie ma oficjalnego zgłoszenia o zajściu i pobiciu. - Piłkarze boją się zeznawać - przyznaje Hernik. - Ja natomiast zastanawiam się mocno, czy nie zrezygnować z prowadzenia klubu. Co miesiąc dokładam do niego 50-60 tys. zł i tak kibice mi za to dziękują. Teraz zostali pobici piłkarze, a za tydzień to na mnie napadną. Jeśli kibice nie chcą Radomiaka, to go nie będzie - mówi szef klubu. Zapowiada, że w środę ogłosi, czy wycofa Radomiaka z rozgrywek w III lidze.

Usiłowaliśmy wczoraj się skontaktować z kilkoma zawodnikami, ale bezskutecznie.

Komendant miejski policji Roman Jaśkiewicz informuje, że policjanci zajmujący się bandytyzmem na stadionach byli w poniedziałek w klubie na rozmowie. - Coś się zdarzyło, została naruszona nietykalność jednego z piłkarzy, ale nie mamy zgłoszenia od pokrzywdzonego. Jednak sprawy nie odpuszczamy. Przesyłamy akta do prokuratury, będziemy dążyć do tego, by to zdarzenie było traktowane jako przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego. Ale to też kwestia tego, czy zawodnik będzie chciał z nami współpracować - mówi Jaśkiewicz. Dodaje, że policja ma doskonałe rozeznanie, jeśli chodzi o pseudokibiców, dlatego ustalenie sprawcy nie powinno być żadnym problemem.

Chcieliśmy poprosić o komentarz Rafała Rezulskiego, szefa Stowarzyszenia Tylko Radomiak, ale pomimo wielu prób nie udało nam się do niego dodzwonić.

Jacek Kacprzak, były piłkarz zielonych, obecnie występujący w Pilicy Białobrzegi: - Jestem bardzo zaskoczony. W ostatnim czasie podobny incydent miał miejsce na Legii, kiedy również piłkarz został uderzony przez kibica. Jako zawodnik mówię takim zachowaniom kategoryczne: "nie". Całe to zdarzenie bardzo uderza w klub, a co za tym idzie - w samych kibiców. Dla piłkarzy to jest prawdziwy cios. Na pewno ciężej i trudniej będzie im się teraz grało, bo coś w nich pęka, jest pewien strach.

Po meczu z Pogonią Hernik zdymisjonował trenera Arkadiusza Grzyba i jego asystenta Pawła Jankowskiego. Od poniedziałku nowym szkoleniowcem Radomiaka jest Arkadiusz Skonieczny, a umowa została zawarta do końca sezonu. Ale w środę okaże się, czy zespół w ogóle będzie jeszcze grał.
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-04-12, 18:59   

A pro po pobić piłkarzy:
http://www.gazetalubuska....IAT04/330935810

Chora sytuacja, kibice z jednego miasta, ale dwóch różnych dyscyplin i mają pomiędzy sobą kosę.... ;| Ale co do tego mają sportowcy? że ich atakują.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Smoła


Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 202
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-04-12, 19:15   

Fredek, nie słyszałeś,że ostatnio Stilon wjechał na mecz Stali. Czytałem coś,że dlatego zaatakowali piłkarze bo milicja ich na meczu zagazowała.
_________________
Śpiewają miasta,śpiewają wioski Orlęta Łuków klub Rasistowski!!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-04-12, 19:25   

Smoła napisał/a:
Fredek, nie słyszałeś,że ostatnio Stilon wjechał na mecz Stali. Czytałem coś,że dlatego zaatakowali piłkarze bo milicja ich na meczu zagazowała.


