Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
III liga lubelsko - podkarpacka
Autor Wiadomość
Dain

Wysłany: 2012-10-14, 17:53   

Maciek :thdwn: :thdwn: :thdwn: Tatuś synka dał do składu :D Łamaga kompletna...

fredek889

Wysłany: 2012-10-14, 19:39   

Radzio napisał/a:
Dzisiaj nie zagrał Włodek, Buga i ktoś jeszcze.. Dziś rano do klubu przyszło pismo z informacją, że zmieniły się potrzebne dokumenty wymagane do rozegrania meczu. Nasi przyjezdni piłkarze nie wiedzieli o tym i przyjechali bez tych dokumentów. Ciekawi mnie dlaczego Avia jakoś o tym wiedziała i grała pełnym składem..

Dziwna sprawa.... ale powiem szczerze, że chłopaki pomimo mocno osłabionego składu na prawdę zagrali całkiem nieźle. Graliśmy co prawda mocno defensywnie ustawieni, ale na tle takie przeciwnika jak Avia nie wyglądało to źle. W zasadzie to Avia przez większość spotkania nawet nie oddała zbyt wiele strzałów. Kim był ten obrońca co grał na prawym skrzydle z numerem 5? Moim zdaniem zagrał całkiem nieźle do tego potrafił uderzyć mocno z dystansu.

Radzio napisał/a:
Co do nowego "bramkarza"... wybaczcie, ale to już ja lepiej bronię

Z jednej strony byłem poirytowany tym jak bronił, ale z drugiej strony jak się okazuje chłopak zagrał bo musiał nie miał wyjścia. I to odrazu został rzucony na głęboką wodę debiutując w seniorskiej piłce z jednym z najsilniejszych zespołów. Ma jeszcze duże braki, bo w końcu to jeszcze junior. Widać, że bardzo to przeżył, bo trybuny nie były zbyt łaskawe dla niego, no ale koledzy z drużyny chyba nie mieli do niego pretensji sądząc po gestach.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-10-14, 19:45   

Gdzie dobrze zagrali, co ty gadasz?! Wybijanka na oślep. Avia mnie rozczarowała bo kompletnie nie naciskała naszej obrony. Mielec by nam strzelił 15 goli. W meczu mieliśmy 3 akcje za połowę plus dwa strzały Sobiecha z wolnego (to ten obrońca). To jeden z najgorszych meczów od lat. Każda piłka była kopana do przodu do nikogo. ZERO utrzymania przy piłce. Ja nie wiem dlaczego Avia nie grała szybciej, zjedli by nas.

A co najciekawsze do nikogo z piłkarzy nie można mieć większej pretensji. Po prostu nie było żadnej taktyki, czekanie na cios od Avii, kopanie na oślep. Wołoszka spoko, Sobiech też ma kopniaka, a Tryboń no cóż. Miał powiedzieć, że nie zagra? Nie mam do niego pretensji.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2012-10-14, 20:40   

po 4 bramce Seba nie wytrzymał i narzucał mu parę słów. Maciuś w swojej "karierze" zaliczył duuuuuuuużo klubów, a nie wiem czy on ma już 18 lat. Noo ale tak już jest jeśli tatuś chce zrobić z synka na siłę bramkarza. Avia grała z Orlętami w dziadka, a to, że nie strzelała z dystansu to już inna sprawa. Gdyby wiedzieli jakiego orła mieli w bramce to skończyłoby się dwu cyfrówką.
Co do Sobiecha.. Chłopak z rocznika 94 chyba. Silny z pomysłem na grę w ofensywę.. poczynił duuże postępy.

fredek889

Wysłany: 2012-10-14, 20:44   

Może to źle oceniłem, bo może bardziej oceniłem ich pod kątem składu który zagrał a była to w sumie przypadkowa zbieranina.

Radzio napisał/a:
Co do Sobiecha.. Chłopak z rocznika 94 chyba. Silny z pomysłem na grę w ofensywę.. poczynił duuże postępy.

Moim zdaniem lepiej sobie radził na tej prawej obronie od np. Jaszczyńskiego.

Dain

Wysłany: 2012-10-14, 22:24   

Tryboń jest z rocznika 95. Wołoszka pokazuje się od wielu spotkań z dobrej strony (rocznik 94). Sobiech pochodzi z juniorów?
Ostatnio zmieniony przez Dain 2012-10-15, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-10-15, 10:20   

Radzio napisał/a:
Dzisiaj nie zagrał Włodek, Buga i ktoś jeszcze.

Jeszcze Bondara, ale z Avii też jeden piłkarz. Nie pasowały karty z MZPN, gdzie grali wcześniej. Trochę jednak kompromitacja.A wiec wyjaśniło się też dlaczego Lisiewicz nie zagrał. A więc kto miał zagrać? Zawodnik z pola w bramce? Tryboń miał powiedzieć: nie, nie będę grał?

Mecz zawalił, ale i tak byśmy go przegrali. A mogła by być kolejna kompromitacja pt "W Orlętach w bramce piłkarz z pola".

Najpierw trzeba się dowiedzieć jak jest a potem kłapać gębą, bo tylko się z siebie idiotę można zrobić.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Fanatyk

Wysłany: 2012-10-15, 15:06   

Sobiech rocznik 95. Dwa ładne wolne (szczególnie ten pierwszy, majstersztyk..), dobre auty, kilka prób klepki. Fizycznie też daje radę. Jest on ofensywnym zawodnikiem i mam nadzieję, że po kilku meczach "wprowadzających" go do seniorów zostanie przeniesiony na pozycję bliższą bramce przeciwnika.

Co do spotkania - brak pomysłu na grę. Rozumiałbym wykopywanie piłek jak najdalej od bramki przy stanie remisowym, jednak przegrywać 2-1 i oddawać inicjatywę przeciwnikowi? Autobus jest dobry, gdy jest o co walczyć...

Jeszcze jedno - skoro środek pola nie istnieje i niedokładne piły lecą na jednego ofensywnego gracza - to mija się z celem. Postawić wysoko dwóch-trzech ludzi i można mówić o próbach przerzutu akcji spod bramki własnej do przeciwnika.

Maciek na dzień dzisiejszy nie nadaje się do pierwszego składu. Niech jeszcze troszkę urośnie, potrenuje i pogra po wioskach to można by go wystawiać. Ten bramkarz boi się wyjść do dośrodkowań, a to przecież on ma być królem własnego pola karnego.

Radzio

Wysłany: 2012-10-15, 20:14   

Włodek nie chodzi na treningi. Był chyba tylko raz w tygodniu, a Jaszczński czy jakoś tak (ten z Białej) nie ma jak przyjechać na trening. Wcześniej jeździł z Robsonem a teraz dupa :)

fredek889

Wysłany: 2012-10-15, 20:58   

Radzio napisał/a:
Włodek nie chodzi na treningi. Był chyba tylko raz w tygodniu, a Jaszczński czy jakoś tak (ten z Białej) nie ma jak przyjechać na trening. Wcześniej jeździł z Robsonem a teraz dupa

To co się dzieje w drużynie to chyba przechodzi już pojęcie. Widać że brak jest atmosfery w zespole (i trudno się dziwić). Włodek olewa sobie treningi, Osial (jeżeli to prawda ma 4 mecze kary wg. info z komentarzy) to co znowu młody Tryboń w bramce, bo nie ma kto bronić? :(

Dain

Wysłany: 2012-10-15, 22:37   

Myślę, że ponownie w bramkę Trybonia nie można wprowadzić. Nie wiem czy sam by chciał grać po słabym dla niego meczu.

Basler

Wysłany: 2012-11-04, 14:58   

Mam nadzieję, że wracamy do gry o utrzymanie po dzisiejszym zwycięstwie! Teraz najważniejszy będzie pierwszy mecz na wiosnę z Chełmianką, który może okazać się nawet decydujący. Układ gier wiosennych nie jest najgorszy, bo rywali do utrzymania gościmy u siebie - Radzyń, Białą, Jasło, Lubliniankę. Na wyjazdach tylko Przeworsk i wspomniany Chełm.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-11-04, 15:42   

Beznadziejna na tą chwilę jest sytuacja w I i II lidze.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2012-11-04, 16:18   

Trzeba wzmocnić kadre i to nie kimś z Kałuszyna czy Łazów (bez obrazy dla tych miejscowości )

Fanatyk

Wysłany: 2012-11-04, 16:42   

Małe pytanie - ile drużyn się utrzymuje? Tylko 11?

Jeśli tak to jak kolega wyżej pisał - mobilizacja na Radzyń, Białą, Jasło, Lubliniankę z którymi gramy u siebie i ewentualnie Chełmiankę oraz Przeworsk na wyjeździe. Niestety prawie wszystko będzie trzeba wygrać, chyba, że wyrwie się punkty komuś z czołówki...

Czubek

Wysłany: 2012-11-04, 18:10   

Spadają 3 drużyny + to co spadnie z II

fredek889

Wysłany: 2012-11-04, 19:11   

Jest dość duża strata do zespołu zajmującego 11 miejsce, do tego z prawie wszystkimi przeciwnikami z którymi walczymy o utrzymanie przegraliśmy także dochodzi do tego problem w przypadku równej liczby punktów. Sportowo utrzymanie będzie bardzo trudne... a czy możemy liczyć na jakieś poważne wzmocnienia które mogłyby na prawdę poprawić grę Orląt, to szczerze wątpię bo wszyscy wiemy jak finansowo stoi klub. Nie mniej jednak liczę na to, że przez zimę chłopaki na prawdę solidnie popracują i na wiosnę przynajmniej powalczą o to by wiosna była zdecydowanie lepsza. Jest jeszcze opcja utrzymania się po decyzjach przy ''zielonym stoliku'' tak jak to było np. w przypadku Chełmianki. Ale raczej nie zanosi się by drużyny aspirujące do III ligi mogły zrezygnować z awansu lub jakiś III ligowiec by się wycofał. Poza tym nie wiem czy zarząd byłby zainteresowany dalszą grą na trzecim froncie.

Podsumowując całą rundę, choć początek był obiecujący to później wyszły problemy organizacyjne i kadrowe. Klub poszedł w oszczędności co nie wątpliwie musiało odbić się na postawie zespołu. Trochę zawiodło mnie kilku graczy, bo nie wątpliwie moim zdaniem umiejętności na III ligę mają tylko jakoś nie potrafili tego udowodnić w lidze. Nic, tylko teraz trzeba liczyć że na wiosnę będzie lepiej.

fredek889

Wysłany: 2012-11-22, 06:54   

http://lubgol.pl/news,593...nianke-wieniawe

Odejście tych kilku podstawowych graczy bardzo osłabiło by Lubliniankę...

fredek889

Wysłany: 2012-12-31, 10:25   

Dzięki informacji z fanpage'a Orląt:

http://www.dziennikwschod...A03%2F121239963

Cóż, czyli na wiosnę powoli stajemy się najpoważniejszym kandydatem do dzierżenia miana najgorszej drużyny w lidze? Nawet Kraśnik, który ma beznadziejną sytuację stara się jakoś wzmocnić (choć wcale nie jest jeszcze powiedziane, że to im się uda). Natomiast u nas cicho sza...Nie wiadomo czy będą jakieś ruchy kadrowe odnośnie nawet odejść z drużyny. O sparingach też nie wiele wiadomo poza Pogonią... (i tak zapewne zagramy z rezerwami) ;]

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-01-01, 11:30   

Puścili jakieś info, Na razie to mgliście wygląda, bez konkretów. Czekamy dalej.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2013-01-03, 15:49   

a my sie mamy ponoc jeszcze osłabić :lol:

fredek889

Wysłany: 2013-01-11, 22:22   

http://lubgol.pl/news,605...grywek-iii-ligi

Czyżby miało być o jednego rywala mniej?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-01-11, 23:00   

Nikomu źle nie życzę ale byłyby jaja gdybyśmy nie dali rady ich punktowo wyprzedzić. Mają 27 po jesieni. Oczywiście to i tak nie ma nic do rzeczy bo się przesuwa po 3 walkowerach taką drużynę na koniec tabeli.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2013-01-19, 19:20   

http://lubgol.pl/news,608...odniu-treningow

w końcu kryzys zajrzał i do Radzynia. Są chyba na prawdę zdesperowani skoro planują zaciąg Ukraińców...

fredek889

Wysłany: 2013-01-30, 20:51   

Spekulacje potwierdziły się...

http://lubgol.pl/news,615...-sie-z-iii-ligi

A więc na wiosnę mamy o jeden daleki wyjazd mniej...
Minusem wycofania się z ligi drużyny Unii może być fakt zasilania najlepszymi ich graczami innych drużyn z Podkarpacia, które i tak w tym sezonie wyraźnie górują nad naszymi z Lubelszczyzny.

Radzio

Wysłany: 2013-02-15, 19:17   

http://lubgol.pl/news,625...-gry-w-orletach

ulalalalalala :)

Czubek

Wysłany: 2013-04-15, 13:59   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
widzieliście to? Przeciez to odwalaja nasi obrońcy to nawet nie wiem jak to skomentowac...biegaja bez sensu we wszystkie strony, kręcą sie wokól siebie, a przeciwnicy wchodza z piłką do bramki....

fredek889

Wysłany: 2013-04-15, 14:40   

Nie bez powodu mówi się, że zespół tworzy się od bramkarza (do którego raczej nie można mieć zarzutów), a następnie defensywy. Skoro formacja obronna nie radzi sobie, to odbija się na ofensywie. Graczom kreujących grę ofensywną bardzo trudno jest podejmować próby ataku, odkrywając tym samym dostęp do bramki podczas gdy obrona gra fatalnie, wówczas zwiększa się niebezpieczeństwo starty bramki. I dlatego wygląda to jak wygląda. Po jesieni było wiadomo, że konieczne są wzmocnienia w obronie. Owszem pojawili się nowi gracze, ale niestety są to młodzi piłkarze w dodatku bez doświadczenia na tym poziomie rozgrywkowym.

Zagraliśmy dużo sparingów, ale tak na prawdę wszyscy rywale byli niże notowani, a gdy zagraliśmy dwa razy z Radzyniem (najsilniejszym ze sparingowych rywali) dwa razy dostajemy zasłużony łomot. Niestety młodzi piłkarze zbyt wiele się nie nauczą grając ze słabszymi rywalami, z którymi i tak traciliśmy stosunkowo dużo bramek.

Trudno powiedzieć, czy w następnych meczach gra zespołu poprawi się. Jestem ciekawy jak zostanie ustawiony w obronie zespół w najbliższym spotkaniu z Przeworskiem.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-04-15, 15:10   

Smutne jest to, że gracze bez doświadczenia bedą je zdobywali w tej rundzie. I jak się nawet czegoś nauczą to i tak w lipcu pożegnają się z Orlętami, bo są wypożyczeni. A my w lipcu od nowa bedziemy budowali drużynę na IV ligę

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2013-04-15, 18:06   

Właśnie...Dev naświetliłeś poważny problem jaki może dotknąć Orlęta po zakończeniu sezonu gdy prawdopodobnie zaczną się przygotowania do IV ligi. Trzeba patrzeć perspektywicznie pod katem tworzenia kadry zespołu na lata, tak robią właśnie choćby konkurencyjne kluby z naszego regionu. Biała przez te kilka lat w III lidze wprowadziła dużą grupę miejscowych piłkarzy dzięki czemu w zasadzie opierają grę na swoich, Radzyń podobnie w ostatnim czasie wprowadził grupkę swoich wychowanków. A u nas? Odejdą wypożyczeni, być może jeszcze inni i trzeba będzie te luki jakoś zapełnić. Tylko kim? Juniorzy starsi jak się spisują to wszyscy wiedzą, lepiej tego nie komentować także trudno upatrywać w nich jakieś nadzieje. Czyżby czekał nas znowu kilku sezonowy marazm w IV lidze?

fredek889

Wysłany: 2013-04-22, 17:56   

Hmm... przeglądając zdjęcia z galerii meczu w Przeworsku, patrząc na ustawienie graczy uchwyconych na fotkach w pewnych sytuacjach wynika, że faktycznie Darek Dziewulski grał środkowego stopera a Kuba Jarzynka jako raczej defensywny pomocnik. Albo to teraz nowe ustawienie sprawiające złudzenie że gramy de facto 5 obrońcami. Nie wiem być może się mylę...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-04-22, 19:16   

No niby w składy były też tak podawane jakby Dziewulk grał na środku obrony, ale pomyślałem że to błąd :) To by dopiero były jaja.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2013-04-22, 21:11   

Dev napisał/a:
To by dopiero były jaja.

Hehe i chyba na to wychodzi, że Dziewul nieźle się spisał na nowej pozycji :) z resztą jak cała obrona, w jednej z relacji wynika że Przeworsk oddał pierwszy groźniejszy strzał w... 85 minucie. Także chyba naprawdę nie było tak źle z tą eksperymentalnie zestawioną defensywą. Akurat Dziewulski to piłkarz który moim zdaniem jest w stanie sobie poradzić na każdej pozycji na boisku, oprócz bramkarza, pomimo że jest nominalnie napastnikiem ;) nie boi się agresywnej gry.

Dain

Wysłany: 2013-04-25, 09:02   

Remis na wyjeździe to duży sukces jak na Orlęta. Po prawie 6 miesiącach będziemy mogli zobacz mecz Orląt u siebie. :eek:

fredek889

Wysłany: 2013-05-06, 08:27   

Kraśnik naprawdę imponuje na wiosnę, grali już z kilkoma silnymi rywalami i jak widać potrafią walczyć z nimi jak równy z równym, podczas gdy my wyraźnie przegrywamy. I to głównie z ich strony można oczekiwać zagrożenia w walce o utrzymanie, pomimo że nadal do nas trochę tracą. Natomiast my jakoś ciułamy te punkciki no ale to wciąż jest za mało. Przypomina mi się sytuacja walki o utrzymanie w III lidze sprzed 4 lat. Były punkciki za remisy ale brakowało zwycięstw i nie potrafiliśmy wyprzedzić Radzynia który notował 11 porażek z rzędu...
Szkoda tych 3 pkt w meczu z Bialą, bo dodając jeszcze 3 pkt za Sarzynę mogłoby to naprawdę poprawić naszą sytuację w tabeli. Ale chyba remis mimo wszystko był najbardziej sprawiedliwym wynikiem dla tego meczu.

Dain

Wysłany: 2013-05-07, 11:36   

Patrząc w historię III ligi po reformie aby utrzymać się w lidze potrzeba będzie Orlętom około 30 punktów (zakładając, że spadnie 5 drużyn ale jest realna szansa, że będzie 4 spadkowiczów- jeżeli w I lidze utrzyma się Stomil Olsztyn a spadnie Warta Poznań).

Na dzień dzisiejszy mamy 13 punktów (16 po najbliższej kolejce) i 9 meczy przed sobą (5 w domu i 4 wyjazdowych). 3 punkty musimy zgarnąć w tych meczach : z Orlętami Radzyń Podlaski (dom), Stalą Kraśnik (dom), Chełmianką Chełm (wyjazd).
Wtedy będziemy mieli 25 punktów. Realne szanse na 3 punkty mamy w meczu z Lublinianką (dom). U siebie będziemy jeszcze grali z Stalą Mielec i Stalą Sanok a na wyjeździe z Avią, Tomasovią i Karpatami (czołówka tabeli).

Jeżeli wygramy mecze z dołem tabeli a przegramy z górą to będziemy mieli 30 punktów, wiec pozostanie w III lidze jest realne... :wink:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-05-07, 14:03   

Obejrzałem skrót meczu Chełmianka - Radzyń i nie wróżę nic dobrego nam w Chełmie. My zawsze gramy na wyjazdach tak bojaźliwie i rywal nas szybko potrafi stłamsić.

Chełmianka na wiosnę przegrywała dość pechowo, jedną bramką, w końcówkach. Myślę, że są od nas mocniejsi. Zwłaszcza, że u nas jest problem z koncentracją. Jak już stracimy pierwsi gola to raczej po herbacie.

Radzyń jest bardzo słaby. Tyle, że dla nas to nie wiele zmienia, gdyż nie tak dawno przegraliśmy z nimi wyraźnie dwa sparingi. Na dodatek na mój nos to w tym miesiącu jeszcze zwolnią trenera. I do meczu z nami przystąpią z nowym, a to może mieć znaczenie.

Na dodatek ten terminarz. 29 maja z Chełmianką, 2 czerwca z Radzyniem.

Jakby Czarni zaniemogli, a Stal Kraśnik przestała pajacować to może jeszcze jakieś szanse są. Trzeba grać.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dain

Wysłany: 2013-05-07, 18:00   

Przydało by się urwać także punkty czołowym drużynom na wyjazdach. Jednak z tym w przypadku Orląt będzie bardzo ciężko. :-)

fredek889

Wysłany: 2013-05-07, 19:58   

Hmm jeszcze o liczbie spadających drużyn może zadecydować, to czy wszyscy IV ligowcy, którzy wywalczyli awans podejmą grę w III lidze. W przypadku lubelskiej IV ligi Hetman na pewno zagra, ale czy drugie w tabeli rezerwy Łęcznej również? Nie wiadomo, czy z punktu ekonomicznego granie rezerw w III lidze będzie ich interesować. Kiedyś rzekomo po spadku na 4 front nie chcieli awansować, ale czy im się to nie odmieniło?

To tylko taki kolejny wariant który może spowodować że np. o jedna drużyna mniej spadnie. No ale to akurat rozstrzyga się już po zakończeniu sezonu przy zielonym stoliku.

Dain

Wysłany: 2013-05-09, 09:54   

Patrząc do przodu ( I, II liga) to jest realna szansa, że będzie mniej drużyn spadkowych z III ligi.

W I lidze w strefie spadkowej już na pewno będzie ŁKS Łódź (wycofanie z rozgrywek/WSCHÓD) i raczej Polonia Bytom(ZACHÓD). Pozostają jeszcze 2 miejsca spadkowe. Aby znaleźć się w tej strefie "mają szansę" aż 4 drużyny (nie będę pisał jakie ale są to 3 drużyny WSCHODNIE i 1 ZACHODNIA). Istniej realna szansa, że do II ligi spadną 2 drużyny WSCHODNIE i 2 ZACHODNIE.

Natomiast w II lidze aż 7 drużyn broni się przed spadkiem. W tym gronie jest 4 drużyny z naszego okręgu III ligi. Jeżeli spadnie 2 drużyny do naszego okręgu to 5 spadkowiczów mamy w III lidze a nie 6 jak to było na początku rundy wiosennej.

W naszym przypadku liczba spadkowiczów odgrywa duże znaczenie lecz musimy wygrywać mecze z drużynami z miejsc 11-16.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-05-09, 11:20   

Kolego. ŁKS nie będzie grał w przyszłym sezonie w II lidze wschodniej, bo on nie spadnie a się wycofał. Może będą coś tam kombinować z przejmowaniem licencji ale nas to nie obchodzi.

Po wczorajszych meczach i zwycięstwie Stomilu, na miejscu spadkowym jest tylko Okocimski. I tu się już raczej do końca sezonu nic nie zmieni. Raz, ze nad kreską są same "wschodnie" drużyny", plus to, ze Warta nie umie na wiosnę i raczej nie będzie zrywu, który pozwoli im zacząć wygrywać i kogoś przegonić. A więc spadnie jedna wschodnia drużyna.

Tym samym z II ligi spadną 3 drużyny. Tutaj sytuacja jest ciągle dynamiczna ale realna jest opcja by były to Świt, Garbarnia i Concordia (w mniejszym stopniu Wigry). Czyli z naszej III ligi spadłyby tylko 2 ostatnie drużyny.

Wczorajsze odrabianie zaległości nie było zbyt szczęśliwe dla "naszych" drużyn. Bo wygrały: Świt, Wigry i Garbarnia. Przegrały za to: Siarka, Stalowa. A tylko remisy: Motoru i Stali Rzeszów. Na plus tylko porażka Concordii.

W tej chwili spadają Motor i Siarka, przez co my i Radzyń i Chełmianka

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2013-05-11, 17:39   

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami Deva w Radzyniu zmienili trenera na ostatnim walnym. Oby to tylko nic nie zmieniło w ich grze :P

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-05-12, 00:59   

Myślałem raczej o Koperwasie. Panek był trenerem ratownikiem wtedy jak mieli tą serię porażek i co my spadliśmy

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2013-05-12, 19:34   

Dół tabeli dzielnie walczy, Kraśnik udowadnia że jest drużyną z którą trzeba się liczyć i w dłuższej perspektywie czasu jeśli utrzymają taką formę, to mogą dokonać rzeczy wydawałoby się nie możliwej po rundzie jesiennej, a więc utrzymać się. Chełmianka zdobywa znowu punkt z zespołem z czuba tabeli. Radzyń kolejna porażka choć de facto i tak trzeba liczyć że tracimy do nich nadal te 2 pkt bo będzie im przysługiwał walkower. Przeworsk wygrywając dzisiaj na wyjeździe z Białą raczej już zapewnia sobie utrzymanie w III lidze.

Następna kolejka może być bardzo ciekawe jeśli chodzi o losy dwóch drużyn walczących o utrzymanie, Chełmianka będzie podejmować Kraśnik. Natomiast my... zagramy z aktualnie najlepszą ekipą w III lidze z ekstraklasową legendą w bramce Bogusławem Wyparło. Jak zdobędziemy punkt to będzie mega sukces :D

Dain

Wysłany: 2013-05-12, 21:31   

W rundzie wiosennej widać już że zdobycze punktowe drużyn z dołu tabeli to nie przypadek a walka o utrzymanie toczyć się będzie do ostatniej kolejki.

Jeżeli Chełmianka zdobywa punkty z górą tabeli to my też musimy zdobywać punkty z tymi drużynami bo bez tego nie utrzymamy się nawet jeśli będziemy wygrywać u siebie z dołem tabeli.

fredek889

Wysłany: 2013-05-17, 16:40   

http://lubgol.pl/news,678...fani-z-iii-ligi

III liga również bez Czarnych Jasło... dobrze, że chociaż z nimi wygraliśmy, bo teraz pozostali dostaną 3 pkt bez gry.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-05-17, 21:17   

Z punktu psychologicznego dobrze, bo zawsze to jakiś optymizm, że umiemy wygrywać.

Tylko, że ostatnio chyba znowu nie najlepiej z nami. Ta bramka z Białą na 1:1 schrzaniła sytuację. Oby w niedzielę nie było pogromu bo siądzie atmosfera

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2013-05-18, 08:33   

W zasadzie obecnie kwestia utrzymania będzie rozgrywała się między 4 zespołami z których przy najkorzystniejszym (ale możliwym) rozwiązaniu spadnie jedna z nich. Do pozostałych ze środka tabeli jest już za duży dystans, także mają już w tej chwili niemalże pewne utrzymanie. Problem w tym, że wśród tych 4 walczących o utrzymanie, wydaje się że to my jesteśmy najsłabszą drużyną... może się mylę.

LEGION_UKF

Wysłany: 2013-05-18, 12:22   

Z taka grą jak w Białej to trzeba mysleć aby w najblizszym meczu nie dostac z 6-7 do 0

Dain

Wysłany: 2013-05-18, 16:34   

Wycofanie się Czernych to dodatkowa motywacja do walki o utrzymanie dla Nas jak i innych klubów. 3pkt za walkower z Czarnymi otrzymają Stal Kraśnik, Chełmianka i Orlęta Radzyń Podl. a Podlasie już dostało darmowe punkty co dodatkowo utrudnia nam walkę o utrzymanie.

PS.
Wielkie gratulacje dla Legii za wspaniały mecz i pokonanie Lecha!

Odpowiedz do tematu