Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Ciekawostki
Autor Wiadomość
lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-03, 23:09   Ciekawostki

Chcialem Was poinformowac ze zapowiada sie powolny upadek druzyny Orlat Spomlek .Spoldzielnia Mleczarska Spomlek podniosla ceny za litr mleka o 8 groszy (przy wiekszych ilosciach o 1grosz lub 2 wiecej).Co za tym idzie ZMIEJASZA sie ZYSKI Spoldzielni o kilkanascie do kilkudziesieciu milionow zlotych ,co na pewno bedzie mialo wplyw na druzyne pilkarska z Radzynia.

Poinformujcie internautow z forum 4 ligii o tym.To jest sprawdzone info.
Nie podobalo mi sie ze "wyjeli"Stezale z Lukowa po tym jak sie "odbudowal"i wypromowal!!!
Nie chce za duzo pisac ale szykuja sie kolejne niespodzianki dla kibicow oraz zawodnikow Spomleku.

Pozdrawiam prawdziwych kibicow lukowskich Orlat
Lukowiak
Poinformujcie forumfowiczow 4 ligii o tym artykuleDobre nastroje po udanej jesieni beniaminka z Radzynia burzą nieco głosy dochodzące z klubowych kuluarów. Według nich na lutowych zebraniu sprawozdawczo-wyborczym do dymisji może podać się prezes Szczepan Skomra, najważniejsza osoba w sprawującej mecenat nad radzyńskim klubem mleczarni Spomlek. - Coś jest na rzeczy i być może będziemy mieli nowego prezesa. Nie chcę spekulować nazwiskami, bo takich po prostu jeszcze nie ma - uspokaja rzecznik prasowy radzyńskiego trzecioligowca Zdzisław Janus.
Tak jak pisalem na poczatku stycznia TAK POWINNO BYC!!!!
Lukowiak
Ostatnio zmieniony przez lukowiak 2007-01-16, 10:11, w całości zmieniany 1 raz  

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-04, 11:01   

ciekawe czy nasz kochany klub wogóle ma takie dane, bo moze dałoby się to dokładnie policzyć - to odnośnie Kurka :)

Co do upadku mleczanri Spomlek - to ja od dawna się do tego przyczyniam. Starsza ma zakaz kupowania wyrobów :morda: Wiecie ile bym przez ten czas serków wpierdzielił?

Witaj Lukowiak ;-)

Kod:
Za dwa miesiące skończy 38 lat, a aż dwadzieścia pięć z nich spędził na zielonej trawie. Tadeusz Kurek - niemal od zawsze kapitan czwartoligowych Orląt Łuków.

Ćwierć wieku w barwach jednej drużyny to wyczyn niewiarygodny. Czy nigdy nie otrzymał pan propozycji zmian barw klubowych?
- Miałem dwie. Przed laty zainteresował się mną Górnik Łeczna, który akurat awansował do drugiej ligi. Przejście wiąząło się z podjęciem nauki w tamtejszej szkole górniczej, a to mi nie odpowiadało i ostatecznie zrezygnowałem. Drugą propozycję złożyła mi Avia Świdnik, ale miałem nieuregulowane sprawy służby wojskowej i pomysł upadł.

W barwach Orląt zetknął się pan z piłkarzami, którzy później występowali w pierwszoligowych zespołach. Którego z nich zapamiętał pan szczególnie?
- Czarka Kucharskiego! Przyszedł z drużyny juniorów i już wtedy wiedziałem, że będzie z niego kawał grajka. Lubił zostać po treningu i ćwiczyć indywidualnie, nawet po zapadnięciu zmroku. Zaimponował mi również Jacek Kosmalski, a to dlatego, że niewiarygodnie grał lewą nogą. Był również bardzo szybki i rywale mieli kłopot, żeby za nim nadążyć. Przez krótki czas występowałem też z Dariuszem Solnicą, który później nieźle pozcynał sobie w warszawskiej Legii.

W Łukowie jest pan znany z tego, że może graćna każdej pozycji, nawet jako bramkarz...
- Między słupkami stanąłem tylko raz i to w bieżącym sezonie - w meczu przeciwko Lewartowi Lubartów. Stało się tak, gdyż nasz jedyny golkiper nie zdążył dojechać na zawody z wesela kolegi. Żeby nie oddać punktów walkowerem, zaproponowałem swoje usługi.

I jak wyszło?
- Obie drużyny straciły po jednej bramce, ale skapitulowałem dopiero po rzucie karnym i nieskromnie powiem, że zostałem bohaterem spotkania.

To może na stare lata powinien pan zostać właśnie bramkarzem? Na tej pozycji mógłby pan jeszcze pograć z pięć lat.
- Po rundzie wiosennej definitywnie zakończę karierę. Gdyby nie liczne kontuzje, może dobrnąłbym do czterdziestki na boisku. Niestety, stare kości powoli zaczynają się buntować.

[źródło: Piłka Nożna / rozmawiał Grzegorz Pazdyk]

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2007-01-04, 17:24   

Witaj lukowiak! (wreszcie... :) )
Heh spełniłem Twoją prośbę.
A produktów Spomleka to w moim domu też nikt nie znajdzie :D
Co do Stężały no to my tu nie mieliśmy w sumie nic do gadania bo on był u nas tyko na wypożyczeniu z Białej...

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-04, 19:04   

Odnosnie T.Kurka to ten redaktor p.Pazdyk mial sprawdzic w archiwach (jakie posiada redakcja Pilki Noznej"i nie tylko (widocznie wszystkich wynikow nie znalazl).
Chcialem sie zalozyc z Wami na forum 4 ligi bo wiedzialem ze wyjdzie artykul w PN (obiecano tez sprawdzic tez ilosc wystepow Tadka--widac nie wyszlo)ale ciesze sie ze poszla wzmianka na cala Polske.
Pierwotnie ten redaktor nie chcial wierzyc w taki wyczyn ,mowil ze to "prawdziwy kozak"

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-06, 13:47   

A skąd Ty masz takie znajomości :>

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-06, 18:34   

Dev napisał/a:
A skąd Ty masz takie znajomości :>

To niech juz zostanie moja tajemnica ,jakim sposobem ukazal sie ten artykul

Spec

Wysłany: 2007-01-08, 21:56   

Wow swietny artykuł ma moze ktos skan tej strony chcialbym zobaczyc to na "wlasne" oczy !! :D Tadzio Kurek na zawsze !

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-16, 10:32   Ciekawostki

Dziennik Wschodni 16 styczen
Dobre nastroje po udanej jesieni beniaminka z Radzynia burzą nieco głosy dochodzące z klubowych kuluarów. Według nich na lutowych zebraniu sprawozdawczo-wyborczym do dymisji może podać się prezes Szczepan Skomra, najważniejsza osoba w sprawującej mecenat nad radzyńskim klubem mleczarni Spomlek. - Coś jest na rzeczy i być może będziemy mieli nowego prezesa. Nie chcę spekulować nazwiskami, bo takich po prostu jeszcze nie ma - uspokaja rzecznik prasowy radzyńskiego trzecioligowca Zdzisław Janus.
Zapodajcie to na forum 4 ligii
Tak jak pisalem na poczatku stycznia(3) tak i jest
Zadajcie pytanie tym co watpili w moje info(Kamilkowi(smarkaczowi) i innym)
Lukowiak

[ Dodano: 2007-01-16, 23:29 ]
Podobno Skomra ZREZYGNOWAL!!!!!

Zapodajcie to na forum 4 ligi

Spomlek musi podniesc ceny rolnikom i wycofac sie ze sponsorowanie druzyny Orlat z Radzynia!!!!
Jesli tego nie spelni jest plan ze moze doprowadzic do upadku Spoldzielni Mleczarskiej

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-14, 11:26   

Czy wiecie, że Orlęta mają jeden z lepszych na świecie bilansów bezpośrednich meczów z FC Barcelona?

Taka Wisła przegrała z Barcą już kilka razy i ma bardzo niekorzystny rachunek. A bilans Orląt z Barcą jest remisowy. Potwierdza się hasło: "Nawet słynna Barcelona naszych Orląt nie pokona"

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 12:08   

Dev napisał/a:
"Nawet słynna Barcelona naszych Orląt nie pokona"
Napewno oglądał wczoraj mecz gdyz tak wisła śpiewała przed meczem, a potem mowil o tym komentator:D :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-26, 09:29   Re: Ciekawostki

lukowiak napisał/a:
Dziennik Wschodni 16 styczen
Dobre nastroje po udanej jesieni beniaminka z Radzynia burzą nieco głosy dochodzące z klubowych kuluarów. Według nich na lutowych zebraniu sprawozdawczo-wyborczym do dymisji może podać się prezes Szczepan Skomra, najważniejsza osoba w sprawującej mecenat nad radzyńskim klubem mleczarni Spomlek. - Coś jest na rzeczy i być może będziemy mieli nowego prezesa. Nie chcę spekulować nazwiskami, bo takich po prostu jeszcze nie ma - uspokaja rzecznik prasowy radzyńskiego trzecioligowca Zdzisław Janus.
Zapodajcie to na forum 4 ligii
Tak jak pisalem na poczatku stycznia(3) tak i jest
Zadajcie pytanie tym co watpili w moje info(Kamilkowi(smarkaczowi) i innym)
Lukowiak

[ Dodano: 2007-01-16, 23:29 ]
Podobno Skomra ZREZYGNOWAL!!!!!

Zapodajcie to na forum 4 ligi

Spomlek musi podniesc ceny rolnikom i wycofac sie ze sponsorowanie druzyny Orlat z Radzynia!!!!
Jesli tego nie spelni jest plan ze moze doprowadzic do upadku Spoldzielni Mleczarskiej

1,5 roku później ale się doczekałeś :)

http://www.orleta-spomlek...hp?js=ps&id=116

http://www.dziennikwschod...LASKA/365307368

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

SaqieV

Wysłany: 2009-04-20, 19:28   

hmmm... Jeżeli macie skarb kibica(ten co do biletu dodawali) z tej rundy i z rundy jesiennej 2008-2009 to porównajcie sobie obydwa zdjęcia Orląt. Dla tych co nie mają to napisze białą czcionką niżej. :D (Zaznaczyć białe pole u dołu)

Obydwa zdjęcia są takie same lecz różnią się twarzami, naszej drużynie nie chce się robić zdjęć i co rundę jak ktoś dochodzi lub odchodzi to podstawiają tylko twarze(i to często nie proporcjonalnie do ciała np. Purzycki), komedia...

Radzio

Wysłany: 2009-04-20, 20:44   

też to zauważyłem :)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-04-20, 23:08   

Ta... już to na pierwszym meczu rozkminialiśmy. Nawet do zdjecia ich zebrać nie mogli. To jest jedna wielka farsa i wstyd. Czaki90 mógłby coś o tym też powiedzieć.

A ten cały Skarb też o dupe potłuc. Choćby sam zapis. Takiego niedbalstwa to ze świecą szukać. Raz piszą Orlęta Łuków raz "ŁKS Orlęta". Niektórym zawodnikom piszą wszystkie kluby, niektórym tylko wybrane.

Żal patrzeć.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2009-04-21, 12:57   

Szczerze - dajcie mi materiały a sam bym zrobił lepszy...

Zero jakiejś organizacji? Tak jak Dev wspomnial, co to, nie moga sie na treningu zebrac na wspolne zdjecie? Wstyd

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2009-04-21, 15:50   

pamiętacie jak o to pytaliśmy Bącika??
powiedział, że drukarnia robi to za darmo i dlatego nie można od nich wymagać takiej dokładności

mali

Wysłany: 2009-06-18, 16:24   

nie da sie robić dobrej piłki w mieście bez dobrej reklamy, wiec jak beda taka fuszerke odwalać jak z tymi zdjeciami to będzie śmiesznie:)

fredek889

Wysłany: 2009-06-20, 19:33   

Dzisiaj w programie Familiada udział wziął w jednej z ekip zawodnik Orląt Kamil Marciniak :)
Reprezentował ekipę złożoną ze studentów. Kiedy Strasburger prowadził z nim rozmowę powiedział że studiuje na Politechnice Warszawskiej i gra w klubie piłkarskim Orlęta Łuków :) ) Jego ekipa zwyciężyła rywalizację z przeciwnikami i chyba na to wychodzi że jutro również będzie miał okazję wystąpić w programie :) więc kto zainteresowany niech jutro ogląda familiadę :D

Czubek

Wysłany: 2009-06-20, 20:10   

byli w finale, ale nie wygrali

fredek889

Wysłany: 2009-06-22, 17:51   

Chciałbym trochę tym postem obalić myślenie wielu osób że IV ligę jest typowo wiejska:
Zestawienie miast z których pochodzą kluby, które będą w przyszłym sezonie grać w IV lidze:
1.Lublin- ludność 350 tys.
2. Chełm- 68 tys.
3. Łuków- 30,5 tys.
4. Biłgoraj- 27 tys.
5. Lubartów- 23 tys.
6. Krasnystaw- 20 tys.
7. Janów Lubelski- 12 tys.
8. Parczew- 10 tys.
9. Bełżyce- 7,2 tys.
10. Szczebrzeszyn- 5,3 tys.
11. Rejowiec Fabryczny- 4,6 tys.
12. Nałęczów- 4,2 tys.

Zestawienie wsi z których pochodzą kluby, które w przyszłym sezonie będą rywalizować w IV lidze:
1. Niedrzwica Duża- ludność 3,3 tys.
2. Sól- 1,7 tys.
3. Piotrowice- 1,1 tys.
4. Żółkiewka- 790 osób.

Podsumowując w przyszłym sezonie w IV lidze będzie występowało 12 klubów ( licząc łącznie z Orlętami) pochodzące z miast i tylko 4 ze wsi. Takie sytuacje już miały miejsce nie jednokrotnie w starej IV lidze kiedy to z Orlętami rywalizowało kilka klubów ze wsi.
Nie można powiedzieć że w przyszłym sezonie będzie obsada klubów typowo wiejska. Poza tym większość klubów pochodzących z miast jeszcze dwa sezony temu rywalizowały z Orlętami w starej IV lidze...

Komentarz własny: Nie można ignorować przeciwników, bo zauważam to u większość osób wypowiadających się na tym forum i piszących komentarze do artykułów na stronie głównej. Np takie Piotrowice, niby mała wioska, a ma lepszą bazę sportową niż nasze Orlęta... W lidze będzie aż 11 zespołów z miast ( nie licząc Łukowa) więc nie jest aż tak źle, kiedyś bywało podobnie za czasów gry naszych Orląt w starej IV lidze. Tylko teraz trzeba się pokazać ze dobrej strony jeśli chodzi o grę klubu i o ile to możliwe powalczyć o awans. Również od strony kibicowskiej jest okazja do wykazania.
Piszę ten post po to by już nie dramatyzować nad tym jaka to krzywda spadła na Orlęta z powodu spadku do IV ligi, bo w końcu nie oszukujmy się za taką grę w III lidze sobie zasłużyli. Teraz tylko trzeba się wziąść w garść i powalczyć o awans, bo Łukowowi należy się III liga.

czaki90

Wysłany: 2009-06-22, 18:11   

fredek899 napisał/a:
Teraz tylko trzeba się wziąść w garść i powalczyć o awans, bo Łukowowi należy się III liga.

Skoro z niej spadli to znaczy, że się nie należy.

Skuter

Wysłany: 2009-06-22, 18:40   

Uściślijmy - spadliśmy do 5 klasy rozgrywkowej, graliśmy w 4 klasie rozgrywkowej. Tak samo było rok, dwa, trzy i więcej lat temu. Zmieniły się tylko drużyny.

Ardiano

Wysłany: 2009-06-22, 19:58   

Fredku drogi, młody pewnie jesteś, więc nie pamiętasz czasów, jak Orlęta gościły w takich miastach jak m.in. Radom, Kielce, Siedlce, Tarnobrzeg, Krosno, Kraków, Rzeszów, czy Sanok. Wszystkie te miasta są sporo większe od Łukowa. Co najważniejsze, w części tych miast naszym piłkarzom udawało się po sobie zostawić dobre wrażenie. Niestety od tego czasu staczamy się systematycznie w dół i raczej nie widać końca tej drogi. Tak więc żadne podobne do Twojego wywody większości z nas nie przekonają.

pozdrawiam serdecznie

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

p

Wysłany: 2009-06-23, 14:45   

prawda jest taka, ze dopóki zemło bedzie burmistrzem- bacik z sychem beda w klubie... sa osoby ktore chetnie by objely posade durektorska w klubie i na 100% byl by dobry sponspor... ale nikt nie da pieniedzy czlowiekowi ktory juz raz doprowadzil klub do upadku...

pozdrawiam.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-23, 15:01   

W aspekcie nazewnictwa to ja jednak jestem bardziej elastyczny. III liga w której graliśmy przez ostatni sezon była mocniejsza niż stara IV liga mimo, że poziom (czwarty) rozgrywkowy był taki sam. Więc te wszystkie krzyki w ubieglym sezonie że gramy w 4 lidze były nie na miejscu. Jak widać byliśmy za krótcy na tą "słabszą III ligę/ lepszą IV ligę".

No a teraz zagramy w IV lidze ale nieporównywalnie słabszej niż IV lidze w której graliśmy w sezonie 2007/08.

Fredek ma sporo racji. Już nie z takim przegrywaliśmy (patrz Unia Krzywda, Kiks, Dwernicki itd). Szacunek do drużyn trzeba mieć, no ale cholera... musimy być cały sezon w pierwszej piątce bo to będzie farsa. A na koniec w pierwszej dwójce.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Basler

Wysłany: 2009-09-09, 22:35   

Ardiano zgadza się graliśmy z klubami z dużych miast (wymieniam z pamięci): Błękitni i Korona Kielce, Motor Lublin, Sandecja Nowy Sącz, Cracovia, Radomiak i Broń Radom, Gwardia Chełm, trochę mniejsze, ale też znane teamy: KSZO Ostrowiec, Siarka Tarnobrzeg, Pogoń Siedlce, Granat Skarżysko. Ale były też takie potęgi jak: Pilica Nowe Miasto, Łysica Bodzentyn , Stal Nowa Dęba, Zadrzew Zawadówka, Spartakus Daleszyce, Bucovia Bukowa. Różne drużynki grały, ale tak źle to jeszcze nie było. Takie drużyny jak: Olender Sól, Hetman Żółkiewka, Huragan Międzyrzec, Orion Niedrzwica, Roztocze Szczebrzeszyn, POM Piotrowice, Cisy Nałęczów grały w okręgówce i jeszcze niżej

Bryk

Wysłany: 2009-11-18, 19:55   

dziennikwschodni napisał/a:
Zdjęcie roznegliżowanej dziewczyny ozdobiło kalendarz czwartoligowego Hetmana Żółkiewka. Przygotował go jeden ze sponsorów klubu.
Naga blondynka owinięta siatką bramki spogląda uwodzicielskim wzrokiem w stronę piłki – tak wygląda strona kalendarza kibica Hetmana Żółkiewka na 2010 rok. W górnym rogu znajduje się logo klubu, zaś na dole adres strony internetowej.

To właśnie na niej można znaleźć informację, że kalendarze będą dostępne w siedzibie zarządu klubu od 1 grudnia.

– Na razie czekamy na dostawę materiałów – mówi Jerzy Tuczyński, prezes Hetmana. Zapytaliśmy, czy nie przeszkadza mu to, że na okładce znalazła się naga kobieta. – Nie wiem, bo jestem na wyjeździe i jeszcze nie widziałem, jak to wygląda – twierdzi.

Kalendarz to pomysł jednego ze sponsorów klubu, jego przygotowanie pilotował wiceprezes Hetmana Wiesław Salwa. – A widzi pan w tym coś złego? – pyta. – Bo ja uważam, że wszystko jest w porządku. Moim zdaniem to zdjęcie nie jest wysoce erotyczne, ale raczej artystyczne.

Salwa podkreśla, że sponsor ma wykupione prawa do tego zdjęcia. Dodaje, że klub zamówił dwa rodzaje kalendarza. Oba są bezpłatne. Jeden z nich, bez treści erotycznych, ma zostać rozdany dzieciom i młodzieży trenującym w juniorskich drużynach Hetmana.

Kalendarz dla kibiców co roku wydaje też Górnik Łęczna. – W planach na 2010 rok mamy zamieszczenie zdjęć piłkarzy oraz zawodników z sekcji crossowej – wyjaśnia Joanna Matejak, specjalista ds. marketingu w łęczyńskim klubie.

Matejak podkreśla, że w dzisiejszych czasach kluby robią wszystko, żeby się wypromować. – Trudno teraz powiedzieć, czy pomysł z gołymi kobietami jest dobry. Zależy jak przyjmie się wśród kibiców. Generalnie roznegliżowane panienki nie kojarzą się z klubami sportowymi – dodaje.

Zdania na temat kalendarza są wśród kibiców podzielone. – Bardzo mi się podoba. Jak będzie można, to wezmę nawet kilka – śmieje się pan Michał, kibic Hetmana. Z obawy przed żoną nie chce podać nazwiska.

– A ja uważam, że bez przesady z tą golizną – dodaje inny sympatyk klubu z Żółkiewki.

Czubek

Wysłany: 2009-11-18, 20:01   

Bryk napisał/a:
(...)śmieje się pan Michał, kibic Hetmana. Z obawy przed żoną nie chce podać nazwiska.
:lol: :lol: :lol:

Skuter

Wysłany: 2010-02-11, 11:49   

A to ciekawe...

Cytat:
Burmistrz Miasta Łuków Zbigniew Zemło ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych na okres od 01.01.2010 r. do 31.12.2010 r. Wnioski należy składać w terminie do dnia 22 stycznia 2010 r. do Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Łuków, ul. Piłsudskiego 17 w godz. 7.30 – 15.30.

W sumie po co ten news, no ale zadałem sobie fatygę przejrzeć listę stypendystów:

Cytat:
Lista osób którym przyznano Stypendia Sportowe
na 2010 rok

Lp. Nazwisko i imię Adres zamieszkania Nazwa klubu i dyscyplina sportowa Kwota stypendium miesięcznie w zł brutto
1. Robert Dołęga
Łukowski Klub Sportowy „Orlęta Łuków”- podnoszenie ciężarów 2 000 zł
2. Edyta Pawłowska
Łukowski Klub Sportowy „Orlęta Łuków”- zapasy kobiet 300 zł
3. Piotr Fortuna
Łukowski Klub Sportowy „Orlęta Łuków”- piłka nożna 200 zł
4. Michał Gryczka
5. Łukasz Matuszewski
6. Rafał Przeździak
7. Hubert Przybysz
8. Michał Purzycki
9 Paweł Sych
10. Mateusz Wysokiński

O ile Edyta oraz Robert Dołęga w 100% zasłużyli na swoje stypendia, o tyle wyboldowani Panowie chyba nie bardzo...

Prześledźmy teraz Załącznik do Uchwały Nr XVI/89/2008 Rady Miasta Łuków z dnia 13 lutego 2008 r.

Cytat:
3.Stypendium może otrzymać zawodnik, który spełnia następujące warunki:

b. posiada minimum I klasę sportową w sportach indywidualnych lub jest
członkiem zespołu jednej z czterech najwyższych klas rozgrywkowych w grach zespołowych; jest reprezentantem Polski i reprezentował Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich, zajął miejsca I – X w Mistrzostwach Świata, Pucharze Świata, Mistrzostwach Europy, Pucharze Europy, Uniwersjadzie lub miejsce od I do VI w Mistrzostwach Polski Seniorów, Pucharze Polski Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Polski Juniorów ,
d. wywiązuje się z podstawowych obowiązków sportowca i przestrzega powszechnie obowiązujących norm społecznych.

Podpunkt D sobie pominiemy... W/w Panowie nie są członkami zespołu jednej z czterech najwyższych klas rozgrywkowych w grach zespołowych (Orlęta Łuków grają w 5 klasie rozgrywkowej), nie zajęli także miejsca od I do VI w Mistrzostwach Polski Juniorów, gdyż odpadli w 1/8 finału, więc zajęli co najwyżej 9 miejsce.

Nie wiem, czy tutaj wszystko odbyło się tak jak trzeba...

Czubek

Wysłany: 2010-02-11, 21:58   

To ja dodam, że nie wszystkie osoby z tej listy w ogole nadal graja w Orletach.
Tak więc te stypendia zgarnia klub...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-02-13, 09:23   

hahahaha. No i czemu akurat Ci z drużyny juniorów 2009 dostali te stypendia. A najlepsze wg mnie jest różnica w kwotach. Pawłowska 300 zł, a piłkarze 200 a niewspółmiernie mniejsze sukcesy :D

Edit: A czemu stypendium nie dostał np. Kiryło który notabene znalazł się w 10tce najlepszych spotowców Łukowa? :D

Niezłe towarzycho

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Bobo

Wysłany: 2010-02-15, 22:14   

Może żeby chłopaki nie robili transferów. Szkoda że Baka nie dostał za to że wraca do Orląt... :)

Basler

Wysłany: 2010-02-24, 11:19   

Dzisiaj swoją 36 rocznicę powstania ma klub LKS Łuków Śląski :)

WWW: http://lkslukow.futbolowo.pl (oficj.)

Radzio

Wysłany: 2010-04-01, 13:32   

nie zgadniecie kto prowadzi szkółkę bramkarską w Orlętach :)
Lipiec 8)

R4obson

Wysłany: 2010-04-01, 13:34   

to wszyscy tam będą grali w okręgówce jeżeli dobrze im pójdzie :-)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-04-01, 13:55   

Radzio napisał/a:
nie zgadniecie kto prowadzi szkółkę bramkarską w Orlętach :)
Lipiec 8)

to juz nieaktualne. zrezygnował

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2010-04-01, 13:56   

wczoraj go widziałem jak ćwiczył z jakimś małolatem na boisku za ostoją

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-04-01, 14:03   

sorry. Zrezygnował z takiej funkcji w Orlętach i poszedł do konkurencji, więc zgadza się, że prowadzi szkółkę. Ale nie w Orlętach :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2010-04-01, 14:55   

widziałem sprzęt z Orląt, pachołki, piłki i słupki.

Dezi

Wysłany: 2010-04-02, 23:30   

Radzio napisał/a:
widziałem sprzęt z Orląt, pachołki, piłki i słupki.
Może ukradł
Orlęta Łuków!

fredek889

Wysłany: 2011-03-19, 12:05   

W związku z ostatnimi wydarzeniami, a więc odejściem z klubu Piotra Ozygały, który nie wątpliwie dla niektórych z nas był do tej pory (lub jest nadal) legendą tego klubu. Zawodnikiem, który był znany przez kibiców nie tylko w Łukowie, ale na całej Lubelszczyźnie ze swoich atomowych strzałów z lewej nogi, po których padały nie tylko piękne, ale również bardzo ważne bramki. Szkoda, że odszedł z klubu w tak nie elegancki sposób.

Kilka dni temu urodziny miał Artur Gaj. Zawodnik, który bardzo identyfikuje się z Orlętami. Wielbiony za liczne strzelone bramki, zwłaszcza te w derbach i wspaniałe zachowanie, gdy do nas podbiegał, ale również karcony za licznie nie wykorzystane sytuacje ;) W tamtym sezonie słyszałem rozmowę wśród dziadków, którzy zgodnie określali Gaja jako grającą legendę Orląt :)

Ale przechodząc do konkretów, wówczas trafiła mnie taka rozkmina :D

I teraz mam pytanie czy na podstawie danych archiwalnych z poprzednich sezonów (jeśli takie istnieją) udało by się obliczyć liczbę strzelonych bramek, oraz liczbę rozegranych spotkań ligowych przez Artura Gaja od początku jego gry w Orlętach?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-03-19, 15:52   

Gole ligowe. Pucharowych nie mam. Już by była setka, ale ten i trzecioligowy sezon Artur miał słaby.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2011-05-22, 13:34   

http://orleta.lukow.pl/fo...htm?pic_id=4166 nie sądzicie, że trochę obciachowo to wygląda co im dokleili nad numerami? :D pomysł dobry, ale wykonanie wg mnie nie najlepsze..

Skuter

Wysłany: 2011-05-22, 14:02   

Czubek napisał/a:
http://orleta.lukow.pl/fo...htm?pic_id=4166 nie sądzicie, że trochę obciachowo to wygląda co im dokleili nad numerami? :D pomysł dobry, ale wykonanie wg mnie nie najlepsze..

Porażka. Jaki klub na świecie ma nazwę klubu na plecach? Na tyłkach niech sobie poprzyklejają.

Odklejać czym prędzej!

Czubek

Wysłany: 2012-08-13, 14:44   

Cytat:
Zawodnicy łukowskiej drużyny po raz pierwszy wystąpili w nowych strojach, których fundatorem jest Arkadiusz Kasznia, prezes Fundacji Piłkarstwa Polskiego.

A ja mam pytanie co do tych koszulek... GDZIE JEST NIEDŹWIEDŹ?!

Bobo

Wysłany: 2012-08-13, 19:14   

Gdzie jest herb na koszulkach?
Czego nie było misia i misek? (Ja chcę focię kumacię z misiem! )

Odpowiedz do tematu