Słyszałem, ale dla mnie to nie pojęte za bardzo żeby kibice dwóch różnych dyscyplin z jednego miasta mieli ze sobą kosę. Równie dobrze przecież można się interesować obiema dyscyplinami i kibicować klubom ze swojego miasta właśnie w tych dwóch dyscyplinach. To tak jak byśmy my mieli kosę z kibicami jakiegoś klubu np. piłki ręcznej w Łukowie.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-04-12, 19:50   

Tyle że wiesz Łukaszu - burmistrz uznaje tylko żużel i wykłada 40-50 mln na modernizację czy tam budowę stadionu żużlowego, a skąpi 3-4 milionów na I-ligowy Stilion. Ja ich popieram jak najbardziej.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-04-12, 20:26   

Sk8ter napisał/a:
Tyle że wiesz Łukaszu - burmistrz uznaje tylko żużel i wykłada 40-50 mln na modernizację czy tam budowę stadionu żużlowego, a skąpi 3-4 milionów na I-ligowy Stilion. Ja ich popieram jak najbardziej


Coś podobnego kilka lat temu przeżywała sekcja piłki nożnej w Siedlcach kiedy to większe nakłady były przeznaczane na rugby... Szkoda Stilonu, podziwiam determinację i postawę piłkarzy bo mimo wszystko podejmują rywalizację choć grają za darmo, w klubie który praktycznie w każdej chwili może przestać istnieć.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-04-12, 20:58   

Filmik z otwarcia stadionu w Gorzowie: http://www.youtube.com/watch?v=ZxTHtia20Mc
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Smoła


Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 202
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-04-12, 21:10   

Dokładnie zgadzam się w 100% ze Sk8terem wykłada ogromne fundusze na żużel,a na Stilon prawie nic nie daje.
_________________
Śpiewają miasta,śpiewają wioski Orlęta Łuków klub Rasistowski!!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-04-28, 19:28   

http://www.mmwarszawa.pl/...ory=spozaMiasta

Kolejny przykład braku wyobraźni i rozwagi frajera prowadzącego tira.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Łopi


Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 339
Wysłany: 2011-05-02, 08:21   

http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html
_________________

Jednych jara balet, drugich kręci kino, a My kochamy doping z adrenaliną!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-03, 12:35   

http://sport.wp.pl/kat,32...ml?ticaid=1c3ca
_________________
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2011-05-04, 18:33   

Cytat:
RPO: niższe ceny biletów dla kobiet na mecze to nierówne traktowanie

Cytat:
PAP

2011-05-04, ostatnia aktualizacja 2011-05-04 16:55

Specjalne ulgi dla kobiet na mecze piłkarskiej Ekstraklasy budzą zastrzeżenia Rzecznika Praw Obywatelskich. Władze Ekstraklasy zastrzeżenia te przyjmują "z niezrozumieniem i ze zdziwieniem"; zaznaczają, że za ceny biletów odpowiedzialne są kluby.

Pismo w tej sprawie wystosował zastępca RPO Stanisław Trociuk do prezesa zarządu Ekstraklasy Andrzeja Rusko.

Zniżki są wprowadzane, by zwiększyć liczbę kobiet zainteresowanych udziałem w imprezach piłkarskich, organizowanych przez kluby. "Cenniki takich klubów piłkarskich jak Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków i Zagłębie Lubin przyznają kobietom bilet ulgowy. Cennik Cracovii ustala dla kobiet specjalne bilety za symboliczną złotówkę" - wymienia zastępca RPO Stanisław Trociuk.

Przypomina, że GKS Bełchatów przyznaje 80-proc. zniżkę dla kobiet, Legia Warszawa - 30-proc., Polonia Warszawa - 75-proc. zniżkę, a Widzew Łódź - 60-proc. zniżkę. "Takie działania budzą zastrzeżenia Rzecznika Praw Obywatelskich" - napisał Trociuk.

Apeluje, by "stosowane przez organizatorów imprez sportowych reguły ustalania warunków uczestnictwa, w tym cen biletów, nie budziły zastrzeżeń co do ich zgodności z obowiązującymi normami prawnymi". Podkreśla, że "zróżnicowanie warunków dostępu do widowisk oparte wyłącznie na płci może stanowić naruszenie zasady równouprawnienia kobiet i mężczyzn (...) oraz wolności korzystania z dóbr kultury".

