Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Kto w bramce?
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-04-04, 15:25   Kto w bramce?

Jest 2 w miarę wyrównanych bramkarzy. Sprowadzony w zimie Stężała i wracający po kontuzji Lisiewicz. Kto waszym zdaniem powinien bronić bramki?

Obaj mają swoje plusy i minusy. W sparingach wiecej grał Diabeł (taki ma przydomek Steżała). Z białej jest wypożyczony na rundę, bo tam też jest 2 ywrówanych bramkarzy i szkoda mu było czasu siedzieć na ławie. Ciekawa sprawa jest z nim. Ogólnie to dobry bramkarz ale zdaża mu się puścić farfocla np. w finale Pucharu Polski sprzed kilku lat z ... Orlętami. Natomiast Lisiewicz w soattnim sezonie zawalił bramke z 40 metrów w meczu z ... Białą :)

Ja bym bym wolał L.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

A
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-04, 16:30   

Nie wiem, bo nie widziałem żadnego w grze...

Ja chcę Pawłowskiego!

and1

Wysłany: 2006-04-04, 20:33   

nie mnie oceniac gre bramkarzy ale wydaje sie mnie ze chyba Lisiewicz ma wiekszy potencjal i umiejetnosci :-)

kOyot

Wysłany: 2006-04-04, 21:00   

no nie wiem nie wiem ten z białej dysponuje doskonałymi warunkami fizycznymi...choc Lisiewicz tez zrobił na mnie w kilku meczach dobre wrazenie:) bogactwo bramkarzy???? :-D

and1

Wysłany: 2006-04-05, 00:04   

bogactwo :-D :-D :-D dobre zarty:-D na boku pomocy przydaloby sie bogactwo, oj przydaloby sie

Vaclav

Wysłany: 2006-04-05, 10:43   

Cytat:
bogactwo dobre zarty:-D na boku pomocy przydaloby sie bogactwo, oj przydaloby sie

Dokładnie :mrgreen:
A co do bramkarzy, to dopiero się okaże, który powinien stać w bramce

and1

Wysłany: 2006-04-05, 22:01   

dokladnie, zobaczymy w sobote o 16 :-D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-04-09, 12:20   

Wczoraj zagrał Stężała, zachował czyste konto i nadal nie wiemy czy jest dobry :D bo nie miał ani jednego strzału w bramkę

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2006-04-09, 13:03   

Devil napisał/a:
Wczoraj zagrał Stężała, zachował czyste konto i nadal nie wiemy czy jest dobry

na rozgrzewce przed meczem troche sie obawialem, bo kilka razy zle obliczyl tor lotu pilki i puszczal szmaty, ale w meczu chcial sie chyba zrehablilitowac efektowna paradą :mrgreen:

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Xirius
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-09, 15:10   

eLo . Nie wiem czy pamietacie Orleta za czasow kiedy mielismy wchodzic do II Ligi .... (to byly czasy) wtedy mielismy znakomitych bramkarzy Mariusz Rozczypała byl jednym z najlepszych bramkarzy Łukowskich Orlat . Szkoda ze juz nie gra . Pozdro Bary :)

Radzio

Wysłany: 2006-04-11, 17:10   

Dla mnie to bez różnicy obaj niech grają i obaj niech walczą

and1

Wysłany: 2006-04-14, 20:20   

jak dla mnie Diabel rozegral dobry mecz:D zobaczymy jak bedzie z Lubartowem

Radzio

Wysłany: 2006-04-15, 07:55   

zabaczymy...

Czubek

Wysłany: 2006-10-10, 15:29   

No i kwestia bramkarza powraca - mamy go tylko jednego, przez co dzieją się takie rzeczy, jak ostatnio na meczu z Lewartem...jaki jest powód, że mamy tylko jednego bramkarza? Gdyby było ich załóżmy dwóch, to każdy z nich by dawał z siebie wszystko aby to na niego postawił trener w następnym meczu. A tak ? Mamy jednegom, który broni...tak jak mu wyjdzie i się tym aż tak bardzo nie przejmuje (nie mówie, że wcale), bo i tak wiadomo, że to on zagra w następnym meczu...

