Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Byli piłkarze Orląt
Autor Wiadomość
Czubek

Wysłany: 2010-10-31, 17:57   

czy było 1200 to nie wiem bo mnie nie bylo ale raczej watpie. Oni często tam zawyżają frekwencje

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-10-31, 23:42   

znowu gol dla Stoczka Skrzyni

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-12-28, 22:24   

http://lubgol.pl/news,227...nerem-Tomasovii

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Basler

Wysłany: 2011-01-01, 12:24   

O ile wiem to Korzeń był w poprzednim klubie grającym trenerem, o czym wyżej nie było. Powodzenia i mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-15, 21:55   

W grudniu Andrzej Zarzycki zrezygnował z prowadzenia Naprzodu Skórzec

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-02-03, 12:33   

http://www.lukow.pl/index...sk=view&id=1386

Opiekunowie: Skrzymowski, Orzyłowski, Ksieniewicz :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-03-06, 19:15   

31. Plebiscytu "Tygodnika Siedleckiego" na Najpopularniejszego i Najlepszego Sportowca oraz Trenera 2010 roku.

3 miejsce Dariusz Dziewulski

http://www.tygodnik.siedl...o.by.za.bal.htm

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-03-10, 20:27   

http://www.podlasie24.pl/...sejmu-609a.html :mrgreen:

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-03-20, 08:49   

Dzisiaj swoje 27. urodziny obchodzi pomocnik Pogoni Siedlce - Przemysław Rodak.
Przemysław Rodak jest wychowankiem Sępa Żelechów. Ponadto występował w Zrywie Sobolew oraz Orlętach Łuków

Wczoraj :

Dariusz Dziewulski strzelił wyrównującą bramkę w 52' minucie na 1:1 z Mazurem Karczem został zmieniony w 74 minucie przez Grzegorza Wędzyńskiego

Jacek Kosmalski grał cały mecz i strzelił dwie bramki 56' i 90+3 z Mazurem Karczew

Pogoń wygrała 4:2

R4obson

Wysłany: 2011-05-25, 16:22   

Wie ktoś co się obecnie z Richardem dzieje?

znalazłem coś takiego Richard Massiki Lukeba (DR Kongo, Huragan Wołomin) na stronie http://www.afrykaconnect....in-poland-.html

Ardiano

Wysłany: 2011-05-29, 13:29   

Cezary K. idzie w POlitykę. Jeśli ktoś będzie rozważał oddanie głosu na niego, to niech się dobrze zastanowi... przez tyle lat niewiele zrobił dla Łukowa i Orląt, a będzie startował z listy tych, który tak ochoczo zamykają stadiony. Poza tym jest kumplem z boiska tego, co ma Tole.

Cytat:
a ja mam wrażenie ,że internet wszystko przyjmuje.ja sens tego tekstu odbieram inaczej.zadajcie sobie wewnętrznie pytanie czy w wolnej Polsce,możecie wypowiadać się ,pisać o Legii to co rzeczywiście myślicie ,uważacie czy czujecie się bezpi...ecznie w wyrazaniu własnych opinii na każdym stadionie?czy kupicie swoim dzieciom koszulki ulubionych drużyn bez strachu że ktoś im za noszenie jej - nie zrobi krzywdy? możecie manifestowac przed Legią ,lżąc Premiera własnego kraju ,a czy macie odwagę stanąć przed "zadymiarzami" i powiedzieć im w twarz,że szkodzą wasnemu klubowi? nie oczekuję od Was odpowiedzi bo ją dobrze znam .

proponuje Ci abyś powiedział matoł do zadymiarza jeśli taki kozak jesteś .od jednego polityka nic nie zależy ,bo zmieniac musi się każdy aby było lepiej w tym kraju.Premier nie walczy z kibicami tylko z zadymiarzami którzy się chowają pod tym określeniem.Ja nie czuję ,że ze mną walczy ,też jestem kibicem piłki .

młody człowieku ,nie rozumiesz jeszcze ,że Premier walczy o Twoje prawa abyś czuł się bezpieczny na stadionie ,abyś nie musiał chować koszulki Legii w Poznaniu ,Krakowie ,Łodzi ,Gdyni -dla Ciebie najważniejsze jest ,że jakaś cząstka została odebrana Tobie(czyli pójście na mecz) Czy równie głośno wyrazałeś swoje opinie po Wilnie? kiedy Legia została wykluczona z rozgrywek Uefa itd .....

ja nie jestem politykiem i nie będę przyklaskiwał zamykaniu stadionów ,ale skoro Premier mojego kraju podjął taką decyzję to ją akceptuję i zastanawiam się co zrobić aby nie było w przyszłości potrzeby zamykania stadionów.Ile razy zamykano wcześniej stadiony ,ile było zadym -reakcja rządu jest tak ostra po raz pierwszy!

dlaczego ucieczka od odpowiedzi? problem korupcji w piłce to mam przekonanie czas przeszły ,i coś co nigdy nie wróći -choćby z tego powodu ,że środowisko piłkarzy i trenerów ,działaczy itd. zostało ukarane .Czyli nie okazali się bezkarni.To... środowisko nadal będzie kombinowało i szło na skróty natomiast ,nie wierzę aby korupcja powróciła w takim stopniu jak była. Problem chamstwa ,nienawiści ,nietolerancji ,antysemityzmu i innych patologii na stadionach istnieje i nabiera siły. Ponieważ dotyka on środowiska w którym jestem uważam że mam prawo i obowiązek mówienia o tym głośno.Korupcję-którą tu poruszyłeś -tolerowali w przeszłości wszyscy -także normalni kibice!!!!!! tacy jak Ty. a Ci którzy teraz są tzw."zadymiarzami" wielokrotnie uczestniczyli w niej, wymuszając -nie tylko poprzez korzyści finansowe - ale także siłą na piłkarzach czyny korupcyjne.

ZŁOTA MYŚL każdy z nas w pewnym sensie jest w życiu politykiem.

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Czubek

Wysłany: 2011-05-29, 13:49   

co to za tekst i skąd?

edit: juz wykminiłem :D srejsbuk

fredek889

Wysłany: 2011-06-21, 08:40   

Rafał Wej kończy karierę...

http://lubgol.pl/news,358...-konczy-kariere

Ardiano

Wysłany: 2011-07-05, 21:40   

Cytat:
"Znany piłkarz Cezary Kucharski poinformował, że zamierza ubiegać się o mandat posła w wyborach parlamentarnych. Były piłkarz wystartuje z listy Platformy Obywatelskiej. Prezydent Bronisław Komorowski ogłosił wczoraj, że wybory odbędą się 9 października.

- Chodzi o to, byśmy szli w dobrym kierunku, by nasza młodzież była odpowiednio wychowywana – odpowiedział Kucharski w TVN 24, zapytany o powody swej politycznej decyzji.

- Rząd może pomóc w organizowaniu Orlików, w tworzeniu programów edukacji sportowej, promowaniu lekcji wychowanie fizycznego. Chodzi o cały system szkolenia – dodał piłkarz, odpowiadając na pytanie, co rząd może zrobić dla sportowej edukacji młodzieży.

- Marnujemy czas młodzieży między 7. a 15. rokiem życia. A później jest już za późno – podkreślił Kucharski. Były piłkarz dodał, że konsultował swą decyzję o starcie w wyborach z posłem PO Romanem Koseckim. - Roman mi powiedział: "Próbuj, pomożesz" - stwierdził Kucharski."

1. Czyżby Polacy po 15 roku życia mieli już własne zdanie i nie nabierali się na bajki Donaldinho?
2. 25.I.1971 "Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć... Jak? Pomożecie?... No. "
Pomożemy!!

fredek889

Wysłany: 2011-07-06, 15:38   

Cytat:
Wisła Puławy trenuje z nowymi zawodnikami. Na dzisiejszym treningu pojawili się kolejni kandydaci do gry w barwach "Dumy Powiśla". Byli to m.in. Konrad Tarkowski (FC Piaseczno), Patryk Romaniuk (wcześniej Orlęta Łuków), Giulio Pawłowski (Start Otwock), Rafał Stępień (GKS II Bogdanka), Mateusz Olszak (Lech Poznań ME) oraz Brazylijczyk Peri. Trenował także jeden z zawodników KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Mikołaj Skórnicki. Z gry w Wiśle zrezygnował Krystian Michalak (pozostaje w GKS Bogdanka), trwają rozmowy z Kamilem Stachyrą, podobnie jak i z kilkoma zawodnikami z I i II ligowych klubów.

Gdzie on do drugiej ligi startuje... Jak nic nie pokazał nawet w tej marnej czwartej... Do tego cała rundę wiosenną chyba nigdzie nie grał.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-07-06, 16:32   

Grzegorz Sitnicki został trenerem Józefovii Józefów )okręgówka). Ostatnio trenował PKS Radość

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Basler

Wysłany: 2011-07-26, 20:41   

Seta mógłby spróbować swoich sił w Orłach.

Maestro

Wysłany: 2011-08-01, 12:15   

Siema. Jaki numer w Orlętach miał Darek Dziewulski?

Takich braci się nie traci!

fredek889

Wysłany: 2011-08-01, 12:53   

Maestro napisał/a:
Siema. Jaki numer w Orlętach miał Darek Dziewulski?

Dziwne pytanie :P z tego co pamiętam to chyba 7.

Basler

Wysłany: 2011-08-10, 15:41   

RÓŻNE :)

SaqieV

Wysłany: 2011-08-12, 23:09   

Jak się nazywa ten w czerwonym dresie co siedzi na tym zdjęciu? :P

Skuter

Wysłany: 2011-08-12, 23:59   

Jarosław Pieńkus

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

SaqieV

Wysłany: 2011-08-13, 09:31   

Gra on gdzieś jeszcze? :P

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-08-13, 09:45   

SaqieV napisał/a:
Gra on gdzieś jeszcze? :P

Wywalczył awans ze Stoczkiem, ale w IV lidze już się nie pojawiał

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2011-08-13, 10:56   

ale będzie grać w okręgówce :)

Litwin

Wysłany: 2011-08-13, 11:32   

Wysek chyba do Gołaszyna / Gręzówki poszedł (tak podsłuchałem)

Radzio

Wysłany: 2011-08-13, 13:27   

Litwin napisał/a:
Wysek chyba do Gołaszyna / Gręzówki poszedł (tak podsłuchałem)

Grezówki ale mowił ze nie ma czasu na gre

fredek889

Wysłany: 2011-08-14, 08:44   

http://www.dziennikwschod...MOTOR/777857698

Nasz były bramkarz już chyba na dobre wywalczył sobie miejsce w składzie Motoru.

dix

Wysłany: 2011-08-14, 08:54   

Nie ma co się dziwić. Wszyscy widzieliśmy na co go stać ;]

R4obson

Wysłany: 2011-08-16, 00:10   

Aleksandrs Abramenko pogrywa sobie w JK Trans Narva w Pucharze Euro odpadli w 1 rundzie kwalifikacyjnej

Czubek

Wysłany: 2011-08-16, 00:27   

a co to jest Puchar Euro ?

R4obson

Wysłany: 2011-08-16, 00:46   

chodziło mi o Ligę Europejską

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-08-19, 11:15   

Wiele osób czasem pyta o ten mecz i "dopalacze" jakich użyli wtedy nasi. Polecam ciekawy wywiad z Rafałem Wejem. Swoją drogą to czy teraz nasze grajki zdecydowałyby się np. pomalować włosy w barwy? Widać, że tamtym na czymś zależało. Fajnie.

Co zadecydowało, że z końcem sezonu postanowił pan zakończyć zawodniczą karierę?

– Ostatnio trochę zmieniło się w moim życiu. 25 czerwca ożeniłem się z pochodzącą z podlubelskiego Jastkowa Dorotką i teraz trzeba wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale również za bardzo bliską sercu osobę. Oczywiście całkowicie z piłki nie zrezygnuję, chcę być blisko niej, ale tylko w roli szkoleniowca.

= Jak duży wpływ na pana miłość do futbolu miał tata Robert, na przełomie lat 60. i 70. minionego wieku czołowy zawodnik bialskiego Podlasia?

– Znaczący. W domu zawsze panowała sportowa atmosfera – tata grał w piłkę nożną, dwie starsze siostry Monika i Ania w siatkówkę. Od wielu osób oraz od mamy słyszałem wiele dobrego o nim jako piłkarzu i żałuję, że nigdy nie zobaczyłem go na boisku. Tak się bowiem złożyło, że przestał grać w roku, w którym się urodziłem.

= Pierwsze treningi rozpoczął pan…

– We wrześniu 1983 roku jako niespełna dziewięcioletni chłopiec w grupie przy Miejskim Domu Kultury w Białej Podlaskiej, kierowanym wówczas przez Romualda Izdebskiego. Szybko włączono nas jednak do reaktywowanego Podlasia. Moim pierwszym trenerem był Maciej Kosik.

= W jakim meczu zadebiutował pan w seniorskiej piłce?

– W bialskich derbach z AZS-AWF, w wieku piętnastu lat. Co ciekawe, w kolejnych sezonach w soboty grałem w zespole seniorów, a dzień później z juniorami. Zdarzało się, że w obu spotkaniach występowałem od pierwszej do ostatniej minuty.

= Drugim pana klubem był największy miejscowy rywal Podlasia, czyli AZS-AWF…

– Grę w lepszej, trzecioligowej drużynie zaproponował mi Henryk Grodecki. Miałem wówczas siedemnaście lat. Zostałem wypożyczony na jeden sezon, po czym przeniosłem się do Orląt Łuków, gdyż nikt z AZS-AWF, gdzie nowym trenerem w połowie sezonu został Leszek Cicirko, nie był zainteresowany moim pozostaniem w tym klubie. Pamiętam, że do rodziców przyjechali Tadeusz Grula z Waldemarem Bącikiem i uzyskali ich zgodę na moją przeprowadzkę. Na szczęście nie byłem w Łukowie sam, ponieważ razem ze mną do Orląt udał się Arkadiusz Błaszczyk, a rok później Kamil Twarowski.

= Pamiętam, że w konfrontacjach z akademikami zdecydowanie się pan wyróżniał na tle pozostałych…

– Zawsze starałem się grać na maksymalnych obrotach i w jednym z takich meczów strzeliłem nawet gola.

= Po dwóch latach powrócił pan jednak do Białej, gdzie rok później działał już klub AZS-Podlasie, w którym trenerem był Tadeusz Grula. W sezonie 1997/98 grał pan w zespole, który odniósł największy do dnia dzisiejszego sukces w historii bialskiego piłkarstwa – zajął drugie miejsce w trzeciej lidze. Pamięta pan słynne łukowskie spotkanie o mistrzostwo i ówczesne zachowanie części piłkarzy Orląt?

– Trudno to spotkanie zapomnieć. Prowadziliśmy jeden do zera, choć moi dawni koledzy wyszli na boisko mocno nabuzowani, większość z pomalowanymi na żółto-czerwono włosami. Mieli też na dłoniach rozgrzewającą maść. Nie twierdzę, że posmarowali je specjalnie, bo przed meczem mogli nią nacierać nogi, ale gdy po jednym ze starć Rafał Majkowski poczuł pieczenie w czach, zareagował nieczystą grą i wyleciał z boiska. U mnie maść wylądowała na policzku i było bardzo nieprzyjemnie, jak zresztą w całym meczu.

= W sumie występował pan w wielu klubach, również amerykańskich. Jak trafił pan do USA?

– Gdy grałem w czwartoligowej Galicji Cisna, po jednym z meczów podszedł do mnie jakiś mężczyzna i zaproponował występy w Stali Mielec Chicago. Zgodziłem się, szybko załatwiono mi wizę, a w ambasadzie rozmowa trwała krócej niż pobieranie odcisków palców. Po dwóch meczach w Stali zgłosiła się po mnie grająca w najwyższej lidze stanu Illinois Polonia Mielec Chicago.

= Jak pan wspomina pobyt i grę za oceanem?

– Bardzo miło. Szczególnie udział w meczu na słynnym stadionie Soldier Field, w którym wystąpiłem w powołanej przez Jerzego Engela dwudziestoosobowej reprezentacji Polonii amerykańskiej. We wrześniu 2007 roku, w przedmeczu spotkania kobiecych kadr seniorek Polski i Meksyku, zremisowaliśmy wówczas z polonią meksykańską. Ja wyszedłem w podstawowym składzie i razem z naszym bramkarzem, a także Jakubem Liskiem otrzymaliśmy w chicagowskiej prasie najwyższe noty.

= Po powrocie do Polski grał pan w Podlasiu, międzyrzeckim Huraganie, łukowskich Orlętach, by ostatnie dwa sezony spędzić w Orlętach-Spomlek Radzyń Podlaski. Skąd takie przeskoki?

– Szedłem zawsze tam, gdzie mnie po prostu chciano i gdzie nie siedziałbym na ławce rezerwowych. Przede wszystkim pragnąłem grać, a że miałem już swoje lata, to opuszczałem kluby, w których stawiano wyłącznie na młodzież.

= Jaki krajowy mecz wspomina pan najbardziej?

– W barwach AZS-AWF o utrzymanie w trzeciej lidze przeciwko Tłokom Gorzyce, wygrany 4:2. Mając zaledwie osiemnaście lat, grałem wówczas razem z Tomaszem Pietrasińskim oraz Arturem Andułą i strzeliłem dwie bramki. W pamięci utkwiło mi też wspomniane wcześniej spotkanie w Łukowie oraz zdobyty dla łukowskich Orląt z czterdziestu metrów gol z Bucovią Bukowa.

= A o jakim chciałby pan zapomnieć?

– O żadnym, bo wszystko, co dotyczy piłki nożnej, kojarzy mi się wyłącznie z czymś dobrym. Nawet w latach, kiedy w życiu trochę się pogubiłem. Najważniejsze, że błądzenie nie poszło zbyt daleko. Mówię to, by obecni młodzi piłkarze nie podejmowali złych decyzji.

= Był pan piłkarzem wyjątkowym – grał mając tylko jedno oko. Jak pan stracił drugie i czy jego brak nie przeszkadzał w grze?

– Mając dziewięć lat bawiliśmy się lotką i jeden z kolegów rzucił nią w kierunku drzewa, zza którego akurat się wychyliłem. Dziś jestem pewien, że gdyby nie ten wypadek, zaszedłbym w piłce dużo wyżej. W młodym wieku zaliczyłem piłkarskie testy u Janusza Gałka w pierwszoligowym Motorze Lublin, lecz nie przeszedłem testów medycznych. Lekarz, który sprawdzał wzrok, kazał mi czytać drugim okiem, a gdy mu powiedziałem, że go nie mam, zareagował słowami: "Co ty, jaja sobie robisz?!".Mocno tym zaskoczony był też sam trener. Usłyszałem, że wyczynowo w piłkę grać nie mogę. Ale udawało mi się oszukiwać innych lekarzy i dograłem do prawie trzydziestego siódmego roku życia. Sam się sobie dziwię, jak bez trzeciego wymiaru potrafiłem celnie zagrywać do kolegów. Może miałem talent (śmiech).

= Co teraz będzie pan robił?

– Dostałem propozycję szkolenia, razem z Grzegorzem Komorem, juniorów starszych w nowym klubie KS Lublin, który ma być alternatywą dla Bogdanki Łęczna w celu odbudowania piłkarskiej siły Lublina. Ukończyłem bialski AWF, posiadam uprawnienia trenera drugiej klasy, od kilku tygodni mieszkam w Świdniku, tak więc pora na nowe wyzwanie. Ale i tak najbardziej będę kibicował Podlasiu Biała Podlaska, choć mam sentyment także do Polonii Przemyśl czy radzyńskich Orląt-Spomlek.

Źródło: Roman Laszuk (Słowo Podlasia)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-08-19, 12:18   

o tych tzw dopalaczach to juz bylo wiadomo dawno:D Pamiętam ten mecz i tego zawodnika który podbiegł do lini i krzyczał ze go piecze:D.A włosy chłopaki wtedy malowali chyba o Paki czyli Darka Dziewulskiego

Radzio

Wysłany: 2011-08-19, 15:38   

co to będzie z tym Czarkiem ? :)

fredek889

Wysłany: 2011-08-19, 16:03   

Radzio napisał/a:
co to będzie z tym Czarkiem ?

Czarek chyba wybrał dość oryginalny sposób na kampanię przed wyborami :D Nie wiem w ogóle co o tym myśleć. Nie sądzę, żeby Kucharskiemu od tak o nagle zachciało się wrócić do piłki.

Skuter

Wysłany: 2011-08-19, 16:09   

Przybliżcie może temat niekumatym piłkom :)

Edit - już mam
Cytat:
W piątkowym treningu IV-ligowych piłkarzy Orląt Łuków wziął udział Cezary Kucharski. Ten najbardziej znany łukowski piłkarz jest już po wstępnych rozmowach z prezesem Zbigniewem Biaduniem. Były piłkarz Legii Warszawa nie potwierdził jeszcze czy wróci do gry w łukowskim klubie, ale na pewno jego doświadczenie i wiedza przydadzą się młodym zawodnikom ŁKS Orlęta Łuków.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że Cezary Kucharski zagra w meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu BOZPN. Wystąpi on w drużynie Łukowiacy Łuków, która 31 sierpnia na boisku przy zalewie Zimna Woda, zagra z Orkanem Wojcieszków.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-08-19, 16:11   

[URL=http://twitter.com/#!/orletalukowpl/status/104538427608936450]Link do newsa[/URL]

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2011-08-21, 22:29   

a tak mnie naszło ostatnio i nie mam pomysłu gdzie tego szukać... Czy znacie statystyki Kucharskiego w Orlętach? tzn. ile meczy, ile goli, kiedy i z kim debiutował? Oczywiście chodzi mi o drużynę seniorów.

fredek889

Wysłany: 2011-09-26, 08:54   

Cytat:
Druga drużyna MKP Pogoń pokonała w wyjazdowym spotkaniu Orzeł Łosice 3:0.
Siedlczanie na ten mecz wyjechali w 13-osobowym składzie. W zespole trenera Andrzeja Cabaja najstarszym zawodnikiem był bramkarz - 19-letni Marcin Adamiak. Młody zespół pokazał jednak, że bez wzmocnień z I kadry zespołu potrafi wygrać z bardziej doświadzoną drużyną. Pierwsze minuty spotkania miały wyrównany charakter.

A więc nasz ''ulubieniec'' z poprzedniego sezonu ostatecznie zadomowił się w rezerwach Pogoni. Cóż, okręgówka to chyba szczyt jego możliwości...

Basler

Wysłany: 2011-10-08, 18:28   

Kosmal dziś dwie bramy i już z ośmioma współlideruje klasyfikacji strzelców!
PS. Kto wie ile On zarabia w Siedlcach? Podobno ma prywatnego sponsora i nawet nie trenuje w Siedlcach

Ardiano

Wysłany: 2011-10-09, 21:03   

cisza wyborcza się skończyła... Wydaje się, że kibole nie obalili Matoła, więc popatrzcie sobie na te 2 fakty o jeszcze potencjalnym reprezentancie Łukowa na Wiejskiej:

Skuter

Wysłany: 2011-10-09, 21:50   

Mój post na LL :)

Ardiano

Wysłany: 2011-10-26, 15:29   

Cytat:
Kilkanaście lat wcześniej Legia sprowadziła z Tychowa 16-letniego napastnika, Jacka Kosmalskiego, któremu obiecano treningi z zespołem Janusza Wójcika. "Dostałem nawet własne mieszkanie. Co może robić smarkacz pozostawiony bez opieki w Warszawie? Zaczęły się dyskoteki, alkohol. Coraz bardziej się w to zagłębiałem, aż straciłem nad tym kontrolę. (...) W końcu przestałem przychodzić na treningi. Raz nie pojawiłem się na meczu. Graliśmy z Widzewem. Kilku naszych napastników złapało kontuzję. Zadzwonił dyrektor Artur Mazurek, żebym się szykował, bo zagram. Nie przyjechałem na zbiórkę. Piłem" - wspomina Kosmalski.

Kupiony z Głazu Tychowo zawodnik na Łazienkowskiej spędził rundę jesienną sezonu 1993/94, a następnie był wypożyczany do Granicy Chełm i Kotwicy Kołobrzeg. Do Warszawy wrócił jesienią 1996 roku i wszedł na boisko w końcówkach dwóch spotkań (z Polonią i Odrą Wodzisław). Dziś występuje w II-ligowej Pogoni Siedlce.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-11-07, 10:29   

Paweł Sudowski strzelił wczoraj bramkę w meczu Ruch Ryki - Unia Bełżyce 6:0. O ile mnie pamięć nie myli to pierwsza bramka Krzynówka na tym poziomie, gdzie reprezentował już barwy Orląt, Dwernickiego i Ruchu.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Bobo

Wysłany: 2011-11-07, 11:11   

ot, taka to gwiazda, wsiowy cwaniaczek... ;)

Basler

Wysłany: 2011-11-12, 10:58   

Marcin Żurawski przeszedł przed sezonem do Korony Łaszczów (obecny v-ce lider zamojskiej okręgówki) i strzelił tam 4 gole. Szanse, awansu mają małe, bo tam Hetman wszystkich goni

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-11-12, 16:58   

Dzisiaj Sudowski strzelił gola Lubliniance i o mało Ryki nie wygrały/zremisowały tego meczu. Ale przegrali.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Basler

Wysłany: 2011-11-12, 23:00   

C.d. losów naszych III-ligowych asów:
Odnalazł się niejaki Piotr Borowik, który po odejściu z Orląt i krótkiej pauzie kontynuje karierę/przygodę z piłką w okolicach wawy: najpierw Legia Bemowo, a teraz Łomianki.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-11-13, 09:27   

no to i ja pociągnę temat. Sebastian Żółkowski w Józefovii Józefów. Są liderem jednej z warszawskich okręgówek. Trenerem jest oczywiście... Grzegorz Sitnicki (były piłkarz Orląt). On gdy zmienia pracę ciągnie za sobą tych samych piłkarzy min własnie Żółkowskiego a także Graffa i Warakomskiego, którzy też byli przymierzani do Orląt w tamtej przerwie letniej. Graff nawet trenował ale doznał kontuzji.
W Józefowie gra także były piłkarz Radzynia Paweł Ślusarczyk.

Ciekawy wywiad z Sitnickim:
http://jozefovia.futbolow...z-trenerem.html

Kariera Żółkowskiego: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=11732

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Odpowiedz do tematu