Zaznacza także, że również ustawa o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania "zawiera zakaz nierównego traktowania osób fizycznych ze względu na płeć w zakresie dostępu i warunków korzystania z usług, jeżeli są one oferowane publicznie". Jak zaznacza, w świetle tej ustawy zróżnicowanie cen biletów "nie stanowi naruszenia zasady równego traktowania", jednak - jak pisze - "nie wydaje się wystarczająco uzasadnione stwierdzenie, że zróżnicowanie warunków dostępu do widowisk sportowych ze względu na płeć ich uczestników jest działaniem pozytywnym".

Rzecznik Ekstraklasy Adrian Skubis powiedział PAP, że władze Ekstraklasy pismo w sprawie cen biletów przyjęły "z niezrozumieniem i z zaskoczeniem".

"Za ceny biletów odpowiedzialne są poszczególne kluby, a nie Ekstraklasa" - powiedział. Dodał, że celem podejmowanych przez kluby działań jest "popularyzacja sportu i ściągnięcie na stadiony jak największej ilości osób". "Z tego względu kluby wprowadzają rozmaite cenniki: są ceny dla kobiet, dla rozmaitych grup wiekowych, dla młodzieży, dla osób niepełnosprawnych" - zaznaczył.

Dodał, że tego typu rozwiązania są stosowane w różnych krajach Europy Zachodniej, m.in. w lidze niemieckiej. "Tam stosuje się np. ulgi biletowe dla osób bezrobotnych" - powiedział. Jak zaznaczył, dzięki tego typu rozwiązaniom Ekstraklasa zwiększyła liczbę widzów na stadionach z 1,1 mln w poprzednim sezonie do 1,6 mln w tym roku. Skubis powiedział, że obecnie rozegrano 24 z 30 kolejek Ekstraklasy, przewidzianych na sezon 2010/2011.(PAP)

Źródło: PAP
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-04, 19:48   

A jakiś komentarz do tego?
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Litwin


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 342
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-04, 20:05   

A ile tych kobiet na mecz przychodzi jpdl.. głupota! Już wole, aby Andrzeje płacili (wiem, że tam emerytury nie są hardcore), ale jak nie zje kiełbasy to mu się nic nie stanie.
_________________
Każdy to powie - Orlęta tylko w Łukowie!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-04, 23:56   

w sumie to to śmieszne jest troche :D u nas wchodzą za darmo i ja nie mam nic przeciwko temu żeby tak pozostało :)
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-05, 08:52   

Radzio napisał/a:
w sumie to to śmieszne jest troche :D u nas wchodzą za darmo i ja nie mam nic przeciwko temu żeby tak pozostało :)

A wyobraź sobie teraz odwrotną sytuację. Mężczyźni wchodzą za darmo a kobiety za 3/5 zł. Już widzę oburzone feministki :) . Ja też nie jestem za tym, bo odsetek kobiet na meczach nadal jest niski, jednak prawo jest prawem.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-05, 10:13   

myślałem o tym :) ale jeśli by to teraz komuś przeszkadzało to chyba powinni zabrać głos mężczyźni chodzący. Skoro nam to nie przeszkadza to po co poruszać ten temat ? Dla hałasu ?
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Litwin


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 342
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-05, 14:48   

Mecz Legia Warszawa vs. Korona Kielce odbędzie się bez udziału kibiców.
Tak samo ma się odbyć się mecz (to info nie potwierdzone), że też nie odbędzie się z udziałem kibiców. Powód to nie moc zabezpieczenia tych meczy?
_________________
Każdy to powie - Orlęta tylko w Łukowie!
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2011-05-05, 15:32   

i ciekawe jak teraz brzmią słowa o tym, że Stadion Legii jest najlepiej zabezpieczonym obiektem w Polsce?
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Litwin


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 342
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-05, 16:05   

nie wiem czy w 100% podałem prawdziwą przyczynę - jak ktoś może niech kopsnie link tutaj bo czasu nie mam :tired:
_________________
Każdy to powie - Orlęta tylko w Łukowie!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-10, 17:51   

http://www.sport.pl/sport...uja_kiboli.html

Zaczęła się łapanka...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
dix


Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 127
Wysłany: 2011-05-10, 18:07   

W dupach im się poprzewracało i tyle. Piłka nożna dla kibiców!

http://legionisci.com/new..._obietnice.html

I mamy już piosenki na temat nagonki rządu na kibiców
_________________
  
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-11, 10:30   

fredek889 napisał/a:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,9568818,_Staruch__zatrzymany__Antyterrorysci_wylapuja_kiboli.html

Zaczęła się łapanka...


