Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Wieści z Łukowa
Autor Wiadomość
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-03, 21:58   Wieści z Łukowa

Cytat:
KONKURENCJA DLA BALTONY?
„Wembley” to potoczna nazwa boiska położonego nad Krzną w centrum miasta. Jak podaje „TS” na tym terenie ma powstać pawilon handlowo-usługowy, składający się ze 170 boksów, o powierzchni 1,9 tysiąca metrów kwadratowych. Zgodę na to wyraziły władze Łukowa. Ta decyzja budzi sprzeciw łukowskich kupców oraz niektórych działaczy klubu „Orlęta”. Przeciwnicy tej decyzji dziwią się, dlaczego wydano zgodę na budowę pawilonu skoro teren boiska, według studium uwarunkowań, jest terenem ochrony przyrodniczej. I dlaczego temu samemu inwestorowi nie pozwolono wybudować boksów dla zawodników przy boisku.

no super...czyli teraz już jestem pewny, że boisko juz tam nie pozostanie :/
Tu mi aż na odległość śmierdzi korupcją :[
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 15:16   

Cytat:
W opublikowanym po raz pierwszy Rankingu Gmin Lubelszczyzny bardzo słabo wypadło miasto Łuków. Wśród 16 gmin miejskich Łuków zajął dopiero 14 miejsce. Pierwszą pozycję zajął Stoczek Łukowski. W kategorii gmin wiejskich, najwyższą pozycję z gmin powiatu łukowskiego, zajęła gmina Łuków, która znalazła się na 17 miejscu wśród 172 gmin.

Ranking opracowany przez Związek Gmin Lubelszczyzny miał na celu podsumowanie pracy samorządów ostatniej kadencji. Oceniano dochody i wydatki gmin, pozyskane środki unijne, zdolność inwestycyjną oraz wyniki testów szóstoklasistów i gimnazjalistów.


[master tv]



d.k.j.p
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 16:27   

Choobec napisał/a:
no super...czyli teraz już jestem pewny, że boisko juz tam nie pozostanie :/
Tu mi aż na odległość śmierdzi korupcją :[

korupcja byla od zawsze w tym klubie, miescie itp. i bedzie niestety...
pozostanie nam do treningow przeswietna "Gorka: i plyta glowna, co oznacza ze bedzie tak zryta jak pole :P
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 17:56   

ej! a może by jakąś akcję zrobić :morda: Przecież wembley to zawsze było wembley i nie znam osoby która by tam nie kopała biedronki!

"ZOSTAWCIE NASZE WEMBLEY!"
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 18:15   

jak będą buldożery wjeżdzać to my sie tam wchrzanimy i bedzie sobie jakby nigdy nic w piłke grać!!!
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 18:31   

hmmm... wszystko gnije. Był Front Wyzwolenia Manhatanu. i co? manhatanu już nie ma, kamczatki też nie :( to dlaczego wembley mieliby zaorać.

Ciekawe gdzie to wszystko ma trenować.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 19:25   

and1 napisał/a:
Choobec napisał/a:
no super...czyli teraz już jestem pewny, że boisko juz tam nie pozostanie :/
Tu mi aż na odległość śmierdzi korupcją :[

korupcja byla od zawsze w tym klubie, miescie itp. i bedzie niestety...
pozostanie nam do treningow przeswietna "Gorka: i plyta glowna, co oznacza ze bedzie tak zryta jak pole :P

Chłopaki nie przesadzajcie jest jeszcze tyle dzikich łąk no i taki kompleks nad Zalewem! :khekhe: :khekhe:
Ech..:/ a tak na serio to szkoda gadać...Teraz wróciło stare nowe więc i tak nic sie nei zmieni.
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 21:34   

no to zapieprzaj na kazdy trening nad zalew , hehe
podam cudowny przyklad zza miedzy- Miedzyrzecz Podlaski. w ostatnim czasie zrobili 3 super boiska, i co?? Jak sie chce to mozna!! O radzyniu nie bede wspominal bo kolega lukowiak sie zaraz do mnie przyczepi, a mleko kupuje siedleckie:P
miejmy nadzieje ze nowy zarzad cos zrobi w kierunku poprawy bazy treningowej (prosbe swa kieruje do prawie ze sasiada, bo mieszka ulice dalej, pana Tadeusza Gruli , ktory, jak mniemam, bedzie mial duzo do powiedzenia na zebraniach zarzadu)
zeby tylko dotacje z urzedu nie byly "marnotrawione", zeby sponsorzy chieli wesprzec klub, choc w sumie nie dziwie sie im ze tego nie robia, bo po co mieszac sie w takie bagno??, i gdyby odopiwedni czlowiek zakrecil sie (np. Krzysiek Chojnacki) i zdobyl fundusze z UE (a oprzez 7 lat bedzie do wykorzystania duuuuuzo pieniedz) to bysmy mieli nie taki kompleks treningowy jaki maja pod Poznaniem w Opalenicy gdzie corocznie rozgrywany jest turniej Remes Cup, ale mniemam ze wzorem Gornikow z Łecznej, moznaby wykonac jedno boiska ze sztuczna nawierzchnia i oswietleniem( na przyklad w miejsce Wembleya) oraz normalna trawiasta murawe w miejsce "Gorki" ui oczywiscie wykonac remont plyty glownej. Zeby nie zawezac spraw klubu do pilkarzy, byloby milo gdyby rowniez zajeto sie sprawa barakow ciezarowcow i zapasnikow, bo warunki jakie maja do trenigow sa na prawde spartanskie.
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 22:14   

and1 napisał/a:
Zeby nie zawezac spraw klubu do pilkarzy, byloby milo gdyby rowniez zajeto sie sprawa barakow ciezarowcow i zapasnikow, bo warunki jakie maja do trenigow sa na prawde spartanskie.

Dobrze ze nasi zapasnicy i ciezarowcy maja talent.
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 22:25   

po prostu zapasy i podnoszenie ciezarow sa sportami indywidualnymi i tam latwiej o sukces< ne umniejszajac umiejetnosciom zawodnikow) a pilka nozna jest gra gdzie na wynik przeklada sie wspolpraca 11 zawodnikow, proste jak drut :P
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 22:42   

Zapraszamy do tematu Władze Klubu bo ciekawie mówicie.

Sztuczna murawa - hit. W naszym regionie jeszcze w Puławach sobie sprawili. Spadnie w końcu śnieg, mróz zmrozi i zobaczycie jaką kasę bedą trzepali za wynajęcie.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 22:47   

pozostane tutaj, bo watek strace...
wiadomo, takie "nowosci" w Polsce to zyla zlota :D mozna na tym na prawde konkretne pieniadze zarobic, ale najpierw tzreba cos takiego miec...z tego co wiem to nie jest to tak duzy wydatek, jezeli udaloby sie pozyskac fundusze z UE...nawet oswietlenie mogloby poczekac, aczkolwiek pare setek luxow umozliwiloby treningi po zmroku, co jest szcegolnie pozadane w grupach mlodziezowych ze wzgledu na rozny rozklad zajec w szkolach...w takiej Łęcznej juniorzy na przyklad treningi mieli o 20, i efekty przyszly same
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-08, 23:03   

Panowie, przejrzyjcie na oczy - witamy w Łukowie, tu jest inaczej niż gdzieindziej :)
Sztuczna murawa - chyba nie wyjdzie, juz lepiej zrobic podgrzewana za 120 tys zl, nie dosc, ze beda w zimie treningi to jeszcze bedzie mozna wynajmowac boisko na mecze innych druzyn w zimie. Interesowalem sie tym tematem conieco, wiec jakbyscie mieli do mnie pytania to prosze bardzo. W czasie montowania tego ogrzewania, na glebokosc circa 40 cm wprowadzane sa miedziane rurki i cala instalacja jest podlaczone do kompa i nalezy jeden przelacznik raz na pol roku przestawic i 2 tyg przed meczem i wsio ryba.\
Prosze nie pisac o nowych boiskach, mysle ze priorytetem powinien byc remont obecnego stadionu. Przede wszystkim usuniecie baltony i przeniesienie plyty boiska (wbrew pozorom nie jest to bardzo kosztowne), do tego dac sztuczna murawe na bocznym boisku, ladnie ogrodzic i zmienic te powylamywane i obskurne krzeselka i naprawde bedzie cud, miod i orzeszki.
Pozdro
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-09, 14:48   

bedzie sponsor bedzie wiele
chyba to wiadome
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-09, 15:50   

ale sztuczna murawa to tez kopalnia murawy, a zanim zrobiliby podgrzewana u nas to gdzie niby mialyby sie odbywac mecze?? nad Zimna Woda??
kolega alf madzre stwierdzil, ze potrzebni sa sponsorzy...a o pomyslach to mozna dlugo prawic
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-09, 16:53   

