Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Skuter
2011-08-07, 13:45
IV liga lubelska
Autor Wiadomość
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-09, 01:02   

z bialskiej na 99% awansuje Victoria ale z tym składem to będzie miała wynik taki sam jak Stoczek
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-19, 12:49   

W Radzyniu po awansie dzieje się nieciekawie. Dwóch panów z zarządu wypięło się na resztę, prezes zrezygnował (a to dzięki jego układom udało się pozyskać sponsorów i zbudować drużynę). Radzyniaki mówią, że może być problem z III ligą. Zawsze pozostaje A-klasa ;>
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-19, 13:57   

Jak widać, często wszystko fajnie, ładnie wygląda na zewnątrz, a w nawet wydawałoby się solidnie funkcjonującym klubie nie wszystko bywa ok.

Sama dymisja zarządu nie powinna mieć wpływu na to czy Radzyń zagra w przyszłym sezonie w III lidze. No chyba, że wraz z zarządem odejdzie część sponsorów, bo jeśli nie to będą się martwić co dalej? dopiero gdy kasy zacznie im brakować. Z resztą znając szczęście Radzynia to jak zwykle jakoś uda im się wyjść z problemów na prostą.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-19, 14:10   

jak zrezynguja to my wchodzimy :D

Ale oczywiscie takich rzeczy nie zyczy sie nawet największym wrogom.
Myślę, ze dadzą sobie jakoś radę.
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Filon


Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 62
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-19, 15:13   

Cytat:
OŚWIADCZENIE PREZESA LKS ORLĘTA-SPOMLEK


Uczciwa praca, zaufanie do współpracowników, sprawiedliwa ocena podwładnych, dyscyplina, cierpliwość w dążeniu do osiągania sukcesu, ale nie za wszelką cenę - to cechy, które powinny charakteryzować dobrego menedżera. Tak właśnie ja jako Prezes tego klubu pojmowałem swoje powinności. Ogromna praca, cierpliwość i trud, jaki podjąłem ze swoimi kolegami z Zarządu przyniosły wymierne efekty. Klub jest uporządkowany w każdym pionie swojej działalności. Niestety, nie mogę kontynuować i teraz już tylko ulepszać rozpoczętego przeze mnie i moich przyjaciół dzieła. Są wśród członków Zarządu ludzie, którzy starają się za wszelką cenę zburzyć i zniweczyć naszą pracę, szczególnie poprzez - jak sądzę - celowe niewywiązywanie się ze swoich obowiązków. Propozycja kolegów z Zarządu na ostatnim posiedzeniu dotycząca dobrowolnego złożenia rezygnacji przez Pana Prezesa Krzysztofa Grochowskiego oraz Członka Zarządu Pana Wojciecha Szrama została odrzucona przez nich samych. Mógłbym, powołując się na paragraf 28, ustęp 2 Statutu Klubu, zaproponować odwołanie tychże członków z Zarządu Klubu, ale nie jest to mój styl działania.

Mam swój honor i osobiście nie widzę się we współpracy z tymi Panami. Składam więc z dniem dzisiejszym na ręce Zarządu Klubu rezygnację z funkcji Prezesa Klubu, jak również Członka Zarządu Klubu.

Wszystkim moim przyjaciołom oraz pracownikom Klubu serdecznie dziękuję za to, że wspólnie ze mną ciężką społeczną pracą stworzyli przez ostatnie dwa i pół roku wizerunek Klubu, którego nie mamy najmniejszego powodu się wstydzić.


Z poważaniem Andrzej Tarkowski

Źródło: http://lubgol.pl/news,356...-sie-do-dymisji
_________________
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-20, 13:34   

A Wy co byście woleli? Aby spadła Poniatowa, Łęczna II i Chełmianka czy nie?

Atrakcyjność piłkarska i kibicowska ligi kontra jej słaby poziom i tym samym większe szanse dla nas?
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-20, 15:07   

ja bym chciał żeby Łeczna i Chełm zostały tam bo zawsze sie z nimi ciezko grało i by kolejni kandydaci do awansu doszli
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-20, 16:39   

Trudne pytanie.... :) Myślę, że i tak ktoś z dwójki Górnik II, Chełmianka raczej w przyszłym sezonie z nami zagra. Mimo, że byłoby ciężej to jednak bym wolał mocniejszą obsadę w lidze.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-25, 17:12   

Podlasie nie dostało jeszcze licencji na grę w 3 lidze. Mają jakieś tam zaległości finansowe i teraz jest pytanie. Czy jeśli Podlasie II wygra okręgówkę to czy będą mieć kasę na utrzymanie drużyn w 3 i 4 lidze.
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-25, 17:26   

Moim zdaniem nie stać ich na to. To są już zbyt duże koszty. Sądzę, że w przypadku wywalczenia przez ich rezerwy awansu, po prostu zrezygnują z możliwości gry na 4 froncie.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2011-06-25, 18:14   

a czy miedzy 1 drużyna a 2 nie powinno być dwie klasy róznicy?? wiec chyba Podlasie2 nie awansuje
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-25, 18:27   

Według przepisów PZPN, druga drużyna nie może grać w tej samej lidze, co pierwsza oraz w ekstraklasie, pierwszej i drugiej lidze. Drugie Podlasie występuje na zapleczu czwartej ligi, więc promocja jest możliwa.
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-25, 18:28   

LEGION_UKF napisał/a:
a czy miedzy 1 drużyna a 2 nie powinno być dwie klasy róznicy?? wiec chyba Podlasie2 nie awansuje


miliard razy już było to wyjaśniane. Nie ma czegoś takiego jak dwie klasy różnicy. Nie ma takiego przepisu. Pisałem o tym już wielokrotnie na stronie.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-25, 19:14   

A więc już się wyjaśniło. Rezerwy Górnika kolejnym spadkowiczem z III ligi.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-25, 21:42   

a tak niedawno byli o krok II ligi :eek:
_________________
  
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-26, 11:26   

Jednak Chełmianka się utrzymała, a to był mój 100 %-owy pewniak do spadku. Do przedostatniej kolejki wszystko się sprawdzało
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-26, 14:11   

ups, to jak Wieniawianki sie nie połaczą, to spadnie Janowianka...odwieczny czwartoligowiec:D aa chyba że dziś wygrają, to wyprzedzą Start.
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

  
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-26, 19:38   

A więc skład beniaminków ligi prezentuje się następująco:
- Podlasie II Biała Podlaska
- MKS Ruch Ryki
- Omega Stary Zamość
- Ogniwo Wierzbica

Tylko teraz pozostaje kwestia, czy te wszystkie wyżej wymienione zespoły ostatecznie przystąpią do rozgrywek...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-26, 19:53   

MKS Ruch Ryki zapowiada się ciekawie :wink:
_________________
 
Smoła


Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 202
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-26, 20:01   

Jak do rozgrywek przystąpi Podlasie II to może być ciekawy zespół. O ile się nie mylę wygrali PP.
_________________
Śpiewają miasta,śpiewają wioski Orlęta Łuków klub Rasistowski!!!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-26, 20:07   

Smoła napisał/a:
Jak do rozgrywek przystąpi Podlasie II to może być ciekawy zespół. O ile się nie mylę wygrali PP.


Owszem. Są zdecydowanie lepsi od Stoczka :)
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-28, 18:58   

http://orleta.lukow.pl/Ne...bi_zamieszania/

Ja już pamietam parę lat temu takie baraże. Bez sensu. Kluby nie wiedzą co mają robić. Jaka ma być kadra, jaka kasa
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-28, 19:12   

http://orleta.lukow.pl/Ne...bi_zamieszania/

A jednak chyba będą ligowe derby z rezerwami Białej? to będzie wstyd dla Łukowa. Myślałem, że nie dadzą finansowo rady, a jednak...

Biała potrafi stworzyć dwa dobre zespoły na poziom III i IV ligi, a my już 3 sezon będziemy kiblować w IV.

Analizując sytuację w naszym regionie: w Siedlcach II liga, w Białej i Radzyniu mają III. Międzyrzeca i tych Stoczków nie biorę pod uwagę bo oni nigdy piłkarsko się nie liczyli. Trzeba się w końcu odbić od tej ligi, bo już teraz zaczyna się robić nieciekawie...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-28, 20:36   

Na dzisiejszym posiedzeniu zarząd GLKS-u Nadarzyn podjął decyzję o wycofaniu zespołu z rozgrywek II ligi z powodów organizacyjnych.