Staruch podobno sam z adwokatem poszedł zgłosić się na policję, ale podobno przed komendą zobaczyło go kilku funkcjonariuszy i z narażeniem życia ujęło groźnego przestępcę...
_________________
 
Litwin


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 342
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-11, 13:19   

jakiśrtyp z KSP zopstał zatrzymany zwolniony za sprzedanie <pozwolenie> biletu na mecz PP
_________________
Każdy to powie - Orlęta tylko w Łukowie!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-19, 16:23   



A to zdjęcie z dzisiaj, coś tam się paliło za tym ogrodowym.
_________________
  
 
Łopi


Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 339
Wysłany: 2011-05-19, 19:33   

a tym "coś" przypadkiem nie jest ex budka lotto w której sprzedają teraz jajka?
_________________

Jednych jara balet, drugich kręci kino, a My kochamy doping z adrenaliną!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-19, 21:21   

Nie. Albo jakiś tam magazyn sklepu, albo ta chałupa co tam dalej jest.
_________________
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2011-05-20, 04:55   

Paliły sie komórki na ulicy browarnej pozar zaczał przechodzi tez na ziemie i torf w ogrodniczej
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-20, 08:01   

Cytat:
Jak informują nas internauci, w łukowskim parku zaczęły się rozpadać zjeżdżalnie dla dzieci. Zakupione za olbrzymie pieniądze zabawki, sprowadzone z USA, stwarzają niebezpieczeństwo dla najmłodszych. Jeden z internautów opisuje wypadek, któremu uległ jego kilkuletni syn, kiedy w połowie zjeżdżalni wpadł w dziurę. Zepsuty ślizg był niczym niezabezpieczony.

Chłopcu na szczęście nic poważnego się nie stało. Skończyło się na obtarciach na nodze, podkolanie i obtartej wardze. Ojciec dziecka wezwał na miejsce wypadku policję. Zdjęcia zepsutej zjeżdżalni na www.telewizja.lukow.pl.



- Memło
- Co?
- Ty kłamco

Amerykańskie to się nie popsują tak szybko... Pieprzeni hipokryci.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-20, 10:18   

A tak właściwie to nie w tym temacie piszecie.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Litwin


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 342
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-20, 15:46   

tak właściwie to wydaje mi się, że jest to pęknięcie spowodowane uderzeniem, ale specjalistą nie jestem :D
_________________
Każdy to powie - Orlęta tylko w Łukowie!
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2011-05-22, 12:37   

http://www.polskatimes.pl...dzewa,id,t.html

hm... chyba już nie ma rzeczy, na której nie da się zarobić...
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-22, 15:02   

To teraz sprawdzać się będzie powiedzenie być z klubem do grobowej deski :D
_________________
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2011-05-26, 12:05   

Wiem, że na tym forum większość to tzw "młodzi, wykształceni z wielkich miast" i prawdę serwowaną przez TuskVisionNetwork i Gazetę Koszerną biorą w ciemno, ale gdyby ktoś chciał przekonać się o tym, że "kibol" również może być wykształcony, mieć swoje pasje, rodzinę, pracę, swoje zdanie i poglądy, a przy tym wszystkim wspierać akcje o których meinstreamowe media nawet się nie zająkną, to polecam zakupić najnowszy numer miesięcznika "Nowe Państwo" w całości poświęcony kibicom. W środku m.in. wywiady z Litarem i Staruchem o wszystkim co się teraz dzieje wokół stadionów i wiele innych ciekawych artykułów. Cena - 12 PLN.

_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-26, 12:10   

Ardiano napisał/a:
Wiem, że na tym forum większość to tzw "młodzi, wykształceni z wielkich miast"


Na szczęście mamy Ciebie. Nasze światełko w tunelu
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-26, 13:04   

kurde, a ja myślałem, ze wszyscy kibole to bandyty i chuligany... Ardiano, dziękuje za ta dobra nowinę, od dziś moje zycie stało sie lepsze!
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-26, 16:12   

Ten Ardiano to się śmieszny zrobił ostatnimi czasy :P
_________________
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-26, 17:10   

A ja wlasnie pisze z centralnego z ta gazetka w reku :) Ardiano - oredownik polskosci :)
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2011-05-27, 00:05   

Pijerdolicie banjaluki. Adrian się stara itd a wy gadki jakieś wtrącacie w mojej opinii nie potrzebne. Stereotyp kibola debila nadal istnieje i należy to zmieniać! W moim przypadku: fajnie jest spotkać ludzi z różnych ekip (Widzew, Korona, Radomiak, Resovia, Elana) i pogadać jak jest naprawdę. Nie wiem ocb. Mam juwenalia. wybaczcie. ema :D
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-27, 00:31   

To skoro Ty mówisz o scyzorach to ja pozdrowię reprezentanta KSZO, kolegę D. :D Czytałem obiegowo w empiku ten numer NP i nawet okej, pewnie kupię jak ogarnę trochę kasy tyle, że przypominam - trzeba do tego podchodzić z dystansem. Gwarantuję wam, że gdyby dziś rządził PiS/SLD/UPR-WIP/PSL, a środowisko GazPoli nie działało w roli opozycjonistów to ich linia programowa na ten temat byłaby zupełnia inna i zamiast snucia teorii o tym, że niejaki Donald ma Tolę pojawiałyby się takie, że to niejaki Jarek/śmieszny Grzesiu/Mesjasz Janusz KM/Walduś P. romansuje z Tolą i wszelkie podobieństwo do osób prawdziwych lub fikcyjnych jest przypadkowe. I to tyle pozdro, elo elo. :)
  
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-27, 10:23   

Po przeczytaniu kilku artykułów powiem, że gazetka fajna, ale wtrącanie wszędzie o ruskich, tuskach i komorowskich to trochę przesada. Co 2 akapit :) .
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2011-05-27, 19:58   

Sk8ter napisał/a:
Po przeczytaniu kilku artykułów powiem, że gazetka fajna, ale wtrącanie wszędzie o ruskich, tuskach i komorowskich to trochę przesada. Co 2 akapit :) .


to jedno, a druga sprawa to fakt, że artykuły o Staruchu i Litarze są robione wg jednego szablonu. A już zakończenie obu tekstów mega dziwne...
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Bobo


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 326
Skąd: Miasto Parówek
Wysłany: 2011-05-29, 13:22   

http://www.pogon.lwow.net...ecze&Itemid=105
_________________
JESTEM KRÓLEM CAŁEGO FORUM!

 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-05-29, 14:18   

DDAmian napisał/a:
http://www.pogon.lwow.net...ecze&Itemid=105

Cytat:
Ale nie o wynik w tym meczu chodziło. Cieszymy się, że do takiego spotkania doszło, ponieważ założycielem
radzyńskiego Klubu był lwowiak, stąd nazwa drużyny Orlęta....


I tak wszyscy wiedzą kto był tu pierwszy :P A tak nawiązując do tego tematu, to w Łukowie bardzo dawno nie był organizowany mecz towarzyski z jakimś klasowym rywalem, lub tak jak Pogoń rywalem z historią... Szkoda, bo pozostaje nam tylko oglądanie słabej ligi z Huczwami, Orionami i innymi słowotwórczymi wynalazkami.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Ardiano


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 874
Skąd: UP
Wysłany: 2011-06-30, 17:33   

Polecam wszystkim najnowszy numer tygodnika "Gazeta Polska". Ne tyle dla tekstów tam zamieszczonych, ale dla insertu, który znajdziecie w środku. Kolejny przykład tego, że kibice mogą mieć inną twarz, niż ta, serwowana w Koszernej. Polecam!
_________________
Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM