Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Co zamiast baltony?
Autor Wiadomość
and1

Wysłany: 2007-09-17, 15:59   

oho, to Kołtan tym sie zajmie dopiero... :/

Czubek

Wysłany: 2007-09-17, 19:09   

Dev napisał/a:
Tymczasem, bez względu na kłopoty Nowej Baltony, burmistrz Zbigniew Zemło wydał decyzję o przekazaniu targowiska w administrowanie Zakładowi Gospodarki Komunalnej.
Czyli co to na chłopski rozum oznacza ? :P

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-17, 19:13   

Nic istotnego dla nas. Tzn. że nowy targowiskiem zarządzać będzie Kołtan czyli pewnie tam bedą płacili jakieś składki, on będzie sprzątał, jakieś remonty itd. To sie odnosi do nowego targowiska

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2007-09-17, 19:17   

Dev napisał/a:
To sie odnosi do nowego targowiska
Mój błąd, sry za spam :doh: :morda:

Skuter

Wysłany: 2007-09-17, 19:19   

Choobec napisał/a:
Mój błąd, sry za spam :doh: :morda:

Jaki spam? Ile można powtarzać, że spamem są niespodziewane reklamy na stronie, a nie złe posty. To conajwyżej offtopic :)

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Radzio

Wysłany: 2007-09-17, 19:26   

wracając do tematu, to na miejsce tej baltony, urząd miasta mógłby zbudować jakieś boiska dla młodzieży lub młodych piłkarzy Orląt. Przecież pieniądze są na wyciągniencie ręki z Unii Europejskiej. Ten projekt "Blisko Boisko", w którym UM składał wniosek o budowe boisk na sp4, gim3 i gdzieś jeszcze. Ale jak zwykle to bywa to nie wypali :)

czaki90

Wysłany: 2007-09-17, 19:29   

Poczekamy, zobaczymy. Trzeba tylko bacznie śledzić relacje z Sesji Rady Miasta na Master TV i wszystkiego się powinniśmy dowiedzieć :-)

bartlomeo

Wysłany: 2007-09-17, 20:34   

NIE NIE NIE!
Wkurwia mnie to ze w Lukowie stawia sie tylko na pilke nozna! Dlaczego nie mogliby tam zrobic boisk do koszykowki?

Ardiano

Wysłany: 2007-09-17, 21:17   

mistrzu995 napisał/a:
wracając do tematu, to na miejsce tej baltony, urząd miasta mógłby zbudować jakieś boiska dla młodzieży lub młodych piłkarzy Orląt. Przecież pieniądze są na wyciągniencie ręki z Unii Europejskiej. Ten projekt "Blisko Boisko", w którym UM składał wniosek o budowe boisk na sp4, gim3 i gdzieś jeszcze. Ale jak zwykle to bywa to nie wypali :)

tylko że wniosek można złożyć dopiero chyba za rok, a to nie o to chodzi...

Cytat:
Dlaczego nie mogliby tam zrobic boisk do koszykowki?

bo w ŁKS nie ma sekcji basketu. Jeśli zrobiliby tam boiska do basketu to musieliby je udostępnić dla wszystkich, a na to chyba zgody nie będzie, bo "chuligani" mogliby zniszczyć leżący obok stadion i nie daj Boże spożywać tam alkohol, lub posiłkować się innymi środkami odużającymi :P

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-09-18, 08:16   

jak dlamnie to dobre rozwiazanie to trrybuna kryta trybuna na pare tys np 3 zadaszona a pod nia gabinety odnowy jakas sala dla zapasników czy ciezarowców taka kameralna trybuna jak np na Gorniku Łeczna i to jest dobre rozwiazanie a boisko do kosza na stadionie pilkarskim bez sekcji koszykówki mija sie z celem ale znajac zycie to klub a wzasadzie miasto wymisli cos z tego aby czerpac korezysci majatkowe a nie wkladajac w to wlasnych srodków kiedys tam stawaly autokary wiecmoze zrobia teraz tez parking dla samochodów nasza wladza ma wiele pomysłów:)

Ardiano

Wysłany: 2007-09-18, 10:01   

o parkingu wspominałem już jakiś czas temu. Trybyna z zapleczem sportowym to świetny pomysl, ale na pewno nie tak duża z kilku powodów.
1. im więcej miejsc tym większy koszt budowy
2. koszty się nie zwrócą bo na mecze przychodzi max. 1000 osób więc zapełnienie takiej trybuny w 1/3 mija sie z celem.
3. kazda impreza, na której jest ponad 1000 osób jest już imprezą masową, którą trzeba zgłaszać w kilku miejscach i niestety ponieść pewne koszty, np ochrona.

więc moim zdaniem może tam powstać trybuna, ale max na 950-999 miejsc z powodów ekonomicznych

joLek

Wysłany: 2007-10-05, 15:45   

bartlomeo napisał/a:
NIE NIE NIE!
Wkurwia mnie to ze w Lukowie stawia sie tylko na pilke nozna! Dlaczego nie mogliby tam zrobic boisk do koszykowki?

mogli by użyć troche imagination... i na przykład jakis kort tenisowy

znając łukowskie władze.. baltona bedzie 10lat terenem nieużytkowanym..

E

Wysłany: 2007-10-05, 16:44   

słyszałam plotę o jakimś mniejszym boisku i korcie tenisowym, ale jak wiadomo, nic nie jest pewne
no oprócz tego, że jutro słońce wstanie, oj, a może nawet to nie jest takie pewne :/ kto tam wie...

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-10-05, 18:24   

ja ym postawil tam kolejne targowisko albo nowy supermartek wtedy bym nie musial chodzic az tak daleko na zakupy no i moze Orleta by dostawaly wode mineralna i inne jedzenie za free?

piwek

Wysłany: 2007-10-05, 18:40   

BOISKA BOISKA i raz jeszcze BOISKA!!...boisko do kosza, galy...korty tenisowe...na to jest popyt!! Wbrew pozorom wielu mieszkancow Lukowa w wolnych chwilach gra w tenisa...są 2 korty w Łukowie...za ktore trzeba placic...a tak...mozna byłoby grac za free...bezsprzecznie boisko do pilki noznej...jest ich za malo w Łukowie, stanowczo za malo...

LEGION_UKF napisał/a:
ja ym postawil tam kolejne targowisko albo nowy supermartek

Po kiego nam kolejny market?? Jest juz Tesco...kaufland i te inne...

Trzeba inwestowac w sport...

bartlomeo

Wysłany: 2007-10-05, 20:03   

Cytat:
bezsprzecznie boisko do pilki noznej...jest ich za malo w Łukowie, stanowczo za malo...

A do koszykowki? Kortow tenisowych tez malo. Tak samo siatkowka.

Ardiano

Wysłany: 2007-10-05, 20:44   

a ja wam mówię, że stanowczo za mało jest w mieście miejsc parkingowych... a ten teren sie na to nadaje jak zaden inny, zwłaszcza ze wkrótce Zbyszek uzna ze pomysł ze zmianą organizacji ruchu w cntrm był chybiony...

joLek

Wysłany: 2007-10-05, 22:26   

niech nam wogóle powiekszą stadion... Old Traford Łuków na 60k ludzi to by u nas grali na euro2012 :twisted:

Manwe

Wysłany: 2007-10-06, 10:19   

co do boisk do na boiskiem przy krznie cos jest szykowane i na lakach za baza pks. nie wiem co to bedzie, ale ktos mi wspominal ze chyba jakies boiska. jak dla mnie to na miescu baltony mogliby podwyzszyc trybune do konca (wiem ze drogo :D ) a pod schodami szatnie zrobic, z drugiez zburzyc te hale i tez trybuny do konca podwyzszyc i pod spodem kase, slkepik z pamiatkami itp :)

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-10-06, 10:54   

Zrobic Stadion!
Ostatnio zmieniony przez LEGION_UKF 2007-11-17, 12:32, w całości zmieniany 1 raz  

Ardiano

Wysłany: 2007-10-18, 15:27   

no i coraz mniej bud na placu... jeszcze troche i zacznie to przypominać stadion

Manwe

Wysłany: 2007-10-18, 20:34   

zobaczymy na meczu co i jak sie zmienilo :)

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-11-17, 12:13   co dalej czyli wybierzmy to co sie nalezy Orletom!

wiec tak panowie i panie na stronie Łukowskiej Telewizji Master Tv www.telewizja.lukow.pl mamy sonde

Co władze miasta powinny zrobić po "Starej Baltonie"?

i do zadanego pytania wyzej sa odpowiedzi nastepujace ktore pozwole sobie skomentowac je

trybunę krytą, a pod spodem pawilony handlowe itp. 22.58% (7)- na obecna chwile zaglosowalo na ta odpowiedz 7 osob uwazam ze postawienie pod trybuna pawilonow handlowych mija sie z celem w Łukowie mamy juz Baltone mamy Rynek mamy supermarkety gdzie tam jest pelno czego dusza zapragnie i kiedys byla mowa o nastepnej hali targowej po starym sklepiem motoryzacyjnym i nauce jazdy Budynek przy wembley ten taki dlugi zniszczony bez szyb polowa gruntow wembely jest prywatne i nie wiadomo czy tam tez nie powstanie jakas hala tarhowa kto wie kto wie?

trybunę krytą, a pod spodem siłownię, salę odnowy, kawiarnię itp. 45.16% (14)- na ta wlasnie odpowiedz zaglosowalem bo jako kibic Orlat chcialbym aby stadion Orlat mial takowa trybune gdzie podnia znajdowalo by sie zaplecze Odnowa biologiczna szatnie kawiarnia itp i za ta koncepcja jestem i mysle ze wiekszosc kibiców sie zemna zgodzi

korty tenisowe lub małe boiska 16.13% (5)- wiec tak boiska sa robione dwa nad krzna korty maja byc na basenach a na stadionie male boiska? ile tam tych malych wejdzie dwa i to naprawde bardzo male i czemu maja sluzyc chyba rozruchowi lekkiemu seniorow juniorow lub treningu strzeleckiemu ale strzelac chyba trzeba by z jednej bramki w druga uwazam ze to co robione jest nad krzna 2 boiska jedno tzw na gorce na zalewie głowna plyta no i narazie jeszcze wembley powinno starczyc o boiskach treningowych mozna myslec ale gdzie indziej

sprzedać teren prywatnemu inwestorowi 16.13% (5)- te 5 osob ktore zaglosowaly to widocznie jacys bizmesmeni albo ludzie ktorzy moga miec w tym jakis zysk od paru lat stadion stal sie targowiskiem sprzedawali tu Ruscy potem postawiono tu budki i taki widok od lat mieli kibice ktorzy przychodzili na stadion pilkarski! sprzedanie gruntow po starej baltonie oznaczlo by nic innego jak postawienie np nie wiem parkingu platnego czy Supermarket Gej postawiony przez firme Krzak ktora by wzbogacila kogos moze z urzedników? moze kogos innego napewno nie bylo by to korzystnie dla nas kibiców! bo co moze takowy supermarket dawal by nam napewno nie pieniadze na druzyne moze wode Mineralna ktora notabene w dzisiejszych czasach z woda z kranów cos sie pojebalo! by sie przydala:-) a moze banany? i inne owoce nie bo wtedy byli by rasistami wiec nie wiem nie przekonuje mnie widok stoje na trybunie tzw Zylecie dopingujemy pilkarzy spiewamy gramy o najwyzsze czele przyjezdza dobra druzyna a w tle rozciaga sie widok supermarketu gej czy innego badziewia typu Tesco!

jak wykorzystac teren? to oczywiste zrobic z niego typowo pilkarski teren zrobic trybune w pelni zadaszona kompleksowa z zapleczem pod nia poprawic nasz stadion a wtedy i mecze mozna by bylo organizowac ciekawe ktore napewno strat by nie przyniosly jak to zrobic ubiegac sie o srodki pozzza łukowa gdzie szukac takich srodków Totalizator Sportowy to jeden z najważniejszych filarów finansowych polskiego sportu i mecenas kultury narodowej daje pieniadze na sale gimnastyczne boiska stadiony sportowe organizacje imprez itp
Unia Europejska proponuje udac sie do firmy Erazmus Krzysztofa chojnackiego notabene bylego piłkarza Orlat Łuków mysle ze pomagal by w znalezieniu odpowiedniego funduszu operacyjnego UE i dofinansowania takowego stadionu W latach 2007-2013 Lubelszczyzna będzie miała do wykorzystania ze wspólnotowej kasy ok. 8 mld złoty.I tak np Klub Pilkarski Motor Lublin z UE na dofinansowanie dostanie az 17 mln euro! i bedzie musial dolozyc tylko 3mln wiadomo niema porownania Lublin Łuków ale tez inne proporcje stadionu inne ceny jego dalej Urzad Marszalkowski woj.Lubelskiego tam takze mozna sie zwracac o srodki Ministerstwo Sportu takze instytucja ktora jest w stanie dac pieniadze!
wiadomo ze Unia zwraca do 80% o ile sie nie myle i potrzebny jest wklad wlasny wiec trzeba by zmobilizowac takie instytucje jak Urzad Miasta Łuków Starostwo Powiatu Łukowskiego Urzad Gminy Łuków a nawet prywatni przedsiembiorcy sympatycy Orlat w powiecie Łukowskim powstaja bardzo ladne wprawdzie male kameralne stadiony ale z dofinansowac i takowy stadion kameralny maja Sokoł Adamów 5 liga Unia Krzywda 5 liga(narazie gra w Radoryzu) oba stadiony maja bardzo ladne warunki jak na 5 lige ladne plyty laweczki ogrodzenia a Unia Krzywda nawet sztuczne nawodnienie murawy najblizej miasta Łukowa jest Tur Turze Rogi druzyna chyba 6 ligi ladne boisko ladne trybuny boisko do siatki kort naprawde ladnie to wyglada ale to sa male wioski i tam takowe stadiony sa naprawde na swietnym poziomie wraz z zapleczem wiec czego 30-paro tysieczny Łuków nie moze miec ladnego stadionu na 4 lige a moze na 3? inni moga my nie??

Dlatego apeluje do kibiców ŁKS ORLETA ŁUKÓW o glosowanie w sondzie niektorzy powiedza ze to tylko sonda ale ja powiem ze na takie sondy tez patrza ludzie nie tylko kibice dlatego pokazmy na czym nam nam tak naprawde zalezy i czego oczekujemy!!!!! wiec glosowac!!!!!!!!!!! :blaga: :blaga:

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-11-27, 09:47   

BĘDZIE STADION XXI WIEKU ?
Przy okazji dyskusji, która toczy się na temat jak zagospodarować teren po starej Baltonie, pojawiły się konkretne propozycje odnośnie drugiej strony stadionu. Dyrekcja klubu chce, by stare pawilony, gdzie odbywają się treningi zapaśników i ciężarowców, zostały zburzone. Na ich miejsce natomiast powstać mają trybuny, pod którymi znajdą się sale treningowe, kawiarnia i hotelik. Koszt budowy ma być sfinansowana ze środków unijnych.

Przypomnijmy, że w miejscu po „Baltonie” prawdopodobnie również powstaną trybuny, pod którymi mają być lokale usługowo-handlowe. Inwestycje mają sfinansować inwestorzy prywatni

Ardiano

Wysłany: 2007-11-27, 21:03   

z twoich słów wynika ze mielibyśmy 2 supertrybyny.... ciekawa opcja, ale w bajki nie wierze już od jakiegoś czasu... na skutek ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych wybudowanie w Łukowie stadionu o pojemności większej niż 999 krzesełek jest nierealne, a poza tym nie wiadomo, kto i za co miałby utrzymać takiego "kolosa"... podejrzewam że powstanie trybunka z zapleczem sportowo-handlowym, zeby choć troche na siebie zarobić, a pozostałą część terenu przeznaczy sie na miejsca parkingowe, wszak z tych 999 osób część przyjedzie samochodami i trzeba je gdzieś ulokować. Niegłupim pomysłem byłby też jakiś nowy budynek klubiwy,choć po niedawnej modernizacji baraku tez jest to mało realne

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-01, 10:04   

Wczoraj był program Master odnośnie Baltony (z wykorzystaniem tej ankietki, za którą tak szalał Legion). Żadnych konkretów. Gadka w stylu "mamy taki pomysł, a może taki, zobaczymy..." srututu portki z drutu. Red. Kurpińskia podsumowała to wszystko stwierdzeniem (trzymając wiadomą ulotkę w ręku), że ktoś już kiedyś obiecywał nam złote góry w postaci trybun.

BTW. w ankiecie zagłosowałem za trybuną i pow. usługowo-handlową pod nią.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2007-12-01, 10:12   

Zgadza się. Wczoraj pan Rzymowski rzucił pomysłem, że jedna z reprezentacji mogłaby przyjechać do Łukowa na czas EURO 2012. Sęk w tym, że rejestracja miejsc (nawet tych dopiero zaplanowanych) właśnie się kończy :)
Oczywiście do planów radnych miasta należy podchodzić z dystansem. Najkorzystej dla miasta byłoby sprzedać ten teren prywatnym inwestorom, żeby powstał tam drugi Kaufland czy Tesco.

Ardiano

Wysłany: 2007-12-01, 10:19   

Cytat:
Najkorzystej dla miasta byłoby sprzedać ten teren prywatnym inwestorom, żeby powstał tam drugi Kaufland czy Tesco.

a w domu wszyscy zdrowi?? po to wywalano stamtąd dziesiątki bud żeby postawić jedną wielką?? z resztą: tam nie ma miejsca na tyle samochodów. Ja sobie myślę że tam mogłby powstać jakieś centrum rozrywki w stylu bilard kręgle street basket itp

Skuter

Wysłany: 2007-12-01, 10:37   

Ardiano napisał/a:
a w domu wszyscy zdrowi?? po to wywalano stamtąd dziesiątki bud żeby postawić jedną wielką?? z resztą: tam nie ma miejsca na tyle samochodów. Ja sobie myślę że tam mogłby powstać jakieś centrum rozrywki w stylu bilard kręgle street basket itp

Pisze, ze najkorzystniej dla miasta bo oni i tak są tam nastawieni na zysk.

Manwe

Wysłany: 2007-12-01, 13:01   

najkorzystniej dla miasta to Ty nie wiesz co by bylo wiec po ki wal sie odzywasz na ten temat? I tak nie postawia nowego supermarketu w najblizyszm czasie bo miasto ma duzo na glowie. Poreszta zeby cos takiego postawic miasto musialoby jakies ulgi od podatkow dac i wogole :P Inaczej nikt nie zainwestuje tam :D :P A co bedzie z baltona to nie wiadomo. Spekulacje sa niepotrzebne :D :P

E

Wysłany: 2007-12-01, 13:49   

Będą korty, wspomnicie jeszcze moje słowa...

człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-01, 13:59   

i na co komu te korty... ;/
powinni zrobić trybune na 999 osób (żeby ominąć ustawę o imprezach masowych ;) ) a pod nimi siłka, sala treningowa zapaśników i ciężarowców... ale to marzenie ściętej głowy...

E

Wysłany: 2007-12-01, 15:54   

Po prostu już z kilku źródeł słyszałam, że będa korty. Nie wiem po co ta szopka z ankietami...Ale ja tez głosowałam na trybunę, a pod nią te bajery :D

Skuter

Wysłany: 2007-12-01, 16:01   

E napisał/a:
Po prostu już z kilku źródeł słyszałam, że będa korty. Nie wiem po co ta szopka z ankietami...Ale ja tez głosowałam na trybunę, a pod nią te bajery

Wg radnego Rzymowskiego korty mają być na OSiRze

Czubek

Wysłany: 2007-12-01, 16:11   

No i tam jest ich miejsce... Klub nie ma sekcji tenisa.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-03-13, 17:52   

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że budynek znajdujący się na nieruchomości położonej w Łukowie przy ulicy Warszawska Nr 15 jest przeznaczony do rozbiórki.

Przedmiotem rozbiórki jest budynek parterowy drewniany otynkowany.

Osoby zainteresowane mogą składać na piśmie oferty na rozbiórkę budynku z podaniem imienia, nazwiska, adresu oferenta albo nazwy firmy ze wskazaniem jej siedziby w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Rozbiórka budynku znajdującego się na nieruchomości położonej w Łukowie przy ul. Warszawska Nr 15” w sekretariacie Urzędu Miasta Łuków, ul. Piłsudskiego 17 najpóźniej do dnia 04 kwietnia 2008 roku.

Kaucję w wysokości 500,00 zł /słownie: pięćset złotych/ należy wpłacić w kasie Urzędu Miasta, ul. Piłsudskiego 17 /parter/, przed spisaniem umowy na dokonanie rozbiórki.

Kaucja zostanie zwrócona po protokólarnym odbiorze terenu uporządkowanego po rozbiórce.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Miasta Łuków ul. Piłsudskiego 17, pokój Nr 8, lub telefonicznie tel. (025) 798-30-07 wew. 111 w godzinach urzędowania.

Termin dokonania rozbiórki ustala się na 30 dni od dnia podpisania umowy.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2008-03-14, 08:14   

znaczy się Szop Pracz w sensie??

LEGION_UKF

Wysłany: 2008-03-14, 11:20   

znaczy sie pewnie ten pierd... po zapasach i ciezarach bo cos don Marianno Pseudo Godzilla mowil ze maja to rozj.... w kwietniu wprawdzie on widzial to juz w dalekiej przyszlosci ze stadionem nowym po jednej i 2 stronie:-) ale grunt miec marzenia one sie spełniaja!

LEGION_UKF

Wysłany: 2008-03-26, 19:37   Nowy stadion Orląt!!

w dzisiejszym wydaniu Wspólnoty w dziale Krótko jest taka mała zmianka o stadionie dla ŁKS-u

Nowy Stadion Orląt

Burmistrz informuje,ze odbyło sie spotkanie w sprawie nowego stadiony Orląt.Jak powiedzial,koncepcje zostały juz wypracowane i niebawem zostanie ogłoszony konkurs ogólnokrajowy-mówiŁ

co o tym myslec blef zamydaleni oczu czy wkoncu cos na co Łuków czeka i zasluguje? na to przyjdzie nam poczekac

SaqieV

Wysłany: 2008-03-26, 20:25   

Dobrze by było jakby była to prawda... Mogłoby się też większą wagę przywiązać do prezesa klubu i szkolenia. Przydałyby się też jakieś boiska treningowe z prawdziwego zdarzenia. ;)

Manwe

Wysłany: 2008-03-27, 12:57   

nowy stadion ŁKS'u ? chyba 200 krzeselek wiecej ;]

SaqieV

Wysłany: 2008-03-27, 14:51   

To raczej chodzi o zbudowanie tej jednej sporej trybuny żeby pod nią zrobić tą sale...

Manwe

Wysłany: 2008-03-27, 14:54   

no wiem, ale watpie zeby to sie stalo ;d powod jest prosty: $$ :]

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-07-15, 22:07   

Poczytałem sobie ten temat od początku. Ale się produkowaliśmy, trybuna, boiska, korty buhahahah no nie mogę.

4LATA minęły!

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2011-07-15, 22:20   

No a co byś obecnie tam widział? :)

Bobo

Wysłany: 2011-07-16, 19:04   

Chruściel to pewnie blok by tam pierdzielnął :) Jestem za tym żeby sprzedali sztadion a za ten hajs postawić nowy.

Odpowiedz do tematu