Klub wysłał już stosowne pismo do PZPN. W nadchodzących rozgrywkach GLKS wystartuje najprawdopodobniej w IV lidze. W tej sytuacji w drugiej lidze pozostanie Motor Lublin, o ile uzyska licencję.

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisja ds. Licencji Klubowych II Ligi przyznała prawo występów w rozgrywkach II ligi sezonu 2011/12 sześciu klubom.

Poinformowano także, że Komisja postanowiła nie rozpatrywać wniosku licencyjnego Ruchu Wysokie Mazowieckie ze względu na złożenie dokumentów po wyznaczonym terminie.

Źródło: 90minut.pl
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-28, 22:13   

Huragan Morąg też zrezygnował. Patologia w tych naszych ligach. Bez kasiory nie da rady
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-29, 17:57   

Faktycznie takiego sajgonu jeszcze nie było. Na to wychodzi, że nikt nie chce awansować :) ale to że rezerwy Górnika mogą nie skorzystać z możliwości gry na III froncie, to się zdziwiłem...

A tym czasem.... :
http://lubgol.pl/news,364...kuje-zawodnikow
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
  
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-29, 18:20   

dobre jaja
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-29, 18:47   

W sumie to dobrze, że rezygnują zamiast się rozkraczyć w połowie drogi.

Ale kiedyś tego nie było. Każdy kto awansował chciał się pokazać. Może kiedyś było taniej, a może po prostu życie na kredyt i robienie długów. Niemniej szkoda. Myślę, że teraz taka tendencja jest. W modzie jest podjąć decyzję o wycofaniu, że to takie odpowiedzialne i blablbalbla. Myślę, że Biaduń by zrobił (zrobi za rok?) to samo.

To dobra wymówka "mamy wycofać się w połowie sezonu i zaczynać od A-klasy?". To jest usprawiedliwianie poniekąd swojej nieudolności w poszukiwaniu kasy
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-29, 19:59   

Dev napisał/a:
Ale kiedyś tego nie było. Każdy kto awansował chciał się pokazać. Może kiedyś było taniej, a może po prostu życie na kredyt i robienie długów. Niemniej szkoda. Myślę, że teraz taka tendencja jest. W modzie jest podjąć decyzję o wycofaniu, że to takie odpowiedzialne i blablbalbla. Myślę, że Biaduń by zrobił (zrobi za rok?) to samo.


Myślę, że kiedyś było zdecydowanie taniej. Teraz niestety ale nawet w marnej IV lidze piłkarze chcę premie. Wystarczy policzyć w przypadku naszych Orląt jak dużo idzie na to kasy. W tej rundzie nasi wygrali 8 meczy + remis z Radzyniem co daje 37,5 tys w ciągu rundy na same premie. Nie każdy klub może sobie pozwolić na takie premiowanie w tej lidze, także uważam że nasi piłkarze nie powinni narzekać. Rosnące ceny paliw, przekładają się na większe koszty wyjazdów. Kluby aby zaoszczędzić wysyłają na mecz 13-14 zawodników aby mogli zapakować się do busa bo będzie taniej niż autokarem. Opłaty do BOZPN, LZPN-u to też nie mały wydatek. Z resztą to dla mnie chore, że klub który gra w lidze organizowanej przez LZPN, musi płacić różne opłaty jemu i swojemu lokalnemu związkowi...

Potrzebne są jakieś działania aby to w końcu zmienić, bo w innym przypadku to nie długo dojdzie do sytuacji kiedy to obsady ligi w ogóle nie będą się zmieniać, bo nikt nie będzie chciał awansować.

Czy Biaduń by zrobiłby to samo za rok? Myślę, że udałoby mu się pozyskać więcej kasy na grę w III lidze... No chyba, że na prawdę brakowałoby dodatkowych środków.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
  
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-29, 23:56   

fredek889 napisał/a:
Czy Biaduń by zrobiłby to samo za rok? Myślę, że udałoby mu się pozyskać więcej kasy na grę w III lidze... No chyba, że na prawdę brakowałoby dodatkowych środków.


Na Walnym Biaduń wyraźnie powiedział ze jemu się nie opłaca grać w Pucharze Polski bo za mecze z Radzyniem czy Podlasiem tylko dokłada do interesu bo są to imprezy masowe. Nie na rękę to dla klubu i jego zdaniem kluby powinny to olewać.

Myślę że podobnie by postąpiono z 3 ligą.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-06-30, 11:01   

Jeśli chodzi o Puchar Polski, to faktycznie dla klubów jest to taka ''kula u nogi'', generowanie nie potrzebnych kosztów. Bo i co im z tego udziału w tych rozgrywkach? Z resztą to jak traktują rozgrywki pucharowe kluby na Lubelszczyźnie pokazał zakończony sezon. Wygrały rezerwy Podlasia, bo tak na prawdę nikomu innemu na tym nie zależało. Teraz wszyscy kalkulują co im się opłaca, a co nie...

Natomiast rozgrywki ligowe to raczej inna sprawa, bardziej priorytetowa. Tutaj już wynik sportowy ma znaczenie dla kibiców, klubu itd. Sezon trwa cały rok i tutaj w zależności od postawy zespołu, poziomu ligi wzbudza się większe lub mniejsze zainteresowanie nie tylko kibiców, ale i sponsorów. Mam nadzieję, że Biaduń ma tą świadomość, że dalsza rywalizacja na tym poziomie rozgrywkowym nie przyniesie mu oczekiwanych efektów w postaci większej rzeszy kibiców. Same losowanie nagród oraz tuningowanie wraka (stadionu) nie wystarczy. Bo co to za atrakcja grać derby ligowe z rezerwami Podlasia (wstyd dla Łukowa) wówczas gdy nasi regionalni odwieczni przeciwnicy grają w wyższej lidze. Skoro Biała potrafi wystawić dwie drużyny na poziom III i IV nie mając wcale żadnego sponsora strategicznego, to dlaczego Łuków nie byłby w stanie podjąć rękawic i walczyć w III lidze?
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-07-05, 19:12   

A pro po plebiscytów jak wiadomo, Lubgol organizuje plebiscyt na najlepszych piłkarzy IV ligi. Jak na razie swoje typy wyjawili trenerzy Lublinianki i Radzynia. No i... trener Radzynia bardzo docenił Michała Szewczaka...

Cytat:
Najlepszy obrońca: Michał Szewczak (Orlęta Łuków)
- Doskonały w destrukcji, silny i szybki, jeśli poprawi grą ofensywną to jest to zawodnik na 2 ligę.


Nie zdziwiłbym się jakby Radzyń chciał go ściągnąć do siebie...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-07-05, 19:26   

Szewczak i Radzyń ? :D nie raczej nie :)
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-07-06, 13:41   

Jak na razie to on ponoć w ogole miał sobie dać spokoj z graniem hehe ;p
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-07-11, 10:45   

Z powodu rezygnacji z udziału w IV lidze rezerw Górnika Łęczna, połączenia Lublinianki z Wieniawą (czyli wg. niektórych Wieniawianki lub Lublawy :) ) ta liga jest najbardziej ogórkowa od lat. Jeżeli nie zdobędziemy mistrza lub drugiego miejsca, zaproponuję rozgonienie wszystkiego na 4 wiatry i zmniejsze ambicje porównując się (piłkarsko) do Czarnych Dęblin czy Unii Hrubieszów.
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-07-11, 11:53   

Jeśli odejdzie z Orląt kilku podstawowych zawodników typu Lisiewicz, Szewczak, Buga... no to raczej awansu nie będzie ;/ no chyba, że znajdą się godni następcy w ich miejsce (w co wątpię ;]).

Dziwnie się porobiło... Ogromne zamieszanie wokół tych awansów i spadków odbije się na klubach, których to właśnie dotyczy. Nie wiem co robią panowie w LZPN ale moim zdaniem już dawno powinni podjąć decyzję co dalej z tymi beniaminkami? Czy w końcu Omega przystąpi do rozgrywek, oraz kto ma zastąpić w lidze Ogniwo?
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-07-11, 11:55   

fredek889 napisał/a:
Nie wiem co robią panowie w LZPN ale moim zdaniem już dawno powinni podjąć decyzję co dalej z tymi beniaminkami? Czy w końcu Omega przystąpi do rozgrywek, oraz kto ma zastąpić w lidze Ogniwo?


To kluby robią zamieszanie a nie LZPN. Do 15 kluby mają czas na zgłoszenie się do rozgrywek. Te co rezygnują z awansów w imię dobrych praktyk powinny wysłać pismo, ze rezygnują. Ale tego nie czynią więc trzeba czekać do 15.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM