Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Kierownik drużyny
Autor Wiadomość
Ardiano

Wysłany: 2007-11-04, 20:56   Kierownik drużyny

no właśnie... Tadeusz Kurek. dzisiaj zaskoczył mnie niesamowicie. Moim zdaniem piłkarzem był niezłym, a co najważniejsze oddany drużynie przez wiele lat, za co szacun niesamowity z mojej strony. Ale po objęciu stołka kierownika drużyny coś pękło... Nigdy chyba nie miał dobrego kontaktu z trybunami, ale dziś przesadził. Ja wiem że w temacie używania rac, wchodzenia na bieżnię, czy konfederatki musi reagować, bo tak każe związek, ale dzisiejsza akcja z piłką to było przegięcie... moim zdaniem bedzie miał kiepskie życie. A co wy o nim sądzicie?

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Manwe

Wysłany: 2007-11-04, 21:28   

właśnie. podszedł i coś powiedział. i to chyba niemiłego bo oburzyło to tych co stali przy piłce. co on powiedział?

bartlomeo

Wysłany: 2007-11-04, 21:37   

Nie wiadomo bo bylo glosno. Podszedl, Dev mu rzucil pilke i z geba wylecial... cos ma z glowa...

SaqieV

Wysłany: 2007-11-04, 21:39   

Nie wiem, on sie jakiś dziwny robi...
Jak go z Orląt nie znałem to był niby miły, a ostatnio się do JP podobno z rękami rzucał. :|

E

Wysłany: 2007-11-04, 21:51   

To chyba był tekst w stylu - "a wcześniej to nie mogłeś pomyśleć?" ale wcześniej jeszcze coś, nie usłyszałam. W każdym razie nieprzyjemnie się zrobiło... :/

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-11-04, 23:24   

Ruszyło mnie to niesamowicie, bo Tadka bardzo szanuje i mimo tej sytuacji nadal będę. Trochę się poczułem jak dziecko niesłusznie ukarane za coś czego nie zrobiło. Taki policzek.
W ogóle dziwna sytuacja.

Choć podobno ostatnio ktoś zakosił piłkę dwa tygodnie temu - może stąd taka nerwowa reakcja?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2007-11-05, 15:03   

Może ktoś przybliżyć relacje kibiców z Tadkiem za "starszych" czasów? Bo teraz wyraźnie jest do nich (do nas;p) jakoś uprzedzony.

Ardiano

Wysłany: 2010-06-10, 14:52   

Taddeo napisał/a:
Po pierwsze, to nikt nie powiedział, że Sól wygra dwa pozostałe do końca mecze. Po drugie, nawet jeśli awansuje, to nikt jej nie pozwoli grać na takim boisku. Ono wygląda, jak łąka w lesie, budynki jak baraki, nie ma żadnych zabezpieczeń.

Kurcze... wkurzył mnie Tadek tą wypowiedzią... Po pierwsze nikt nie powiedział, że my je wygramy, nawet jeśli sól przegra. Po drugie, nasze Estadio to Camp Nou czy Old Trafford? To już nie te czasy, że mieliśmy najlepszą murawę w regionie. Teraz już z niej nic nie zostało. Nie mówiąc o krzesełkach, które normalnie sam Drzymała z Groklajnu robił... Inna sprawa, że zanim dotrzesz na krzesełko to masz szansę 5 razy glebe zaliczyć na powykrzywianym betonie. Nie wiem dokładnie jakie są warunki uzyskania licencji na grę w III lidze, ale myślę, że jeśli u nas nic nie zacznie się dziać, to za rok my też licencji nie dostaniemy

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Odpowiedz do tematu