Skuter

Wysłany: 2006-10-10, 16:18   

Powiem tak: tracimy dobrych bramkarzy! We wczorajszym LSE był wywiad z Krzyśkiem Stężałą. Ciekawe ile wynosiło odstępne za niego bo myślę, że mało...
Dalej: czego na ławce do ***** nędzy nie siądzie żaden młodzieżowiec (ot taki Bartek Szaniawski na przykład).
Poprosze władze klubu o znalezienie dużego muru, zgięcie sie w pas i rozpedzenie sie na w/w mur... :doh:

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-10-10, 16:33   

Przeczytajcie sobie posty w tym temacie od początku. Naprawdę zabawne jak sie zastanawialiśmy czy Krzysiek S. będzie dobry.
Za niego kasy to nie wiem czy ktokolwiek dostał. Orlęta na pewno nie. Bo do Łukowa to on był wypożyczony z Białej. I chyba po sezonie skończył mu sie kontrakt i za free poszedł do Radzynia.

Mimo wszystko szkoda go by było na 4 ligę. Wkrótce myślę, że będzie podbijał II. Nam i tak pomógł cholernie na wiosnę. 5 meczów z rzędu bez gola jak dobrze pamiętam. A w całej rundzie chyba z 8! A defensywka nie grała lepiej niż teraz.

Sytuację o braku juniora na ławie już wyraziłem w newsie. Ja bym robił tak. Gra Lisiewicz, ale na ławie w każdym emczu siedzi bramkarz młody a przy okazji gra w juniorach. Wiem, ze nieraz trudno to pogodzić ale się da. W końcu by naciskał Włodka.
On w sumie nie gra aż tak bardzo źle (jestem jego zwolennikiem), ale bez rywalizacji jest dupa.

Nieźle to wychodziło rok temu jak byli Lisieiwcz-Pawłowski i na wiosnę Stężała-Lisiewicz.

A trener S. był chyba bramkarzem in the past...
nam potrzeba bramkarza, który potrafi wygrać mecz. mamy aż 18 goli straconych w lidze w 10 meczach! Tylko drużyny za nami mają więcej!

Adamów oddał Dadasiewicza do Motoru, gdzie jest 3 bramkarzem. Może by go wypożyczyć tak jak Kucharskiego?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-10-10, 18:41   

Dev napisał/a:
A trener S. był chyba bramkarzem in the past...

No był :D I mam tu taką mała anegdotę:
Na treningu trener S. przemawia do zawodnika przechrzczonego na bramkrza:
-Ty to sie idealnie nadajesz na bramkarza, bo raz jestes wysoki, a dwa tępy jak...(nie pamietam co to za słowo było ale mialo to byc znaczenie po prostu - głupi)
Na to my:
- To dlaczego trener był bramkarzem?
Cisza...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-02-16, 10:22   

Włodzimierz Włodek Lisiewicz Cimoszewicz czy Dariusz Dadas Dadasiewicz?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

alf

Wysłany: 2007-02-16, 10:38   

cimoszewicz mi sie zle kojarzy:P
ale

piwek

Wysłany: 2007-02-16, 11:23   

No nie wiem, trzeba dac szanse obu bramkarzom i dopiero wtedy zdecydowac!!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-16, 11:48   

wszystko powinno sie wyjasnic po sparingach...

Czubek

Wysłany: 2007-02-18, 16:59   

trzeba bedzie dawać szanse obydwu bramkarzom, ale jednak osobiście uważam, że Dadasiewicz jest lepszy. Ale moge sie mylic...
Pożyjemy, zobaczymy

Radzio

Wysłany: 2007-02-18, 17:34   

Choobec napisał/a:
trzeba bedzie dawać szanse obydwu bramkarzom, ale jednak osobiście uważam, że Dadasiewicz jest lepszy. Ale moge sie mylic...
Pożyjtroemy, zobaczymy

...ja też myślę że Dadasiewicz jest trochę lepszy ale Włodek też pokazał że potrafi bronić.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-05-15, 11:17   

Przenosze temat z komentarzy na forum. Kontynuujmy.

kYbYc napisał/a:
dlaczego nie wstawi Zupa Szaniawskiego - moglby sobie pograc do konca tego sezonu i kto wie moze by cos pokazal.

Na nastepny sezon kupilbym nowego albo dal szanse Dadasiewiczowi - moze sie poprawi.
Wątpie w to bo nie widzę w nim zapału do gry!!!! ORLY MUSZA ZMIENIC BRAMKARZA JESLI CHCA AWANSOWAC TO TEJ III LIGI!!!

lts napisał/a:
no sie dadasiewicz nie popisuje,ja tez bym chcial zobaczyc tego szaniawskiego bo z tego co widze podczas przerw to niezle sobie radzi :)

Sk8ter napisał/a:
Szaniawski... nie nie i jeszcze raz nie! Chłopak ma dopiero 17-18 lat, więc jest chyba za młody na bramkarza, a tutaj nie potrzeba jedynie atrybutow fizycznych, ale wazne, a nawet najwazniejsze jest doswiadczenie. Niech sie ogrywa w juniorach, ma jeszcze czas.

and1 napisał/a:
akurat tutaj sie z Toba nie zgadzam Sk8ter :P ogrywanie sie w WLJS a w IV lidze to kolosalna roznica. Orletom nie grozi ani awans ani spadek wiec moim zdaniem dobrym pomyslem byloby dac pograc Bartkowi.

Sk8ter napisał/a:
and1 - ja tez sie musze z Toba nie zgodzic :) Priorytetem jest teraz poszukiwanie nowego bramkarza - z tym sie chyba zgodzimy. Wystawianie Szaniawskiego w pierwszym skladzie to myslenie, ze to wlasnie on bedzie nr 1 moze juz w nastepnym sezonie. Tak mogloby byc w przypadku jakiegos mlodego pomocnika/napastnika, ale nie golkipera! Na tej pozycji, poraz kolejny podkresle, najwazniejsza jest rutyna oraz doswiadczenie, ktorego Bartek jeszcze niestety nie ma :/ Nie mam nic przeciwko wystepom np. po połowie w meczach sparingowych, w nizszych rundach Pucharu Polski, ale wypuszczanie go w najblizszych spotkaniach to tylko robienie mu apetytu na pozycje pierwszego bramkarza :) Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

Teraz ja dorzucę swoje trzy grosze. Jak wiecie w drużynie musi (z małymi wyjątkami) grać przez 90 minut dwóch młodzieżowców. O ile w dobrych drużynach ci piłkarze podnoszą wartość teamów, to w słabszych takich jak Orlęta są uważani - niesłusznie - za zapchaj dziury, grające z konieczności. :fool:
Fakt, że jak odstają od seniorów to takie rozumowanie się nasuwa szybko.
A więc... Istnieje teoria, że najlepiej w czwartej lidze mieć juniora w ataku i na bramce. Ideologia jest taka, że najmniej taki zawodnik moze na tych pozycjach zaszkodzić.
Przy dobrej obronie, która może asekurować bramkarza jest to conajmniej rozsądne.
Na obronie trzeba doświadczenia (gdzie go nie trzeba, powie sk8ter), a pomoc jest jednak odpowiedzialna mocno za cały sposób gry drużyny.
I tak właśnie u nas też było. Przecież najpierw bronił Bartek Pawłowski, a potem przez krtoki okres też Lisiewicz. Obaj byli młodzieżowcami.
Junior na bramce dawałby większą możliwość manewru w polu.

Może więc warto dać Bartkowi szansę? Tylko czy byłyby to jednorazowe występy czy dalsza perspektywa. Bo kto będzie bronił next sezon?

BTW. Bramkarz Stali który bronił w niedzielę ma 18 lat.

Nasi młodzieżowcy: Szaniawski, Czajen, Szafa, Szefo, Rysiek

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-05-15, 11:53   

ja powiedzialem tro pilkarzom ze skoro jest zly bramkarz to dac szanse mlodemu na co jeden z pilkarzy powiedzial ze w lewarcie bedzie bronic Dadasiewicz bo na treningach prezentuje sie znakomicie ciezko mu strzelic bramke z wolnego z akcji z karnego ale cos ten trening sie nie przeklada na mecze to kolejne bramki przy ktorych zawinil Dadaś przy bramce z Łeczna tez mial duzy udzial Szaniawski wielkim bramkarzem nie jest widzialem go w meczu Juniorow ale moze niech chlopak gra juz w seniorach niech sie ogrywa w meczach 4ligowych Orleta graja o pietruszke czy wiec bedziemy remisowac czy nawet przegrywac nic sie nam nie stanie a moze wlasnie ogrywanie sie Bartka sprawi ze bedzie naprawde dobrym bramkarzem? niezbadane sa wyroki boskie ale jezeli mamy myslec o jakims awansie czy wygrywaniu mecz trzeba szukac golkipera bo Dadaś to niepewny facet:-)

bartlomeo

Wysłany: 2007-05-15, 15:03   

Ja bym wstawił tego Szaniawskiego jak Dadasiewicz ma tak bronić. Kiedy on zdobędzie doświadczenie jak w ogóle nie gra? Co zaszkodzi Zupie wstawić go, nie jest przecież zły, trzeba dawać szanse młodym żeby się pokazali. Do końca sezonu mógłby pograć. A na następny klub mógłby zaopatrzyć się w nowego, lepszego od Dadasia bramkarza. No chyba, że B.S. wszystkich zaskoczy.

Poza tym, Dadasiewicz doświadczeniem nie grzeszy, jest bardzo nie pewny. :ball:
Cytat:
BTW. Bramkarz Stali który bronił w niedzielę ma 18 lat.

i bronił moim zdaniem dobrze.

Czubek

Wysłany: 2007-05-15, 15:07   

a jak Szaniawski bedzie bronił w seniorach to kto w juniorach stanie na bramce ? :) rezerwowego z tego co wiem to nie ma.

bartlomeo

Wysłany: 2007-05-15, 15:10   

a seniorzy oprócz Szaniawskiego mają kogoś w rezerwie? chyba nie :morda:

Czubek

Wysłany: 2007-05-15, 15:16   

bartlomeo napisał/a:
a seniorzy oprócz Szaniawskiego mają kogoś w rezerwie? chyba nie :morda:
a co to ma wspólnego z moim pytaniem? :shock:

bartlomeo

Wysłany: 2007-05-15, 15:22   

bo jak Dadasiewicz nie bedzie mogl grac to kto stanie...

czaki90

Wysłany: 2007-05-15, 15:24   

Choobec napisał/a:
a jak Szaniawski bedzie bronił w seniorach to kto w juniorach stanie na bramce ?

Junior na pozycji bramkarza moze grac w jednej kolejce ponad 90 minut. Tylko problemem moga byc pokrywajace sie terminy meczow seniorow i juniorow...

Wereszcz

Wysłany: 2007-05-15, 15:28   

czaki90 napisał/a:
Choobec napisał/a:
a jak Szaniawski bedzie bronił w seniorach to kto w juniorach stanie na bramce ?

Junior na pozycji bramkarza moze grac w jednej kolejce ponad 90 minut. Tylko problemem moga byc pokrywajace sie terminy meczow seniorow i juniorow...
]

Ale ja wole żeby już on bronił w seniorach i juniorach! Bo ten Dadasiewicz to zupełna porażka! :doh:

and1

Wysłany: 2007-05-15, 17:36   

legion dobrze prawi....to samo pisalem w kometarzu...gramy o pietruszke wiec niech sie mlodzi ogrywaja

kOyot

Wysłany: 2007-05-15, 17:48   

Nie odnieśliście wrażenia, że Bartkowi trochę brak jest...koordynacji ruchowej :-P strasznie wolno wychodzi do piłki, a i nie potrafi krzyknąć(zresztą Dadaś również, Drosio to miał struny :mrgreen: ). No, ale też jestem za tym, aby dać młodemu szansę zresztą mówiłem to już kilka meczów wstecz :-P

Łukcio-Łuków

Wysłany: 2007-05-16, 11:01   

Jak na bramce postawią Szaniawskiego -- to nie będziemy przegrywać 1-3 ze STALĄ tylko 1-5 lub 1-6 przecież on broni WLJS i tam puszcza po 4 ,5 , 6 bramek a to nie są najmocniejsze drużyny

o czym mowa

a może ściągnąć Tomasza Lipca z Sokoła Adamów ???
ew. Zbigniew Drosio , Batrek Pawłowski
Co wy na to ???

Czubek

Wysłany: 2007-05-16, 13:57   

ja chce Pawłowskiego! On teraz chyba w Żbiku Nasielsk gra. A Drosio tez moze być, ten jego głos... ! :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-05-16, 18:26   

Kilka lat temu jak trenerem nastał Tryboń (a potem był szwedzki duet Suchy-Tryboń) to już się przymierzano po Lipca. Przychodził w lecie na treningi. No ale wtedy chyba jeszcze Pawłwoski był, więc Lipcowi pewnie nie chciało się grzać ławy, tylko spokojnie grać w Łazach.

kij wie czy Pawłowski wogóle gra w tych kapiatanch żbikach. Do niego też nie miałem zaufania :mrgreen: Mówiło się, ze jest za niski. :D heh no nieźle ten za wysoki, tamten za niski. szitafaka.

Szczerze to naprawde liczyłem na tego Dadasiewicza. No i nie wiem skąd u niego te błędy? Stres? no nie wiem. Stres to mógłby mieć własnie Szaniawski. Zobaczymy jak w niedzielę w Lubartowie.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2007-05-17, 17:00   

wiecie co...wpadl mi do glowy ciekawy pomysl...a mzoe dac szanse Pawlowi Sychowi...nie zebym skreslal Bartka czy cos, ale warto sprobowac. Warunki ma niekiepskie, ostatnio niezle gral a i nogami dobrze gra

izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-17, 17:53   

też chciałbym zobaczyć kolegę w akcji...można dać szanse im obu i zobaczyć który będzie się lepiej prezentował w bramce...Paweł ma pewne wyjścia do piłki a Bartka jeszcze nie widziałem w akcji.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-05-19, 15:36   

No dzisiaj Bartkowi nie wyszedł mecz. A Zupa patrzył i jeśliby czytał forum to w duszy na pewno by się z nas śmiał :)

Myślę że można by podbudować Dadasiewicza przed meczem, żeby się poczuł pewniej.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2007-05-19, 17:51   

dlatego moj ostatni pomysl chyba coraz bardziej realniejszy...Pawel Sych powinien o3mac szanse :p

piwek

Wysłany: 2007-05-19, 21:58   

Tak na dobrą sprawę to and1 ma troche racji...jesli dobrze sie spisuje w swojej kategorii wiekowej to powinien dostac szansę...dlaczego NIE!!??

and1

Wysłany: 2007-05-20, 10:38   

Pawel b. dobrze gra nogami, potrafi tez grac na przedpolu, ostatnio prezentuje sie niezle wiec sadze ze to kwestia czasu...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-05-20, 22:31   

Wieść gminna niesie, że an meczu z Legią testowani będą nowi zawodnicy. W tym 1 lub 2 bramkarzy.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

klimas

Wysłany: 2007-05-20, 22:45   

No i czasz najwyższy pomyśleć o nowym bramkarzu może akurat ktoś z Nich zaprezentuje w miarę dobre umiejętności żeby zastąpić Dadasiewicza

Spec

Wysłany: 2007-05-22, 20:09   

Sychu :D Chetnie bym go zobaczyl w grze :thup:

K-mil

Wysłany: 2007-05-23, 08:30   

a Darek D. aż tak słabo spisuje sie na bramce??

El_Adi

Wysłany: 2007-05-23, 09:49   

Ja proponuje zeby stal na bramce do konca sezonu a w okienku transferowym kupic jakiegos dobrego bramkarza ktory nie bedzie puszczal takich szmat jak Dadasiewicz bo jezeli nadal on bedzie bronil naszej bramki i bedzie puszczal takie szamty jak teraz to my nigdy nie wyjdziemy z 4 ligi

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-06-06, 22:20   

Mieliśmy zmianę. Zagrał Bartek. Osobiście zanotowałem dwie sytuację. Jedno przytomne wyjście do bezpańskiej piłki i zażegnanie niebezpieczeństwa. W analogicznej sytuacji po przeciwnej stronie Lbn się pomyliła i Dziewul zdobył bramkę po sam na sam.
Druga akcja to niestety ta bramka. Po pierwsze trochę Seba zawalił, chociaż nie wiem czy nie było tego sygnalizowanego faulu. Po drugie Bartek też zdezorientowany i stał w środku bramki tak, ze oba słupki odkryte były jak na tacy.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

E

Wysłany: 2007-06-06, 22:24   

a raz niepotrzebnie wybiegł i też było pusto, szczęście, że piłka poleciała te 20 cm nad bramką :-D

Odpowiedz do tematu