Panowie zejdzcie z powrotem na ziemię! O czym mowa? Sztuczna murawa?! Niech oni najpierw wybiorą tego prezesa i ten swój cały zarząd w morde kopany :morda: Pomysły owszem fajne ale to jest ŁUKÓW z torche ponad 50 mln rocznym budżetem i z nieudolnymi władzami.
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-09, 17:12   

Sk8ter napisał/a:
Przede wszystkim usuniecie baltony i przeniesienie plyty boiska (wbrew pozorom nie jest to bardzo kosztowne), do tego dac sztuczna murawe na bocznym boisku, ladnie ogrodzic i zmienic te powylamywane i obskurne krzeselka i naprawde bedzie cud, miod i orzeszki.
Pozdro

Na miejscu baltony, której dni są już praktycznie policzone(dzięki Bogu) :morda: powstaną korty i boiska tak jak to było przed laty jeszcze w PRl-u. W sumie to dobrze, że coś takiego powstanie, ale czy koniecznie musi być to budowane akurat w tym miejscu? Bo jest go tam naprawdę niewiele, a lepiej byłoby to rozwiązać tak jak to pisał wcześniej skosiemter czyli przesunąć płytę i może jakieś fajne trybunki postawić :morda: O tak jak np. robi to sobie Unia Janikowo --> http://unia.janikowo.com/...rticle&sid=1041 :morda:
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-09, 19:53   

K**** korty tenisowe - ja sie grzecznie pytam czy to dla łże-elit czy dzieciakow, ktore kupily na śp baltonie rakietkę i grajOŁ :doh: Jeżeli miasto podejmuje sie takich rzeczy to tutaj trzeba najpierw szkolenia mlodziezy. To tak jakby wybudować w (T)Łukowie tor dla formuły 1 i kazac jezdzic lukowiakom.
Żenada po calosci - takie jest moje zdanie.
 
elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 19:57   

oni powinni zbudowac a) hale Orląt i trenowac mlodziez w zapasach, ciezarach, siatkowce, pilce recznej
b) zrobic trybuny
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-09, 20:12   

Hala to może troche za dużo jak na nasze fundusze...Ale najgorsze jest to że działacze chyba zapomnieli całkowicie o tych budynkach, w których jest siłownia i mata dla zapaśników. Jeśli chcemy wyników, to najpierw trzeba kompletnie odnowić te budynki, żeby młodzież miała chęci trenować, bo nie sądze że w zime, przy nieszczelnych oknach, chciało by się komuś ćwiczyć zapasy czy cokolwiek innego. No murawę też powinni zmienić, ale co do zrobienia trybun to się nie zgodze, przynajmniej teraz(chodź chciałbym). Na mecze i tak przychodzi bardzo mało osób, to nie sądze żeby działacze podjeli decyzję o dalszej rozbudowie trybun.
_________________
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-09, 21:11   

molek napisał/a:
Ale najgorsze jest to że działacze chyba zapomnieli całkowicie o tych budynkach, w których jest siłownia i mata dla zapaśników. Jeśli chcemy wyników, to najpierw trzeba kompletnie odnowić te budynki,

Będą zrównane z ziemią i budowane nowe.
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-10, 13:31   

ej to to jest temat o łukowie :D
załóżcie sobie jakiś w klubie albo przenieście się do "Stadion"

http://www.orleta.lukow.pl/forum/topics1/54,50.htm
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-10, 20:32   

ale watek zatracimy szefie... ;P
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-11, 12:20   

to wam go jutro przeniose :P
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-15, 18:12   

Bez złośliwości ale znowu zbieramy więcej od większych SIedlec.

Cytat:
Prawie 70 tys. zł. zebrali Siedlczanie podczas XV finału WOŚ


Cytat:
Blisko 80 tysięcy zł - to kwota zebrana w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łukowie oraz w powiecie łukowskim.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-15, 18:21   

Cytat:
Łącznie z wpłatami od sponsorów Łukowski Sztab WOŚP
na dzień 15 stycznia 2007 r. (godz. 10.30) zebrał: 81.616,20 zł
oraz waluty obce, a będzie jeszcze więcej ! ! !
oraz
32 litry krwi,

:-P
a Radzyń ile zebrał?! :D
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-15, 18:23   

Dev napisał/a:

Cytat:
Blisko 80 tysięcy zł - to kwota zebrana w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łukowie oraz w powiecie łukowskim.

Napisali "blisko" żeby nie "ponad" bo rzeczywista uzbierana kwota w tym momencie wynosi 81.616,20 zł
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-15, 19:34   

zastanawiajace
"Podczas gdy obtrąbiony z emfazą XII finał orkiestry w 2004 roku przyniósł 27 mln zł - Caritas Polska, prowadząc skromną i nie nagłaśnianą w mediach akcję sprzedaży świec na stoły wigilijne, zebrała w tym roku 18 mln złotych."
(...)"To jednak nie wszystkie koszty działalności instytucji Jerzego Owsiaka. Gigantyczne pieniądze są każdego roku przeznaczane na przygotowanie samych finałów Orkiestry. W sprawozdaniu finansowym za 2003 rok podano, że organizacja XI i XII finału pochłonęła prawie 1 milion 600 tys. zł. Ile te imprezy kosztują telewizję publiczną nikt nie podaje. Dodatkowo na koncert "Przystanku Woodstock" wydano w 2003 roku aż 1 milion 477 tys. zł. Wśród pozostałych kosztów finansowych, fundacja wymienia jeszcze pozycję: "rozliczenie zaległych należności, różnice kursowe ujemne". Na zrealizowanie tego celu wydano w 2003 roku 819 tys. zł"
"Z prostego wyliczenia wynika, że pracownicy fundacji zarabiają średnio 5,5 tysiąca złotych miesięcznie."
widze na co daje pieniadze.Lepiej dac na Caritas Polska i tyle..
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-15, 20:14   

ciekawe....
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-15, 22:21   

HEh no jakby nie było to Kościół jest przeciwny WOŚP. Pamiętam nawet jak siostra na religii raz opieprzała kolesia za to, że miał serduszko naklejone na zeszycie :D I że to w ogóle jest złe i że Owsiak bieże wszystko dla siebie, a później wydaje na demoralizajce młodzieży itp. Tylko te sprzęty do szpitali no to w końcu ktoś chyba kupił...Także ogólnie bardzo fajna akcja;]
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-16, 12:18   

tak, tak, tak wszystko złe.
Ciekawe co jednak powiecie jak kiedyś wam życie dzieciaka uratują dzięki temu sprzętowi.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-16, 15:21   

Kosciol niech sie lepienie wypowiada na temat co jest dobre a co zle! Najpierw niech sie sam oczysci...
 
piwek


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 682
Wysłany: 2007-01-17, 21:17   

dokladnie, kosciol podobno taki dobry a mają wiecej na sumieniu niz nie jeden czlowiek!! przyklad to moja rodzinna parafia!! tam to sie dopiero dzialo!!
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-18, 16:24   

Myślę że mowienie kosciol zly owsiak zly jest niepotrzebne i dośc dziecinne
Potrzeba argumentow a po tym co naczytalem sie o akcji WOSP ( zwykli komentatorzy) to jestem nijaki do tej akcji:)
---Kosciol nie lubi Owsiaka ale to tez przedewszystkim dziala w druga strone
Według M. Narbutt: „(...) trudno nie zauważyć, że Owsiak raczej nie przepada za Kościołem. – Bzdury mówisz, to nie ma nic do rzeczy – denerwuje się Owsiak, gdy sugeruję, że jego dom rodzinny zaszczepił w nim, oględnie mówiąc, sporą rezerwę wobec Kościoła. Deklarujący się jako «niechodzący do kościoła katolik», wychował się w ateistycznym środowisku – partyjny ojciec był wysoko postawionym milicjantem, niepartyjna matka była osobą niewierzącą (...) sporo osób, które miały zawodowe kontakty z Owsiakiem, za jego piętę achillesową uznaje brak tolerancji na krytykę”.
---Fundacja Owsiakowa potrąca sobie do 10 % zazorganizowanie akcji. Od np. 30 milionów daje to 3 miliony zł. Dodatkowo z części„utargu” organizuje latem spęd młodzieży, który nie ma wiele wspólnego ze „szlachetną rozrywką” (alkohol, narkotyki
---do tego ubezpieczenie jednego wolontariusza to pieniadze rzędu 150 pln..

Ja popieram akcje gdzie mozna pomoc dzieciom, i potrzbne one są ale jesli mnóstwo pieniedzy z tego co damy idzie na partykularne interesy owsiaka i ekipy oraz przystanku brudstock to cos tu jest nie tak.Zeby chociaz ktos inny to prowadzil moze by tak nie bylo.
i Tyle
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-19, 15:08   

Cytat:
Mieszkańcy osiedla Sienkiewicza obawiają się hałasu i spalin, jakie powodować będzie ruch, gdy powstanie kolejny odcinek tzw. małej obwodnicy Łukowa. Petycję od mieszkańców, którzy domagają się decyzji o zmianie przebiegu obwodnicy, przekazał burmistrzowi, radny Władysław Karaś. Według niego i innych radnych opozycyjnych, potrzebna jest zmiana przebiegu trasy, a to wymaga szczegółowych uzgodnień z dyrekcją dróg krajowych i szukania innych rozwiązań.

Burmistrz zanim podejmie jakiekolwiek decyzje w tej sprawie, chce zapoznać z treścią protestu wszystkich radnych i poinformować ich, ile te proponowane zmiany mogą kosztować.


oj...Osiedlowcy, nie utrudniajcie :-P
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-19, 21:47   

XV FINAŁ WOŚP

81 616 zł i 32 litry krwi – tyle zebrano podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sztabie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Liczenie wciąż trwa. W sztabie Łukowskiego Ośrodka Kultury liczenie zakończono. Na konto Orkiestry zebrano prawie 3 tysiące

Jak na łuków to sporo :-P ;-)
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Ostatnio zmieniony przez Dezi 2007-01-20, 09:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-19, 21:50   

Dezi napisał/a:
Kraków zebrał 72 tys:D

Chyba jeden ze sztabów z Krakowa :-P
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-01-20, 15:32   

Choobec napisał/a:
oj...Osiedlowcy, nie utrudniajcie


Sluchaj mimo ze mam zatrudnienie w firmie drogowej i mam z tego kase robilismy 1 etap obwodnicy to jako mieszkaniec sienkiewicza niechce aby taka duza autostrada szla zaraz za osiedlem kolo kosciola bo mozna ja puscic kolo torow aby wyszla za miastem i osiedlem

a co do Alfa kolego ty jestes przeciwny tylko przystankowi i jestes uprzedzony nie do WOSP i owsiaka czy cos tylko do ludzi jaki styl jak sie ubieraja i jakiej muzyki sluchaja
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-20, 15:58   

głównie tak
to przez nich wynikaja takie problemy o ktore mozna sie przyczepic i trzeba sie przyczepic
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-20, 18:09   

LEGION_UKF napisał/a:
to jako mieszkaniec sienkiewicza niechce aby taka duza autostrada szla zaraz za osiedlem kolo kosciola bo mozna ja puscic kolo torow aby wyszla za miastem i osiedlem

A co uważasz, że tam ludzie nei mieszkają? Ech wy moherowcy :doh: i pseudoprzyrodnicy :doh: Najlepiej żeby się nic nie budowało w tym kraju :doh: A plany tej drogi były już umieszczane na planach Łukowa w latach 90 więc było wtedy interweniować.
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-23, 17:15   

koyot cos tam napisal
! ...(...) eh wy moherowcy(...)...

nie wiem oco tu tobie moze chodzic
jesli mozesz wytlumacz
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-23, 18:38   

Moherowe berety – pejoratywne określenie stosowane w Polsce wobec osób otwarcie prezentujących swoją religijność, o konserwatywnych, często katolicko-narodowych poglądach politycznych i kulturalnych. Utworzone zostało na podobieństwo potocznych nazw niektórych formacji wojskowych np. czerwonych czy zielonych beretów. :mrgreen:

Proboszczo na parafii powiedział "obwodnicy nie będzie" co dla niektórych jest już proroctwem, które musi się spełnić. :doh:
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2007-01-23, 19:23   

synku nie nazywaj mnie moherowcem bo kurwa moge sie wqrwic............
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-23, 21:06   

LEGION_UKF napisał/a:
synku nie nazywaj mnie moherowcem bo kurwa moge sie wqrwic............

"Dziedku" mówiłem ogólnie ty może zaliczasz się do tych drugich :morda: jeśli nim nie jesteś to po co te nerwy? :doh:
btw: akurat mnie twoje nerwy obchodzą :khekhe:
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-23, 21:18   

osoby ktore są o pogladasz narodowo-katolickich czy chrzesciajanie to moherowcy wedlug ciebie tak?
Tylko ze sluchaj kurwa , te poglady i przedstawiciele tych pogladow przed I wojna swiatowa dali nam wolna POlske wiec troche szacunku szczylu!!albo zajrzyj do ksiazek od czasu do czasu!
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
kOyot


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 451
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-23, 21:35   

alf napisał/a:
osoby ktore są o pogladasz narodowo-katolickich czy chrzesciajanie to moherowcy wedlug ciebie tak?
Tylko ze sluchaj kurwa , te poglady i przedstawiciele tych pogladow przed I wojna swiatowa dali nam wolna POlske wiec troche szacunku szczylu!!albo zajrzyj do ksiazek od czasu do czasu!

pseudoshinheadzie :doh: wywołujesz u mnie nieogarnięty śmiech na twarzy :khekhe: Chciałbym ci tu zakomunikować, że na resztę tewoich postów małolacie(mam tą przewagę, że ja wiem kim ty jesteś) nie udzielę ci odpowiedzi jesteś... :doh:
Dziękuję.
_________________
Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
 
alf


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 467
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-23, 21:37   

smianie sie z porzadnych ludzi i z tego jaki wklad dali w moj kraj, nie daje mi przekonania ze inteligenty jestes:)Bo nieobchodza mnie twoje przekoniania, trzeba zrozumiem ze ktos moze sie czuc urazony pseudohooliganie.
a skinheadem nie jestem. pseudoskinhedzie-pierwszy raz sie z takim terminem spotykam:)
_________________
Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-23, 22:36   

Eh co do tematu, no to po części rozumiem osiedlowców, że mogą być przeciwni temu.
Ale tak jak koyot napisał - plany już są od dawna no i wg mnie jest to fajna sprawa. A jakby ją gdzie indziej poprowadzili, to tam też by były protesty. Obwodnica zawalista sprawa, zapiera dech w piersiach jak się nią jedzie w nocy ;)
Ja tam stosunkowo niedaleko mieszkam obwodnicy i wcaaale nie narzekam :-P

a i alf, koyot - wyluzujcie troche :)
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-24, 12:15   

też mi się zdaje że plany obwodnicy to od bardzo dawna są znane. I nie wiem o co tyle hałasu. Że szosa przy kościele? Ludzie popatrzcie sobie na kraj. No nie nowość. Wszędzie są takie przypadki. Jakby chciano wszystko rozdzielać to dzisiaj byśmy w drewnianych osadach jedli na podłodze.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2007-01-31, 11:30   

Cytat:
W miejscowości Białki na trasie Siedlce - Łuków na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 2 i 63 panują utrudnienia w ruchu.

Z samochodu ciężarowego , który wykonywał manewr skrętu w stronę Łukowa - zsunęły się na jezdnię palety ze stalą. Teraz ruch w tym miejscu odbywa sie wahadłowo. Kieruje nim policja. Utrudnienia potrwają ok. 2 godzin.


Ostatnio ciekawa się ta trasa zrobiła.

Pewnie czytaliście o Pudzianie :D Ten to dał do vivatu
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM